Banovan

poruka: 6
|
čitano: 4.115
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Banovan

WS-37368-7: This PSN account has been banned

Taj error mi izbacuje, nikada u zivotu nisam prekrsio niti jedno pravilo, koristim sony konzole preko 10 godina. Imam hr, usa, uk, de account, imao sam ih i ranije mnogo dok sam ganjao neke savrsene skorove na ufc igri pa svaki put kad bi izgubio mec ili dva napravio bih novi acc, to je jedini razlog koji mi pada na pamet da  moze biti uzrok bana ali koliko znam nije zabranjeno napraviti bezbroj profila ako zelis, napravili su granicu koliko ih mozes imati na konzoli istovremeno i to je to.

 

Zna li neko sta moze biti razlog, nisam dobio nikakav mail, ne znam na koji mail ni da im se obratim jer na onom klasicnom sony mailu s kojeg salju notifikacije pise da se ne upucuju odgovori na taj mail jer nece odgovoriti na njega, a jos uz to kad su u pitanju banovi oni ne diskutuju o tome, samo ti eventualno kazu razlog, onako sluzbeno, i cao. Najgore sto sam ps plus kupio prije 14 dana i sada je znaci sve to propalo. Ne mogu da vjerujem :((

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 11:08 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Banovan

Jednostavnim guglanjem si mogo doc do odgovora da je ovo neka vrsta '' normalnog '' bana i da se ceka email od sonya. 

 

Isto tako, Sony mozes ti sam kontaktirat i pitat u cemu je problem. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Banovan
SimeKZ kaže...

Jednostavnim guglanjem si mogo doc do odgovora da je ovo neka vrsta '' normalnog '' bana i da se ceka email od sonya. 

 

Isto tako, Sony mozes ti sam kontaktirat i pitat u cemu je problem. 

 pokusavam da pronadjem odgovor zasto su me banovali, sad je vikend a znam koliko sporo us support odgovara na bilo kakve mailove

11 godina
neaktivan
offline
Banovan

Chargeback famozni je razlog. Kupio psn plus bratovom americkom karticom jer zivi u SAD i posto ih on nije obavijestio o tome oni su ponistili karticu i automatski otkazali sve transakcije a ja dobio ban. Da li sad ako ponovo kupim psn plus preko pay pal ili obicnim unosom koda koji se moze kupiti ovdje mogu skinuti ovaj ban ili je to trajno?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Banovan

A da ti jednostavno njih kontaktiraš ?!?!

 

https://www.playstation.com/hr-hr/get-help/contact-us/

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Banovan

ne odgovaraju na mail ako ga uopste imaju, samo mi izbaci stranicu gdje trebam kao pretrazivati slicna pitanja koja mene zanimaju. Zanima me samo jedno, ako kupim psn plus na hr accountu, da li cu moci igrati igre koje sam kupio na banovanom usa acc??

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice