Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.556
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
3dfx kaže...

kako ce ovo sada biti jebeno za nas u HR

 

svi ovi panicari, koji nemaju pojma kako Android funkcionira, ce sada masovno poceti prodavati Huawei telefone preko oglasa, i kada krene stampedo dampanja cijena, moci ce se kupiti brutalni telefoni za doslovno kikiriki

 

jedva cekam

 da biti će zanimljivo , ekipa misli da će od jednom google servisi stati sa radom.
Zato i kažem cijena će mu padati i dobit ćemo kikiriki kada ćemo ga prodavati..

 

a jedino onda ostati sa njim duže vrijeme, i to je jedna od opcija jer nisam niti sa jedinim uređajem bio ovako prezadovoljan.

Fluidnost i brzina. baterija, punjenje, kamera, dizajn.. sve 10/10 :)

6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ma meni ne pada na pamet i razmisljati o prodaji. Telefon vrijedi svake kune samo da ima ovakav aparat hahahahah... a za dvije god ga mogu i bacit pa kupit nesto u trendu, mada se ja ni najmanje ne sekiram kao sto se sekira vecina njih koji niti nemaju huawei P30 Pro

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...
3dfx kaže...

kako ce ovo sada biti jebeno za nas u HR

 

svi ovi panicari, koji nemaju pojma kako Android funkcionira, ce sada masovno poceti prodavati Huawei telefone preko oglasa, i kada krene stampedo dampanja cijena, moci ce se kupiti brutalni telefoni za doslovno kikiriki

 

jedva cekam

 da biti će zanimljivo , ekipa misli da će od jednom google servisi stati sa radom.
Zato i kažem cijena će mu padati i dobit ćemo kikiriki kada ćemo ga prodavati..

 

a jedino onda ostati sa njim duže vrijeme, i to je jedna od opcija jer nisam niti sa jedinim uređajem bio ovako prezadovoljan.

Fluidnost i brzina. baterija, punjenje, kamera, dizajn.. sve 10/10 :)

 nemas kaj prodavati, ako imas uredaje 2g+

 

ako ih mjenjas ko carape, onda da dobro je prodati sada kada jos ima veliku vrijednost

 

tebi se nista nece mjenjati, imat ces sve kao i do sada, i sve google servise i sve aplikacije, i update i slicno ce ti uredaj dobivati

 

za sada cak i Android Q, a nakon toga nove verzije Android OS-a neces dobivati, ali ces i dalje sve drugo sto se tice funckioniranja mobitela imati/dobivati

 

a s obzirom da je Android ionako open source, i verzije OSa nakon Q, ces si moci instalirati kada budu javno dostupne, jedino ti se mjenja vrijeme cekanja, inace bi dobio novi OS mjesec dva nakon izlaska a sada ces cekati duze

 

sto i nije neki bad, kad recimo na Samsungu na primjer se cekalo po nekoliko mjeseci ili godinu dana

 

jedini problem ce imati, pretpostavljam, oni koji ce nakon ovih 90 dana kupovati Huawei uredaje, njima Google API nece raditi, ali to se rjesi lako kada Huawei otkljuca bootloader i onda stavi bilo koji custom ROM i sve ti radi kao i prije

 

sranje je sto je nastala opca panika, i siguran sam da Huawei nakon ovoga nece prodat ni komad telefona, uzas

 

a i sa micanjem Huaweia sa smartphone scene, pusimo mi korisnici, jer su oni u zadnje vrijeme gurali i sve ostale proizvodace da rade puno bolje proizvode, da bi im mogli konkurirati

 

ako se desi da nestanu, opet ce kamilica na trzistu

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Uzeti sad P30 ili pričekati malo i uzeti PRO? Isplati li se?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
A fora i je što ih mijenjam svake pola godine :)

Pričekaj još malo pa uzmi p30 pro.
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

Znači baš kad sam mislio da sam pronašao mob za duge staze dogodio se ovo sa google-om.

Što napraviti sad , ostati na njemu i sigurno izgubiti dosta na vrijednosti jer cijena će mu pasti značajno.

ili ga prodati dok je vrijeme?

 

Vidim na njuškalu je bio za 4300 zapakiran, mijenjaju se za S10 itd..

 

Što ćete vi napraviti?

definitvno prodati dok jos mozes dobiti neku lovu za njega

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
3dfx kaže...

kako ce ovo sada biti jebeno za nas u HR

 

svi ovi panicari, koji nemaju pojma kako Android funkcionira, ce sada masovno poceti prodavati Huawei telefone preko oglasa, i kada krene stampedo dampanja cijena, moci ce se kupiti brutalni telefoni za doslovno kikiriki

 

jedva cekam

steta pa je huawei, a ne nesto kvalitetnije 

16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja posjedujem P20 pro ali razmisljam da cu ga zamijeniti za Note 9 ili rabljen iPhone X.

 

Ja sam prezadovoljan sa P20 pro ali tko ce ga znati u kojem ce smjeru otici ova silna prepucavanja, ja se konstantno pitam zasto su se Ameri bas fokusirali na Huawei, ima jos kamaru Kineskih firmi koje proizvode mobitele, da ne pricam o laptopima i racunarima. 

Vec duzi period su se okomili na Huawei i mislim da ce ovo prepucavanje potrajati sto znaci da tko god je planirao nekada za 6, 12 ili vise mjeseci mijenjati mob da ce ga morati dati za premale novce.

 

Kameru nekako cu i prebroditi ali bateriju ce biti tesko.

 

I tko moze garantovati da za 90 dana Trump ne donese novu odluku i zabrani totalnu saradnju americkih firmi tipa Google-a i da jednostavno na Huawei telefonima vise ne rade Google servisi??

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Vec postojeci uredjaji su sigurni
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

koliko citam po stranim portalima americke firme (google itd) se grcevito bore protiv americke vlade i napadaju da srede nastavak suradnje koji je svima u interesu..

ja ovaj mob ne dam, imao sam hrpu mobitela, stalno ih mijenjam, ali ovaj mi je vrh vrhova... jedino da mi se na ekranu pojavi trampova ruzna njuska i kaze; ne moze, da mob uopce ne radi, onda bi ga mozda prodao/poklonio

kakva zamjena za s10+ kakve gluposti.. lol

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 22:00 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja cu reci ovak ukratko meni je p30p prvi huawei i kako stvori zasad stoje ako maknem americke viceve definitivno ne zadnji.

 

Mobitel je naprosto cudo i veliki skok sa godina iphonea i lga.

:)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zanesena kaže...
Vec postojeci uredjaji su sigurni

 Koliko je ovo sigurno ??
Sigurni za Google servise i aplikacije skroz i mimo ovih 90 dana ??

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Koliko znam i momo tih 90 dana samo ako se ne rijesi nista za 90 dana a hoce sigurno nece dobijati novi update ali ce sve aplikacije raditi normalno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zanesena kaže...
Koliko znam i momo tih 90 dana samo ako se ne rijesi nista za 90 dana a hoce sigurno nece dobijati novi update ali ce sve aplikacije raditi normalno

 Ja sam citao na naetu da ce sve aplikacije raditi normalno ali da necemo dobivati update tih aplikacija, da cemo zaglaviti na tadasnjim verzijama i to je to??

 

To mene najvise brine.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dr. Vicko kaže...
Zanesena kaže...
Koliko znam i momo tih 90 dana samo ako se ne rijesi nista za 90 dana a hoce sigurno nece dobijati novi update ali ce sve aplikacije raditi normalno

 Ja sam citao na naetu da ce sve aplikacije raditi normalno ali da necemo dobivati update tih aplikacija, da cemo zaglaviti na tadasnjim verzijama i to je to??

 

To mene najvise brine.

 Neces dobijati update OS-a a ne alikacija.... 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dr. Vicko kaže...
Zanesena kaže...
Koliko znam i momo tih 90 dana samo ako se ne rijesi nista za 90 dana a hoce sigurno nece dobijati novi update ali ce sve aplikacije raditi normalno

 Ja sam citao na naetu da ce sve aplikacije raditi normalno ali da necemo dobivati update tih aplikacija, da cemo zaglaviti na tadasnjim verzijama i to je to??

 

To mene najvise brine.

 Neces dobijati update OS-a a ne alikacija.... Aplikaciju uvijek mozes skinuti sam i instalirat....

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Europska komisija se nije još izjasnila ali 100% za sve postojeće Huawei mobitele mora biti podrška aplikacija i hardwera-a za vrijeme trajanja garancije. A možda i OS-a jer ako netko stisne grupnu tužbu, bit će svega.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
NorthBlue kaže...
Europska komisija se nije još izjasnila ali 100% za sve postojeće Huawei mobitele mora biti podrška aplikacija i hardwera-a za vrijeme trajanja garancije. A možda i OS-a jer ako netko stisne grupnu tužbu, bit će svega.

 Ma ja se uopće ne bojim , tj.nemoguće je da prestanu davati podršku za aplikacije. 

Ipak smo u Eurospkoj uniji gdje postoje neki zakoni.

Za OS toliko ne brinem jer na androidu P ovaj mob radi savršeno.

Čak mislim da i nakon isteka garancije određeno vrijeme mora biti podrška za hardware, tj.za servise.

 

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dok vi ovdje raspravljate ja sam jutros dobio azuriranje za 35 aplikacija na Google Play.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...

Dok vi ovdje raspravljate ja sam jutros dobio azuriranje za 35 aplikacija na Google Play.

 Ja za 29 

 

Ne znam koliko pratiš....uskoro stiže nadogradnja 161 (162 u Kini)....opet poboljšanje kamere. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 9:51 (R36).
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

raspravljaju bezveze, umjesto da procitaju objave 

 

Imate i Google i Android objavu, gdje vam lijepo pise da ce svi Huawei uredaju trenutno aktivirani imati i dalje sve sto se tice Googla, Google Play, i Google protect, jedino sto nece se dobiti je Android Q, sve ostalo ostaje kao da nije ni bilo ovog proljeva od Trumpa

 

da ponovim. Jedina stvar koju Huawei za sada nece dobiti je Andorid Q, svaki drugi servis, softver, usluga, aplikacija, sigurnosne zakrpe, azuriranje aplikacija itd je ne promjenjeno za trenutno aktivirane uredaje, to jest sve sto se prodalo i aktiviralo ili se bude prodalo i aktiviralo u sljedecih 90 dana.

 

a i budete vidjeli da na kraju od toga nece biti nista, americke firme su morale objaviti i poduzeti korake zabrane, jer su to duzne po zakonu, ove koje trguju sa Huaweiem, naravno da njima nije svejedno izgubiti 17 milijardi dolara koliko Huawei kupuje od njih, i rade na tome da se postigne neko rjesenje

 

pogledajte burzu, i sve te firme koliko su im pale dionice, Huawei nema promjene a svima njima pala vrijednost 

 

bit ce to sve u redi sto se vas korisnika tice, jedino ce Huawei spusiti ogromnu prodaju smartphona

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pa ne znam tko je normalan mislio da će nam odjednom prestat radiiti uređaj.
Mi postojeći korisnici nemamo nikakvih problema, samo što je to nekima teško za shvatit.
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Kolega, biti će ono što odluči komisija a Google i Huawei mogu davati izjave do sutra skupa sa glupavim Trumpom.
Malo su drugačiji zakoni u EU nego u Americi.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jeste svi na 153 ili je netko dobio update?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

153 i dalje. primjetio sam mali - da se prilikom poziva senzor blizine kao da ne moze ocitati koliko mi je mob udaljen od lica.
ne smijem ga niti malo pomaknuti onako na koso da se tako izrazim odma se zaslon pali odnosno gasi.
netko od vas to primjetio ?

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo sad sam testirao, cca 5,6 cm odmaknem od glave i tek onda se upali display.
6 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Tko je sve stavio svog na njuškalo? 

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pročitajte ovo

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hongmeng-je-huaweijev-odgovor-na-googleov-android---562116.html

 

Na dnu se spominje da je Google maknuo sa popisa P30, o čemu se tu točno radi ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
T700 kaže...

Pročitajte ovo

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hongmeng-je-huaweijev-odgovor-na-googleov-android---562116.html

 

Na dnu se spominje da je Google maknuo sa popisa P30, o čemu se tu točno radi ???

hmm cudno, znam da su maknuli m20pro s liste uredaja koji ce dobiti android Q, ali ovo je nesto novo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice