Faks koji se bazira na hardver?

poruka: 4
|
čitano: 1.153
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Faks koji se bazira na hardver?

Znači u ponudi je ogroman broj fakulteta u Hrvatskoj za informatiku, računalstvo itd... Ali evo npr., ja sam više tip kojeg zanima hardver računala, mobitela i koječega, nego programiranje i neki prekomplicirani rad u softverima... Jedna od teško ostvarivih želja je npr. imat trgovinu IT opreme i popravljat hah
Koji je faks malo više okrenut prema tome?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Faks koji se bazira na hardver?

Mišljenja sam da ne postoji faks specijaliziran za hardver. Ipak je to oprema koja se svakodnevno mjenja tako da je jedini faks koji ti tu može pomoći iskustvo.

16 godina
online
Re: Faks koji se bazira na hardver?
Siky1234 kaže...

Znači u ponudi je ogroman broj fakulteta u Hrvatskoj za informatiku, računalstvo itd... Ali evo npr., ja sam više tip kojeg zanima hardver računala, mobitela i koječega, nego programiranje i neki prekomplicirani rad u softverima... Jedna od teško ostvarivih želja je npr. imat trgovinu IT opreme i popravljat hah
Koji je faks malo više okrenut prema tome?

Hardver iz IT perspektive nije previše interesantan jer ga je sve manje potrebno, preširoko je tehnološki pokriven i prečesto se mijenja.

Trgovina i servis IT opreme ti nije baš nešto posebno profitabilan biznis.

13 godina
offline
Re: Faks koji se bazira na hardver?

Koga vrapca će ti faks za to?

 

To je ko da želiš upisati faks da bi bio automehaničar.. Za početak ti treba samo jedan šarafciger i idemo...

★★★★★☆
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice