PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Valja li SP u Ghost Recon Wildlands?

 Skupio sam preko 50 sati u sp-u. Ogroman predivan svijet koji nije do kraja iskoristen. Toliko potencijala...mane su vezane za misije, pogotovo side misije koje su jednolicne. Spasava ih to sto ih mozes prijeci na razlicite nacine. 

 

4vs4 mod mi je isto super. Zanimljiv MP pogotovo kada naletis na ekipu koja zna igrati. 

13 godina
offline
PlayStation 4

probao sam SP Wildlands kad je bio onaj free weekend i igra mi se jako svidjela, predivan ogroman svijet, hrpa sadržaja, mozes prelazit misije kak hoces, po meni definitivno preporuka 

btw igram sad ovaj Heavy Rain, ok je igra al brate mili kontrole su za k... zasto ja moram mahat sa kontrolerom ko debil lijevo-desno, gore dole, to mi je takva debilana da nemre bit veca i ubije mi dojam igre sa tim sranjima 

Moj PC  
5 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

probao sam SP Wildlands kad je bio onaj free weekend i igra mi se jako svidjela, predivan ogroman svijet, hrpa sadržaja, mozes prelazit misije kak hoces, po meni definitivno preporuka 

btw igram sad ovaj Heavy Rain, ok je igra al brate mili kontrole su za k... zasto ja moram mahat sa kontrolerom ko debil lijevo-desno, gore dole, to mi je takva debilana da nemre bit veca i ubije mi dojam igre sa tim sranjima 

 To ti je iz doba PS3 kad je bilo fora pokazat motion kontrole...

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

 

btw igram sad ovaj Heavy Rain, ok je igra al brate mili kontrole su za k... zasto ja moram mahat sa kontrolerom ko debil lijevo-desno, gore dole, to mi je takva debilana da nemre bit veca i ubije mi dojam igre sa tim sranjima 

 Navodno to povećava imerziju. Ja igram Beyond Two Souls i isto ima par dijelova s tim prokletim mahanjem kontrolerom. Volim te interaktivni film tip igre, ali daj mi normalni QTE i bok. Što se same igre tiče, dobra je. Igrao sam dosad samo Fahrenheit od Quantica, a riješit ću odmah i Heavy Rain kad je već tu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kod za jednokratno plaćanje: Tele2e8ZW
Kod za plaćanje do 12 rata: Tele2gUv7
Prvi kod je 15% a drugi 10% popusta u Sancta Domenici, pa ako kome treba neka iskoristi
 
6 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav!

 

Trebao bih neki savjet.

Naime, imam PS4 Pro 1Tb koji radi normalno i ok, spojen lijepo preko HDMI-a na moj TV.

Zapocnem igrati normalno i nakon sat i pol, 2 sata on je cijeli vruc.

Jucer mi se prvi puta dogodilo da mi se samo iznenadno ugasio, nije pisalo overheating niti ista slicno nego usred utakmice meni se PS samo ugasi. Isao sam ga probati i vruci je cijeli.

Ps imam odignut od povrsine kao sto je na slici, od zida isto ima nekih 15-20cm, ali najvruciji bas gore na vrhu, a ne okolo kako sam ocekivao.

Ima li tko kakve ideje zbog cega dolazi do toga?  Svaki savjet je dobrodosao. Hvala

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

To što je odignut od površine ti ništa ne znači. Preblizu je zidu sa stražnje strane, baš tamo gdje ispuhuje vrući zrak.

Ali svejedno, sve izgleda dosta otvoreno i ne bi mu trebalo smetati.

Ako je pod garancijom, odnesi na servis da ti ga dobro očiste. A možeš to i sam napraviti ako skineš gornji poklopac i ispušeš ventilator sa komprimiranim zrakom.

Možeš kupiti i vertikalni stalak da ga bolje namjestiš u odnosu na zid.

 

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ispuši otvore za zrak sa strane, možda se nakupilo prašine. Ili digni cijeli gornji poklopac i provjeri ventilator.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
PlayStation 4

A ako ga sam otvaram, ne gubim garanciju zbog toga?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

A ako ga sam otvaram, ne gubim garanciju zbog toga?

 Gornji poklopac se skida bez ikakvog šarafljenja.

Ne gubiš garanciju.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

A ako ga sam otvaram, ne gubim garanciju zbog toga?

 Ako otvoris gornji poklopac ne gubis. To je tak zamisljeno da si sam mozes ocistit ventilator.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

A ako ga sam otvaram, ne gubim garanciju zbog toga?

 Imaš gore poklopac ispod kojeg je ventilator, a njega možeš slobodno otvoriti.

11 godina
offline
PlayStation 4

Okej decki, pogledat cu na youtubeu neki tutorial kako to otvoriti pa cu vidjeti. Hvala vam puno na pomoci!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Onda nije ventilator u pitanju ocito. Izgleda sasvim cist. Pola godine star PS.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ostavi ga otvorenog pa vidi dal se i dalje gasi
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nije se ugasio, ali ova metalna plocica sto je gore je dosta vruca vec nakon pola sata igranja fife.

Moze li tu imati veze uticnica ili tv? imam tv i ps zastekan u istom produznom.

 

EDIT: sa straznje strane je ta plocica zapravo vruca, ali dno je sad vruce. Tu kod ventilatora znaci nista nije ni toplo, znaci ispod je vruc cijeli, a s gornje strane di se otvara samo tu di je ta metalna plocica.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 15:04 (acmilan2).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Nije se ugasio, ali ova metalna plocica sto je gore je dosta vruca vec nakon pola sata igranja fife.

Moze li tu imati veze uticnica ili tv? imam tv i ps zastekan u istom produznom.

 

EDIT: sa straznje strane je ta plocica zapravo vruca, ali dno je sad vruce. Tu kod ventilatora znaci nista nije ni toplo, znaci ispod je vruc cijeli, a s gornje strane di se otvara samo tu di je ta metalna plocica.

 Ma ne smije se pregrijavati nakon pola godine jedino ako igraš u parnoj kupelji.

Nosi na servis ako imaš garanciju.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pod pregrijavanjem se smatraju kakve temperature? Da se on sam ugasi, ali prije toga on mora dati neko upozorenje, jel tako?

Ja toga nisam imao.

Nije vruc toliko da ga recimo ne bi mogao drzati, da bi me ruka pekla. Ali se grije. To kad mi se ugasio sam igrao fifu 17 i plejka je u komadu radila otprilike 6-7 sati i samo odjednom nestalo slike, ugasio se kao da sam otklopio iz struje i onda kad sam ga upalio poslije je pisalo da ga ne smijem gasiti na takav nacin nego ono normalno poslije settings i ono power off.

 

Da li to ista znaci?

Kovačić
11 godina
offline
PlayStation 4

kakva igretina je ovaj GoW...blockbuster do jaja

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Preporuke za neke single player igre...

 

Koliko je zapravo dobra Nier Automata? Bio je veliki hype oko izlaska igre pa da pitam sad kad su se dojmovi slegnuli...

Da li je bolji izbor Nier ili Nioh za onoga tko vise voli RPG zanr? Koja te prica dublje uvuce u igru i "dulje drzi"?

 

BTW presao sam sve single player naslove koje imam (GoW, horizon, unchartede, final fantasy 15, ps+ u zadnjih godinu i pol) pa preporucite nesto u tom stilu ako znate i ako se po vasem misljenju isplati kupit.

Sad trenutno prelazim The last of us po drugi puta 

 

I da, ako netko ima kodove sa 20+% popusta za igre u Sancti, neka posalje 

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Preporuke za neke single player igre...

 

Koliko je zapravo dobra Nier Automata? Bio je veliki hype oko izlaska igre pa da pitam sad kad su se dojmovi slegnuli...

Da li je bolji izbor Nier ili Nioh za onoga tko vise voli RPG zanr? Koja te prica dublje uvuce u igru i "dulje drzi"?

 

BTW presao sam sve single player naslove koje imam (GoW, horizon, unchartede, final fantasy 15, ps+ u zadnjih godinu i pol) pa preporucite nesto u tom stilu ako znate i ako se po vasem misljenju isplati kupit.

Sad trenutno prelazim The last of us po drugi puta 

 

I da, ako netko ima kodove sa 20+% popusta za igre u Sancti, neka posalje 

 Automatu sam kupio pred jedno 4 mjeseci , odigrao desetak sati i nikako da se natjeram da je uhvatim opet. Jednostavno sam dosao do dijela gdje je teski Japanese overload... Djeciji japanski zbor koji pjeva u pozadini mi je ziva jeza.

Posto si presao FF mislim da bi tebi dobro pao, a i koliko sam skuzio igra bi se trebala preci najmanje 2,3 puta da bi dobio kompletni dozivljaj sto je nekih 90 tak sati.

MadeInCroatia
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Horizon Zero Dawn sam igrao i bio mi je vise nego odlican. Sad na klix forumu na temi racunari i tehnologija lik pise za mad max da mu je najbolja open world igra zadnjih godina i da je bolji od HZD.

 

Vase mišljenje? Bisam nikada ni gledao biti igrao mad max pa da znam isplati li se?

 

I za Dying Light me zanima vase misljenje?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Preporuke za neke single player igre...

 

Koliko je zapravo dobra Nier Automata? Bio je veliki hype oko izlaska igre pa da pitam sad kad su se dojmovi slegnuli...

Da li je bolji izbor Nier ili Nioh za onoga tko vise voli RPG zanr? Koja te prica dublje uvuce u igru i "dulje drzi"?

 

BTW presao sam sve single player naslove koje imam (GoW, horizon, unchartede, final fantasy 15, ps+ u zadnjih godinu i pol) pa preporucite nesto u tom stilu ako znate i ako se po vasem misljenju isplati kupit.

Sad trenutno prelazim The last of us po drugi puta 

 

I da, ako netko ima kodove sa 20+% popusta za igre u Sancti, neka posalje 

 Igram Nioh 150 sati i još mi ni približno nije dosadio...meni osobno jedna od najboljih igri koje sam ikada igrao...

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Horizon Zero Dawn sam igrao i bio mi je vise nego odlican. Sad na klix forumu na temi racunari i tehnologija lik pise za mad max da mu je najbolja open world igra zadnjih godina i da je bolji od HZD.

 

Vase mišljenje? Bisam nikada ni gledao biti igrao mad max pa da znam isplati li se?

 

I za Dying Light me zanima vase misljenje?

 Mad Max ima bas atmosferu mad maxa, na tome svaka cast developerima, bas te uvuce u taj svijet.

Meni osobno je dosadio jer mi je postalo sve repetativno (odi tamo, nadi ovo-ono). Nisam igru radi toga presao do kraja, stao sam kad sam dosao u "drugu" tvrdavu i moram odredenu kolicinu necega nafarmat, a neda mi se bas jer mi sve djeluje repetativno 

Mozda da neki kolege koji su odigrali igru do kraja mogu dati vjerodostojnije komentare, mozda se nakon toga predomislim i dovrsim igru :)

 

Edit: osobno mi je HZD dosta ispred mad maxa.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 19:58 (Shivi).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
@acmilan2

To o cemu govoris se naziva "kernel panic", i moze ali ne mora imati ikakve veze s pregrijavanjem.

Poruka koja te je docekala pri paljenju je uobicajena kad god se ps ne iskljuci na regularan nacin, ps ne razlikuje dali se on srusio pa ugasio ili si ti iscupao kabl iz struje ili je struje nestalo.

Dali si primjetio prilikom gasenja da se svjetlo iz bijele promjenilo u crvenu boju? Ili narandzastu?

Ako da, onda je uzrok pregrijavanje, tako da ce se to opet ponoviti, no ako se ps samo ugasio, bez te cuvene promjene boje svjetla, nebih previse brinuo, posebice ako se to samo jednom desilo, uzrok moze biti doslovce bilo sto, ali nista nije zabrinjavajuce.

Ako se ponavlja, mozes pokusati bootati u sejf mod pa napraviti rebuild database, mozda se nesto zbrkalo u fajlovima pa je to uzrokovalo rusenje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Damire, nisu crvene ili narancaste boje bile vec one ko roza crte uzduzne, ali ono, na par desetinki i bam! ugasi se. Nije se za sad ponovilo jer odigram PS na 2-3 sata i gasim ga sada, cisto da se ne bi opet slucajno dogodilo.

Kovačić
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam imao tih problema s pregrijavanjem, iako mi se desavao taj sindrom gasenja ps-a (doduse zbog razloga koji nemaju veze s neispravnoscu konzole, radi isprobavanja), no ukoliko se gasi radi pregrijavanja, uvijek se boja svjetla na konzoli (na gornjem dijelu kod fat, na dugmetu kod slima i pro) promjeni u treptajucu crvenu na par sekundi a tek onda se ugasi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
arnes_king kaže...

Horizon Zero Dawn sam igrao i bio mi je vise nego odlican. Sad na klix forumu na temi racunari i tehnologija lik pise za mad max da mu je najbolja open world igra zadnjih godina i da je bolji od HZD.

 

Vase mišljenje? Bisam nikada ni gledao biti igrao mad max pa da znam isplati li se?

 

I za Dying Light me zanima vase misljenje?

 Mad Max ima bas atmosferu mad maxa, na tome svaka cast developerima, bas te uvuce u taj svijet.

Meni osobno je dosadio jer mi je postalo sve repetativno (odi tamo, nadi ovo-ono). Nisam igru radi toga presao do kraja, stao sam kad sam dosao u "drugu" tvrdavu i moram odredenu kolicinu necega nafarmat, a neda mi se bas jer mi sve djeluje repetativno 

Mozda da neki kolege koji su odigrali igru do kraja mogu dati vjerodostojnije komentare, mozda se nakon toga predomislim i dovrsim igru :)

 

Edit: osobno mi je HZD dosta ispred mad maxa.

 Meni je dosadio zbog toga u roku pola sata. Ali doslovno. Prvi open world koji mi je dosadio tako brzo.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne znam iskreno. Pokusavam sad smanjiti koristenje na ono max 2-3 sata, on je vruc, ali ne toliko da se gasi. Vidjet cemo, mozda opet jednom roknem kakvih 5-6 sati pa cu vidjet hoce li opet biti isto.

Kupljen je u sancta domenici, ako bih htio poslati u servis, na koji nacin se to radi, jel slao vec tko tamo? Pitam u vezi pakiranja, dogovaranja slanja, da li moram opisivati sto je i kako je i to. Hvala

Kovačić
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Shivi kaže...
arnes_king kaže...

Horizon Zero Dawn sam igrao i bio mi je vise nego odlican. Sad na klix forumu na temi racunari i tehnologija lik pise za mad max da mu je najbolja open world igra zadnjih godina i da je bolji od HZD.

 

Vase mišljenje? Bisam nikada ni gledao biti igrao mad max pa da znam isplati li se?

 

I za Dying Light me zanima vase misljenje?

 Mad Max ima bas atmosferu mad maxa, na tome svaka cast developerima, bas te uvuce u taj svijet.

Meni osobno je dosadio jer mi je postalo sve repetativno (odi tamo, nadi ovo-ono). Nisam igru radi toga presao do kraja, stao sam kad sam dosao u "drugu" tvrdavu i moram odredenu kolicinu necega nafarmat, a neda mi se bas jer mi sve djeluje repetativno 

Mozda da neki kolege koji su odigrali igru do kraja mogu dati vjerodostojnije komentare, mozda se nakon toga predomislim i dovrsim igru :)

 

Edit: osobno mi je HZD dosta ispred mad maxa.

 Meni je dosadio zbog toga u roku pola sata. Ali doslovno. Prvi open world koji mi je dosadio tako brzo.

 

I ja se slažem, ne da je najbolji open world nego skoro najgori.

Teren je apsolutno nezanimljiv, oluje nerviraju i svuda moraš autom jer su udaljenosti ogromne. Odustao već na drugom području.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice