BUG Forum i TapaTalk

poruka: 22
|
čitano: 8.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
BUG Forum i TapaTalk

Hoće li se i kada aktivirati na BUG forumu podrška za TapaTalk aplikaciju?

 

http://www.tapatalk.com

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BUG Forum i TapaTalk

Gle tu si već 2 godine i nisi vidio da BUG Forum ne koristi vBulletin?Očito nisi pratio ovaj podforum.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 22:55 (lzgr).
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
BUG Forum i TapaTalk

Da ne otvaram novu temu, evo pitanje u staroj temi..

Ukoliko bug ne koristi vBulletine (tražio sam nisam našao), znači li to da ne može biti i tapatalk native?

Je li vBulletine uvjet za tapatalk

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
Da, to je uvjet.
13 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
EchoOne kaže...

Da ne otvaram novu temu, evo pitanje u staroj temi..

Ukoliko bug ne koristi vBulletine (tražio sam nisam našao), znači li to da ne može biti i tapatalk native?

Je li vBulletine uvjet za tapatalk

  Currently phpBB3 3.0.x, vBulletin 3.6 to 4.x, xenForo, IPBoard 3.x, SMF 1.1.11+/2.x, MyBB 1.4/1.6 and Kunena 1.6 are supported

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala\\\\\\\\\\\\http://life-is-hard.co.cc
14 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
Ima li kakvih naznaka da bi Tapatalk mogao biti up za bug.hr??
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
BUG Forum i TapaTalk
Nema. Davno je Domagoj rekao da nista od tog...
BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/ ||| ''Svako generaliziranje je loše.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BUG Forum i TapaTalk

Ako već nema podrške za taptalk, mogli su barem napravit neku aplikaciju za IOs, jer kolko vidim za Android već ima.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
Za Android je aplikaciju izradio neki od članova, ako se ne varam... Nema to veze s Bugom.
Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
14 godina
odjavljen
offline
BUG Forum i TapaTalk

A čemu su uopće potrebne aplikacije kada se može ići normalno na forum s mobitelima? 

 
2 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
Danny_HR kaže...
Za Android je aplikaciju izradio neki od članova, ako se ne varam... Nema to veze s Bugom.

Pa rekao sam da za android ima, ali mogli su napravit neku malu aplikaciju koja bi pojednostavila korištenje

 

 

Jakovp kaže...

A čemu su uopće potrebne aplikacije kada se može ići normalno na forum s mobitelima? 

Čemu je potrebna facebook aplikacija, imdb aplikacija, kad se može gledat direktno preko mobitela:)

Zbog lakše korištenja, vrlo jednostavan odgovor, da si razmislio malo, shvatio bi i sam.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...
Danny_HR kaže...
Za Android je aplikaciju izradio neki od članova, ako se ne varam... Nema to veze s Bugom.

Pa rekao sam da za android ima, ali mogli su napravit neku malu aplikaciju koja bi pojednostavila korištenje

 

 

Jakovp kaže...

A čemu su uopće potrebne aplikacije kada se može ići normalno na forum s mobitelima? 

Čemu je potrebna facebook aplikacija, imdb aplikacija, kad se može gledat direktno preko mobitela:)

Zbog lakše korištenja, vrlo jednostavan odgovor, da si razmislio malo, shvatio bi i sam.

 

Ne pušim te spike lakše korištenje, to je sve sranje, fali pola toga i ne možeš ništa naći.

 

Ja sasvim ugodno surfam po svim normalnim stranicama na mobitelu, a te glupe aplikacije su samo prodavanje magle.

16 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...
Danny_HR kaže...
Za Android je aplikaciju izradio neki od članova, ako se ne varam... Nema to veze s Bugom.

Pa rekao sam da za android ima, ali mogli su napravit neku malu aplikaciju koja bi pojednostavila korištenje

http://itunes.apple.com/us/app/bug-online/id420131406?mt=8

 

Evo ti. Al ni ova za Android, ni ova za iOS ti nisu baš nešto.

Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
12 godina
protjeran
offline
BUG Forum i TapaTalk

Tebi možda jesu prodavanje magle, većini ljudi nisu.

Da bug aplikacija ima onakav izbornik kao stari fejs na iphonu, bilo bi super. Imaš aktivne teme, privatne poruke,teme u kojima sudjelujem i još ponešto. Kad ideš pisat temu, lakše je citirat i uredit, imaš smajliće ugrađene, i imaš podršku za uploading slika direktno sa mobitela, ako npr imaš neki problem na hardwareu kompa, to je odlična fora, uslikaš šta trebaš, postaš i gotovo, a ne slikat prebacivat itd.

 

Danny_HR kaže...

http://itunes.apple.com/us/app/bug-online/id420131406?mt=8

 

Evo ti. Al ni ova za Android, ni ova za iOS ti nisu baš nešto.

Hvala!, jel ima podršku za forum? da znam dal da skidam ili ne:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 15:37 (proćerani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...

Tebi možda jesu prodavanje magle, većini ljudi nisu.

Da bug aplikacija ima onakav izbornik kao stari fejs na iphonu, bilo bi super. Imaš aktivne teme, privatne poruke,teme u kojima sudjelujem i još ponešto. Kad ideš pisat temu, lakše je citirat i uredit, imaš smajliće ugrađene, i imaš podršku za uploading slika direktno sa mobitela, ako npr imaš neki problem na hardwareu kompa, to je odlična fora, uslikaš šta trebaš, postaš i gotovo, a ne slikat prebacivat itd.

 

I opet ponavljam, ja to sve mogu s mobitelom kao na kompjuteru, pa ne vidim u čemu je problem?

16 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...
Hvala!, jel ima podršku za forum? da znam dal da skidam ili ne:)

Pojma nemam.

Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
12 godina
protjeran
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
Jakovp kaže...
proćerani kaže...

Tebi možda jesu prodavanje magle, većini ljudi nisu.

Da bug aplikacija ima onakav izbornik kao stari fejs na iphonu, bilo bi super. Imaš aktivne teme, privatne poruke,teme u kojima sudjelujem i još ponešto. Kad ideš pisat temu, lakše je citirat i uredit, imaš smajliće ugrađene, i imaš podršku za uploading slika direktno sa mobitela, ako npr imaš neki problem na hardwareu kompa, to je odlična fora, uslikaš šta trebaš, postaš i gotovo, a ne slikat prebacivat itd.

 

I opet ponavljam, ja to sve mogu s mobitelom kao na kompjuteru, pa ne vidim u čemu je problem?

Šta imaš silverlight na mobitelu?

Daj mi link da ga i ja skinem.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...
Jakovp kaže...
proćerani kaže...

Tebi možda jesu prodavanje magle, većini ljudi nisu.

Da bug aplikacija ima onakav izbornik kao stari fejs na iphonu, bilo bi super. Imaš aktivne teme, privatne poruke,teme u kojima sudjelujem i još ponešto. Kad ideš pisat temu, lakše je citirat i uredit, imaš smajliće ugrađene, i imaš podršku za uploading slika direktno sa mobitela, ako npr imaš neki problem na hardwareu kompa, to je odlična fora, uslikaš šta trebaš, postaš i gotovo, a ne slikat prebacivat itd.

 

I opet ponavljam, ja to sve mogu s mobitelom kao na kompjuteru, pa ne vidim u čemu je problem?

Šta imaš silverlight na mobitelu?

Daj mi link da ga i ja skinem.

 

Silverlight nemam ni na kompjuteru, sačuvaj bože, a slike uploadam normalno, ne treba bi to (cenzura) da bih mogao uploadati slike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 16:08 (Jakovp).
12 godina
protjeran
offline
BUG Forum i TapaTalk

Kako da preko mobitela uploadam sliku na forum?! Pita me choose file i to nemogu odabrat?

 

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
proćerani kaže...

Kako da preko mobitela uploadam sliku na forum?! Pita me choose file i to nemogu odabrat?

 

Pa to je do mobitela, ja mogu odabrati. Imam lijepo c (memorija) i e (kartica) particiju i foldere.

12 godina
neaktivan
offline
BUG Forum i TapaTalk

Kako da izbrisem temu koju sam napravio na ovom forumu ??? ili da joj izmjenim ime

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG Forum i TapaTalk
ivan147 kaže...

Kako da izbrisem temu koju sam napravio na ovom forumu ??? ili da joj izmjenim ime

klikni gumb prijavi i napisi sto trebas

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suranja :D ----xf:carlibas----VISIT www.optime-keys.com---------
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice