Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 589.802
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
dobiva se do 5% golda od cijene igre

 

Za digitalne je 5%, za fizičku je to 1%.

Ako je igra 60€ i ako si kupio digitalnu dobit ćeš 300 gold pointa, a ako je fizička onda samo 60 gold pointa što je 4.5kn.

Za nintendo ne budem nikad kupio digitalnu igru osim možda nekih indie gluparija po 5-10€.

 

Na PSNu maltene svako malo kupiš bilo koju igru na 50% popusta, a ovdje ćeš morati kupiti 100 fizičkih da bi dobio jednu besplatnu :-D

Sorry, al to je jadno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ne znam jeste li vidjeli ali neki super naslovi  dolaze na Switch poput Crash N'Sane Trilogy, South Park, Kirby, Mario Tennis itd..

Uglavnom primjetio sam da je sve vise zainteresiranih developera da razvija igre za Switch, mislim logicno je s obzirom na prodaju..

 

Super.. Sve vise igara a sto je najbolje gotovo kod svakog boljeg naslova za Switch mozes skinut demo i probati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Ne znam jeste li vidjeli ali neki super naslovi  dolaze na Switch poput Crash N'Sane Trilogy, South Park, Kirby, Mario Tennis itd..

Uglavnom primjetio sam da je sve vise zainteresiranih developera da razvija igre za Switch, mislim logicno je s obzirom na prodaju..

 

Super.. Sve vise igara a sto je najbolje gotovo kod svakog boljeg naslova za Switch mozes skinut demo i probati.

 Gledao sam sinoc Nintendo Direct i svida mi se sto sve dolazi a pogotovo kraj jer dolazi Smash Bros :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Splatoon 2 omg kolko je zabavan multiplayer... vrijedi 50 funti
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Splatoon 2 omg kolko je zabavan multiplayer... vrijedi 50 funti
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
screenshoot
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Postoji li negdje mogucnost najma Switch konzole u Hrvatskoj?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel zna netko kako kupovati u eshopu?!?

I na UK i na Germany web stranici kao i na konzoli odbija mi 2 Visa kartice (kn i €) na način da nakon klika na "Next" polja se samo izbrišu.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
sinkexxxx kaže...

Jel zna netko kako kupovati u eshopu?!?

I na UK i na Germany web stranici kao i na konzoli odbija mi 2 Visa kartice (kn i €) na način da nakon klika na "Next" polja se samo izbrišu.

 

 

 Hmm cudno, ja uredno kupujem PBZ VISA karticom na UK eShopu... probaj registrirat karticu preko PCa na web stranicama eSgopa.

Battlenet - TheProdigy#2234
5 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Kako se registrira kartica?

bw isto imam pbz i kupujem po cijelom svijetu. chatao sam sad na njemačkom webu i Helga mi kaže da provjerim da li moja banka odobrava kupovinu kod Nintenda?!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
sinkexxxx kaže...

Kako se registrira kartica?

bw isto imam pbz i kupujem po cijelom svijetu. chatao sam sad na njemačkom webu i Helga mi kaže da provjerim da li moja banka odobrava kupovinu kod Nintenda?!

 Lazem, sad sam provjeriio i koristim PayPal... kreiras nitendo eshop account i na settings od svog accounta linkas PayPal racun...

Battlenet - TheProdigy#2234
5 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

ne da mi linkat paypal u settingsima

 

Na web (UK) U shop meniju piše mi not linked ali nikakve opcije za linkanje nemam?!?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
sinkexxxx kaže...

ne da mi linkat paypal u settingsima

 

Na web (UK) U shop meniju piše mi not linked ali nikakve opcije za linkanje nemam?!?

 

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Nintendo Switch

DCK-Tropical Freez aka back to my 90s childhood! 

Odlican ramake i sa dobrom grafikom cak na nekim djelovima levela vrhunski,ocito tu tegra radi svoj posao i dolazi do izrazaja kod N eksluziva
kaj se tice opceg dojma za sada dobar ...leveli su zanmljivi i mastoviti kakvi inace i jesu
nismo ovo igrao na wii.-u pa mi je sve to novo ali vjeruem da ima malih kozmeticki poboljsanja
za sad freeroamam(neidem 100% djelovi slike i KONG slova) i konbiniram sa funky K i DK-om
preso sam prvog bossa ije nesto pretjerano tezak

3.5/5 za sada 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 14:30 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

https://pokemonletsgo.pokemon.com/en-gb/

 

Cini se da Switch ima novi Killer App,

i to u dva okusa - Pikatchu i Eevee!

 

Zanimljiv koncept, medju Pokeljupcima ce biti hit,

a na cesti ce biti opet biti vise onih koji hvataju mobitelom

Pokemone, pa prekose na Switch.

 

Vozaci oprez, stize navala PokeZombija na ceste!

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Nintendo Switch

Paladins dolazi na Switch 12.06. ako kupite founders pack..... definitivno kupujem, a evo i prvi video kako izgleda.

 

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Nintendo Switch

Fortnite je dostupan na eShopu ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Nintendo Switch

Igra tko fortnite? Kak se snalazite na switch kontrolerima? Meni je osobno dosta teško priviknuti se, aim da ne spominjem uopće....

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ne znam jeli zabranjena prodaja više na forumu ali prodajem 

Mario Odyessy i Xenoblade Chronicles 2, pa ako je tko zainteresiran neka se javi na PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ne znam jeste li vidjeli kako je panic button napravio dobar port za Wolfenstein 2 : The New Colossus

 

 

jbga ne budem ga kupio jer pucacine igram na pc-u.

 

Ali ozbiljno razmiljam o nabavci Crasha koji je isto izasao..

Izgleda da je konzola privukla AAA naslove posteno, nije ni cudo jer je ovakva mobilnost buducnost..

Odes na more stavis ga u ruksak i navecer u dosadne sate picis Zeldu npr..

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Ne znam je

 

 Ja sam kupio Paladinse koji su mi odlicni, medutim trenutno rokam Arena of Valor closed beta jer ista traje 2 tjedna pa reko da iskoristim to vrijeme.

Trenutno su mi Paladinsi i AoV vrh mp igara na Switchu.

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ne znam je

 

 Ja sam kupio Paladinse koji su mi odlicni, medutim trenutno rokam Arena of Valor closed beta jer ista traje 2 tjedna pa reko da iskoristim to vrijeme.

Trenutno su mi Paladinsi i AoV vrh mp igara na Switchu.

kak to da ne igras Paladine na pcu?

 

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

kak to da ne igras Paladine na pcu?

 

 Igrao davno nekih 6 mjeseci, pa sam kupio Overwatch kojega sam igrao malo vise od godine dana i dosadio mi.

Od kad sam kupio Switch najvise vremena se igram na njemu dok mi klinci vise manje vise na stolnim racunalima.

Paladinse igram s TheChosen racunom jer s Mario racunom nemam sve champove posto se founders pack veze samo na jedan racun.

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Bok, jučer kupio Switch, dosad sam imao New 2DS XL.

Uglavnom odem u eshop i upišem istu pbz visu karticu od tekućeg računa kojom sam dosad plaćao na 2DS-u igre (te na ps storeu, originu, steamu, netflixu itd.) i kao što bi vojko v. rekao ne može. Onda sam platio kreditnom visom od erstea al želim plaćati istom karticom kao i na 2DS, nije mi jasno zašto ne radi. Ima tko slična iskustva il možda savjet/rješenje?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
mijanB kaže...

Bok, jučer kupio Switch, dosad sam imao New 2DS XL.

Uglavnom odem u eshop i upišem istu pbz visu karticu od tekućeg računa kojom sam dosad plaćao na 2DS-u igre (te na ps storeu, originu, steamu, netflixu itd.) i kao što bi vojko v. rekao ne može. Onda sam platio kreditnom visom od erstea al želim plaćati istom karticom kao i na 2DS, nije mi jasno zašto ne radi. Ima tko slična iskustva il možda savjet/rješenje?

Hvala

 Možeš koristiti paypal.

12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel ima tko ovaj 8bitdo sf30 pro controller? Koliko vidim ljudi po internetu ga koriste naveliko na switchu, pcju itd.. ako ima tko iskustva moze igdje ga je nabavio i cijena? ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ekipa, prodajem switch zbog nedostatka vremena za igranje. Garancija, 2 igre (Splatoon 2 i Super Mario Odyssey). Kao novo, posjedujem sve papire i kutiju, igrano manje od 5 sati. Za detalje na PM

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Tko ne zna Paladins je sada free..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Hej Ekipa

 

Evo ja kupio Switch i momentalno sam bez igara, ima li itko nesto za prodati, ili za eventualnu zamjenu na način da ja kupim neku novu aktualnu igru, pa onda napravimo zamjenu samo za igranje, na određeno vrijeme. Ono što me sada full interesira je Zelda i Mario Oddysey, naravno mozda i Mario Tennis, Kart i osale Nintendo ekskluzive. Ma ssve varijante me zanimaju

 

Hvala na odgovorima

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ja kupujem iskljucivo igre u digitalnom izdanju tak da...
Battlenet - TheProdigy#2234
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice