Bug na anketi

poruka: 4
|
čitano: 1.772
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Propust na anketi (Bug Online)

Na anketama koje se nalaze na bug portalu imate jedan smiješan propust a to je da isti korisnik može glasati tisuće puta samo ako pritiska dvije tipke. Na taj način dolazi do nerealnih rezultata ankete jer nekako sumnjam da sam ja jedini koji je našao taj propust. Namjestite da se sa jednog IP može glasati najviše jednom u jednoj anketi, sumnjam da će netko stalno mijenjati IP da bi vama sabotirao anketu.

Mrzim ove šta traže hvala u potpisu! Ako se slažeš klikni hvala ;)
 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ankete

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

11 godina
offline
Re: Ankete
Brian kaže...

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

Ajde ne pričaj glupsti. Ovdje imaš sve ankete uredno posložene i jako pregledne.


Mrzim ove šta traže hvala u potpisu! Ako se slažeš klikni hvala ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2013 22:12 (ruzcheHR).
16 godina
moderator
offline
Re: Propust na anketi (Bug Online)
ruzcheHR kaže...

Na anketama koje se nalaze na bug portalu imate jedan smiješan propust a to je da isti korisnik može glasati tisuće puta samo ako pritiska dvije tipke. Na taj način dolazi do nerealnih rezultata ankete jer nekako sumnjam da sam ja jedini koji je našao taj propust. Namjestite da se sa jednog IP može glasati najviše jednom u jednoj anketi, sumnjam da će netko stalno mijenjati IP da bi vama sabotirao anketu.

Šala mala za naivce - ti glasovi se fiktivno priznaju, uopće se ne upisuju u bazu... Pa ti klikaj koliko hoćeš! :)

Brian kaže...

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-teme-vezane-uz-bug-online/anketa-bug-onlineu/374.aspx

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice