Gdje u Zadru čipirati PS2?

poruka: 5
|
čitano: 2.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gdje u Zadru čipirati PS2?

Pozdrav, zanima me dali netko mozda zna gdje se u Zadru moze čipirati playstation 2? Znam da je to odavno zastarjelo ali nabavio sam jedan ispravan za 100 kn samo sto nije cipiran pa ako netko zna puno bi mi pomogao.Nemogu na njega staviti Free McBoot  jer ima najnoviji bios,pa mi je jedina opcija čipiranje!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gdje u Zadru čipirati PS2?

Ako i nađeš računaj da će te ispasti najmanje 200 Kn.

 

Moja preporuka je da za 100 Kn kupiš čipirani slim bez ostale opreme sa njuškala na primjer, a ovaj čuvaš, možda jednom uspiju srediti FreeMcBoot i na tim konzolama.

Ili kupi čipirani slim sa neispravnim laserom za 50 Kn i samo prebaci laser. Ispast će te jeftinije nego davanje na čipiranje.

 

Slim konzole su puno jednostavnije za rastaviti od fat konzola pa sam uvjeren da bi i netko bez puno iskustva mogao zamjeniti laser.

Također youtube je pun tutoriala pa se i tamo može vidjeti postupak.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 13:27 (Alkaline).
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Gdje u Zadru čipirati PS2?
Alkaline kaže...

Ako i nađeš računaj da će te ispasti najmanje 200 Kn.

 

Moja preporuka je da za 100 Kn kupiš čipirani slim bez ostale opreme sa njuškala na primjer, a ovaj čuvaš, možda jednom uspiju srediti FreeMcBoot i na tim konzolama.

Ili kupi čipirani slim sa neispravnim laserom za 50 Kn i samo prebaci laser. Ispast će te jeftinije nego davanje na čipiranje.

 

Slim konzole su puno jednostavnije za rastaviti od fat konzola pa sam uvjeren da bi i netko bez puno iskustva mogao zamjeniti laser.

Također youtube je pun tutoriala pa se i tamo može vidjeti postupak.

Hvala na odgovoru, uradio sam bas kako si i rekao, kupio povoljno čipirani slim sa neispravnim laserom i kad dođe samo cu prebaciti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje u Zadru čipirati PS2?

e,kak tu napravit temu

 

15 godina
protjeran
offline
Gdje u Zadru čipirati PS2?

samo, pitanje je jel se radi salo o neispravnom laseru, ili je još nešto u igri

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice