Problemi s forumom nakon odrzavanja v2 zaključana tema

poruka: 371
|
čitano: 59.479
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Ja sam primjetio da mi je "Moj PC" vratilo koju godinu unazad. Morao sam ponovno unositi sve nove informacije. :S

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
191x7 kaže...

Ja sam primjetio da mi je "Moj PC" vratilo koju godinu unazad. Morao sam ponovno unositi sve nove informacije. :S

Prijedlog; napravi si na Imgur album od screenshotova iz AIDA64 ili nekog sličnog programa, s prvom slikom računala. Onda samo zalijepiš link pod Moj PC, te isti spremiš u favorite preglednika.

14 godina
odjavljen
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Mobilni forum mi se ili otvara jako sporo (u minutama) ili baci erorr 500.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Nešto je bilo i sa full varijantom... malo je zaštucao.

16 godina
odjavljen
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Opet sam ja kriv

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Eto, mogao sam si i misliti

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Stari problem koji se vuče već duže vremena a sve češće se pojavljuje (već sam prije prijavljivao).

 

Kada se kod nekih forumaša klikne na MOJ PC - ne otvori, nego odmah prebaci na vrh stranice. 

 

Evo primjer kod ovog forumaša. 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opa-tema/249569.aspx?page=558&jumpto=6049208&sort=asc&view=flat

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Numeriranje stranica više ne radi dobro. Svaki puta kada napišem novu poruku i ona bude prva na novoj stranici, brojevi stranica se poremete...

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Sta fali? 1-2-3-4-5-6-7-8-5 - meni je to sasvim OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Marko :D kaže...

Ta tema ima 838 stranica i prenatrpana je slikama; zbog toga je jako spora i često baca pogreške. Tu temu treba zaključati i otvoriti novu, istog imena i u istom podforumu, kao što se to radi s ogromnim temama.

 Ovo nije problem napraviti, kao što kažeš ne bi ni bilo prvi put...

 

Na pratim tu temu baš stalno (najčešće kada bude neka prijava ), ali meni se učitava više manje OK, pa sada nisam siguran jesu li svi reagirali baš na dane kada je Friday vadio mast i pekao čvarke ili su problemi s tom temom redoviti?

...
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Marko :D kaže...

Numeriranje stranica više ne radi dobro. Svaki puta kada napišem novu poruku i ona bude prva na novoj stranici, brojevi stranica se poremete...

 ?!?

 

Nije mi baš jasno... Napisao sam sada poruku, a vidim i tvoju kao posljednju, pa ne znam jel problem bio "prividan", odnosno riješio se sam od sebe ili gledam na krivom mjestu?

...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Miro kaže...
Marko :D kaže...

Ta tema ima 838 stranica i prenatrpana je slikama; zbog toga je jako spora i često baca pogreške. Tu temu treba zaključati i otvoriti novu, istog imena i u istom podforumu, kao što se to radi s ogromnim temama.

 Ovo nije problem napraviti, kao što kažeš ne bi ni bilo prvi put...

 

Na pratim tu temu baš stalno (najčešće kada bude neka prijava ), ali meni se učitava više manje OK, pa sada nisam siguran jesu li svi reagirali baš na dane kada je Friday vadio mast i pekao čvarke ili su problemi s tom temom redoviti?

 Ma i prije je bilo problema. Glasam za novu temu...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Miro kaže...
Marko :D kaže...

Numeriranje stranica više ne radi dobro. Svaki puta kada napišem novu poruku i ona bude prva na novoj stranici, brojevi stranica se poremete...

 ?!?

 

Nije mi baš jasno... Napisao sam sada poruku, a vidim i tvoju kao posljednju, pa ne znam jel problem bio "prividan", odnosno riješio se sam od sebe ili gledam na krivom mjestu?

Jedna stranica u temi ima najviše 30 poruka, 31 poruka ide na novu stranicu. Problem se događa upravo kod te 31 poruke, odnosno prve poruke na novoj stranici.

 

Dakle, ako želiš reproducirati problem, napravi temu i napuni prvu stranicu teme do kraja (30 poruka je limit po stranici, koliko sam skužio). Onda napiši novu poruku (31. po redu) i obrati pozornost na numeriranje. Tada bi trebao dobiti numeriranje kao na mojim slikama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 23:02 (Marko :D).
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
5 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

 A mozda da on napise taj 31. komentar ? Probaj nagurati barem jos dvije stranice  i da on napise taj novi komentar na slijedecoj (4.oj), jer tesko da se moze poremetiti niz vec na drugoj stranici koja treba nositi broj 2.

Osobno, nemam taj problem. Nesto slicno sam vidio samo kada je doslo do masovnog brisanja poruka, ali nakon refresha sve se vratilo u normalu.

12 godina
online
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

 I meni se već dogodilo nekoliko puta.

 

Mislim da se problem dogodi samo kad klikneš pošalji i onda gledaš svoju poruku koja bi trebala biti na novoj stranici.

Kad se ponovo otvorio tema, sve je ok.

 

Btw, vjerojatno nije svaki put, ali na žalost ne znam razlog.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Problem se pojavlje nakon što pošalješ poruku. Ako napraviš refresh, trebao bi biti prisutan, ali ako odeš na neku stranicu i onda se vratiš na svoju poruku, problema nema. Komplicirano, znam... 

SamoPitam3 kaže...

 A mozda da on napise taj 31. komentar ? Probaj nagurati barem jos dvije stranice  i da on napise taj novi komentar na slijedecoj (4.oj), jer tesko da se moze poremetiti niz vec na drugoj stranici koja treba nositi broj 2.

Osobno, nemam taj problem. Nesto slicno sam vidio samo kada je doslo do masovnog brisanja poruka, ali nakon refresha sve se vratilo u normalu.

Moguće da je i do toga; možda treba biti veći broj stranica u temi...

CyberDemonVZ kaže...

 I meni se već dogodilo nekoliko puta.

 

Mislim da se problem dogodi samo kad klikneš pošalji i onda gledaš svoju poruku koja bi trebala biti na novoj stranici.

Kad se ponovo otvorio tema, sve je ok.

 

Btw, vjerojatno nije svaki put, ali na žalost ne znam razlog.

Upravo tako! Problem je prisutan nakon slanja poruke. Kada klikneš na "sljedeća", nema poruka u temi dok se ne vratiš na prethodnu stranicu ili ne otvoriš temu ponovno. Miro će sad misliti da ga malo zaje*avam, ali problem je stvarno prisutan i događa se od one nadogradnje foruma. 😄

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 9:49 (Marko :D).
15 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

tema je zaključana jer nitko nije uspio nastaviti niz? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

 

Marko :D kaže...

Upravo tako! Problem je prisutan nakon slanja poruke. Kada klikneš na "sljedeća", nema poruka u temi dok se ne vratiš na prethodnu stranicu ili ne otvoriš temu ponovno. Miro će sad misliti da ga malo zaje*avam, ali problem je stvarno prisutan i događa se od one nadogradnje foruma. 😄

  Ma ne, neću to uopće pomisliti... Još me trol Kolačić prijavio da spamam forum, pa ti vidi koliko ima smisla truditi se...

Ajar kaže...

tema je zaključana jer nitko nije uspio nastaviti niz? 

  Ako se želiš tako zabaviti, ovo je idealna tema za tebe:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/kaladont-/50958.aspx

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 16:40 (Miro).
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
SamoPitam3 kaže...

 A mozda da on napise taj 31. komentar ? Probaj nagurati barem jos dvije stranice  i da on napise taj novi komentar na slijedecoj (4.oj), jer tesko da se moze poremetiti niz vec na drugoj stranici koja treba nositi broj 2.

Osobno, nemam taj problem. Nesto slicno sam vidio samo kada je doslo do masovnog brisanja poruka, ali nakon refresha sve se vratilo u normalu.

 

 

 Test-tema je otključana, pa tko hoće neka eksperimentira...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 16:39 (Miro).
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Miro kaže...

 

Ajar kaže...

tema je zaključana jer nitko nije uspio nastaviti niz? 

  Ako se želiš tako zabaviti, ovo je idealna tema za tebe:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/kaladont-/50958.aspx

 ma fala. nisam znao da postoji navedena nalikujuća "tema". svašta. ne, neću nastaviti niz u otključanoj jer mi je to above paygrade. ipak sam samo grease monkey

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Marko :D kaže...

Ta tema ima 838 stranica i prenatrpana je slikama; zbog toga je jako spora i često baca pogreške. Tu temu treba zaključati i otvoriti novu, istog imena i u istom podforumu, kao što se to radi s ogromnim temama.

 Prijedlog je usvojen, stara tema zaključana i dobila naznaku ARHIVA, kreirana nova tema istog imena:

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smijesne-slike/273048.aspx

 

 Hvala Marko :D na inicijativi!

...
16 godina
odjavljen
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Ako smijem primjetiti da je onda vjerojatno u pitanju lose indeksiranje u bazi. Kuzim se ponesto u to pa zato kazem...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
Friday kaže...

Ako smijem primjetiti da je onda vjerojatno u pitanju lose indeksiranje u bazi. "Kuzim se ponesto u to" pa zato kazem...

To nekaj po onom sistemu nisam ginekolog al mogu pogledat?

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 11:20 (fer-de-lance).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v2
fer-de-lance kaže...
Friday kaže...

Ako smijem primjetiti da je onda vjerojatno u pitanju lose indeksiranje u bazi. "Kuzim se ponesto u to" pa zato kazem...

To nekaj po onom sistemu nisam ginekolog al mogu pogledat?

 

 

Donekle 

 

Radim kao senior database developer za jednu americku firmu

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Prc, krenulo je opet sa ERROR 500.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

E ovaj puta nema veze sa mnom. Zadnjih par dana skoro da uopce nisam bio na forumu (otisao neplanirano u HR)

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Nitko te nije spomenuo, a vec se branis.

Znas kako to ide? Para uz panj? Tko se prvi zali na smrad, taj je prdno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

I demand trial by combat!

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Mozemo to rijesiti samo kao muskarci.

Sta si, par il nepar?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice