Vodič za sve buduće srednjoškolce!

poruka: 141
|
čitano: 138.926
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
lovvro kaže...

Ocu upast tehnicku zadar sa 43 boda racunalni tehnicar za strojarstvo posto je ove godine smanjen broj ucenika.

Trebao bi, ja sam upao u Tehničara za elektroniku, imao sam bodova koliko i ti !

''A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer'' - Bruce Lee
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

 koji si bio na ljestvici

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 14:40 (lovvro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
lovvro kaže...

Koji si ti razred i koji si bio na ljestvici

Sada ću drugi razred, bia sam negdje 12/13, ne sjećam se.

''A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer'' - Bruce Lee
12 godina
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Onda cu valjda upasti a danas se isa upisati i oni mi govore tamo da sam na granici da upadnem

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 14:41 (lovvro).
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Ako ne upadnem to stavija sam jos elektroniku i mehatroniku nesto morama upast{#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
lovvro kaže...

Ako ne upadnem to stavija sam jos elektroniku i mehatroniku nesto morama upast{#} 

Upast ćeš u nešto, ajd.

''A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer'' - Bruce Lee
12 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Upast ćeš.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Upa sam 14 na listi

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!
Hajd da ja ovo malo osvjezim. Ja sam iz Osijeka, zelim neku skolu koja ce me najlakse odvesti na ETF (elektrotehnicki fakultet), ili neki drugi informaticki faks. Nista drugo me ne zanima. Samo informatika. Dvoumim se izmedju matematicke i tehnicara za racunalstvo.. Sto je bolje?
ZeC1337
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Ako bi htio poslije srednje upisati na TVZ smjer elektrotehnike, koji smjer u srednjoj je vise za elektrotehniku?

10 Tehnicar za racunalstvo
0 Tehnicar za mehatroniku
http://adf.ly/HFD9N
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Najbolje bi ti bilo elektrotehničar ili tehničar za elektroniku, bolje od mehatronike i računalstva.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
Svenos kaže...
Hajd da ja ovo malo osvjezim. Ja sam iz Osijeka, zelim neku skolu koja ce me najlakse odvesti na ETF (elektrotehnicki fakultet), ili neki drugi informaticki faks. Nista drugo me ne zanima. Samo informatika. Dvoumim se izmedju matematicke i tehnicara za racunalstvo.. Sto je bolje?

Iskreno idi u EMŠU za tehničara za računalstvo,ja sam 2 razred,te sam jako zadvoljan,imaš sve što će ti trebati na ETF-u,te 4 sata matematike i sve što ti treba za maturu.

Naravno program je jako sličan elektrotehničaru,tj skoro sve ti je o struji prve dvije godine,naravno imaš Računalstvo

robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Pozz,ja sam iz is Brodsko-Posavske županije,zanimaju me kompjuteri i informatika,pa neznam koju školu odabrati? 5 razz prosjek je 4.06 a 6  razz 4.16,7 razz 3.90 a 8. razz če biti 4.00.

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Tehnička škola. Razmisli o tehničarima za elektroniku i računalstvo.

 

Nadalje, ako si priklonjen struji onda elektrotehničar, ako te zanima strojarstvo onda računalni tehničar za strojarstvo, a ako nisi siguran gdje se vidiš, možeš probati mehatroniku, to ti je spoj svega. ( elektronika, elteh, strojarstvo, racunalstvo)

 

 

Pogledaj prvu stranicu ove teme, sve ti je opisano.

13 godina
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
AtomicBomb kaže...

Tehnička škola. Razmisli o tehničarima za elektroniku i računalstvo.

 

Nadalje, ako si priklonjen struji onda elektrotehničar, ako te zanima strojarstvo onda računalni tehničar za strojarstvo, a ako nisi siguran gdje se vidiš, možeš probati mehatroniku, to ti je spoj svega. ( elektronika, elteh, strojarstvo, racunalstvo)

 

 

Pogledaj prvu stranicu ove teme, sve ti je opisano.

I ja sam mislio za automehatroničara,volim elektroniku i informatiku,a neznam gdje imam največe šance da upadnem

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
AtomicBomb kaže...

Najbolje bi ti bilo elektrotehničar ili tehničar za elektroniku, bolje od mehatronike i računalstva.

Bilo bi da ima u mom gradu.

http://adf.ly/HFD9N
10 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

E ovako ljudi zanima me o srednjoj skoli nasao sam web-dizajn http://gogss.hr/programi/graficka-zanimanja/web-dizajner/

Zanima me da iza srednje skole budem upisao ICT.

Dali je dobra ova skola ili je bolje da se upise neka gimnazija posto sam cuo da na Drzavnoj maturi se bazira na gimnazijski program

Ako je netko isao u tu skolu ili poznaje nesto o tome da odgovori

 

axe
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
stipezorica kaže...

E ovako ljudi zanima me o srednjoj skoli nasao sam web-dizajn http://gogss.hr/programi/graficka-zanimanja/web-dizajner/

Zanima me da iza srednje skole budem upisao ICT.

Dali je dobra ova skola ili je bolje da se upise neka gimnazija posto sam cuo da na Drzavnoj maturi se bazira na gimnazijski program

Ako je netko isao u tu skolu ili poznaje nesto o tome da odgovori

 

pa i nije ti baš nešto. živim tu odmah kraj nje i vidi se da ni učenici nisu nešto posebno, a i rođak mi ide  i kaže da tu nema dizajna 0%. najgore od svega je to što on uči ja znam već sad (7. raz), tako da sam na tvom mjestu ne bih išao...

10 godina
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Uredu hvala ti

axe
12 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Nakon što prođe Državna Matura svi osmaši sa foruma mogu očekivati update ove teme koji će biti prilagođen novom sustavu bodovanja i promjenama u planovima i programima u pojediim školama ! Za sve buduće tehničare, matematičare, programere, inženjere ...:) Pozdrav i sretno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Zna li netko sta traze na prijemnom za Web-dizajn?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Za upis su ti potrebni predmeti: Hrvatski, matematika, fizika, likovna kultura, kemija i strani jezik.

Ako prođeš taj prolazni prag onda ti ide provjera likovnih sposobnosti (ništa posebno, mi smo morali osmisliti logo škole i nacrtat ga a nakon toga crtanje mrtve prirode)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
Cromaki kaže...

Za upis su ti potrebni predmeti: Hrvatski, matematika, fizika, likovna kultura, kemija i strani jezik.

Ako prođeš taj prolazni prag onda ti ide provjera likovnih sposobnosti (ništa posebno, mi smo morali osmisliti logo škole i nacrtat ga a nakon toga crtanje mrtve prirode)

To je bilo prosle godine ili?

Ove godine navodno ima i logicko misljenje i izrazavanje

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 22:32 (KiKAA).
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Prije 3 godine, ali uvijek je slično. Očekuj crtanje mrtve prirode ili slično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za sve buduće srednjoškolce!
Cromaki kaže...

Prije 3 godine, ali uvijek je slično. Očekuj crtanje mrtve prirode ili slično.

Oke,hvala

10 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

A cime ste radili to kolazem,olovkom ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Logo škole smo crtali sa temperama, a mrtvu prirodom olovkom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Ima li tamo cura?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Daj, haha, logo temperama?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodič za sve buduće srednjoškolce!

Naravno da ima cura, kod nas u razredu od 27 učenika, njih 14 su djevojke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice