PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.778
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
5 godina
offline
PlayStation 4

Meni danas stigao ps4 pro i umjesto običnog stigao special edition spiderman! Ako je netkom zainteresiran za spidera nek se javi, ipak je sve dobro završilo sa ovima iz sancte... strpljen spašen

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
lukaXXkralj kaže...

Je li dovoljna brzina 4mbit/s(400kbs/ brzina skidanja) i ping 40ms za neometano igranje online na PS+?

 Samo da neko ne gleda YouTube pored tebe, a koliki ti je upload

 

 

 

 

https://imgur.com/a/5iJmglx

 

 

 

 

 

jurica314 ja san isto dobia Special Edition,super iznenađenje ;)

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:36 (lukaXXkralj).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

7.12  kreće 2/3  a 3/3 bi trebala ić od 14 do 21.12 Božićna sniženja na PSN Storeu ja sam u prvom ugrabio Titanfall 2 za 38kn.

Zasad se još nezna koje će to igre bit na sniženju u 2 i 3 djelu tih Božićnih sniženja ali nadam se da će u ova dva preostala bit i Spider-man,Crash i Spyro.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
offline
PlayStation 4

danas dobio da je paket preuzeo GLS:).....Znači kao sutra od 08-17 bi tribao dobiti:).....NAPOKON...APSTINENCIJI se bliži kraj...Sad imam slatku brigu...koja će igra biti prva za igranje....diablo 3...ratchet...HZD...Fallout 4 goty...prey...infamous second son...spiderman...:)

Hebiga sad vidim da je paket pripremljen za GLS...išao provjeriti...još ga GLS nije preuzeo...znači sutra teško...preksutra ću tek dobiti:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 17:03 (HCMAA).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Dobit ćeš sms i mail sutra ujutro,tako san i ja...i GLS mi donia oko 10 ujutro,ali sve ovisi koliko paketa imaju i to.

 

 

Ja sam blizu kraja,završen ACT 2 u Spidermanu,grafika i igrivost je na razini,samu su "side" stvari koma i prerepetivne,skupi ovo skupi ono...

 

Iduća na repertoaru je Horizon Zero Dawn :)

PSN: CrasherLuka
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ako ima još netko kome nije stigla plejka/igra/kontroler, svakako to podijelite s nama na ovoj temi.

 

Ja bih zamolio isto tako da svi ostave tracking brojeve, da i mi možemo pratiti gdje su pošiljke. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
DeniZg kaže...

Ako ima još netko kome nije stigla plejka/igra/kontroler, svakako to podijelite s nama na ovoj temi.

 

Ja bih zamolio isto tako da svi ostave tracking brojeve, da i mi možemo pratiti gdje su pošiljke. 

 Idem i ja kupiti nešto pa ću staviti broj.

Ajde dosta sprdnje sjetite se kad ste vi naručili plejku pa je morali čekati nije to lako.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

7.12  kreće 2/3  a 3/3 bi trebala ić od 14 do 21.12 Božićna sniženja na PSN Storeu ja sam u prvom ugrabio Titanfall 2 za 38kn.

Zasad se još nezna koje će to igre bit na sniženju u 2 i 3 djelu tih Božićnih sniženja ali nadam se da će u ova dva preostala bit i Spider-man,Crash i Spyro.

 Da bilo je dobrih sniženja vrlo povoljno. Vidim da ima i dobrih igara u onoj sekciji ispod 76kn. Vjerujem da će biti dobrih naslova na sljedeće dvije akcije.

9 godina
offline
PlayStation 4

postoji glasina kako je bloodborne 2 u planovima ili u početnom developmentu, da će izaći za ps5 i da će biti u aztečkoj kulturi. evo link 

Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina
offline
PlayStation 4

Platiniran Bloodborne. Ako ne racunan Game of Thrones di platinu dobivas ako zavrsis igru, ovo mi je prva platina.

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koliko ti je trebalo vremenski za platinu?Ja ga baš igram,tek sam sredio Krvožednu zvjer.
5 godina
offline
PlayStation 4

Ovim putem Vas obavještavamo, da će paket pod brojem 45176378 i sa iznosom pouzeća 2803,30 HRK danas biti dostavljen u sljedećem vremenskom intervalu: 08:30 - 11:30.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 8:40 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Kupio sam prvi put PS4 Pro. Nisam siguran imam li problem, ali valjda ce netko znati.

 

Nabavio sam Gran Turismo Sport. Sve je spojeno na Sony 4K TV, model je 49" XE8077.

 

Na TV-u mi je namještena slika pod mod "igrace konzole". Ništa nisam vise namjestao, a i ovo je automatski prebacemo mislim. Na PS4 Pro je sve namjesteno Automatski u postavkama PS.

 

Evo problema: kada se upali GTS onda slika ispocetka bude 2160 (dakle 4K ide prikaz) i odmah nakon pocetka igrice prebaci se na 1080. Kasnije se javi poruka kako tv podrzava i video vece kvalitete samo se negdje valjda treba namjestiti.

Iako je meni i ova slika ok, ova poruka me buni.

 

Je li ovo problem neki koji se moze namjestiti ili je ovo sasvim normalno? Ako se moze namjestiti, sta i kako se namjesta?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
markma kaže...

Kupio sam prvi put PS4 Pro. Nisam siguran imam li problem, ali valjda ce netko znati.

 

Nabavio sam Gran Turismo Sport. Sve je spojeno na Sony 4K TV, model je 49" XE8077.

 

Na TV-u mi je namještena slika pod mod "igrace konzole". Ništa nisam vise namjestao, a i ovo je automatski prebacemo mislim. Na PS4 Pro je sve namjesteno Automatski u postavkama PS.

 

Evo problema: kada se upali GTS onda slika ispocetka bude 2160 (dakle 4K ide prikaz) i odmah nakon pocetka igrice prebaci se na 1080. Kasnije se javi poruka kako tv podrzava i video vece kvalitete samo se negdje valjda treba namjestiti.

Iako je meni i ova slika ok, ova poruka me buni.

 

Je li ovo problem neki koji se moze namjestiti ili je ovo sasvim normalno? Ako se moze namjestiti, sta i kako se namjesta?

 

 Probaj ovo

 

https://www.sony.co.uk/electronics/support/articles/00167580

 

13 godina
offline
PlayStation 4

vidim novi popusti na US PSN-u pa da pitam za Dead Island Definitive Edition, sad ide za 5,99$ samo prva igra me zanima jer mi je Riptide bio bezveze (na PC-u igrao) 

jel ima netko igru? graficki kak zgleda, ima li bugova i tak to?

 

Uzeo neki dan ME: Andromedu i koji kaos od FPS dropova u određenim djelovima igre, bas j... frustrijajuce...  kolko sam vidio ni na PS4 Pro nisu popravili nis, samo je Xbox One X verzija stabilna na 30 fps-a 

također upiknuo i The Division (box verzija za 40kn) i radi ko podmazan nakon pocetnog apdejta od 25 GB  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

vidim novi popusti na US PSN-u pa da pitam za Dead Island Definitive Edition, sad ide za 5,99$ samo prva igra me zanima jer mi je Riptide bio bezveze (na PC-u igrao) 

jel ima netko igru? graficki kak zgleda, ima li bugova i tak to?

 

Uzeo neki dan ME: Andromedu i koji kaos od FPS dropova u određenim djelovima igre, bas j... frustrijajuce...  kolko sam vidio ni na PS4 Pro nisu popravili nis, samo je Xbox One X verzija stabilna na 30 fps-a 

također upiknuo i The Division (box verzija za 40kn) i radi ko podmazan nakon pocetnog apdejta od 25 GB  

 Ukratko, ak ti se ne svida Riptide nece ti se ni osnovni. Ista je stvar vise manje i po grafici i po bugovima i po gameplayu, eventualno je setting nesto ljepsi i zanimljiviji

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
STIGLOOOOOO:)....Dobio Spiderman Special Edition....prve igre budu...demo igre sa psn store
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Spike1983 

Cekaj Dying Light (po mogucnosti Complete Edition) na popustu.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Spike1983 

Cekaj Dying Light (po mogucnosti Complete Edition) na popustu.

 Brijem da budem, 11,99 je bila base igra a 14,99 the following tj. ta sa svim dlc-evima i apgrejdana grafika, bum pricekal 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Stigli kontroleri, bez garancije. Svaka im čast :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:06 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz, gdje su nestali ove boznici popusti na storeu? Zar nije sad trebao biti week 2 ili tako nesta...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Pozz, gdje su nestali ove boznici popusti na storeu? Zar nije sad trebao biti week 2 ili tako nesta...

valjda ce danas stavit, to negdje oko 17:30 18h stave

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Koliko ti je trebalo vremenski za platinu?Ja ga baš igram,tek sam sredio Krvožednu zvjer.

Ne zelin ti spoilat nista objasnjenjem. Nisan odma razmislja o trofejima i prilazija san igru uvik na isti nacin, za platinu ti triba minimalno 3 razlicita nacina. U igri iman cca 150 sati. Ako se orijentiras na platiniranje, vodeci se osobnin iskustvon, nece ti tribat vise od 60ak sati.

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Mogu li prominit account sa HR na USA? Koja je razlika? Vidim da su igre skoro poduplo povoljnije.

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Je li cemu ovaj Spiderman? Ili ide u prodaju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Nisam dugo pisao ovdje. Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera. Nekako sam ja malo blesav da sve te stvari pohvatam sa 44 godine. Malo me i engleski zeza pa to teže ide. Jučer sam malo jahao opušteno i prolazim pokraj neke kočije i brzopleto stisnem trokut i ukradem kočiju. Morao roknuti tog tipa i odmah taj dio regije mi je crven i traže me. To se više ne može srediti ili da pustim da me uhvate? To nisam pohvatao. Šta onda izbjegavate taj dio ili šta? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Nisam dugo pisao ovdje. Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera. Nekako sam ja malo blesav da sve te stvari pohvatam sa 44 godine. Malo me i engleski zeza pa to teže ide. Jučer sam malo jahao opušteno i prolazim pokraj neke kočije i brzopleto stisnem trokut i ukradem kočiju. Morao roknuti tog tipa i odmah taj dio regije mi je crven i traže me. To se više ne može srediti ili da pustim da me uhvate? To nisam pohvatao. Šta onda izbjegavate taj dio ili šta? 

 Sve pobiješ to ti je najjednostavnije ništa nemoj plaćat ili izbjegavat!

Samo pobiješ sve...

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
PlayStation 4

Valjda se sprdaš:) Probao sam tako pa sam morao pobjeći u planine. Tamo našao neki rudnik i pokupio neku kapu sa svjetiljkom. Kasnije mi se ljudi sprdali zbog rudarske kape:) 

Ubijajući svih ne možeš nigdje da te ne ganjaju? Ima li kakve koristi od marame u takvim situacijama? Valjda ima netko da mi objasni ukratko:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Mogu li prominit account sa HR na USA? Koja je razlika? Vidim da su igre skoro poduplo povoljnije.

 Ovo i mene zanima.

14 godina
offline
PlayStation 4

Jedno mozda nekom glupo pitanje, za single sta se tice kampanje jel bolje ic na BF1, BF 4 il Metal Gear Solid V ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice