"Paket" Poboljšanja 2 zaključana tema

poruka: 49
|
čitano: 12.546
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Pozdrav, evo ovdje ću i ja navest nekoliko stvari koje ja smatram da bi učinile forum boljim, ovo su moji prijedlozi:

 

1. Želimo da se na BOL Forum vrati brojilo poruka, ne mora ono utjecati na status, ali na gotovo svakom forumu postoji brojilo poruka pa smatramo da treba postojati i ovdje, pa makar da je samo vidljivo nakon što upreš na nečiji profil (ili da ga može vidjeti samo vlasnik profila)

 

2. GIF-ovi, stvar je u tome što ne rade! 

 

3. Obične JPG/PNG… slike stvaraju bug-ove,  nakon upload-a se ne pojavljuju u poruci, korisnici foruma su prisiljeni upload-ati svoje slike na neku drugu stranicu pa onda davati linkove. 

 

4. LOCK vlastite teme, autori tema koji imaju određeni problem ili traže neki prijedlog često nakon što su dobili odgovor koji su tražili gledaju kako se bespotrebno nižu postovi u njihovoj temi (čak se ponekad dešavalo da se godinu dana nakon otvorene teme npr. Grafa od 1000 kn počnu nizati prijedlozi) zato bi bilo korisno da onaj tko je raspravu započeo, da je može i završtiti.

 

5. Želim da kada kliknem na neku temu koja je u dijelu "Teme koje pratim" odmah prebaci na dio koji nisam procitao (jer ako temu pratim, vjerovatno sam procitao prvu stranicu). (by Mentalist) 

 

6. Zelim da mogu kopirati neke stvari u postu (iz tog u posta u taj isti post), a da mi ne izbaci HTML gresku koju ne mogu popraviti.(by Mentalist) 

 

7. (sad mi je tek palo na pamet) Smatram da bi bilo korisno da pokretač teme ima gumb "Update" koji bi njegovu temu izbacio na vrh liste aktivnih tema(ali gumb treba imati limit pritsaka (recim svako 6 sati) da ga netko nbi zlorabio), smatram da bi ovo bilo korisno zato što određene teme vezane za probleme i pomoć budu bez daljnih postova nakon 1. posta a ovako, umjesto pisanja posta koji najčešće glasi "itko" pokretač teme bi mogao staviti svoju temu u aktivne i sama tema bi imala daleko, daleko više izgleda da ju netko pročita.

 

8.Bilo bi dobro kad bi se napravilo da dok pišemo post ako netko prije nas stavi novi posta da dobijemo obavjest da je netko pisa prije nas i da tako ako treba promjenimo poruku(By P4k1)

 

9.Želim da se vrati ono označavanje traži li tema odgovor(je li pitanje).Tako da se zna koja tema traži odgovor jer bi tako više ljudi pomagalo.I naravno,da onaj post kojeg autor označi kao rješenje bude nagrada autoru,tj.da se vrednuje isto kao HVALA(za poboljšanje statusa)!(By Tomislav95)

 

sada ću svaki prijedlog odvojeno zalijeptiti u zaseban post, svi koji su za neka samo daju ThumbsUP svi koji NISU za neka samo daju ThumbsDOWN, ovako ćemo izbjeći nepotrebnu raspravu i spamming!

 

Mentalist je predložijo ješ jednu stvar, koja je i više nego razumna, i njemu dajite ThumbsUP i DOWN-ove i ako imate svoj prijedlog NAPIŠITE GA U OVOJ TEMI i ja ću ga dodati u 1. post!

 

Hoćemo da netko na tome poradi ili barem neki dokaz da se na tome trenutno radi!

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 22:31 (IRebic).
Moj PC  
24 2 hvala 11
16 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Wow!

Jesi ga samo naspamo!

Vec se spremas za promjenu u brojilu poruka a?

- Psiho246
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
"Paket" Poboljšanja 2

5. Želim da kada kliknem na neku temu koja je u dijelu "Teme koje pratim" odmah prebaci na dio koji nisam procitao (jer ako temu pratim, vjerovatno sam procitao prvu stranicu).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
21 0 hvala 3
15 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Smatram da su 1.i 4.stavka neophodne po mome misljenju.

Bilo je vec ovakvih pokusaja ali nije dobro zavrsilo.

 

Keep this topic alive!
Moj PC  
2 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2

Slažem se sa 2 i 3  , sa prvim se neslažem zato što bi onda bilo kao neko natjecanje ko je napisao  više poruka,,druga opcija bilo bi dobro da barem možemo barem u postu staviti kakav gif smajlić ili tako nešto ,sa trećim se slažem zbog toga što  ima slika koji su npr png i nemožemo ih upload-ati na forum ,sa 4 neznam koliko će se Domagoj složiti oko toga Namigiva

RIDER
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 21:51 (rider15).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
rider15 kaže...

Slažem se sa 2 i 3  , sa prvim se neslažem zato što bi onda bilo kao neko natjecanje ko je napisao  više poruka,,druga opcija bilo bi dobro da barem možemo barem u postu staviti kakav gif smajlić ili tako nešto ,sa trećim se slažem zbog toga što  ima slika koji su npr png i nemožemo ih upload-ati na forum ,sa 4 neznam koliko će se Domagoj složiti oko toga Namigiva

Kako se onda na drugim forumima ljudi ne natjecu tko ce imati vise poruka?

To jedino ovaj forum ima.

 

Pa moglo bi se i to rjesiti,tako sto bi se autori u  postovima koji poticu nadmetanje u porukama trebali sankcionirati/kartonizirati.

Tako bi bilo najpostenije.

Keep this topic alive!
14 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

jako mi se sviđa ona ideja da autor može lockati svoju temu. korisno stvarno, jer bi onda bio veći red na forumu i bez da stalno mod mora uskakat.

ajmo svi na erepublik ;) <3 BF BC 2
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
"Paket" Poboljšanja 2

6. Zelim da mogu kopirati neke stvari u postu (iz tog u posta u taj isti post), a da mi ne izbaci HTML gresku koju ne mogu popraviti.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
17 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Mentalist kaže...

6. Zelim da mogu kopirati neke stvari u postu (iz tog u posta u taj isti post), a da mi ne izbaci HTML gresku koju ne mogu popraviti.

Ovo je jedino vazno od svega ovoga.

Stvarno me to zivcira.

- Psiho246
15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Mentalist kaže...

6. Zelim da mogu kopirati neke stvari u postu (iz tog u posta u taj isti post), a da mi ne izbaci HTML gresku koju ne mogu popraviti.

U potpunosti podrzavam tvoje misljenje.

To i mene zna zivcirati,kopiram tekst sa neke stranice i forum mi ne prima poruku.

Ovo bi se trebalo pod hitno rijesiti.

Keep this topic alive!
14 godina
neaktivan
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
luckyluke kaže...

Kako se onda na drugim forumima ljudi ne natjecu tko ce imati vise poruka?

To jedino ovaj forum ima.

 

Pa moglo bi se i to rjesiti,tako sto bi se autori u  postovima koji poticu nadmetanje u porukama trebali sankcionirati/kartonizirati.

Tako bi bilo najpostenije.

Da ali koliko bi onda modovi imali posla dok bi sankcionirali sve te što se natječu a bilo bi i sigurno puno jer pojedini bi  govorili ja sam imam više postova od tebe ,prešao sam te u postovima i tako .

RIDER
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

7.. (sad mi je tek palo na pamet) Smatram da bi bilo korisno da pokretač teme ima gumb "Update" koji bi njegovu temu izbacio na vrh liste aktivnih tema(ali gumb treba imati limit pritsaka (recim svako 6 sati) da ga netko nbi zlorabio), smatram da bi ovo bilo korisno zato što određene teme vezane za probleme i pomoć budu bez daljnih postova nakon 1. posta a ovako, umjesto pisanja posta koji najčešće glasi "itko" pokretač teme bi mogao staviti svoju temu u aktivne i sama tema bi imala daleko, daleko više izgleda da ju netko pročita.

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 22:01 (IRebic).
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
rider15 kaže...
luckyluke kaže...

Kako se onda na drugim forumima ljudi ne natjecu tko ce imati vise poruka?

To jedino ovaj forum ima.

 

Pa moglo bi se i to rjesiti,tako sto bi se autori u  postovima koji poticu nadmetanje u porukama trebali sankcionirati/kartonizirati.

Tako bi bilo najpostenije.

Da ali koliko bi onda modovi imali posla dok bi sankcionirali sve te što se natječu a bilo bi i sigurno puno jer pojedini bi  govorili ja sam imam više postova od tebe ,prešao sam te u postovima i tako .

Ja u zadnjih pola godine nisam vidio NIKOGA da se natjece u broju poruka.

A i sam znas koliko sam otprilike svaki dan na forumu...

Lijepo bi se za krsitelje tih pravila dobilo crveni karton pa im to vise ne bi palo napamet.

Keep this topic alive!
14 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Uglavnom  neču više o tim porukama i tome to ćemo viditi ako se opcija uvede hoćel se ko natjecati ili ne,ali bilo bi dobro da se barem i jedan od ovih prijedloga uvede Cool

RIDER
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Bilo bi dobro kad bi se napravilo da dok pišemo post ako netko prije nas stavi novi posta da dobijemo obavjest da je netko pisa prije nas i da tako ako treba promjenimo poruku

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Dobra je većina ideja,posebno ono za HTML kod.Mrzim kad ne mogu nešto c/p postatViče.I volio bih da se vrati brojač poruka ali tek tako da vidimo koliko ih imamo a ne da utječe na status!

I jedna moja ideja je da se vrati ono postavljanje pitanja na otvaranju teme.Tako da se zna koja tema traži odgovor jer bi tako više ljudi pomagalo.I naravno,da onaj post kojeg autor označi kao rješenje bude nagrada autoru,tj.da se vrednuje isto kao HVALA(za poboljšanje statusa)!

Fućkaj ga!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 22:10 (Tomislav95).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Brojač poruka stvarno nije potreban i ničemu ne služi osim bildanja e-penisa i to smo već par puta ustvrdili,dečki ga neće vratiti.Osim bugova koje treba popraviti,ostala "poboljšanja"nisu neophodna.

alrighty then
 
5 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Moj mali dodatak: Uz TU i TD gumb, često poželim da postoji WTF? ili jednostavno ? gumb. Često naletim na post koji je u skladu s temom, autor je vjerojatno mislio sve najbolje, ali jednostavno je post potpuno konfuzan i/ili nedorečen. Obično ne bude baš za TD (a ni odgovor u temi u kojem bi to napisao baš i nije rješenje), ali kad pročitam pomislim "WTF?"pa mislim da bi bilo zgodno to i izjasniti. Autoru bi to bila indikacija da mu je post potencijalno kvalitetan, ali da se potrudi biti jasniji.

 

Drugi dodatak, vezan uz komentare vijesti, bilo bi zgodno da onaj dio u kojem piše da se tu nalaze komentari vijesti i link na vijest bude prikazan u obliku automatski generiranog posta, tako da vijesti mogu dobivati TU i TD. Ovako onaj tko prvi posta komentar često dobije thumbove namijenjene vijesti.

Nešto ovako:

  Samo s Bug logom na mjestu avatara Cool

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
IRebic kaže...

2. GIF-ovi, stvar je u tome što ne rade! Hoćemo da netko na tome poradi ili barem neki dokaz da se na tome trenutno radi!

Ne mogu resizeati gifove :)

 

U tome ti je problem hehehe

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

S 1., 4. i 7. prijedlogom se apsolutno ne slažem, to je kontraproduktivno i samo bi unazadilo forum.

1. 'Veterani' znaju kako je to izgledalo kad je postojao brojač, bolje je ovako.

4.Što se tiče locka, imamo moderatore. Uostalom, ako se riješi nečije pitanje, a netko drugi u budućnosti ima sličan problem može se samo nadovezati za temu.

7. Govoriš o listi aktivnih tema. Ako nitko ne posta u nečijoj temi, onda ona nije aktivna. Onda bi svatko mogao svoju temu updateati pa bi imali listu 'aktivnih' tema bez novih postova...

 

S još nekim prijedlozima se također ne slažem, no mislim da bi se o njima dalo diskutirati:

2. Ne znam kako misliš GIF-ovi (za avatare ili za slike uz poruku). Forum je oduvijek bio jednostavan i bez animacija, meni bi najviše pasalo da tako i ostane.

5. Postoji gumb 'skok na nepročitano', a teme se mogu otvarati i klikom na linkove ispod stupca 'zadnja poruka' u temama u kojima sudjelujem, no gumb 'skok na nepročitano' ponekad i nije pretočan...

8. Pitanje je koliko je to izvedivo i isplati li se hvatati u koštac s time. Ako pišeš dugačak post, odeš na temu i refreshaš da vidiš jel ima kakvih promjena prije postanja.

 

S 3., 6. i 9. se slažem...

 

EDIT: moj prijedlog - Bolji search. Ovaj je stvarno katastrofa, čak i kad upišem cijelo ime teme, obično je negdje na 2 ili 3 strani...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 1:38 (i_rambo_plache).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
IRebic kaže...

1. Želimo da se na BOL Forum vrati brojilo poruka, ne mora ono utjecati na status, ali na gotovo svakom forumu postoji brojilo poruka pa smatramo da treba postojati i ovdje, pa makar da je samo vidljivo nakon što upreš na nečiji profil (ili da ga može vidjeti samo vlasnik profila)

 

4. LOCK vlastite teme, autori tema koji imaju određeni problem ili traže neki prijedlog često nakon što su dobili odgovor koji su tražili gledaju kako se bespotrebno nižu postovi u njihovoj temi (čak se ponekad dešavalo da se godinu dana nakon otvorene teme npr. Grafa od 1000 kn počnu nizati prijedlozi) zato bi bilo korisno da onaj tko je raspravu započeo, da je može i završtiti.

 

7. (sad mi je tek palo na pamet) Smatram da bi bilo korisno da pokretač teme ima gumb "Update" koji bi njegovu temu izbacio na vrh liste aktivnih tema(ali gumb treba imati limit pritsaka (recim svako 6 sati) da ga netko nbi zlorabio), smatram da bi ovo bilo korisno zato što određene teme vezane za probleme i pomoć budu bez daljnih postova nakon 1. posta a ovako, umjesto pisanja posta koji najčešće glasi "itko" pokretač teme bi mogao staviti svoju temu u aktivne i sama tema bi imala daleko, daleko više izgleda da ju netko pročita.

 

9.Želim da se vrati ono označavanje traži li tema odgovor(je li pitanje).Tako da se zna koja tema traži odgovor jer bi tako više ljudi pomagalo.I naravno,da onaj post kojeg autor označi kao rješenje bude nagrada autoru,tj.da se vrednuje isto kao HVALA(za poboljšanje statusa)!(By Tomislav95)

 

Ovo gore ne dolazi u obzir. Sve je već prežvakano 100 puta i nemamo uopće namjeru ponovo sve objašnjavati što i zašto.

2. GIF-ovi, stvar je u tome što ne rade! 

 

3. Obične JPG/PNG… slike stvaraju bug-ove,  nakon upload-a se ne pojavljuju u poruci, korisnici foruma su prisiljeni upload-ati svoje slike na neku drugu stranicu pa onda davati linkove. 

 

Ako ti nešto ne radi, onda trebaš to prijaviti - kada, u kojim okolnostima, što si točno radio, s kojim browserom i slično. GIF-ovi? Ako misliš na animirane, to je isto prožvakano sto puta - odgovor je NE.

5. Želim da kada kliknem na neku temu koja je u dijelu "Teme koje pratim" odmah prebaci na dio koji nisam procitao (jer ako temu pratim, vjerovatno sam procitao prvu stranicu). (by Mentalist) 

Klikni na oblačić i dobit ćeš to što želiš. Neki žele ovako, neki onako - svatko ima mogućnost kliknuti na ono što želi.

6. Zelim da mogu kopirati neke stvari u postu (iz tog u posta u taj isti post), a da mi ne izbaci HTML gresku koju ne mogu popraviti.(by Mentalist)

I ja to želim. Javi se proizvođačima browsera koji su napravili očajnu podršku za WYSIWYG editing. Dozvoljavanje HTML koda koji nije unutar editora ne dolazi  u obzir jer otvara brojne sigurnosne rupe, a i nastao bi kaos na forumu. Ako želiš kopirati, kopiraj kao čisti tekst (ili preko notepada, ili preko paste ikonice sa slovom T)

8.Bilo bi dobro kad bi se napravilo da dok pišemo post ako netko prije nas stavi novi posta da dobijemo obavjest da je netko pisa prije nas i da tako ako treba promjenimo poruku(By P4k1)

Bilo bi dobro, no komplicirano je i ne vrijedi truda. Bilo bi dobro puno toga, no nemamo baš neograničeno resursa da bi realizirali sve što se nekom učini dobro. Ne realiziramo niti sve svoje ideje nego uvijek odvagnemo trud i korist.

sada ću svaki prijedlog odvojeno zalijeptiti u zaseban post, svi koji su za neka samo daju ThumbsUP svi koji NISU za neka samo daju ThumbsDOWN, ovako ćemo izbjeći nepotrebnu raspravu i spamming!

 

Mentalist je predložijo ješ jednu stvar, koja je i više nego razumna, i njemu dajite ThumbsUP i DOWN-ove i ako imate svoj prijedlog NAPIŠITE GA U OVOJ TEMI i ja ću ga dodati u 1. post!

 

Hoćemo da netko na tome poradi ili barem neki dokaz da se na tome trenutno radi!

Usput, vrlo si drzak. Nemaš ti što tu zahtjevati, možeš eventualno predložiti i zamoliti, no ovakav ton "Hoćemo..." sačuvaj za negdje drugdje.

Domagoj
16 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
i_rambo_plache kaže...

S 1., 4. i 7. prijedlogom se apsolutno ne slažem, to je kontraproduktivno i samo bi unazadilo forum.

1. 'Veterani' znaju kako je to izgledalo kad je postojao brojač, bolje je ovako.

4.Što se tiče locka, imamo moderatore. Uostalom, ako se riješi nečije pitanje, a netko drugi u budućnosti ima sličan problem može se samo nadovezati za temu.

7. Govoriš o listi aktivnih tema. Ako nitko ne posta u nečijoj temi, onda ona nije aktivna. Onda bi svatko mogao svoju temu updateati pa bi imali listu 'aktivnih' tema bez novih postova...

 

S još nekim prijedlozima se također ne slažem, no mislim da bi se o njima dalo diskutirati:

2. Ne znam kako misliš GIF-ovi (za avatare ili za slike uz poruku). Forum je oduvijek bio jednostavan i bez animacija, meni bi najviše pasalo da tako i ostane.

5. Postoji gumb 'skok na nepročitano', a teme se mogu otvarati i klikom na linkove ispod stupca 'zadnja poruka' u temama u kojima sudjelujem, no gumb 'skok na nepročitano' ponekad i nije pretočan...

8. Pitanje je koliko je to izvedivo i isplati li se hvatati u koštac s time. Ako pišeš dugačak post, odeš na temu i refreshaš da vidiš jel ima kakvih promjena prije postanja.

 

S 3., 6. i 9. se slažem...

 

EDIT: moj prijedlog - Bolji search. Ovaj je stvarno katastrofa, čak i kad upišem cijelo ime teme, obično je negdje na 2 ili 3 strani...

Slazem se sa svime.

Search je katastrofa. Na ovom forumu ne mozes naci slona u plastu sijena. Belji se

- Psiho246
16 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Psiho246 kaže...
i_rambo_plache kaže...

S 1., 4. i 7. prijedlogom se apsolutno ne slažem, to je kontraproduktivno i samo bi unazadilo forum.

1. 'Veterani' znaju kako je to izgledalo kad je postojao brojač, bolje je ovako.

4.Što se tiče locka, imamo moderatore. Uostalom, ako se riješi nečije pitanje, a netko drugi u budućnosti ima sličan problem može se samo nadovezati za temu.

7. Govoriš o listi aktivnih tema. Ako nitko ne posta u nečijoj temi, onda ona nije aktivna. Onda bi svatko mogao svoju temu updateati pa bi imali listu 'aktivnih' tema bez novih postova...

 

S još nekim prijedlozima se također ne slažem, no mislim da bi se o njima dalo diskutirati:

2. Ne znam kako misliš GIF-ovi (za avatare ili za slike uz poruku). Forum je oduvijek bio jednostavan i bez animacija, meni bi najviše pasalo da tako i ostane.

5. Postoji gumb 'skok na nepročitano', a teme se mogu otvarati i klikom na linkove ispod stupca 'zadnja poruka' u temama u kojima sudjelujem, no gumb 'skok na nepročitano' ponekad i nije pretočan...

8. Pitanje je koliko je to izvedivo i isplati li se hvatati u koštac s time. Ako pišeš dugačak post, odeš na temu i refreshaš da vidiš jel ima kakvih promjena prije postanja.

 

S 3., 6. i 9. se slažem...

 

EDIT: moj prijedlog - Bolji search. Ovaj je stvarno katastrofa, čak i kad upišem cijelo ime teme, obično je negdje na 2 ili 3 strani...

Slazem se sa svime.

Search je katastrofa. Na ovom forumu ne mozes naci slona u plastu sijena. Belji se

Da... niti meni se ne svidja taj search... Istina je da su ga znacajno ubrzali, ali kad trazim npr temu - "Vaš desktop" - izbaci mi ga zadnjeg na zadnjoj stranici od njih 5-6... Jos me muci presporo otvaranje privatnih poruka i brisanje istih - uzasno sporo.

15 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
Psiho246 kaže...
i_rambo_plache kaže...

S 1., 4. i 7. prijedlogom se apsolutno ne slažem, to je kontraproduktivno i samo bi unazadilo forum.

1. 'Veterani' znaju kako je to izgledalo kad je postojao brojač, bolje je ovako.

4.Što se tiče locka, imamo moderatore. Uostalom, ako se riješi nečije pitanje, a netko drugi u budućnosti ima sličan problem može se samo nadovezati za temu.

7. Govoriš o listi aktivnih tema. Ako nitko ne posta u nečijoj temi, onda ona nije aktivna. Onda bi svatko mogao svoju temu updateati pa bi imali listu 'aktivnih' tema bez novih postova...

 

S još nekim prijedlozima se također ne slažem, no mislim da bi se o njima dalo diskutirati:

2. Ne znam kako misliš GIF-ovi (za avatare ili za slike uz poruku). Forum je oduvijek bio jednostavan i bez animacija, meni bi najviše pasalo da tako i ostane.

5. Postoji gumb 'skok na nepročitano', a teme se mogu otvarati i klikom na linkove ispod stupca 'zadnja poruka' u temama u kojima sudjelujem, no gumb 'skok na nepročitano' ponekad i nije pretočan...

8. Pitanje je koliko je to izvedivo i isplati li se hvatati u koštac s time. Ako pišeš dugačak post, odeš na temu i refreshaš da vidiš jel ima kakvih promjena prije postanja.

 

S 3., 6. i 9. se slažem...

 

EDIT: moj prijedlog - Bolji search. Ovaj je stvarno katastrofa, čak i kad upišem cijelo ime teme, obično je negdje na 2 ili 3 strani...

Slazem se sa svime.

Search je katastrofa. Na ovom forumu ne mozes naci slona u plastu sijena. Belji se

Ja sam prije kojih mjesec dana zamolio modove da se popravi search ali nisam dobio odgovora.

Valjda nece nista od toga biti.Neodlučan

Keep this topic alive!
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Domagoj, iz svog poštovanja prema tebi kao mod-u, NISI OK!!!

Na sve što smo ostali i ja predložili je rečeno "odgovor je NE" ili "prekomplicirano je" ili "nije vrijedno truda"

Mi, forumaši stalno koristimo forum i valjda znamo što nam fali ili smeta... Ako je sve što nevalja prekomplicirano za popraviti ili nije vrijedno truda onda ovdje očito neće biti napredka!!!

One rečenice sa "hoćemo" su sa pravom drske jer ovdje očito ima grešaka na kojima nitko ne radi, problema koje nitko ne rješava, da nije tako nebi nicale ovakve teme!

Smatraj me drskim i ti i ostatak foruma, NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

Daj mi 100 kartona NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 9:58 (IRebic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: "Paket" Poboljšanja 2
IRebic kaže...

Domagoj, iz svog poštovanja prema tebi kao mod-u, NISI OK!!!

Na sve što smo ostali i ja predložili je rečeno "odgovor je NE" ili "prekomplicirano je" ili "nije vrijedno truda"

Mi, forumaši stalno koristimo forum i valjda znamo što nam fali ili smeta... Ako je sve što nevalja prekomplicirano za popraviti ili nije vrijedno truda onda ovdje očito neće biti napredka!!!

One rečenice sa "hoćemo" su sa pravom drske jer ovdje očito ima grešaka na kojima nitko ne radi, problema koje nitko ne rješava, da nije tako nebi nicale ovakve teme!

Smatraj me drskim i ti i ostatak foruma, NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

Daj mi 100 kartona NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

Dobro, ti tu pises kao da je forum ne znam kakva katastrofa.

Forum je bas dobar. Jest da ima neke mane, ali nije tako strasno da se treba dizati revolucija i raditi drzavni udar...

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Zaboravio sam napomenuti da je search za autore ili poruke unutar teme ok, samo za pretraživanje samih tema suxa...

 

IRebic kaže...

Domagoj, iz svog poštovanja prema tebi kao mod-u, NISI OK!!!

Na sve što smo ostali i ja predložili je rečeno "odgovor je NE" ili "prekomplicirano je" ili "nije vrijedno truda"

Mi, forumaši stalno koristimo forum i valjda znamo što nam fali ili smeta... (1)Ako je sve što nevalja prekomplicirano za popraviti ili nije vrijedno truda onda ovdje očito neće biti napredka!!!

One rečenice sa "hoćemo" su sa pravom drske jer ovdje očito ima grešaka na kojima nitko ne radi, problema koje nitko ne rješava, da nije tako nebi nicale ovakve teme!

Smatraj me drskim i ti i ostatak foruma, (2)NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

(3)Daj mi 100 kartona NIJE ME BRIGA sve što želim je pobolšanje ovog foruma nisam tu da se svađam!

@ 1. bold - LOL, Bugov forum je valjda najnapredniji forum u Hrvatskoj (možda i na Balkanu)...

@ 2. bold - Ako nisi tu da se svađaš, onda bi mogao malo smiriti živce, spustiti glas i normalno tražiti promjene, a ne da kao diktator 'hoćeš' promjene...

@ 3. bold - Al ga dramatiziraš... Jesi možda razmišljao o upisu na dramsku akademiju?

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2
Aaaa čekajte, čekajte da po kokice odem...=)
Inače, da nebude offtopic, sa ovim prijedlozima se nit slažem nit ne slažem. Ništa nije neophodno, osim poboljšanje tražilice. Dok se ne popravi: google -- vaš desktop site:bug.hr/forum -- enter i eto ga prvog..
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Ja mislim da je sve osim tražilice na forumu nepotrebno(za sada,dok se admini ne odluče za novosti) i najbolje bi bilo da se tema zaključa jer će preći u svađu,kao i uvijek!

Fućkaj ga!
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
"Paket" Poboljšanja 2

Postoje stvari koje bi mogle biti bolje - da. 

Ali da je išta od ovih nedostataka jako bitno - nije.

 

Forum je dobar i kakav jest.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 18:14 (Danny_HR).
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice