Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.209
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
P30 pro
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Mislio mate 20 pro

 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Opet p30 pro, jedino mate 20 pro ima bolji ekran.
P30 pro ima bolju kameru, manji notch, bolji video i baterija duže traje.
Jedino je malo skuplji p30 pro ali se isplati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
mariolla79 kaže...

Mislio mate 20 pro

 

 

Dario7 kaže...
Opet p30 pro, jedino mate 20 pro ima bolji ekran.
P30 pro ima bolju kameru, manji notch, bolji video i baterija duže traje.
Jedino je malo skuplji p30 pro ali se isplati.

 To bas htio i ja pitati,pošto sam u dilemi izmedju ta dva moba...još je zapravo u igri i Note 9.

tnx na odgovoru...

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ak ti nije minus 1080p ekran i nesto visa cijena p30p definitivno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 8:42 (bloodborne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ma mjenjao bi svoj s10 za huawei...baterija mi nekako slabasna..pa sam pitao za koji bi bilo bolje...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Stigo 161 update za p30p, poboljsanje kamere, mogucnost doduavanja drugog lica u face unlock i na zakljucanom zaslonu sa aktivnom pozadinom se prikazuju obavijesti. Okej ovo zadnje je da.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Stigo 161 update za p30p, poboljsanje kamere, mogucnost doduavanja drugog lica u face unlock i na zakljucanom zaslonu sa aktivnom pozadinom se prikazuju obavijesti. Okej ovo zadnje je da.

 Jel se može nekako ubrzat dobivanje update-a? (ručno)

Probao i preko HiSuit i preko moba i ništa.

Uvijek kasni cca tjedan dana.

 

 

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Stavljen još prošli tjedna 161...

 
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dario koji si operater ? Ja tu i tam jednom u 2 mj provjerim ima li sta i eto danas provjerio stiglo. Sad kad tocno ne znam ja sam na tele 2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Dario koji si operater ? Ja tu i tam jednom u 2 mj provjerim ima li sta i eto danas provjerio stiglo. Sad kad tocno ne znam ja sam na tele 2.

 Imam unutra tele 2 privatnu i hrvatski telekom od firme.

mobitel je kupljen u hrvatskom telekomu i skužio sam da uvijek kasni za vama na forumu.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Mene na p30 jos muci bokeh efekat.Koliko daleko se mora biti od osobe da bude bokeh usput na Iphone je bilo metar ipo ovdje kako god pokusavam ne ide.Jednom je samo ispalo ali sam bila jako blizu.I ima li Bokeh na prednjoj kameri?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Stigo 161 update za p30p, poboljsanje kamere, mogucnost doduavanja drugog lica u face unlock i na zakljucanom zaslonu sa aktivnom pozadinom se prikazuju obavijesti. Okej ovo zadnje je da.

 

 

Ovaj update donosi i korigirane boje za one koji fotkaju u DNG/RAW.

Mnogi su koristili Lightroom presets i tako ispravljali tu anomaliju...sada je i to rijeseno...vecini nebitno, ali eto da se zna.

8 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

znaci jos nisu popravili prednju kameru? kaze frend da su slike totalno mutne, ni najnovije azuriranje nije popravilo stvar, covjek bi pomislio da je hardver u pitanju, a ne softver

steta, mobitel pun potencijala...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja ne znam kako si ti iz moga posta iscitao ovo sto si napisao...zbilja mi nije jasno.
Kamere sve tri su u najboljem redu, cak stoviee toliko sam sada zadovoljan da cu ostaviti ovaj mob isključivo zbog kamera...i baterije.

Zadnji update je rijesio dio koji se tice RAW fotki tako da je i to sada rijeseno...sto se mene tice neka ne diraju vise nista.

Ovo za mutne fotke zaista ne kuzim...mnogi ljudi nemaju obicaj oprati ruke nakon masnog bureka...mozda da obrise zadnju lecu kamere.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 12:58 (ocean77).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Ja ne znam kako si ti iz moga posta iscitao ovo sto si napisao...zbilja mi nije jasno.
Kamere sve tri su u najboljem redu, cak stoviee toliko sam sada zadovoljan da cu ostaviti ovaj mob isključivo zbog kamera...i baterije.

Zadnji update je rijesio dio koji se tice RAW fotki tako da je i to sada rijeseno...sto se mene tice neka ne diraju vise nista.

Ovo za mutne fotke zaista ne kuzim...mnogi ljudi nemaju obicaj oprati ruke nakon masnog bureka...mozda da obrise zadnju lecu kamere.

 

Valjda misli za prednju kameru - znaš onu za ego trip likove 

 

Inace se u potpunosti slažem glede kamera, kamera i sam proces slikanja na mobu je apsolutno vrh i mob radi fotke za koje ne možeš povjerovati da ih je mob napravio naravno ako si realan, nakon kaj sam prošao micro 4/3, APSC i FF mogu reci da je čudo da ovo možeš raditi s nečim čemu to nije ni osnovna namjena i kaj stane u džep ( kaj stvarno stane u džep a ne kad mi za apsc body kažu da stane u džep ) ...

 

Po meni najveći upgrade sa npr p20pro je kaj su se unormalili sa bojama i AI + naravno wide i tele kaj sad svarno uredno zamjeni fotić za svaki dan - sad mogu rasprodati ovo kaj imam i uzeti samo nešto tipa D500 ili čak D7500 i 200-500 ili 150-600 za tele pravi, za avione ptice i živine, za ono 10x godišnje možda ;)

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

ja u njegovom postu ne kuzim kaj tocno fali prednjoj kameri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

ja mislim da je to htio napisati u Galaxy S10 temi

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
VooDooZg kaže...

 

Valjda misli za prednju kameru - znaš onu za ego trip likove 

 

Inace se u potpunosti slažem glede kamera, kamera i sam proces slikanja na mobu je apsolutno vrh i mob radi fotke za koje ne možeš povjerovati da ih je mob napravio naravno ako si realan, nakon kaj sam prošao micro 4/3, APSC i FF mogu reci da je čudo da ovo možeš raditi s nečim čemu to nije ni osnovna namjena i kaj stane u džep ( kaj stvarno stane u džep a ne kad mi za apsc body kažu da stane u džep ) ...

 

Po meni najveći upgrade sa npr p20pro je kaj su se unormalili sa bojama i AI + naravno wide i tele kaj sad svarno uredno zamjeni fotić za svaki dan - sad mogu rasprodati ovo kaj imam i uzeti samo nešto tipa D500 ili čak D7500 i 200-500 ili 150-600 za tele pravi, za avione ptice i živine, za ono 10x godišnje možda ;)

 

 

Nije sve bilo tako bajno od pocetka i ja sam imao puno prigovora na kameru.

Sreca pa je Huawei jedan od proizvodjaca koji popravlja lose stvari jer ima proizvodjaca koji izbace mob i kroz update nekada ne rjese nista ili se nacekas pola godine...kao ja svojevremeno npr. na HTC 10 sa AF u PRO mode.

Huawei je doslovno u mjesec dana kameru rijesio do te mjere da ja koji inace uvijek prigovaram sada nemam sta puno prigovoriti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 18:13 (ocean77).
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Molim vas mozete li mi pomoci oko portret kamere dakle oko bokeh efekta.Nikako da mi slika bude zamucena koliko god pokusavala.Ne znam sta je to problem oko kamere?I ima li prednja kamera taj bokeh efekat
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Besana kaže...
Molim vas mozete li mi pomoci oko portret kamere dakle oko bokeh efekta.Nikako da mi slika bude zamucena koliko god pokusavala.Ne znam sta je to problem oko kamere?I ima li prednja kamera taj bokeh efekat

 Klikneš na portret, on sam zamuti sve osim lica.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Radim ali ne ide
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jučer ulovio avion - x50.

Ps. Bug sjebe sliku, na mobu izgleda puno bolje. 

 

Da ne povjerujes šta kamera sve može. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 20:11 (R36).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Besana kaže...
Molim vas mozete li mi pomoci oko portret kamere dakle oko bokeh efekta.Nikako da mi slika bude zamucena koliko god pokusavala.Ne znam sta je to problem oko kamere?I ima li prednja kamera taj bokeh efekat

 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ljudi moji što čekate...prodajete što prije...evo ja dajem i dalje 1000kn...znam da ću popušiti...ali hebiga empatija
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Jučer ulovio avion - x50.

Ps. Bug sjebe sliku, na mobu izgleda puno bolje. 

 

Da ne povjerujes šta kamera sve može. 

 Ma mani se tog 50x :D

Bolje 10X pa malo oblaka i tako

 

https://www.flickr.com/photos/99741841@N07/47778123532/in/album-72157678176578687/

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Proklinjem dan kad sam ga prodao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ovim kamerama su toliko prodrmali trziste da se svi skupa mozemo radovati 2020 jer nakon P30 PRO vise nista nece biti isto...fala Bogu da ne ovisimo samo o US firmama (citaj Google i Apple) jer bi nam ti nudili jednu kameru vjerojatno do 2025, a fast charging bi dosao valjda do 2027...kada vidim koliko kinezi guraju naprijed inovacije ne cudi me ovaj ocaj Amerike gdje na sve moguce nacine podmeću nogu...imali su i Japanci jos 80-tih te probleme sa Amerikancima kada su poceli prodavati neusporedivo bolje automobile na US trzistu i tako unistavati americke proizvodjace...kada bi Amerikanci pustili da stvari idu svojim tokom Apple bi zaronio vec nagodinu, a Google i njihovi Pixeli su ionako nebitni.
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Hvala ali ne razumijem bas ako moze neko da mi kaze iz prve ruke
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dakle ovaj P30 (bez pro) je glatko nadmašio P20 Pro po pitanju kamere ?  

Tako se bar na youtube stječe dojam, a i ovdje se izgleda ekipa slaže s time iako ste uglavnom isprobavali P30 Pro ?

 

Meni je uz Xiaomi Mi9 kandidat za kupnju bio 100 eura skuplji P20 Pro, ali u međuvremenu sam vidio da je P30 podjednak cijenom a kamerom bolji...

Ono što me u startu malo odbijalo od P30 je izostanak OIS-a, ali youtube primjeri i komentari pokazuju da je i bez njega odličan u slabom osvijetljenju, pa ne zahtjeva ni savršeno mirne ruke.

Općenito je vrlo mala razlika u kvaliteti kamere između Pro i običnog P30, ali to biste vi iskusniji bolje definirali razlike koje se očituju u praksi.

 

Pro verzija me ne zanima iz ''mojih'' razloga, ne volim zaobljen ekran i uređaj ima težinu. Zoom mi je sasvim dovoljan onaj iz P30.

 

Autonomija P30 (bez pro) je izgleda nešto bolje od solidne autonomije Mi9, iako gsm arena battery testovi daju ukupnu ocjenu bolju za Mi9. Oba su štedljivi 7 nm čipovi.

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice