PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Nema carine na elektroniku. Samo PDV.

 

Nisam mislio na carinu već troškove carinjenja, pregled, poziv i to...dakle u njegovom slučaju, platio bi još nekih 110 kn.

 

"Plus poziv za carinjenje od 19,5 kuna koji vam stigne na kućnu adresu nakon što roba završi na carini, plus 37,5 kuna za podnošenje pošiljke na carinski pregled do 2 kg (cjenik) ako carina odluči da će cariniti paket, po novom ležarinu ako je paket teži od 0,5 kg (3 kune dnevno), te uplatnicu za carinski dug (0,83% od iznosa uplate – najmanji iznos 5,00 kn, najveći iznos 80,00 kn)."

 

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 17:24 (kbenzema).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
@acmilan2
Za sto pitaš, docking charger ili controller?

 Controller naravno

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
error_666 kaže...
@acmilan2
Za sto pitaš, docking charger ili controller?

 Controller naravno

 Ovaj je original kako pise u opisu i komentarima  za 40 $ , a  ima dobar feedback 98.8 % za preko 72000 transakcija  . Ali u svakom slucaju kontaktiraj ga pa pitaj da ti potvrdi 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 18:38 (error_666).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
I ako ga carina zatraži račun to je još oko 65 kn pdva i 60-70 kn troškova carinjenja, kaj na kraju ispada 400-ak kn, totalno neisplativo.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
I ako ga carina zatraži račun to je još oko 65 kn pdva i 60-70 kn troškova carinjenja, kaj na kraju ispada 400-ak kn, totalno neisplativo.

 To ne znam , zivim u BiH i ne naplacuju to ovdje . Nedavno sam narucivao klijentu controllere ua PS3 , samo  sam platio 3.60 km (oko 15 kn ) takse 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Docking charger, ali i controler, ne bi bilo lose, al prvenstveno sam pitao za docking charger sada.

Imam kabel USB sto je dosao uz PS4 Pro pa onda punim na to, ali bih volio dok odigram staviti odmah da se puni odmah, a s vremenom da uzmem jos jedan controler.

Kovačić
16 godina
offline
PlayStation 4

Najbolju ponudu je imala sancta za kontrolere po 255kn prije godinu dana ak se ne varam.

 

Mozda sad u 12mj ponove.

 

Inace nisam neki hardcore igrac tipa sat dva dnevno i vec nakon godinu dana mi se shebala jedna gljivica makar izgleda kao nov.

 

Ocekivao sam da ce biti izdrzljiviji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Najbolju ponudu je imala sancta za kontrolere po 255kn prije godinu dana ak se ne varam.

 

Mozda sad u 12mj ponove.

 

Inace nisam neki hardcore igrac tipa sat dva dnevno i vec nakon godinu dana mi se shebala jedna gljivica makar izgleda kao nov.

 

Ocekivao sam da ce biti izdrzljiviji.

 KOji to kontroler? Dualshock 4 V2 im je 600 kn sad, cisto sumnjam da ce bit vise od 50% snizeno... ovo s mall.hr za 369 izgleda ko dobra ponuda

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ac milan
Mislim da je Sonyev dock charger oko 200 kn .

Edit evo vidim sonyev je 250 kn u SD ,a ima i jeftinija verzija 199 kn.

https://www.sancta-domenica.hr/ps4-dualshock-cont-stanica-za-punjenje.aspx

Na eBay su ti oko 10-15 $, pa biraj
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 1:04 (error_666).
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

https://www.thegamecollection.net/ps4/accessories/

 

Na game collectionu je standardna cijena 370 kn (sa dostavom) za controller, ako se uzima crni, ostali su malo skuplji. Ne znam kakva je situacija kod njih u vezi black fridaya, valjda imaju dodatne popuste pa treba pričekat.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel izgleda dobro igrat PS4 Pro igre na 4k tv-u? Zato jer većina igara je u 1440p rezoluciji,ne nativnih 4k

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ni jedna igra nije 1440p. Ako nije 4K onda su neke prilagođene rezolucije, ovisno o igri (obično smanje horizontalnu rezoluciju). 
Sve igre izgledaju bolje na 4K TV-u, osim ako developer nije "sfušario" implementaciju (Rockstar sa RDR2).
Naravno, slika ovisi i o panelu TV-a

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 19:41 (DeniZg).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li se očekuje kakav popust za ps plus članstvo za black friday?

Kako je bilo prošle godine?

 

Kolko vidim najjeftinje je ako kupim direktno na storeu (438kn)...

 

Nov sam u ps svijetu, pa eto tražim osnovne informacije :)

 

btw ako neko ima savjet za jeftiniji ps plus, neka slobodno podijeli...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

I tak sutra nam sluzbeno izlazi spyro...a nitko nista...

 

Ili ste svi jako mladi ili nema nostalgicara.

 

Ali opet day one igra za 249kn koja u biti ima 3 igre isto kao crash?? I nitko nista ne pise.

Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Prosle godine je bilo 15 mjeseci za cijenu 12..ili 12 mjeseci za cijenu 9? Nesto od toga sigurno, i bit ce opet za black friday garant.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

I tak sutra nam sluzbeno izlazi spyro...a nitko nista...

 

Ili ste svi jako mladi ili nema nostalgicara.

 

Ali opet day one igra za 249kn koja u biti ima 3 igre isto kao crash?? I nitko nista ne pise.

Prednaruceno kad je Hrvatska nabila Argentinu 3:0 

Ceka se GLS. Klincima se vjerojatno nece svidjeti :D

Mozda maloj, jer je zmaj :D 

 

Ali tatu ce "vratiti" u neka bezbriznija vremena :D

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
vmware kaže...

Da li se očekuje kakav popust za ps plus članstvo za black friday?

Kako je bilo prošle godine?

 

Kolko vidim najjeftinje je ako kupim direktno na storeu (438kn)...

 

Nov sam u ps svijetu, pa eto tražim osnovne informacije :)

 

btw ako neko ima savjet za jeftiniji ps plus, neka slobodno podijeli...

 Bilo je za black friday 12 mj za 328 kn ili mislim 15 mj za 430 kn

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moj stigo sad. Još samo da se skine "patch" od 42 Gb

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bernard Huky Hux kaže...

Moj stigo sad. Još samo da se skine "patch" od 42 Gb

Bolje patch, nego da su 2. i 3. kod za aktivaciju. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Vjerojatno nije patch nego je bilo govora da se na disku actually nalazi samo prva Spyro igra a ostale dvije skida online.... na tome je vjerojatno onda i ostalo :-/

 

I ja svoju verziju moram pokupit na putu s posla pa povratak u neka davnija vremena :) (u intermecima od ozbiljnijih igri) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Bernard Huky Hux kaže...

Moj stigo sad. Još samo da se skine "patch" od 42 Gb

 Mislio sam da sam jedini koji čeka Špiru..

To je neka preorder verzija ili svaka narudžba dolazi s tim dodatnim materijalom?

14 godina
offline
PlayStation 4

Koliko je Spyro tezak za igrati? Recimo u usporedbi sa Crashom. Sjecam se da je Crash bio dosta tezak, ali Spyru nisam igrao nikada konkretno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ma koji težak.Crash je teška igra a Spyro je lagana 20-satna platformska igra.
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

 

PS4 Slim + spiderman + dodatni DS4 za 199,99$
Nadam se da ce kod nas biti nekih snizenja, kako sam upratio do sada jedino sancta domenica je pravila snizenja.
Najbolje kome treba a ima nekoga da zivi u europi da mu neko tamo kupi pa posalje jer ce biti iste akcije sigurno samo u eurima. Ova zadnja recenica ima smisla samo za one iz Bosne.
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 15:19 (arnes_king).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj mjesec Spyro i Farming Simulator 19. Spyro ce morati cekati Bozic jer volim FS serial :( Koja dobra godina za ps4 (a loša za moj džep): GoW, Spiderman, RDR2 i sad Spyro :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo jedne interesantne spravice za alternativnu kontrolu u Playstation 4 naslovima. Prodaja kreće za par dana a i cijena djeluje vrlo povoljno s obzirom da oni XIM adapteri, bez periferija, koštaju poprilično više, a uz naknadne troškove i duplo ...

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DowlaBoy kaže...

Evo jedne interesantne spravice za alternativnu kontrolu u Playstation 4 naslovima. Prodaja kreće za par dana a i cijena djeluje vrlo povoljno s obzirom da oni XIM adapteri, bez periferija, koštaju poprilično više, a uz naknadne troškove i duplo ...

 

 Jako zanimljiva stvar i koštat će manje od 100 eura u startu i bolja i jednostavnija povezivost sa konzolom za razliku od XIM-a.

DowlaBoy ako budiš pratio i dalje ovaj proizvod stavi nam ovdje link di ga se može kupit....

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 20:12 (Seki001).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Super djeluje, no koliko vidim oni salju iz Kine, sto znaci da na 89 dolara ide i carina. Bilo dobro znati koliko bi konacna cijena bila.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
PlayStation 4

Pošto sam ja radio recenziju i snimao ovo ;), mogu vam reći da je mene carina izašla oko 13€. E sad, ako odete baš na sam Youtube vidjet ćete discount kupon u opisu za 10% OFF što može konačnu cijenu sa carinom spustiti na oko 80€. Uređaj je stigao za tačno 9 dana. 

Moj PC  
4 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice