PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.426
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 Zapravo mislim da sam ja to objavio  prije mjesec dana.

P.S. možda nekom treba

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ovaj mjesec Spyro i Farming Simulator 19. Spyro ce morati cekati Bozic jer volim FS serial :( Koja dobra godina za ps4 (a loša za moj džep): GoW, Spiderman, RDR2 i sad Spyro :)

Tako i sam.

Spyro stigao jucer.

FS19 prednarucio u Svijet-igara za maloga. Obozava FS serijal. FS15, FS17, svaki je sve bolji. Tako da od ovoga ocekujem bombu. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Gogy7 kaže...
Ovaj mjesec Spyro i Farming Simulator 19. Spyro ce morati cekati Bozic jer volim FS serial :( Koja dobra godina za ps4 (a loša za moj džep): GoW, Spiderman, RDR2 i sad Spyro :)

Tako i sam.

Spyro stigao jucer.

FS19 prednarucio u Svijet-igara za maloga. Obozava FS serijal. FS15, FS17, svaki je sve bolji. Tako da od ovoga ocekujem bombu. 

 

Ovo mu kupi:

https://www.logitechg.com/en-roeu/products/farm/farm-simulator-game-bundle.html

 

Koja je fora s tim FS-om? Jel stvarno dobra spika?

Tako sam prije čitao da ekipa masovno igra one truck simulatore pa dok sam probao me nije baš impresioniralo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja sam probao te truck simulatore i ista stvar kod mene. Ali Fs mi se svida odkako su uveli zivotinje, da je ostalo samo na obradi njiva definitivno bih odustao, no ovako mozes brinuti oko krava i ovaca bez da obradujes zemlju, Kod ovog novog nastavka sam kupujes prostor za zivotinje (mali 90,000 veliki 250,000) i mozes ih smjestiti di nades mjesta.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Gogy7 kaže...
Ovaj mjesec Spyro i Farming Simulator 19. Spyro ce morati cekati Bozic jer volim FS serial :( Koja dobra godina za ps4 (a loša za moj džep): GoW, Spiderman, RDR2 i sad Spyro :)

Tako i sam.

Spyro stigao jucer.

FS19 prednarucio u Svijet-igara za maloga. Obozava FS serijal. FS15, FS17, svaki je sve bolji. Tako da od ovoga ocekujem bombu. 

 

Ovo mu kupi:

https://www.logitechg.com/en-roeu/products/farm/farm-simulator-game-bundle.html

 

Koja je fora s tim FS-om? Jel stvarno dobra spika?

Tako sam prije čitao da ekipa masovno igra one truck simulatore pa dok sam probao me nije baš impresioniralo.

Nemam ja mjesta za to. To je jedan od razloga sto nisam jos uzeo niti G29. Ne da mi se seliti svako malo, a skupljao bi prasinu. Premda sam zamalo kliknuo buy kad je bio 1500kn 

Ista stvar je bila i s Ximom, nemam mjesta ga drzati prikopcanog, a nije mi se dalo stalno prestekavati.

 

Ja nisam igrao previse FS. To mali po cijele dane vozika velike strojeve i isprobava. Ne vjerujem, da bi ti se to svidjelo.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 10:10 (Chaky).
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
REDDEVILS kaže...

 Dosta kasno je izdaju na ps4 i to jos zele naplatiti :(

 

Imam osjecaj da bas nece uroditi plodom.

 

Jedino pozitivno je sto nema gradenja kao na fortnitu ali opet h1z1 je free.

 

BTW isprobao spyroa par minuta...koji gust je odigrat takav no brainer... :D

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Šta će nam PUBG na PS4? Zar oni ne znaju da svi imamo mobitele?

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 12:58 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
REDDEVILS kaže...

 Dosta kasno je izdaju na ps4 i to jos zele naplatiti :(

 

Imam osjecaj da bas nece uroditi plodom.

 

Jedino pozitivno je sto nema gradenja kao na fortnitu ali opet h1z1 je free.

 

BTW isprobao spyroa par minuta...koji gust je odigrat takav no brainer... :D

 

Dobro to kažeš. Meni je fortnite jako dobar battle royale, ali mi je to građenje totalni turn down.

Dok vidim da se na kraju sve svodi kako će tko brže klikati po građenju i skakati po tome muka mi je. Šteta.

Al ljudi to valjda vole.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
amd freak kaže...
REDDEVILS kaže...

 Dosta kasno je izdaju na ps4 i to jos zele naplatiti :(

 

Imam osjecaj da bas nece uroditi plodom.

 

Jedino pozitivno je sto nema gradenja kao na fortnitu ali opet h1z1 je free.

 

BTW isprobao spyroa par minuta...koji gust je odigrat takav no brainer... :D

 

Dobro to kažeš. Meni je fortnite jako dobar battle royale, ali mi je to građenje totalni turn down.

Dok vidim da se na kraju sve svodi kako će tko brže klikati po građenju i skakati po tome muka mi je. Šteta.

Al ljudi to valjda vole.

 da, istina...bilo bi puno bolje da ograniče broj zidova koje je moguće izgraditi na npr. 10, ili da paralelno puste mod u kojem neće uopće biti građenja...igra je zbilja postala graditeljska, samo stavljas i editiraš sta si vec stavio

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

e jel bilo prošle godine za black friday popust na godišnju PS + pretplatu? taman mi ističe...a mislim si da sam ju tada kupio...:/

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mislim da je već odgovoreno. Bilo je popusta, ja sam svoju platio nekakvih 330 kn. Koja kuna gore, dolje

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
"PlayStation Plus is offering discounts on their 12-month subscription, while special deals on popular game titles, will be offered at PlayStation Store this November 16-27, 2018."
Copy sa playstation.blog za black friday.
PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DowlaBoy kaže...

Pošto sam ja radio recenziju i snimao ovo ;), mogu vam reći da je mene carina izašla oko 13€. E sad, ako odete baš na sam Youtube vidjet ćete discount kupon u opisu za 10% OFF što može konačnu cijenu sa carinom spustiti na oko 80€. Uređaj je stigao za tačno 9 dana. 

 

A kako stoje stvari s namještanjem kontrola, jel stvarno treba za svaku igru doslovno svaku kontrolu mapirati na tipkovnicu i miša ili tu ima neke automatike i predefiniranih tipki? Nisam to uspio shvatiti iz videa, vidio sam da ima aplikaciju i da su za svaku akciju na kontroleru dodijeljene tipke na tipkovnici i mišu, ali ne znam kako se dodjeljuju.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imaš na početku videa prikaz layout-a iz uputstva. Primer PS Home taster je ESC, X taster je Space, O je na C. L1 i R1 su na Q i E itd. To su neke predefinisane komande i sve sa DS4-ke ima svoju komandu na tastaturi. Dobro je osmišljeno i već nakon sat vremena znaš tačno gde se šta nalazi. Naravno, ako ti se to ne dopada i želiš da sam praviš raspored onda to radiš preko app-a. A tamo još postoje i dodatni profili za igre koji tweak-uju osetljivost miša u FPS naslovima i slično.
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

"GameSir Z1 Gaming Keypad" još jedna dobra stvar od njih znači služi da možete igrat igre sa Android mobitela i tableta isto tako sa iOS uređaja sa mišem i tipkovnicom ja planiram nabavit i ovo i onaj drugi za Ps4 pro.

 

https://gamesir.hk/collections/all-products/products/gamesir-z1

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja imam njihov T1S kontroler i iako je jako kvalitetan po pitanju materijala i završne obrade, ima input lag.

A koliko vidim po netu, drugi isto imaju tih problema sa njihovim kontrolerima, bez obzira na model.

Tako da preporučam oprez.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Ima li smisla uzimati Spyro po trenutnoj cijeni ukoliko ga nisam nikada igrao, ili je igra samo za 'nostalgicare'?

Crasha sam bio uzeo i igrao ali mi je bio pretezak, nije mi se dalo nervirati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovisi voliš li takve igre ili ne, po meni se isplati. Za taj novac (ja sam svog platio 249 kn) dobiješ tri igre a igre nisu ni blizu toliko teške kao Crash. Pogledaj malo po twitchu gameplay pa ako ti se svidi - navali! :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
12 godina
neaktivan
offline
 
6 0 hvala 5
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

HZD Complete Edition (42%) 199kn, GoW Deluxe Edition (60%) 199kn, Spider-Man Deluxe Edition (41%) 349kn

E sad je borba bio sam spreman za ove sve tri na BF platit oko 500Kn ali prelazi na 750kn treba mi vaša pomoć koje dvije da uzmem a da jednu ostavim za drugi put i za neko drugo sniženje tamo na proljeće?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 8:06 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
GoW i hzd naravno.
PSN Tokioplastic292
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
GoW i hzd naravno.

 Hvala tako su negdje išle i moje misli a Spider-Man nek skakuće još malo tamo vamo pola godine past će on na proljeće!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 8:18 (Seki001).
6 godina
offline
PlayStation 4

Nemojte zaboraviti da će i za Božić biti akcija, tako da je za očekivati Spidermana po nižoj cijeni nego sada. 

 

Ja ću vjerojatno uzeti F1 2018 i GoW. Iako bi htio i Spidermana te Detroit. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

A htio bi i ja još par igara al se pokrivam sa onim šta imam nema razbacivanja,naravno ako Spidey bude na Božić sa trunkicu boljim sniženjem za ovaj deluxe edition.

Ali zanima me nešto drugo dali postoji šansa ili se sjećate prijašnjih praksa jel postoji mogućnost da na Božić budu bolja sniženja nego sad na ovaj BF za ove tri igre:GoW,HZD i Spidermana?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

da, brijem da su za Božić bili bolji popusti na iste igre i da su neki pozalili kaj su kupili na BF 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Postoji. Zadnja dva Božića Sony ima akciju da svaki dan jedna igra bude na sniženju - The 12 deals of Christmas. Igre koje si naveo će u najgorem slučaju imati istu cijenu kao i sada. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

A htio bi i ja još par igara al se pokrivam sa onim šta imam nema razbacivanja,naravno ako Spidey bude na Božić sa trunkicu boljim sniženjem za ovaj deluxe edition.

Ali zanima me nešto drugo dali postoji šansa ili se sjećate prijašnjih praksa jel postoji mogućnost da na Božić budu bolja sniženja nego sad na ovaj BF za ove tri igre:GoW,HZD i Spidermana?

 Uzmi HZD preko oglasnika, nedavno uzeo complete edition za 100 kn, zapakiran, iz onog tele 2 bundla

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 9:12 (jaZey).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice