Algebra - Razvoj aplikacija

poruka: 3
|
čitano: 2.541
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Algebra - Razvoj aplikacija

Pozdrav,

ucenik sam 2. razreda gimnazije i veliki zaljubljenik u programiranje i sve vezano uz njega. Namjeravam nakon srednje upisati nesto vezano uz racunarstvo (FER, vjerojatno).Do sad sam usparao nesto novca i odlucio sam ga pametno iskoristiti. Zato bih trebao vasu pomoc.

Vidio sam da Algebra nudi nekoliko opcija edukacije za razvoj aplikacija. Meni je za oko zapeo 'Programer mobilnih aplikacija-Android' i od tada sam se prilicno zagriao za to. Do sada sam programirao u Python-u i smatram da sam naucio i vise od samih osnova, a u zadnje vrijeme sam poceo proucavati i Javu.

Mene za sada konkretno zanimaju vasa iskukstva s Algebrom vezana uz slicne edukacije. Trebao bih nekoliko savjeta vezana uz samo programiranja za android i slicno. Sto kazete na ostale opcije edukacija(vezane uz programiranje)? Mene najvise muci kada ce biti sljedeci termin edukacije jer bih na to volio ici tijekom ljetnih praznika, i da li postoji nekakav preduvjet sta se tice godina ili nesto sto bi mi onemogucavalo pohadanje edukacije.

 

Svaki savjet je dobrodosao. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 17:10 (apphole).
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Algebra - Razvoj aplikacija

Nitko?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Algebra - Razvoj aplikacija

To će ti biti najbolje potrošeni novci ikad. Termine pogledaj na njihovim stranicama.

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice