BOL i "fanboy" svade zaključana tema

poruka: 65
|
čitano: 7.088
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

U zadnje vrijeme nemogu nac jednu apple, android, samsung, firefox itd temu bez svade i off topic rasprave raznih fanboy-eva (ovo se odnosi na sve fanboy-eve bilo cega) i smatram da to vec prelazi svaku granicu te da bi se to trebalo pocet sprijecavat jer takve svade ubiju svaku temu i na bol-u vise nemozes napisat "firefox, apple, android, samsung, avira" ili slicnu rijec bez da cijela tema postane nepotrebna off topic svada.

 

Bug napise vijest o nekom novom proizvodu i u komentarima nema nijedan konkretni komentar na taj proizvod vec samo prepucavanje jel taj ili apple bolji (primjer), a doslo je i do toga da se cak i oko mp3 playera fanboy-evi prepiru i spamaju.

 

Ja predlazem da im se cvrsto stane na kraj i omoguci normalna rasprava o tom prizvodu, a vi?

59 Treba im stat na kraj
11 Ok je da se svadaju
70 Svejedno mi je
Moj PC  
4 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Provokatore, kojih ima bilo gdje, jednostavno ignoriraš.

Ako dođeš u Apple temu, obaziri se samo na one koji pišu o Appleu i/ili o onom što je usko vezano za temu. To je to. :)

Najbolji lijek.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

Apple je bolji od Firefoxa. Let the flame begin {#}

Mentalist je moj idol...
 
42 0 hvala 0
14 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

U potpunosti podržavan, premda san i sam u takvin svađama sudjelova čak i previše puta smatran da bi ovo koristilo forumu.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

Mislim da i bug-ovci malo potpaljuju s vijestima tipa Bijeli iphone deblji od crnog koje su toliko strašno bitne za IT svijet

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Danny_HR kaže...
Provokatore, kojih ima bilo gdje, jednostavno ignoriraš.

Ako dođeš u Apple temu, obaziri se samo na one koji pišu o Appleu i/ili o onom što je usko vezano za temu. To je to. :)

Najbolji lijek.

Ignoriram ja njih, ali kad imas 5 stranica fanboy svade normalna rasprava u toj temi je nemoguca

16 godina
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
mind_challenge kaže...

Mislim da i bug-ovci malo potpaljuju s vijestima tipa Bijeli iphone deblji od crnog koje su toliko strašno bitne za IT svijet

Sva sreća pa je tvoje mišljenje (ali i bilo čije od nas tu s foruma) ultimativni kriterij za relevantnost vijesti.

 

Nekome je to baš interesantna i zanimljiva vijest, nekome nije, ali takav uvijek može ignorirati istu.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

Ma bitno da se piše.{#}

سمندری ڈاکو
Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

ja mislim da forum ne bi bio upola ovak zanimljiv LOL

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
pirat kaže...

Ma bitno da se piše.{#}

Zar nisu sami bugovci kad su uveli zvijezdice rekli da je "Kvalitet bitiniji od kvantiteta"

Stoga bi to mogli primijeniti i na sadrzaji foruma ne samo na nacin ocijenjivanja korisnika.

13 godina
protjeran
offline
BOL i "fanboy" svade

Zašto si se usudio dirati u zombi ekipu???

 

Sad će te prijaviti Apple-u preko svojih iČudesa, i Apple će te sad fino tužiti, kao i bug.hr za kršenje patentnih prava.

 

 

 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

a sta te tu ima mucit...

svaki svoj proizvod brani, nije lud da kaze da je kupio nesto sta ne valja...

svade oko appla pocinju kad krene rasprava bez argumenata, ali i to je svada u temi kao i svaka druga.

mene najvise ljuti kad pocne vrijedanje po svim osnovama u nedostatku argumenata (iako ih u 99% tema nikad ni nema)

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Escudo kaže...

 

"Ok je da se svađaju"

 

Moderatori su ovdje lijeni i blagi i na to sam navikao. Na PCEkspertu samo tako pokupiš suspenziju, no tamo je dosadno.

Living in a world of dreams...
14 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Avira je bolja od Samsunga. EOD.
2.588 Posts! And counting...
14 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

Meni je posve svejedno, slobodno nek raspravljaju.

 

U svakom slučaju je forum mnogo življi i privlačniji od PCE, tamo je dosadno, kao što kaže Hyperion.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

Spameri, trolovi, fanboyi itd. su sastavni dio foruma. Bez njih ne bi bilo ni foruma, napisao bi se jedan-dva posta u svakoj temi. Oni su na neki način i pokretači rasprava u temama. Gledajte to s vedrije strane,a ne gunđat stalno. {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

Fakat ima dosta takvih fanboy vs fanboy tema, ne sudjelujem u nijednoj, al kaj je - je, zabavno je čitati kak se ekipa trolla. {#}

 

Očito su neki još zaglibili na razini 'mentalitet dvanaestogodišnjeg djeteta' (ne općenito, nek samo zbog nekih stvari ili komada plastike), pa se mora dokazati čiji je tata jači. {#}

 

Uglavnom, dobro se da nasmijati u tim temama, a uvek dok ih čitam pitam se kak se ljudima samo da dokazivati nekome, nekaj, na INTERNETU. {#}

PSN id - ManTheRamparts01
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 16:18 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

zna mi se dogodit da nekada izgledam kao fanboy sta zapravo nisam...ako san koga tako uvridia nek mi oprosti :)...inace ontopic volia bi da je manje toga...jer se covik tesko snade medu silnim postovima punih prepirkama iza cega stoji fanboyizam...i nije lipo za vidit...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 16:23 (zoharbizo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

Problem je što se više ne može voditi normalna rasprava. Napišem neki donekle normalan post, i kad pogledam nakon dvije minute već su naspamali dvije stranice. I ne bi mi bio problem pročitat da su napisali dvije stranice argumentirane rasprave, ali kad počnu s onim moj tata je jači od tvog tate, nemam više volje pratit temu...-.-

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
9 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
BOL i "fanboy" svade

Problem je što su na forumu registrirani svi.Od najmlađe djece pa do najstarije "djece".I onda tu nastaje problem.Mlada djeca su relativno nezrela, a stara "djeca" su jos nezrelija od njih.Zato nam je i ovakva drzava.

Cast izuzecima koji normalno pisu i argumentiraju svoja misljenja.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
AtomicBomb kaže...

Problem je što su na forumu registrirani svi.Od najmlađe djece pa do najstarije "djece".I onda tu nastaje problem.Mlada djeca su relativno nezrela, a stara "djeca" su jos nezrelija od njih.Zato nam je i ovakva drzava.

Cast izuzecima koji normalno pisu i argumentiraju svoja misljenja.

u raspravama imas jako puno razloga zasto rasprava krene u krivom smjeru tj. svadi...

od zrelosti, financijskog stanja, lubomore, neimanja pametnija posla, psihickog stanja, trenutnog psihickog stanja, fizickog stanja, i onda psihofizickog stanja :D i sve to mozes prikazati primjerom i znanstvenim objasnjenjima

potpis :D
16 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

Ne interesiraju me "geđeti" i te stvari, imam FF, Winamp i Avast godinama, drugo (konkurenciju) ne tražim, hvalim/kudim niti komentiram - za jednostavan primjer.

 

A kaj se tiče fanboy svađa, imam dojam kako su "konzolaši" naveliko na udaru (pojedinih, kojih nažalost, ipak ima puno) PC korisnika (igrača)!

Posebice se to pokazuje ovom velikom nesrećom kaj se desila Sonyu - ne da PS korisnike izruguju i vesele se tome (što je apsurdno i bolesno) X360 igrači (koji su po svim pravilima "rivali", što naravno ne znači neprijatelji ili hejteri PS3-a), već su to velikom većinom PC korisnici, od kojih pak velika većina nikad niti nije posjedovala neku od next-gen, a vjerojatno i konzolu općenito.

No to je tak, pošto je tu omjer PC/konzole korisnika vjerojatno izraženiji od onog muško/žensko {#}

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
BOL i "fanboy" svade

ja sam fanboy fanboy svađa {#}

Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Hyperion kaže...

"Ok je da se svađaju"

 

Moderatori su ovdje lijeni i blagi i na to sam navikao. Na PCEkspertu samo tako pokupiš suspenziju, no tamo je dosadno.

Kad sam ja to rekao dobio sam crveni karton {#}

 

Potpuno se slažem, umjesto da izbrišu postove flejmera većinom se zaključa cijela tema..

a.k.a. T R 1 P L 3 X
15 godina
odjavljen
offline
BOL i "fanboy" svade

Najgore je nekome pomagati-uvijek popu+iš. Uvijek te netko mora ispravljati i dokazivati nešto, a obavezno se nađu tulipani koji te moraju vrijeđati i davati TD iako uopće ne sudjeluju u temi. I onda još pokupiš karton(nakon što si ti prijavio trola). Ovo je tako krasan forum... {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Ne sudjelujem u fanboy/flame temama,tako da mi je svejedno.Ako netko prijeđe granicu,tog autora se prijavi i točka.
alrighty then
13 godina
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
vexx5555 kaže...

Najgore je nekome pomagati-uvijek popu+iš. Uvijek te netko mora ispravljati i dokazivati nešto, a obavezno se nađu tulipani koji te moraju vrijeđati i davati TD iako uopće ne sudjeluju u temi. I onda još pokupiš karton(nakon što si ti prijavio trola). Ovo je tako krasan forum... {#}

 

Onda uvest pravilo:Imas post u temi imas i pravo davanja TU i TD,a toliko ima danas ovih sto daju TD jer ih je neki tvoj post razljutio.
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
12 godina
protjeran
offline
BOL i "fanboy" svade

koliko sam primjetio ovdje se i kad neko argumentirano iznese svoje misljenje odma javlja neko suprotnog misljenja nazivajuci ovog prvog fanboyem. cak sam jucer u jednoj temi vidio da su jednog diskutanta koji je naveo par mana i par vrlina jednog proizvoda (iMac) ispljuvali iz oba tabora.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
ivanoile kaže...

 

Onda uvest pravilo:Imas post u temi imas i pravo davanja TU i TD,a toliko ima danas ovih sto daju TD jer ih je neki tvoj post razljutio.

 Najbolja bi stvar bila-daš TD i automatski ti se otvara editor za novi post.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
12 godina
protjeran
offline
Re: BOL i "fanboy" svade
Armor kaže...

Ne interesiraju me "geđeti" i te stvari, imam FF, Winamp i Avast godinama, drugo (konkurenciju) ne tražim, hvalim/kudim niti komentiram - za jednostavan primjer.

 

 

malo offtopic, ali nije lose tu i tamo isprobati neku alternativu. ako nista da se uvjeris da ono sto koristis tebi vise odgovara. konkretno, ja sam godinama koristio software koji si nabrojao a sad od ta 3 koristim 1. sto se "geđeta" tice, i laptop vulgaris se ne tako davno smatrao gadgetom. davanje nekih ludih cifri za mobitele, tablete, playere... meni ne pada na pamet, no tko voli nek izvoli. jedno od tih "cuda" (i to ono u zadnje vrijeme najcesce spominjano) sam dobio na poklon i sad sam jos uvjereniji da nikad ne bi dao novca koliko kosta (ni trecinu) jer mi ne donosi nista novo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice