Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera" zaključana tema

poruka: 15
|
čitano: 4.219
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

Ne znam dali ste primijetili, ali dotična tema je zatvorena od strane moderatora F1-IVO radi UČESTALOG i DOSADNOG SPAMA . S njime se u potpunosti slažem, ali mislim da je malo nepravedno radi ostalih forumaša koji su tu da nešto nauče, pogledaju koju zakon komponentu koji drugi forumaši imaju, da se neki isti hvale (nema uvrede, i ja se volim hvaliti {#} ) , da drugi budu ljubomorni (isto bez uvrede) , da kažu "gade" meni omiljena fraza kad vidim da je neki forumaš lijepo uklopio sve svoje nove komponente u jednostavnu i čistu cjelinu te ostale radosti koje gledanje takvih slika donosi. 

Stoga mislim da je vrijeme da se tema "otključa" i da se uvedu stroža pravila prema SPAMER-ima (prijedlog: nakon samo 1 nesmislenog posta što nema veze sa slikama koje komentira dobiva žuti karton, nakon 5 takvih postova dobiva crveni karton, a nakon npr. 10 takvih "nesmislenih" poruka dobije crni karton tzv. "BAN". 

Eto ja već ne mogu izdržati da vidim što novo Microman ima, kako je Batista očistio od prašine svoj CPU cooler, dali je Oly_E3 kupio novi monitor sa IPS matricom....

 

Eto podržati me možete tako što ćete odgovoriti na temu, kliknuti SVIĐA MI SE, te se nadam da će tema Slike Vašeg Hardvera ponovo zaživjeti!

 

Hvala! 

 

 

EDIT: prošlo od zadnje poruke 12 dana (a meni se čini kao da tema ne postoji već mjesec dana, možda zato što je konstantno provjeravam pod "teme koje pratim").

the PeRo
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 23:39 (perosima91).
Moj PC  
95 0 hvala 30
14 godina
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver

Heh..htjedoh otvoriti ovakvu temu jučer, ali ne uhvatih vremena..:P

 

Svakako podržavam, i smatram da spamanje ne smije biti razlog za zatvaranje jedne takve prepoznatljive teme ovog foruma. Ako moderatori ne mogu raditi svoj posao, neka ih se uvede još, ili neka i ostali dobiju ovlasti u tom podforumu, jer zaključavanje tako zanimljive i konstantno aktivne teme, po meni, nije u redu.

 

Ustvari, najbolje bi bilo kada bi se vratilo ono donekle staro pravilo da se komentira isključivo u za to predviđenoj temi, a da ovdje smiju biti samo slike, jer em' će tema biti čišća, em' u zasebnoj temi možemo malo zagaziti u oftopik bez posljedica.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
moderator
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
DamageHigh kaže...

Heh..htjedoh otvoriti ovakvu temu jučer, ali ne uhvatih vremena..:P

 

Svakako podržavam, i smatram da spamanje ne smije biti razlog za zatvaranje jedne takve prepoznatljive teme ovog foruma. Ako moderatori ne mogu raditi svoj posao, neka ih se uvede još, ili neka i ostali dobiju ovlasti u tom podforumu, jer zaključavanje tako zanimljive i konstantno aktivne teme, po meni, nije u redu.

 

Ustvari, najbolje bi bilo kada bi se vratilo ono donekle staro pravilo da se komentira isključivo u za to predviđenoj temi, a da ovdje smiju biti samo slike, jer em' će tema biti čišća, em' u zasebnoj temi možemo malo zagaziti u oftopik bez posljedica.

Strašno se puno generira smeća u toj temi i prijava od strane samih forumaša, pa moderatori moraju s vremena na vrijeme "zatvoriti pipu" kako se zaustavio kaos...

 

Zanimljiv je tvoj prijedlog (dvije teme), ali u praksi to neće funkcionirati, jer će se opet svesti na isto...

 

Tako po meni ostaju dvije mogućnosti, definiranje tema kao isključivih (samo za slike) ili miks, kako to u praksi i bude, ali da se na to više nitko ne buni (meni se to i ne čini toliko lošim):

 

 

9 isključivo objava SLIKA
59 miks slika i komentara
...
14 godina
neaktivan
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

da , ja sam također , htio pokrenuti temu da nam je unlockaju , imam puno toga za uploadat , neznam zasto ih toliko iritira malo komentiranja slika ? okej ako se netko skroz odvoji od teme i počne spammat o necemu drugom odmah crveni karton ali neka ljudi uplodaju i komentiraju , sta je sad tu loše , čemu tolike restrikcije , pustite nas da uživamo i gledamo sta drugi imaju , jel moze temu natrag , plizz {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

Neeee,neeeeee komentari!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
perosima91 kaže...

Ne znam dali ste primijetili, ali dotična tema je zatvorena od strane moderatora F1-IVO radi UČESTALOG i DOSADNOG SPAMA . S njime se u potpunosti slažem, ali mislim da je malo nepravedno radi ostalih forumaša koji su tu da nešto nauče, pogledaju koju zakon komponentu koji drugi forumaši imaju, da se neki isti hvale (nema uvrede, i ja se volim hvaliti {#} ) , da drugi budu ljubomorni (isto bez uvrede) , da kažu "gade" meni omiljena fraza kad vidim da je neki forumaš lijepo uklopio sve svoje nove komponente u jednostavnu i čistu cjelinu te ostale radosti koje gledanje takvih slika donosi. 

Stoga mislim da je vrijeme da se tema "otključa" i da se uvedu stroža pravila prema SPAMER-ima (prijedlog: nakon samo 1 nesmislenog posta što nema veze sa slikama koje komentira dobiva žuti karton, nakon 5 takvih postova dobiva crveni karton, a nakon npr. 10 takvih "nesmislenih" poruka dobije crni karton tzv. "BAN". 

Eto ja već ne mogu izdržati da vidim što novo Microman ima, kako je Batista očistio od prašine svoj CPU cooler, dali je Oly_E3 kupio novi monitor sa IPS matricom....

 

Eto podržati me možete tako što ćete odgovoriti na temu, kliknuti SVIĐA MI SE, te se nadam da će tema Slike Vašeg Hardvera ponovo zaživjeti!

 

Hvala! 

Sa svime navedenim se slažem! I ja smatram da se treba na neki način, na koji to moderi odluče kazniti one koji stavljaju kutije ploča ili što se već stavljalo. Ne optužujem izravno sve koji su to radili, ali kao što je kolega perosima rekao, lijepo je kada možemo na nekoga biti ljubomorni i sliniti za nečijim hardwerom.

 

Nisam ništa pametno rekao, ali eto. Samo sam se htio uključiti u ovu peticiju. Pozdrav moderatorima, budite milostivi! {#}

** Live 4 Music **
13 godina
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

ja sam za to da se tema otključa ali da ne bude previše komentiranja. samo da se pohvali slika ,a ne sad da se ispituje gdje je to kupio, koliko je platio itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
dv14 kaže...

ja sam za to da se tema otključa ali da ne bude previše komentiranja. samo da se pohvali slika ,a ne sad da se ispituje gdje je to kupio, koliko je platio itd.

pa što se mene tiče spamom nebih smatrao ništa, dok god je vezano za neku od slika , neka ljudi pitaju jeli komponenta dobra , koliko je kostala itd... samo da se ne odvajaju od teme , kao evo mog hardwarea pa stavi sliku cure na napuhivanje LOL.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver

Eto, nadam se da sam pobudio zanimanje moderatora, ali i samih nas forumaša. Što se tiče komentiranja ja bih ga dopustio u baš toj temi Slike vašeg hardvera, ali ISKLJUČIVO vezane uz samu sliku.

Nadam se da će tema ponovo zaživjeti!

the PeRo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
DamageHigh kaže...

Heh..htjedoh otvoriti ovakvu temu jučer, ali ne uhvatih vremena..:P

 

Svakako podržavam, i smatram da spamanje ne smije biti razlog za zatvaranje jedne takve prepoznatljive teme ovog foruma. Ako moderatori ne mogu raditi svoj posao, neka ih se uvede još, ili neka i ostali dobiju ovlasti u tom podforumu, jer zaključavanje tako zanimljive i konstantno aktivne teme, po meni, nije u redu.

 

Ustvari, najbolje bi bilo kada bi se vratilo ono donekle staro pravilo da se komentira isključivo u za to predviđenoj temi, a da ovdje smiju biti samo slike, jer em' će tema biti čišća, em' u zasebnoj temi možemo malo zagaziti u oftopik bez posljedica.

Ja ne bih volio komentiranje u posebnoj temi jer onda bih izgubio "nit" i ne bih znao što pišem, a o offtopic-u se može pisati u Bircu.

the PeRo
15 godina
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

Ma naši forumaši često pretjeruju u komentiranju. Vezano za tu temu, čisto je ok da neko nešto prokomentira, super izgleda, odlično, prebaci tamo ventilator, sredi kablove, gdje si uzeo kućište itd. ali ono što ne rade, a trebali bi češće raditi jeste da malo bolje pogledaju svoje komentare i da o njima razmisle.

Zašto? Pa imate PRIVATNE PORUKE za daljnje rasprave vezano za sve to, koristite ih više i bit će sve OK i neće se tema zatvarati, ali ne, izgleda je bitnije napisati nešto kako bi povećao broj poruka, zvjezdica, TU i sl.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
boxer kaže...

Ma naši forumaši često pretjeruju u komentiranju. Vezano za tu temu, čisto je ok da neko nešto prokomentira, super izgleda, odlično, prebaci tamo ventilator, sredi kablove, gdje si uzeo kućište itd. ali ono što ne rade, a trebali bi češće raditi jeste da malo bolje pogledaju svoje komentare i da o njima razmisle.

Zašto? Pa imate PRIVATNE PORUKE za daljnje rasprave vezano za sve to, koristite ih više i bit će sve OK i neće se tema zatvarati, ali ne, izgleda je bitnije napisati nešto kako bi povećao broj poruka, zvjezdica, TU i sl.

pa ok , istina  , moze se na pm raspravljat , to bi bilo najbolje , al opet ne trebaju moderatori pretjerivat s restrikcijama.

13 godina
protjeran
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

Ova tema je čisti dokaz da na forumu vlada čista diktatura,uz svih 75 thumb-upova moderatori ne žele vratiti temu...

Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardvera"

Jel problem u temi sa slikama onemogućiti bilo kakav tekst i riješeno, a tko bi npr. tri puta stavljao slike koje nemaju veze s temom - ban na mjesec dana i sl.

Jadno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija za vraćanje teme "Slike Vašeg hardver
Miro kaže...
Tako po meni ostaju dvije mogućnosti, definiranje tema kao isključivih (samo za slike) ili miks, kako to u praksi i bude, ali da se na to više nitko ne buni (meni se to i ne čini toliko lošim):

Dakle temu otključavam i molim bez pobune i prijava gluposti.

Sto se tiče posta gospodina iznad, o kakvoj diktaturui je riječ? Forum nije u vlasništvu Kim Jonga.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice