Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 590.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
uhh toxic ja se ne usudim jer imam samo igre u digitalnom izdanju
Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

 Cekat ce Kirby bolje dane.. preko instant gaminga sam uzeo Donkey Kong TF za istu lovu nudi vise sati igre.. a i meni je izazovnije :) Kirby ce pod bor kao BOX verzija :)

 Kupio si key za Switch?

 Da, odmah dobioo na mail kao i za pc steam igre.. otisao u eshop i unio code.. I igra mi odmah krenula u download, upravo igram :)

 

 Sad gledam na Instant Gaming, nema ništa za Switch (osim par india)

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
AFARON kaže...
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

 Cekat ce Kirby bolje dane.. preko instant gaminga sam uzeo Donkey Kong TF za istu lovu nudi vise sati igre.. a i meni je izazovnije :) Kirby ce pod bor kao BOX verzija :)

 Kupio si key za Switch?

 Da, odmah dobioo na mail kao i za pc steam igre.. otisao u eshop i unio code.. I igra mi odmah krenula u download, upravo igram :)

 

 Sad gledam na Instant Gaming, nema ništa za Switch (osim par india)

 Evo klik 

Zemljanin ne moras se bojati ovo nije nelegalno ili neka glupa shema s accountima, jednostavno imaju keyeve od njih kupujem od pamtivijeka za pc, prije za xone nesto i za ps4 i nikad nikakvih problema.

Inace imaju preko 250.000 recenzije, ne skrivaju niti negativne, svi komentari su tamo. Recimo neki sajtovi poput g2a su ti i sponzori nekim profesionalnim timovima. Dakle da je ovdje nesto nelegalno ili nesigurno vec bih ih banali milju puta pogotovo ove jace poput g2a, instant gaminga i slicno...

Naravno da treba sve to uzimati s dozom paznje i meni isto je cudno kako... no ima i objasnjenje zasto su jeftiniji

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 8:41 (toxic).
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
AFARON kaže...

 Sad gledam na Instant Gaming, nema ništa za Switch (osim par india)

 Evo klik 

Zemljanin ne moras se bojati ovo nije nelegalno ili neka glupa shema s accountima, jednostavno imaju keyeve od njih kupujem od pamtivijeka za pc, prije za xone nesto i za ps4 i nikad nikakvih problema.

Inace imaju preko 250.000 recenzije, ne skrivaju niti negativne, svi komentari su tamo. Recimo neki sajtovi poput g2a su ti i sponzori nekim profesionalnim timovima. Dakle da je ovdje nesto nelegalno ili nesigurno vec bih ih banali milju puta pogotovo ove jace poput g2a, instant gaminga i slicno...

Naravno da treba sve to uzimati s dozom paznje i meni isto je cudno kako... no ima i objasnjenje zasto su jeftiniji

 

 

Kada kliknem na tvoj link, prikaze mi sve igre. A kada sam odem na instant gaming .com, i kliknem nintendo, prikaže samo celeste i miitopia. Neki bug..

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
AFARON kaže...
toxic kaže...
AFARON kaže...

 Sad gledam na Instant Gaming, nema ništa za Switch (osim par india)

 Evo klik 

Zemljanin ne moras se bojati ovo nije nelegalno ili neka glupa shema s accountima, jednostavno imaju keyeve od njih kupujem od pamtivijeka za pc, prije za xone nesto i za ps4 i nikad nikakvih problema.

Inace imaju preko 250.000 recenzije, ne skrivaju niti negativne, svi komentari su tamo. Recimo neki sajtovi poput g2a su ti i sponzori nekim profesionalnim timovima. Dakle da je ovdje nesto nelegalno ili nesigurno vec bih ih banali milju puta pogotovo ove jace poput g2a, instant gaminga i slicno...

Naravno da treba sve to uzimati s dozom paznje i meni isto je cudno kako... no ima i objasnjenje zasto su jeftiniji

 

 

Kada kliknem na tvoj link, prikaze mi sve igre. A kada sam odem na instant gaming .com, i kliknem nintendo, prikaže samo celeste i miitopia. Neki bug..

 Probja s ovim filterom:

 

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
AFARON kaže...
toxic kaže...
AFARON kaže...

 Sad gledam na Instant Gaming, nema ništa za Switch (osim par india)

 Evo klik 

Zemljanin ne moras se bojati ovo nije nelegalno ili neka glupa shema s accountima, jednostavno imaju keyeve od njih kupujem od pamtivijeka za pc, prije za xone nesto i za ps4 i nikad nikakvih problema.

Inace imaju preko 250.000 recenzije, ne skrivaju niti negativne, svi komentari su tamo. Recimo neki sajtovi poput g2a su ti i sponzori nekim profesionalnim timovima. Dakle da je ovdje nesto nelegalno ili nesigurno vec bih ih banali milju puta pogotovo ove jace poput g2a, instant gaminga i slicno...

Naravno da treba sve to uzimati s dozom paznje i meni isto je cudno kako... no ima i objasnjenje zasto su jeftiniji

 

 

Kada kliknem na tvoj link, prikaze mi sve igre. A kada sam odem na instant gaming .com, i kliknem nintendo, prikaže samo celeste i miitopia. Neki bug..

 Probja s ovim filterom:

 

 

EDIT: Riješio sam, kada prebacim na Croatia (umjesto Bosnia), pojave se sve igre.

 

OLD: To sam i pokušavao:

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 9:24 (AFARON).
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
I ja kupujem preko g2a i instant gamung kljuceve vec godinama , ali bojim se da ne bi Nintendo nekaj zeznul po pitanju kodova jer Steam nikad nije radil probleme sto se tice PC igara
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
I ja kupujem preko g2a i instant gamung kljuceve vec godinama , ali bojim se da ne bi Nintendo nekaj zeznul po pitanju kodova jer Steam nikad nije radil probleme sto se tice PC igara

 Vrijeme ce pokazati. Inace ruku na srce ovi iz Nintenda su kreteni jbte pa tu nikad njihovi AAA naslovi nisu na popustu.

Donkey Kong igra iz vremena WII -u 60 eura, Kirby igra koja traje 5 sati 60 eura itd... da ne nabrajm pun kufer naslova po 60 eura i više. Ajde jasno mi je za Zeldu iako i ona bi trebala sada kostat manje.. Koja im je fora s time?

PS4 i Xone uredno nakon par mjeseci smanjuju cijene svojim naslovima i redovno budu super akcije ovdje ako hoces kupit igru izdvoji hebenih 500 krznenih.. ne razumijem im politiku uopce.

 

 

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

 Vrijeme ce pokazati. Inace ruku na srce ovi iz Nintenda su kreteni jbte pa tu nikad njihovi AAA naslovi nisu na popustu.

Donkey Kong igra iz vremena WII -u 60 eura, Kirby igra koja traje 5 sati 60 eura itd... da ne nabrajm pun kufer naslova po 60 eura i više. Ajde jasno mi je za Zeldu iako i ona bi trebala sada kostat manje.. Koja im je fora s time?

PS4 i Xone uredno nakon par mjeseci smanjuju cijene svojim naslovima i redovno budu super akcije ovdje ako hoces kupit igru izdvoji hebenih 500 krznenih.. ne razumijem im politiku uopce.

 

 

 Da Nintendo je uvijek bio skup sto se tice igara, ali ameri imaju srecu sto se u njihovim supermarketima tipa Walmart mogu naci svi naslovi na velikim popustima,

dok za eShop Nintendo za svoje igre ima svoju glupu politiku.

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Nintendo Switch

Zeldi jos nije pala cijena, evo nakon vise od godine i pol. Slabo se gsdje moze naci ispod 60 eura, osim na ekstra popustima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ekipa ako gdje vidite Switch za Black Friday please linkajte :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Diablo 3 je zaista pun pogodak na Switchu.. jbga ja ga necu uzimat jer ga imam na pc-u mozda ako piknem na nekom snizenju cisto da mogu igrat prije neg idem spavat na krevetu :)

ali 60 fpsa u oba nacina je fenomenalno i tako lijepo igra radi...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Nisam igrao Diablo pa mislim da ću ga uzeti za noćne smjene za Switch 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Diablo 3 je zaista pun pogodak na Switchu.. jbga ja ga necu uzimat jer ga imam na pc-u mozda ako piknem na nekom snizenju cisto da mogu igrat prije neg idem spavat na krevetu :)

ali 60 fpsa u oba nacina je fenomenalno i tako lijepo igra radi...

 

 Necu ga uzet jer ga imam na PC-u i na PS3, pa sam radije uzeo RPG Battle chasers Nightwar.

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Nisam igrao Diablo pa mislim da ću ga uzeti za noćne smjene za Switch 

 Da radim nočne ja bi batali pc, uzeo laptop ili samo switch.. ovisi.. Switch je za nocne dusu dao, a sve to plus Diablo 3 :)

 

15 godina
offline
Nintendo Switch

Pitanje: 

Planiram uzet Switch slijedeči tjedan kad izađe Pokemon let's Go. Uglavnom je namjena da se igramo ja i kćer. 

Zanima me kako to ide sa accountima na konzoli? Na primjer: ja igram pokemone na svom accu, ona kad želi igrati na svom accu ima svoju igru sa svojom snimljenom pozicijom ili to drukčije funkcionira?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Može bez problema više accounta bit na konzoli.

Svako ima svoje saveove.

14 godina
offline
Nintendo Switch

YouTube dosao na Switch. Sad se nadam da ce i Twitch uskoro.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Bolje ikad nego nikad je Nintendova mantra.

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
dzelo kaže...

YouTube dosao na Switch. Sad se nadam da ce i Twitch uskoro.

 Odlican potez jer sad ne moram palit box da bi pustao glazbu ;-), a sama aplikacija i kontrole su jako dobre.

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Nintendo Switch



Sad čekamo da vidimo koji dućani će popratit :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Luuka kaže...



Sad čekamo da vidimo koji dućani će popratit :D

 ja necu nist cekat.

iskoristio sam ovaj x2 gold za pokemon lets go na switchu i dobio cca 6 eura za slijedecu kupnju.

15 godina
offline
Nintendo Switch

Jel ima itko tu da je nabavio pokemone da se trejdamo itd?

Inace imam vec skoro 20h gameplaya i igra me odusevila. Vratila me 20 godina unatrag, uzivam, sretan sam ko mali bebac :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Znači valja? Nije ono grind, skupljanje 5000 piđija itd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Znači valja? Nije ono grind, skupljanje 5000 piđija itd

 Meni je super, pa grind je ali meni nije naporan :) sad kako kome...

S grindanjem dobivas xp i rastu ti pokemon leveli razvijaju se i jaci su u borbi..

Na kraju krajeva "moram skupit sve" haha

 

6 godina
offline
Nintendo Switch

Odigrano nekih 11-12 sati do sad. Moram priznat da me ugodno iznenadio povratak u Kanto (makar ga prošli tko zna koliko puta već). Preporuka ljubiteljima definitivno.

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Poz ekipa... Definitivno me ovo cudo nekako navuklo i moram ga imat... Nisam nikad prije imao niti jednu Nintendovu konzolu i ovo bi mi trebala biti prva.. Vise sam fan Sonya i imao sam sve plejke do sad.. Dakle konkretno najvise su me navukli Zelda i Mario Odyssey, al vidim da je cijeli taj Nintendo svijet dosta saren i simpatican, i drugaciji od svega drugog, tako da mislim da ima tu i jos dosta drugih naslova koji bi me mogli privuc.. Trenutno imam ps4 pro i ovo bih uzeo prvenstveno radi tih Nintendovih eksluziva... 

Kolko vidim cijena je ista kao i na izlasku, a proslo je skoro 2 godine, a niti cijene igara ne padaju i to mi je nesto sto me trenutno koci od kupnje... Oce li uopce biti neki deal sad za black friday? A sto se tice igara, bude li nekakvih dealova tijekom godine kao sto ih ima ps store tijekom godine? Mislim, Zelda i Mario imaju ogromne ocijene na recenzijama, al bas da bih dao za svaku 500 kuna, i ne bih...

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Nintendu cijena ne pada :) Igre su malo pale u Sancta Domenica na akciji, Nintendo je najavio da će bit bundle Mario Karta i konzole, ali još to ne vidim na europskim shopovima... refresham Amazon svaki dan :)

Ako nešto uočiš, javi :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Odigrano nekih 11-12 sati do sad. Moram priznat da me ugodno iznenadio povratak u Kanto (makar ga prošli tko zna koliko puta već). Preporuka ljubiteljima definitivno.

 Eto ja na preko 40h igranja, glavni dio SP zavrsio a sada slijedi dodatno, otkriveno dodatnog sadrzaja borbi itd...

Pa eto ova igra za sada meni vrijedi svake kune, ovo je "soft core" varijanta i svida mi se. Nadam se da ce iduce godine kako najavljuju stici ona "prava" verzija pokemona.

 

Za sada ocjena 8.5/10

Ima stvari koje moraju popraviti npr... trebaju korisniku omoguciti da si npr mapu sam narikta na koji gumb mu se otvara, treba mozda ako vec nije mapa na ekranu omoguciti tag lokacije pa neki kompass koji te vodi. Kada na kraju igre dobis mogucnost letenja na Charizardu ili nekom drugom letecem pokomenu silazak s njega iziskuje ulazak u party pa izlazak iz njega, to isto treba imati mogucnost da se jednom tipkom napravi on the fly..

Trejdanje u igri je jako zanimljiv koncept no pomalo razocaravajuc, npr... kada se spojis s nekim onda ne znas koji pokemon tebi treba a koji njemu pa to zavrsi uzaludnim potrosenim vremenom. Ako vec nemaju chat sustav mogli su napraviti mogucnost da iz pokedexa odaberemo npr 3 pokoemna koja trazimo i da se to u trejdu pokazu te ikonice... ali eto valjda su to napravili da bude "malo teze"

 

Sustav borbe online jos nisam isprobao..

Iskreno se nadam da ce dodavati nove sadrzaje jer ovo je meni zaista super leglo...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 11:06 (toxic).
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

https://euroshopmarket.com.hr/nintendo-switch-534?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click 

 

Ljudi jel ima tko s ovima iskustva ikakvih? Prvi put vidim ovu stranicu, al ova cijena je vrh..  Cijena ko u Americi, ako ne i jeftinija...

EDIT: lazna uzbuna, tek sad vidim da je cijena dostave 200 kuna 

ll
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 0:36 (ILoxD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice