PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.827
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mancekk kaže...
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

 Mislim da je fora u tome da je prodao isti account tri puta.

 Kak mozes prodat acc ak si ga vec prodao, i ovaj kaj si mu prodal je promjenil sifru? Kak? I to jos 3 puta? Kak? 

PSN - brdjanin85
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

 Kak mozes prodat acc ak si ga vec prodao, i ovaj kaj si mu prodal je promjenil sifru? Kak? I to jos 3 puta? Kak? 

 

Reko je da se samo moraš potruditi i može se!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 23:51 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 5:45 (mariclius).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

Mislim da je omjer od osnovne cijene

 

 

Primary 50%

Secondary 20%

Ghost. 30%

 

Problem jedino ghost pošto navodno sony ih zna otkaćiti s plejke makar meni se to nije još dogodilo s accountom koji dijelim s dva frenda. 

 

Generalno sam zatečen kako to ovdje ljudi ne znaju, to postoji još od PS3. Na taj način se prodaju igre digitalno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 9:15 (Gajotres).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

Mislim da je omjer od osnovne cijene

 

 

Primary 50%

Secondary 20%

Ghost. 30%

 

Problem jedino ghost pošto navodno sony ih zna otkaćiti s plejke makar meni se to nije još dogodilo s accountom koji dijelim s dva frenda. 

 

Generalno sam zatečen kako to ovdje ljudi ne znaju, to postoji još od PS3. Na taj način se prodaju igre digitalno. 

 Čekaj čekaj ja dijelim sa kumom, ali nisam znao da mogu dijeliti i sa trećim istu igru daj objasni?

 

Može i na PM.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 9:46 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

Mislim da je omjer od osnovne cijene

 

 

Primary 50%

Secondary 20%

Ghost. 30%

 

Problem jedino ghost pošto navodno sony ih zna otkaćiti s plejke makar meni se to nije još dogodilo s accountom koji dijelim s dva frenda. 

 

Generalno sam zatečen kako to ovdje ljudi ne znaju, to postoji još od PS3. Na taj način se prodaju igre digitalno. 

 Čekaj čekaj ja dijelim sa kumom, ali nisam znao da mogu dijeliti i sa trećim istu igru daj objasni?

 

Može i na PM.

Poslano, znam da mi objašnjavanje nije jače strana pa slobodno pitaj ako sam negdje nejasan bio. Ovako ako još imaš treću osobu za dijeljenje možete kupovati igre za 120 kn preko US stora. S tim da na US storu redovito se može nabaviti kod za 20% popusta pa možeš dobiti igru za 100 kn po glavi.  S tim da ima još stranica ili dvije koje koje daju 10% popusta na psn cardove ali to možda bolje izbjeći, cardove najbolje kupiti preko amazona. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
mancekk kaže...
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

 Mislim da je fora u tome da je prodao isti account tri puta.

 Kak mozes prodat acc ak si ga vec prodao, i ovaj kaj si mu prodal je promjenil sifru? Kak? I to jos 3 puta? Kak? 

 Mislim da tako ide prevara, tipa prodaš account i onda lijepo prijaviš da je ukraden.

Ili se varam?

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Fasciniran sam neznanjem.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mancekk kaže...
madafaka85 kaže...
mancekk kaže...
hummer0 kaže...

AAaaaaaaaaa ajde što ste svi napali čovjeka.

Kakve veze ima ako Gajo hoće prodati acc. sa igrama ( jedino mi nije jasna ova solucija 3x) ako je sve pošteno.

Još ako je cijena povoljna i ako prodavatelj nije lopina.

 Mislim da je fora u tome da je prodao isti account tri puta.

 Kak mozes prodat acc ak si ga vec prodao, i ovaj kaj si mu prodal je promjenil sifru? Kak? I to jos 3 puta? Kak? 

 Mislim da tako ide prevara, tipa prodaš account i onda lijepo prijaviš da je ukraden.

Ili se varam?

 

 Pa nije prevara ako dijeliš acc. odnosno igre sa prijateljem to je Sony legalno omogućio znači odeš kod frenda ulogiraš se sa svojim acc. na njegovoj konzoli cijelu noć igrate PES kad ideš doma pobrišeš taj acc. " ili ne moraš odnosno nastavite šerati igre

 

 Htio sam staviti link sa Sony-jevih stranica ali su izgleda maknuli. Prije je bilo.

 

 

Jel neko probao ovo da daš frendu neku igru koju on nema da proba igrat preko share play-a?

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=QJKfc-Caku0

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 10:45 (hummer0).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja djelim svije profile sa kolegama i sve radi ok. On ukuca moje podatke i skine igre koje ja imam i igra ih preko svoga profila.
Nisam znao da ima ova igra demo na US store...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Jel itko igrao hitmana? Isplati li se kupiti?

  ...

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...
stribs kaže...

Jel itko igrao hitmana? Isplati li se kupiti?

  ...

 Ovaj zadnji je meni vrlo dobar. 
Po meni se isplati, ak ti se dopada klasican hitman kao blood money. 
Ovdje su leveli puno veci no ima ih manje.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stribs. Ja sam imao hitmana, odigrao i prodao. Dobra je igra, ako voliš tako nešto. Jedino mi nije sjelo to po nekim epizodama se igra. Sve ovisi da li voliš takve igre. Hirefix će ti znati bolje sve objasniti:) Ako nisam fulao nadimak:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Fasciniran sam neznanjem.

 Prodaja i dijeljenje Accounta nije ista stvar... Znaci nisi prodao nego dijelis igre na 3 dijela, ja sam fasciniran sa tvojom izjavom... 

PSN - brdjanin85
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sinoc sam probao beyond two souls i imam samo engleski subtitle :/ a neko rece ovdje da ima i hrvatski. Jel ima kakve veze sto mi je psn racun uk?
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Nejverovatnije da je, jer ista stvar sa GOW na UK/US...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Ja djelim svije profile sa kolegama i sve radi ok. On ukuca moje podatke i skine igre koje ja imam i igra ih preko svoga profila.
Nisam znao da ima ova igra demo na US store...

 Ja kako znam taj demo sluzi samo za to da kada npr tvoj drug kupi igru, ti skines demo (samo PS+) i preko dema on tebe pozove i igras sa njim full igru. Tako sam ja s drugom.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dijeljenje accounta za novce takozvana prodaja.

Recimo ja sam podijelio svoj Alien Isolation disk za novce.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 16:51 (Gajotres).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Stribs. Ja sam imao hitmana, odigrao i prodao. Dobra je igra, ako voliš tako nešto. Jedino mi nije sjelo to po nekim epizodama se igra. Sve ovisi da li voliš takve igre. Hirefix će ti znati bolje sve objasniti:) Ako nisam fulao nadimak:)

  Fulao si. Hire-fix mi zvuči ko neka web stranica preko koje bi unajmio majstora za kupaonu. Ili nešto za dostavu opojnih sredstava. Dibs na ime, btw.

 

 

 

Što se tiče Hitmana, dobra je igra. 180 zaokret nakon Absolutiona. Ovaj epizodni format je bio eksperiment takvog načina izdavanja, ali sad kad su sve epizode vani to ni na koji način ne utječe na samu igru. Manji broj mapa je jedini minus igri. Bez obzira što su nivoi veći nego ranije, još 3-4 bili bi taman. S druge strane, onako po sjećanju igra ima svojevrstan challenge mode sa random metom te mogućnost igranja mapa koje su kreirali drugi igrači, pa je puno veća inicijativa igrati igru i nakon prolaska glavne priče nego je to bilo ranije. Za sve fanove šuljanja i TPS akcije, must buy. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Sinoc sam probao beyond two souls i imam samo engleski subtitle :/ a neko rece ovdje da ima i hrvatski. Jel ima kakve veze sto mi je psn racun uk?

 

Koliko valja taj beyond, jel se isplati uzet u kolekciji za 125kn iz sd??

 

Pitam jer sam igrao heavy rain na ps3 i nije mi se baš svidio...dok mi se novi detroid užasno jako sviđa.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
LordSnow kaže...
Sinoc sam probao beyond two souls i imam samo engleski subtitle :/ a neko rece ovdje da ima i hrvatski. Jel ima kakve veze sto mi je psn racun uk?

 

Koliko valja taj beyond, jel se isplati uzet u kolekciji za 125kn iz sd??

 

Pitam jer sam igrao heavy rain na ps3 i nije mi se baš svidio...dok mi se novi detroid užasno jako sviđa.

 

Više ti se isplati uzeti PS+ pretplatu na mjesec dana i odigrat ga.

Meni je ono, odigrao sam 10ak chaptera i nisam ga upalio već tjedan dana. Ne vuče me baš da završim. Star sam valjda.

Priča je ok, al gameplay je nešto što nećeš prepričavati unucima :-) Telltale igre sa ljepšom grafikom, potpuno isto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Dijeljenje accounta za novce takozvana prodaja.

Recimo ja sam podijelio svoj Alien Isolation disk za novce.

Ja sam prodao Life of Black Tiger na ghost accountu za 15 bitcoina

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Gajotres kaže...
Dijeljenje accounta za novce takozvana prodaja.

Recimo ja sam podijelio svoj Alien Isolation disk za novce.

Ja sam prodao Life of Black Tiger na ghost accountu za 15 bitcoina

 Nije loš ovaj For Honor, ali ne mogu doći na red od sina on igra zajedno sa frendom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 8:22 (hummer0).
13 godina
offline
PlayStation 4

4mal  jel igraš ti što svoj XBOX X ili si ga prodao kakav je u odnosu na PS4 PRO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Gajotres kaže...
Dijeljenje accounta za novce takozvana prodaja.

Recimo ja sam podijelio svoj Alien Isolation disk za novce.

Ja sam prodao Life of Black Tiger na ghost accountu za 15 bitcoina

 Bas ga trolas, al neka... 

PSN - brdjanin85
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
stribs kaže...
stribs kaže...

Jel itko igrao hitmana? Isplati li se kupiti?

  ...

 Ovaj zadnji je meni vrlo dobar. 
Po meni se isplati, ak ti se dopada klasican hitman kao blood money. 
Ovdje su leveli puno veci no ima ih manje.

 

mariclius kaže...
Stribs. Ja sam imao hitmana, odigrao i prodao. Dobra je igra, ako voliš tako nešto. Jedino mi nije sjelo to po nekim epizodama se igra. Sve ovisi da li voliš takve igre. Hirefix će ti znati bolje sve objasniti:) Ako nisam fulao nadimak:)

 

Hexfire kaže...
mariclius kaže...
Stribs. Ja sam imao hitmana, odigrao i prodao. Dobra je igra, ako voliš tako nešto. Jedino mi nije sjelo to po nekim epizodama se igra. Sve ovisi da li voliš takve igre. Hirefix će ti znati bolje sve objasniti:) Ako nisam fulao nadimak:)

  Fulao si. Hire-fix mi zvuči ko neka web stranica preko koje bi unajmio majstora za kupaonu. Ili nešto za dostavu opojnih sredstava. Dibs na ime, btw.

 

 

 

Što se tiče Hitmana, dobra je igra. 180 zaokret nakon Absolutiona. Ovaj epizodni format je bio eksperiment takvog načina izdavanja, ali sad kad su sve epizode vani to ni na koji način ne utječe na samu igru. Manji broj mapa je jedini minus igri. Bez obzira što su nivoi veći nego ranije, još 3-4 bili bi taman. S druge strane, onako po sjećanju igra ima svojevrstan challenge mode sa random metom te mogućnost igranja mapa koje su kreirali drugi igrači, pa je puno veća inicijativa igrati igru i nakon prolaska glavne priče nego je to bilo ranije. Za sve fanove šuljanja i TPS akcije, must buy. 

 

Hvala momci.Naručio sam si steelbook edition 

16 godina
offline
PlayStation 4

Fifa 2018 je na akciji u sancti domenici 249kn.

 

Besplatna dostava a uz kod zaba15 ide popust jos 15% pa izade 211kn ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za 20.05 najavljen 5.05 firmware webkit+kernel exploit, na zalost jos nista od pravog cfw-a, ali i ovo je napredak u pravom smijeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A koji bi to smijer bio?

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

A koji bi to smijer bio?

 Sempre dritto!?

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice