Input lag X box 360, PS3, PC -pomoć

poruka: 4
|
čitano: 3.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Input lag - PC,Xbox 360,PS3

bok

 

izluđuje me igranje fife na laptopu ,grafička nvidia gt 540m, kontroler mi ne hvata odmah.Kontroler je x boxov i odličan je,sve štima ,ali kao da mi analog ne hvata odmah.Kad smanjim postavke i rezoluciju onda je bolje ,ali to nije to.Inače,laptop je spojen na plazmu panasonic s 30.

Naučen sam bio igrati ps2 i to je prilikom PES-a, odlično hvatalo,čim si pretisnuo tipku to je odmah reagiralo.

 

Ne mogu se više mučiti s tim laptopom i namještavanjem postavki ovako ili onako,rezolucije,anti alliasinga bla bla...

 

1) kakvo je stanje x box 360 i ps3?Da li oni imaju praznog hoda,da li gamepad "hvata " odmah, tj htio bih kupit konzolu kojoj će gamepad najbolje reagirat

Nekako mi se taj x box 360 kontroler najviše sviđa,ali samo me zanima da nema input laga i da li ima praznog hoda na gljivi,tj analoga,makar malo?Kad bi bar odgovor bio ne :)

 

2)nadam se da nema na konzolama za namještat rezoluciju,detalje,sijene,razno razna uključivanja,isključivanja kao na kompu?

 

 3)Da li je moguće igrati na velikoj rezoluciji (plazma mi je full hd) sa svim detaljima i da mi gamepad odmah reagira i bez praznog hoda, ali da se radi o konzoli???

 

Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 0:36 (x man 001).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Input lag - PC,Xbox 360,PS3
x man 001 kaže...

bok

 

izluđuje me igranje fife na laptopu ,grafička nvidia gt 540m, kontroler mi ne hvata odmah.Kontroler je x boxov i odličan je,sve štima ,ali kao da mi analog ne hvata odmah.Kad smanjim postavke i rezoluciju onda je bolje ,ali to nije to.Inače,laptop je spojen na plazmu panasonic s 30.

Naučen sam bio igrati ps2 i to je prilikom PES-a, odlično hvatalo,čim si pretisnuo tipku to je odmah reagiralo.

 

Ne mogu se više mučiti s tim laptopom i namještavanjem postavki ovako ili onako,rezolucije,anti alliasinga bla bla...

 

1) kakvo je stanje x box 360 i ps3?Da li oni imaju praznog hoda,da li gamepad "hvata " odmah, tj htio bih kupit konzolu kojoj će gamepad najbolje reagirat

Nekako mi se taj x box 360 kontroler najviše sviđa,ali samo me zanima da nema input laga i da li ima praznog hoda na gljivi,tj analoga,makar malo?Kad bi bar odgovor bio ne :)

 

2)nadam se da nema na konzolama za namještat rezoluciju,detalje,sijene,razno razna uključivanja,isključivanja kao na kompu?

 

 3)Da li je moguće igrati na velikoj rezoluciji (plazma mi je full hd) sa svim detaljima i da mi gamepad odmah reagira i bez praznog hoda, ali da se radi o konzoli???

 

Hvala

 

 

nasmijao sam se na drugo pitanje xD

 

naravno da nema nikakvog riftanja grafike :)

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Input lag X box 360, PS3, PC -pomoć

Za FIFU su inace najbolje konzole i veliki ekran, naspram laptopa velika razlika.

Input lag zna biti i do drajvera za kontroler, na konzolama tog nemas, kao ni podesavanja detalja, a rezolucija je automatska, vecinom 720p(iako imas  opciju za upscale na 1080p).

Tu ti preporucam PS3, nemas briga sa podesavanjima i online igranje je besplatno. Na x360 se placa pretplata.

 

Inace input lag na konzolama za 60fps igru poput FIFA/COD itd. je debelo ispod 100ms., s tim neces imati brige. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Input lag X box 360, PS3, PC -pomoć

bok

trazim tv za igranje prek kompa ovaj jedan kaj mi se svida ima 30 ms lag dali mi to moze smetat? i dali ova opcija na grafickoj moze smanjit lag , u word sam satavio print screen sliku

 

 

stavio sliku

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2013 16:24 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice