Banerčina na forumu zaključana tema

poruka: 57
|
čitano: 8.416
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Banerčina na forumu

Dobro jutro...

 

7 i 25 je... ulazim na BOL forum i otvara mi se banerčina prek cijelog ekrana i počinje muzika koja mi nimalo ne treba ovako rano ujutro... ajd, ostavite baner, znam da ga je netko platio ... al dajte pliz ubijte zvuk...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
64 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu

http://adblockplus.org/en/

 

Ja ni ne znam za te reklame...

Moj PC  
32 1 hvala 4
14 godina
odjavljen
offline
Re: Banerčina na forumu
Mirko935 kaže...

http://adblockplus.org/en/

 

Ja ni ne znam za te reklame...

Inače ne koristim ekstenzije... al ajd, ovu ću upregnut radi ranojutarnjeg mira :) tnx

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Sabbathian kaže...
Inače ne koristim ekstenzije... al ajd, ovu ću upregnut radi ranojutarnjeg mira :) tnx

Samo ju upregni, isplati se. Ja sam sretniji čovjek otkad ju koristim :)

15 godina
offline
Banerčina na forumu

Generalno sam protiv AdBlockova (nek ljudi zaradjuju) ali sa ovakvim tipom reklame se svakako ne slazem. Radi ovakvih reklama i meni samom dodje da instaliram AdBlock.

 

Sto se tice oglasivaca, mislim da sa ovakvim reklamama imaju vise stete nego koristi.

 
35 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Banerčina na forumu

da najgore dodes na bug i onda ti preko cjelog ekrana ona kava ili sta je vec

zvoneXP
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Banerčina na forumu

Iskreno, nije mi jasno da ekipa nije skužila da banneri više jednostavno ne prolaze?

 

A pogotovo ne ovakve mrcine koje se razlijepe prek cijelog ekrana... ili koje iskaču preko pola sajta... njah.... hejt it... adblock je tu, pa da vidimo čija baka rujnu vunu prede dok pod drugim jamu kopa... a ti nju kamenom...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Modovi-vim vi repellimus... ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Meni je par puta palo na pamet da ga iskljucim za bug.hr, iako mi je realno pun k reklama u zivotu, ali sad kad kazete da su uveli reklame sa zvukom, nema sanse.

Kae vec mora biti reklama, ne mogu li to biti one obicne u svojem komadu stranice? A ne da mi neki vragovi skacu po ekranu i jos usto vicu.
15 godina
offline
Banerčina na forumu

Mene je nerviralo jos na starom kompu dok sam dolazio na bug...sto je bila jedna rekla msm za neko auto, uzme mi 100% proca i ubije ga toliko da je neupotrebljiv za bilo sta sem da sluzi kao teg za pritiskati kupus...tad sam stavio flashblock i adblock i miran...idu ma na k. ove reklame.

He who dares, wins
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu

Meni se sad otvorio kad sam išao na bugTV preko linka mi je na vrhu bio video, tako da ga nisam mogao ni zatvoriti. Nevjerojatno kako je gadan.

13 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu

Da i meni se otvara tako da ga nemogu zatvorit u većini slučaja, moram gasit cijeli firefox.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Banerčina na forumu
Mirko935 kaže...

http://adblockplus.org/en/

 

Ja ni ne znam za te reklame...

Još jednom da pohvalim... stvarno dobra stvar... stavio sam ga i na poslu i doma... još mi se niš nije razletilo po ekranu il iskočilo.... mi lajk :)

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
16 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu
Ja sam si lijepo stavio adblock i nema nikakvih banera ili takvog sličmog.I onda nek kažu da je flash potreban na desktopu i na mobilnoj platformi
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Potpisujem sve ovo navedeno i htio bih dodati jos nesto vezano za te banere... Naime uzasno su me poceli nervirati svi ti portali koji neopisivo agresivno bombardiraju sa tim svojim banerima i reklamama... ,a tu bih posebice izdvojio onaj usra*ni dnevenik.hr kada mi izleti ona reklama koja grmi lupa trese i gdje se sav isprepadam jer sam malo prije slusao svoju omiljenu glazbu na 80% jacine zvuka. Pa zar nemoze to biti bez zvuka ili barem da nema auto play.... Ali ne, za lovu bi i govno pojeli...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Sabbathian kaže...
Mirko935 kaže...

http://adblockplus.org/en/

 

Ja ni ne znam za te reklame...

Još jednom da pohvalim... stvarno dobra stvar... stavio sam ga i na poslu i doma... još mi se niš nije razletilo po ekranu il iskočilo.... mi lajk :)

Ako ti se nešto razleti, iznad svakog Flash objekta ti se pojavi Block tipka u gornjem desnom kutu kad pređeš mišom preko njega. A u izborniku kad klikneš desnom tipkom na neku sliku možeš napraviti dodatno pravilo za blokiranje te slike. Sretno surfanje bez reklama! ;)

14 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu

Ma dajte, pa koja je uopće svrha reklamiranja tele2, masaža, miksera za tijesto i ostalih gluposti kad nitko to tu neće gledat.

Te reklame su tu samo da JESU. Ja lijepo imam Adblocker i nisam mjesecima hvala Bogu vidio reklamu, jer dobijem sraćku kad vidim kak su glupe...

[SLOBODNO STISNEŠ HVALA ONOME TKO TI JE POMOGAO]
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 9:37 (Plahi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu
Divota je kad stavis ADBlock kod sebe kuci/na poslu, ali ako si na nekoj trecoj lokaciji?


Nisu mi smetale reklame po Forumu dosad, nek se server placa od njih ili vec nesto, ali ovakvo agresivno oglasavanje i pretjerivanje je stvarno previse
Twitter: @bmarasovic ||| http://androoolog.blogspot.com/
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Banerčina na forumu
Šef kaže...
Divota je kad stavis ADBlock kod sebe kuci/na poslu, ali ako si na nekoj trecoj lokaciji?


Nisu mi smetale reklame po Forumu dosad, nek se server placa od njih ili vec nesto, ali ovakvo agresivno oglasavanje i pretjerivanje je stvarno previse

Na svu sreću, samo sam na dvije lokacije :)

 

Sve bannere prihvaćam osim popupova, full page bannera i bannera sa audio sadržajem ...  jer se probudim ujutro, zvučnici ostali na nekoj difoltnoj glasnoći od sinoć (što najčešće nije prikladno za jutro), odem na neki portal i onda me glupi zvukovi i muzika isprepadaju ko debila ...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Banerčina na forumu
Plahi kaže...

Ma dajte, pa koja je uopće svrha reklamiranja tele2, masaža, miksera za tijesto i ostalih gluposti kad nitko to tu neće gledat.

Te reklame su tu samo da JESU. Ja lijepo imam Adblocker i nisam mjesecima hvala Bogu vidio reklamu, jer dobijem sraćku kad vidim kak su glupe...

Pa kad se kod nas i dalje fura većinom prastari model oglašavanja i marketinga generalno ... 

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
13 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu

PRobao sam taj adblockplus i deformira neke stranice + poveća vrijeme učitavanja stranice drastično, meni je loš.

 

Btw reklama je glupa do bola.

 

Mrzim reklame di svi skaču veseli su ka da su na fiksu radi čega?

 

Pojam reklame je recimo Schweps sa ružan ali koristan ili Pepsi kada mali dođe do aparata kupi dvije limenke cole, stavi ih na pod popenje se na njih i dohvati na aparatu tipku za pepsi.

To je reklama a ne ovo silovanje gledatelja.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Banerčina na forumu
Zato imam AdBlock na Firefoxu i na Chromeu pa ni ne znam za reklame....i ne, ne usporava mi taj add-on surfanje ili da mi losije nesto prikazuje stranice (da je tako maknio bih ga istog trenutka sa browsera).
Navedenu reklamu sam vidio na drugome kompu koji koristi zarucnica. Pokazivala mi je nesto na nekoj stranici kada je iskocila ta bena reklama! Sve sam se stilto koliko me zbunilo jer nisam znao sta ugasit posto je bilo more otvorenih stranica!
TD za takvo "agresivno" oglasavanje!!
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Šef kaže...
Divota je kad stavis ADBlock kod sebe kuci/na poslu, ali ako si na nekoj trecoj lokaciji?


Nisu mi smetale reklame po Forumu dosad, nek se server placa od njih ili vec nesto, ali ovakvo agresivno oglasavanje i pretjerivanje je stvarno previse

Ili kad se cijeli razred okrene prema tebi kad si na forumu u školi. Kao što se to desilo tebi i meni. {#}

 

BTW ja nemogu zatvoriti nescafe reklamu na onaj link u gornjem desnom uglu. Zna netko zašto?

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
16 godina
moderator
offline
Re: Banerčina na forumu
lzgr kaže...

BTW ja nemogu zatvoriti nescafe reklamu na onaj link u gornjem desnom uglu. Zna netko zašto?

ja sam tu reklamu vidio jednom do sada - koliko si je puta ti vidio (kada imaš problema sa "zatvaranjem")?

...
15 godina
offline
Re: Banerčina na forumu
Sabbathian kaže...

Dobro jutro...

 

7 i 25 je... ulazim na BOL forum i otvara mi se banerčina prek cijelog ekrana i počinje muzika koja mi nimalo ne treba ovako rano ujutro... ajd, ostavite baner, znam da ga je netko platio ... al dajte pliz ubijte zvuk...

meni je bia zvuk full tako da sam se pripa bia.. :d

 

al gle ne mogu oni isključit zvuk. Ljudi su platili za to i to treba bit tako

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 19:58 (joze).
13 godina
offline
Re: Banerčina na forumu
Miro kaže...
lzgr kaže...

BTW ja nemogu zatvoriti nescafe reklamu na onaj link u gornjem desnom uglu. Zna netko zašto?

ja sam tu reklamu vidio jednom do sada - koliko si je puta ti vidio (kada imaš problema sa "zatvaranjem")?

 Meni pa barem 6 puta u dva dana,a nisam previse na forumu.Jel moze neko upozorenje za zvuk ili mogucnost stisavanja.

 

Radje napisite tekst sto je citan nego da se dere ovako,jedna slika 1000 rijeci{#}

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banerčina na forumu
Miro kaže...
lzgr kaže...

BTW ja nemogu zatvoriti nescafe reklamu na onaj link u gornjem desnom uglu. Zna netko zašto?

ja sam tu reklamu vidio jednom do sada - koliko si je puta ti vidio (kada imaš problema sa "zatvaranjem")?

3 puta,niti jednom je nisam uspio zatvoriti. Ajde bar mi se ne pojavljuje često,a zvučnike imam uključene jedino kad nešto gledam. {#}

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
16 godina
protjeran
offline
Banerčina na forumu

 meni to ne smeta, ja volim reklame.

 

 

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 20:41 (Bugofil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Banerčina na forumu

Meni još nijednom nije bila ta reklama

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Banerčina na forumu
Miro kaže...
lzgr kaže...

BTW ja nemogu zatvoriti nescafe reklamu na onaj link u gornjem desnom uglu. Zna netko zašto?

ja sam tu reklamu vidio jednom do sada - koliko si je puta ti vidio (kada imaš problema sa "zatvaranjem")?

Do sada me sas*ala jedno 4x... ufff... previse visim po forumu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice