TŠ Ruđer Bošković

poruka: 301
|
čitano: 203.077
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
zelenbic kaže...

luxx ne baš ako dobite prof. kain ne da ste najebali iz tca plakat će te kolko cete neke stvari mroat radit ja sam 1 program(crtez u tušu) nosio jedno 10 puta dok nsiam dobio pozitivnu ocjenu i da nisu ti to mogle sestre završit jer su to tek uveli ove godine i ja sam iz B smjene ali gledajte nije ni jedna lagana recimo u mom razredu(B smjena)1 pao direkt oko 10-15 ih ide na popravni(od 28) a i kod frenda isto iz B smjene 4 palo direkt i isto 15 ak na popravni a kod frenda iz A smjene od 30 29 na poprani(ovaj sto neide je drzavni prvak iz mat i prolazi s 5.0) ali gledaj obje su teške pogotvo 3. razred kako kažu p.s ja sam sad završio 1. pitajte šta god vas zanima

Rekao je da ide na optiku, što znači A smjena, što znači Botica ili Milat su moguće opcije iz TC-a. Po mome se nemaš kaj brinut. :)

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
Antonio kaže...
zelenbic kaže...

luxx ne baš ako dobite prof. kain ne da ste najebali iz tca plakat će te kolko cete neke stvari mroat radit ja sam 1 program(crtez u tušu) nosio jedno 10 puta dok nsiam dobio pozitivnu ocjenu i da nisu ti to mogle sestre završit jer su to tek uveli ove godine i ja sam iz B smjene ali gledajte nije ni jedna lagana recimo u mom razredu(B smjena)1 pao direkt oko 10-15 ih ide na popravni(od 28) a i kod frenda isto iz B smjene 4 palo direkt i isto 15 ak na popravni a kod frenda iz A smjene od 30 29 na poprani(ovaj sto neide je drzavni prvak iz mat i prolazi s 5.0) ali gledaj obje su teške pogotvo 3. razred kako kažu p.s ja sam sad završio 1. pitajte šta god vas zanima

Rekao je da ide na optiku, što znači A smjena, što znači Botica ili Milat su moguće opcije iz TC-a. Po mome se nemaš kaj brinut. :)

Iskreno, volio bih da su iz povijesti malo stroži jer obožavam povijest i nekako bi mi to bio izazov :D..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

Pardon nisam vidio da ideš za optičare to ti je A smjena zagrantirano al je navodno tamo profa iz hrv shebana i šalje jako puno ljudi na popravni

 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
zelenbic kaže...

Pardon nisam vidio da ideš za optičare to ti je A smjena zagrantirano al je navodno tamo profa iz hrv shebana i šalje jako puno ljudi na popravni

 

Onaj predmet koji je najviše zajeb. -.-"

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
hrčak kaže...

Ja ti to nemogu upisat jel meni majka kaže da to sve treba biti precizno i lijepo crtati a pošto je bilo nekakvih komplikacija dok sam se rodio "nemam to u rukama"

Bump

 

šta vi mislite jel ima u tom zanimanju kakva preciznost

Kupujem grafu za 350kn mora biti jača od 4670
15 godina
neaktivan
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
luxxxfromhell kaže...
zelenbic kaže...

Pardon nisam vidio da ideš za optičare to ti je A smjena zagrantirano al je navodno tamo profa iz hrv shebana i šalje jako puno ljudi na popravni

 

Onaj predmet koji je najviše zajeb. -.-"

A to ti sve ovisi koju dobiješ. Ja znam za Hrđok i Sekulić. Hrđok je zeznuta malo kroz godinu ako ne radiš imat ćeš dosta jedinica, ali ćeš proći sigurno bez popravnog, a za Sekulić, hmm, ona ti dosta favorizira učenike, nećeš imati nikakvih problema s njom, a ako ćeš se malo više trudit imat ćeš 5. :)

hrčak kaže...
hrčak kaže...

Ja ti to nemogu upisat jel meni majka kaže da to sve treba biti precizno i lijepo crtati a pošto je bilo nekakvih komplikacija dok sam se rodio "nemam to u rukama"

Bump

 

šta vi mislite jel ima u tom zanimanju kakva preciznost

Imam osjećaj da trolaš jer ti niti jedno pitanje nema veze s ničim baš, ali odgovor ti je ne. Bivša cura mi je optičarka, pa čak i znam ponešto. Imat ćeš dosta učenja (štrebanja doslovno), ali sve u svemu najlakši smjer i nebi trebao imati prevelikih problema. Osim TC-a za to ćeš se morati snaći.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 21:36 (Antonio).
10 godina
neaktivan
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:15 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
10 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:15 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
Znatiželjkoalnezovemseželjko kaže...

Sta je bolje Mioc ili Ruđer? Planiram na FER..

Ako odabereš Ruđer kao izbor nemožeš požaliti. Sa dobrim ocjenama i odlično položenom maturom lako možeš na FER (IMHO kolega koji je sve 4 godine prolazio sa 3/4 je prebolesno napiso maturu u upo na FER i sad tamo razvaljuje sve iako je u Ruđeru izostajo tjedno po jedan dan (bio je iz Splita tak da)).

 

I ja sam zvršio ovu srednju i mogu reći da nisam požalio što sam ju upisao (prolaznost vrlo dobar kroz sve 4 godine (prosjek 3,5 za prvi srednje do 4,3 4 godina srednje)), ali sam požalio to što sam na maturi zeznuo fiziku pa nisam baš upao na TVZ INF već na ELO.

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
midzan21 kaže...
Znatiželjkoalnezovemseželjko kaže...

Sta je bolje Mioc ili Ruđer? Planiram na FER..

Ako odabereš Ruđer kao izbor nemožeš požaliti. Sa dobrim ocjenama i odlično položenom maturom lako možeš na FER (IMHO kolega koji je sve 4 godine prolazio sa 3/4 je prebolesno napiso maturu u upo na FER i sad tamo razvaljuje sve iako je u Ruđeru izostajo tjedno po jedan dan (bio je iz Splita tak da)).

 

I ja sam zvršio ovu srednju i mogu reći da nisam požalio što sam ju upisao (prolaznost vrlo dobar kroz sve 4 godine (prosjek 3,5 za prvi srednje do 4,3 4 godina srednje)), ali sam požalio to što sam na maturi zeznuo fiziku pa nisam baš upao na TVZ INF već na ELO.

Neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:19 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
10 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:16 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
Znatiželjkoalnezovemseželjko kaže...

 A jel to sta si zeznuo razlog sto lose objasnjavaju il dobro objasnjavaju al nisi bas ucio? I planiro sam ovaj novi strukovni kurikulum tehnicara za racunalstvo upisati, al je malo zeznuto kaj je ovo tek prva godina toga smjera i jos se nezna kakav je..

boldano - i na faksu sam isto tako lijen za ucit. predavanja su dobra (ovisi na koju smjenu ces naletit, npr ja sam bio u A smjeni i mogu reći da je bilo lakših dana, za B smjenu mogu reći da neke stvari teže objašnjavaju). Pa uglavnom taj program će biti više usmjeren ka ovim informatičkim sektorima a ne kao prije da imaš overkill sa elektrotehničkim predmetima (stari kurikulum kojeg sam iskusio veoma dobro). sad će npr više biti tema o sustavima (čuo sam će više biti o serviserskim poslovima), programiranju (C/C++/C# (i prije je bio C ali samo ono bazično), web programiranje (prije toga nije bilo, ali je zato bilo programiranje u assebleru što je muka živa).

Naravno u vezi TŠRB-a sam načuo da će doći smjena starijih profesora (2 ili 3 idu u mirovinu, 1 ide predavati samo na faks te jedan se seli u Teslu/ETŠ(končar elektrotehnika)/STŠ Frana Bošnjakovića(končar strojarstvo)), ali to su neprovjerene informacije. naravno ako dođe do smjene žalit ćete za nekim facama koje su starijim generacijama u A smjeni širile osmjehe sa npr. ispitom (pismenim) kojeg rješavate kod kuće (ROFL, ali istinito), masivnom prepisivačinom kad se piše pismeni (prof ode u kantinu na kavu i vrati se na kraju da pokupi ispit) itd...

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
10 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:16 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

Nisam našo na njihovoj stranici pa ću vas ovdje ekipu pitat.. Kako idu ti programi po smjenama? Koji programi idu u A smjenu a koji u B??

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
luxxxfromhell kaže...

Nisam našo na njihovoj stranici pa ću vas ovdje ekipu pitat.. Kako idu ti programi po smjenama? Koji programi idu u A smjenu a koji u B??

opticari A mehatronicari B ostalo kocka

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
10 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:18 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
Znatiželjkoalnezovemseželjko kaže...

Jel zna ko tatjanu janes i sta predaje?

Koji si raz? :) Ja sam 1.O :P

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
luxxxfromhell kaže...
Znatiželjkoalnezovemseželjko kaže...

Jel zna ko tatjanu janes i sta predaje?

Koji si raz? :) Ja sam 1.O :P

neznam

Novi u životu, sa malo iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 15:18 (Znatiželjkoalnezovemseželjko).
11 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ja bi stvarno u htio iči u Ruđer ali kasnije namjeravam na FER a mnogi su mi rekli kako će me gimnazija ( u v. ću ići ako ne u Ruđer) puno bolje pripremit i da ću lakše upast. Sad me zanima dal na fakultetu rade po programu kao da nemš određeno predznanje iz strukovnih škola odnosno dali se na FER-u gimnazijalci muče pratit sve to.   Može neki savjet ??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
jazavac.123 kaže...

Ja bi stvarno u htio iči u Ruđer ali kasnije namjeravam na FER a mnogi su mi rekli kako će me gimnazija ( u v. ću ići ako ne u Ruđer) puno bolje pripremit i da ću lakše upast. Sad me zanima dal na fakultetu rade po programu kao da nemš određeno predznanje iz strukovnih škola odnosno dali se na FER-u gimnazijalci muče pratit sve to.   Može neki savjet ??

Te što su to rekli za gimnazije neslušaj ako nisu na fakultetu ili bar u srednjoj,nisam siguran što će te bolje pripremit ali nemoj mislit da je ruđer lakša škola jer je strukovna.Sad ja sam bio u sličnoj dilemi ali sam si razmišljao ovako u gimnaziji bi morao trpit biologiju,kemiju,latinski i hrpu beskorisnih predmeta koje nevolim a u ruđeru pak radim i učim ono što me više manej zanima.E ovo za FER NHF ali svi misle ić na FER prije nego što upiši školu onda kad čuju koliko je to teže i koliko treba učit svi ti više manej odustanu i odu na TVZ,FOI itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
9 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Sta mislite jel bi se cure mogle snać u ruđeru ili...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Lakše će se snać nego nać cura u Ruđeru

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 22:13 (Nikola45).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

mozda ja dodem

samo neznam koji smjer da odaberem

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Eksperimentalni ako možeš. Sutra mi zadnji dan škole i sa sadašnjim kvalifikacijama u struci se mogu je*** sve zato što stari program nevalja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Mislis onaj koji ima novi kurikulum

koji smjer ti ides?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Završavam računalstvo, i da, mislim na taj novi kurikulum

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

ako bih vec isla onda bi birala elektroniku

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Klasični kurikulum elektrotehnike je do 3. razreda skoro u potpunosti isti kao i klasični računalstva, samo se 4. godina kolko tolko razlikuje. Bolje onda uzet novi kurikulum i ako želiš nešto naučit, nadaj se da te ne potrefi Mileta ili Radulović jer im svim trojici puca *****

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković

Ako netko želi doći vidjeti opremu u školi, i kako se radi u Ruđeru, u subotu su otvoreni dani škole od 9 (ako se ne varam), biti će i pokus prve pomoći, pa ako je netko zainteresiran, neka slobodno navrati ;) :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
13 godina
offline
Re: TŠ Ruđer Bošković
alen4430 kaže...

Ako netko želi doći vidjeti opremu u školi, i kako se radi u Ruđeru, u subotu su otvoreni dani škole od 9 (ako se ne varam), biti će i pokus prve pomoći, pa ako je netko zainteresiran, neka slobodno navrati ;) :)

I pokazat će vam najljepše labose i radionice(U kojima vi nećete raditi...)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice