PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
http://playgame.si/

Ima ko iskustva s ovom trgovinom? Imaju odlične cijene i daju 36 mj. jamstva

 

Meni izgledaju ko neki šalabajzeri. Primaju staro za novo, pola cijena je 0€ pa moraš čitati šta piše u tekstu.

U kontaktu je ime i prezime i adresa jedne osobe, također isto neozbiljno.

Ne kažem da će te prevarit, al meni se čini full neozbiljno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

I ja gledam uzet playstation ali ne znam isplati li se uzimat PRO za 1500 kn vise? Najbolja ponuda sto sam nasao je za 1600kn (500gb) sa jednom igrom star 6 mjeseci. I zašto je negdje garancija 12 a negdje 24 mjeseca?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
gladni kaže...

I ja gledam uzet playstation ali ne znam isplati li se uzimat PRO za 1500 kn vise? Najbolja ponuda sto sam nasao je za 1600kn (500gb) sa jednom igrom star 6 mjeseci. I zašto je negdje garancija 12 a negdje 24 mjeseca?

 Po EU zakonu trebala bi bit svagdje 24 bez obzira kaj Sony veli da je 12, al eto vidis da nasi seru.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Svaki novi trailer gdje se prikaze vise detalja igre umjesto da razjasni samo jos vise zbuni hahah :D

 

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 12:49 (arnes_king).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Svaki novi trailer gdje se prikaze vise detalja igre umjesto da razjasni samo jos vise zbuni hahah :D

 

 

 

 Traileri su jednostavno zagonetke. 
Kojimu voli kad se fanovi skupe i pokusaju ih rjesit

 

Cijela P.T. igra je na tu temu. 

Nekima se to sviđa i postaje im igra prije igre, dok nekima takav pristup/marketing ne pase. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 13:05 (Santana).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ne vidim tu nikave velike zagonetke, više SF klišjeje a gamplay bu i dalje na tragu šuljanja i taktiziranja.

 

Zemlju doživjela invaziju aliena iz svemira ili neke druge dimenzije, izgleda da su slijepi ali čuju izvanredno, ujedno su i nevidljivi ako nemaš nerođeni fetus koji ih detektira. Istraživanje, izbjegavanje a vjerovatno bu i neki način uništavnaja. Igra sa super atmosferom ali brijem da nije za svakoga.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Ne vidim tu nikave velike zagonetke, više SF klišjeje a gamplay bu i dalje na tragu šuljanja i taktiziranja.

 

Zemlju doživjela invaziju aliena iz svemira ili neke druge dimenzije, izgleda da su slijepi ali čuju izvanredno, ujedno su i nevidljivi ako nemaš nerođeni fetus koji ih detektira. Istraživanje, izbjegavanje a vjerovatno bu i neki način uništavnaja. Igra sa super atmosferom ali brijem da nije za svakoga.

 Ima kak nema. 
Ak nist drugo imas jednu bas pravu zagonetku, a to je orglica koju nosi lik od Lindsay Wagner i ta zagonetka jos nije rijesena (no bilo je nekih fake rijesenja koje su odma naivni gaming siteovi stavili pod pravo)

 

 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Bilo je više i vrijeme; muka mi je od ovog double discount sale-a. A i stave Summer sale nasred ljeta. Svašta. Nadam se da će biti nešto dobro. 

10 godina
offline
PlayStation 4

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Ja san je uzea na americkon storeu kad je bija sale za 8$ cini mi se.

 

Mislin da cu pazarit AC: Origins i Hellblade: Senua's Sacrifice na ovon saleu. Vuce me jos i Nioh i Ezio Collection.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Ja san je uzea na americkon storeu kad je bija sale za 8$ cini mi se.

 

Mislin da cu pazarit AC: Origins i Hellblade: Senua's Sacrifice na ovon saleu. Vuce me jos i Nioh i Ezio Collection.

 Kod mene je eu acc,a i ne zelim kupovat za ps4 igre tako,zelim bas fizicko izdanje da imam.

Znam za ovu igru samo ne znam koja cijena inace bude,zato sam i pitao.

Nisam se vratio na ps od prvog modela,pa sam dosta dobrih igara preskocio,tako da uz fifu imam sta za igrat :)

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 12:29 (hrka11).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Imaš fizičko izdanje za 150 kn.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Imaš fizičko izdanje za 150 kn.

 Sad ne znam je li me lozis ili ne. 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
online
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
pqweasdyxc kaže...
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Imaš fizičko izdanje za 150 kn.

 Sad ne znam je li me lozis ili ne. 

 Nađe se i jeftinije na njuškalu.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
pqweasdyxc kaže...
hrka11 kaže...

The last of us trenutno na akciji 150kn,vrijedi li ovo uzet dok je na popustu?

Trenutno prelazim god of war tako da je necu jos igrati,ali kontam dok je akcija da je uzmem?Koliko inace bude cijena?

Tek sam uzeo nedavno ps4 pro i vidim cesto da se za ovu igru spominje da je jedna od najboljih.

 Imaš fizičko izdanje za 150 kn.

 Sad ne znam je li me lozis ili ne. 

 https://www.sancta-domenica.hr/the-last-of-us-ps4.aspx

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kralju znam da je 150kn,vidis da sam i to sam napisao prije,samo ne ne znam je li to sada akcijska cijena ili je redovna.Ako je redovna necu je uzet sada,ako je akcijska uzet cu je.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Kralju znam da je 150kn,vidis da sam i to sam napisao prije,samo ne ne znam je li to sada akcijska cijena ili je redovna.Ako je redovna necu je uzet sada,ako je akcijska uzet cu je.

Pa na webu SD-a piše "redovna cijena". A na Storeu su popusti obično prikazani sa prekriženom starom cijenom. Za pretpostaviti je da je to sada redovna cijena, ali to samo Sony zna.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Pa na webu SD-a piše "redovna cijena". A na Storeu su popusti obično prikazani sa prekriženom starom cijenom. Za pretpostaviti je da je to sada redovna cijena, ali to samo Sony zna.

 Ja sam u bih pa sam i gledao na sanctadomenici za bih,tu kod nas je navedena igra na akciji toliko pa nisam ni mislio da ce redovna i akcijska cijena biti iste.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
PlayStation 4

Sony je nedavno odredio cijene od 19.99€ za TLOU, Ratchet, Driveclub, Doom, Bloodborne, Uncharted 4 i još neke. Tako da je sad 149 kn redovna cijena. I na kutijicama piše Playstatio hits 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Da, ali na SD BIH zbilja piše "akcijska cijena". S obzirom da PSN nije službeno dostupan u BIH, možda za njih imaju neku drugu politiku...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Odlican je GOW samo da imam vise vremena.  Imam PRO i obican vec par dana jedan pored drugoga i strasna je razlika u buci. Jest da mi je obican ps4 iz 2014 i ima jako puno radnih sati,a pro je star par mjeseci ali razlika u buci je drasticna. Far cry 5 sam samo probao na njega se zena navukla i kaze da joj je super. 

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni je taj far cry najveci fail od svih do sad :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Meni je taj far cry najveci fail od svih do sad :D

Meni najbolji Far Cry 5 od svih ostalih do sada, a sve sam ih igrao. Sve je stvar ukusa, a možda i zasićenje hrpom nastavaka 

16 godina
offline
PlayStation 4

Najviše me iritira što na samom početku dobijem čak 3 main misije i malu milju side misija.

 

Uzmem auto, odfuram se do main misije riješim i to je to. Nema nekog level capa za main. To mi je debilno iskreno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

A gle, ja uživam u istraživanju karte općenito, kupio sam si nabrijani helić i do svega brzo stignem, čuda napravim i ja zadovoljan. Bitni su oni sakriveni stash-ovi sa romanima za update skillova i to je to. Ja lagano guštam u istraživanju svakog dijela karte.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

meni također nije nešto far cry 5, priča nekako nema dobar flow kad sam biram koju misiju hocu i kad moram ic od zadatka do zadatka 100 godina... igro s frendom kojih par sati u paru online i bila je fora, zajebancija.. al nisam se navuko nekako

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
PlayStation 4

pa o tome ti pricam...nema onog filinga da te drzi da odigras do kraja...jbt cak mi se ni glavni boss nije tolko zamjerio ko na trojci.

 

Mislim mogao bi pisati desetine musica zbog kojih mi ovaj far cry nije na razini ali nema smisla. 

 

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bok! Imam problem sa PSN jucer igram sve OK ugasim danas upalim ps4 trazi me da pristupim PSN, ok, upisem imail i sve sta me trazi i stalno mi govori da ID i lozinka nisu ispravne.

A upisem tocno! Dobro, kazem da sam zaboravio lozinku, posalju mi imail potvrde, promijenim lozinku i opet isto! Da nije neki bug ili neki haker? Ugasio sam PS4 i upalio i pokusao opet, ali sve isto!

Godinu dana me nije trazilo nikakve lozinke onda u tijedan dana dva puta, zasto?! Imam PS+ 15 mjeseci jos mi traje tri mjeseca barem bi trebalo! Ne kuzim gdje je problem! Hvala!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

ja isto jutros ostao iznenađen, upalim plejku, prijavite se na PSN, reko ok, ziher skida neki novi apdejt, kad ono nema apdejta nikakvog, hm... ok idemo se prijavit, prva prijava error, wtf???

druga prijava sve proslo OK, racun ima 2SV, dobio kod i ulogirao se, al zasto to?? od 2014-te imam plejku, nikad me nije izlogirao iz nje do danas 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 8:46 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice