PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.880
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
Dodinho kaže...
Minneyar kaže...
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 Kakvih 3000+ kn? Dobis obicnu plejku na akcijama za 1500, a pro za 2200 cirka... Ugl isplati se ako te zanimaju sve ekskluzive koje su izasle, ja osobno imam sad stvari za igrati bar jedno 2 godine, taman dok malo sazri ps5 i pojeftini :)

 U kojoj to državi?

 U HR. Bilo je oboje pred evo malo vise od 2 tjedna u Sancta domenici za Black friday po tim cijenama. Ps4Pro + Spiderman 2450 kn i PS4 Slim 1600 kn s 3 igre.

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čekaj malo... Dakle, mogu aktivirati PS+ 14dnevni trial, kupit igre po PS+ members only cijenama i to je to?

Bokte pa onda sutra kupujem vagon igara...
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

 Zabole me neka stvar dal mi random covjek s foruma vjeruje ;) Osobno sam kupio PS4Pro + Spiderman Special Edition za 2450 kn, kao i hrpa ekipe s foruma. Uostalom samo pogledaj par stranica u ovom topicu iz vremena BF, i na Black Friday topicu. A ovaj covjek prica o preko 3000 za obican PS4, yeah right. Je HR u kurcu, al nije bas toliko :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 17:56 (Minneyar).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
Dodinho kaže...

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

 Zabole me neka stvar dal mi random covjek s foruma vjeruje ;) Osobno sam kupio PS4Pro + Spiderman Special Edition za 2450 kn, kao i hrpa ekipe s foruma. Uostalom samo pogledaj par stranica u ovom topicu iz vremena BF, i na Black Friday topicu. A ovaj covjek prica o preko 3000 za obican PS4, yeah right. Je HR u kurcu, al nije bas toliko :)

 

Vidio sam upravo u Mulleru običan PS4 za 3300 i nešto kuna. Ne znam kome će to prodati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
Dodinho kaže...
Minneyar kaže...
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 Kakvih 3000+ kn? Dobis obicnu plejku na akcijama za 1500, a pro za 2200 cirka... Ugl isplati se ako te zanimaju sve ekskluzive koje su izasle, ja osobno imam sad stvari za igrati bar jedno 2 godine, taman dok malo sazri ps5 i pojeftini :)

 U kojoj to državi?

 U HR. Bilo je oboje pred evo malo vise od 2 tjedna u Sancta domenici za Black friday po tim cijenama. Ps4Pro + Spiderman 2450 kn i PS4 Slim 1600 kn s 3 igre.

 Obilazio njihov webshop baš u tom periodu i nisam naišao na navedene cijene...možda je moj internet potrgan.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
offline
PlayStation 4

e treba mi pomoć ovdje prisutnih bloodborne stručnjaka. ubio sam trećeg bossa, onu blood starved beast majku mu njegovu, uglavnom sad sam dobio neki chalice, kao kalež neki i mogu s tim neke rituale izvoditi. s obzirom na to kakva je igra, nisam htio izvoditi neke svinjarije na svoju ruku, nego sam guglao što rade ti rituali. palo mi je na pamet da nije možda da mi da neki dobar buff ili tako nešto, pa da ne ispalim to za bezveze nego kad naletim na sljedećeg bossa. ali ispalo je da to stvara neki dungeon, e sad koliko sam skužio u tom dungeonu ima svakakvih živina, pa ne znam jel to neki end game content ili dio glavne priče? ne bi se baš zalijetao tamo ako još nisam spreman.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, time se stvaraju dungen leveli. Prvi su lakši i u njima dobiješ materijale za teze.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

 

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

 Bude ovo dovoljno za Vaše Visocanstvo?

Ili moram tražit i pečat??:)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je pokušaj From Softwera da ubaci neku vrstu end gamea u Bloodborne, ali po meni nepotreban dodatak. BB je genijalan jer je svaki nivo dizajniran do najsitnijih detalja, svaki neprijatelj i item postavljen s razlogom na neko mjesto. Ovako kad je random generirani dungeon sa ne baš previše varijacije meni igra gubi svaki smisao.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Razmišljao sam kupit Xbox One X ovih dana, i proučavao malo podršku u HR. Postavio par glupih pitanja na Xbox One grupi na forumu (ala kako shareati account) i nitko ništa ne zna / ne odgovara. Community je jadan u odnosu na PS4.

Tako da odustajem od toga, volim vas sve ovdje :-P 

 Ma kaj će ti to iako znam da ćeš na kraju kupiti radi probe drago nam je da obožavas sve nas na forumu jedini koji te ne voli je .......:::::::))))))))))

Aahahahahah stvarno te niko nije doživio na XBOX forumu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 20:20 (hummer0).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...
Dodinho kaže...

 

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

 Bude ovo dovoljno za Vaše Visocanstvo?

Ili moram tražit i pečat??:)

 Evo zahvaljujem. Odlična cijena

 

Samo je sranje što je jako teško na to naletiti. Mora biti neka debela akcija i najćešće moraš fizički u dućan.

 

Ja sam prije par dana uzeo običan PS4 sa RDR2 i Spidermanom za 2700 u Linksu, nisam mogao naći bolju ponudu u Rijeci.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 20:27 (Dodinho).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Znači ne moram se previše u to upletati zasad? U biti mogu igru preći bez da uopće krenem u te tamnice?
Jedino vjerujem da ima boljeg loota, možda bi mi olakšalo igru poslije?
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

Razmišljao sam kupit Xbox One X ovih dana, i proučavao malo podršku u HR. Postavio par glupih pitanja na Xbox One grupi na forumu (ala kako shareati account) i nitko ništa ne zna / ne odgovara. Community je jadan u odnosu na PS4.

Tako da odustajem od toga, volim vas sve ovdje :-P 

 Ma kaj će ti to iako znam da ćeš na kraju kupiti radi probe drago nam je da obožavas sve nas na forumu jedini koji te ne voli je .......:::::::))))))))))

Aahahahahah stvarno te niko nije doživio na XBOX forumu.

 

Xbox One topic ima 40 stranica, to sve govori :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 20:42 (Bitanga).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Minneyar kaže...

 U HR. Bilo je oboje pred evo malo vise od 2 tjedna u Sancta domenici za Black friday po tim cijenama. Ps4Pro + Spiderman 2450 kn i PS4 Slim 1600 kn s 3 igre.

 Obilazio njihov webshop baš u tom periodu i nisam naišao na navedene cijene...možda je moj internet potrgan.

 

Trebalo je iskoristit i dodatni kod, onda je bila cijena oko 2400, a slim je išao za 1700 ak se ne varam

13 godina
online
PlayStation 4

Ja jedino žalim što nema za PS4 Forza Horizon 4

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
@cansee

Eventualno za farmanje blood echoesa, ak baš zapneš. Prošao sam BB par puta i nikad nisam imao potrebu trošiti vrijeme na dungeone.

Po mojem, niti ćeš puno dobiti niti izgubiti isprobavanjem tamnica pa vidi sam.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Razmišljao sam kupit Xbox One X ovih dana, i proučavao malo podršku u HR. Postavio par glupih pitanja na Xbox One grupi na forumu (ala kako shareati account) i nitko ništa ne zna / ne odgovara. Community je jadan u odnosu na PS4.

Tako da odustajem od toga, volim vas sve ovdje :-P 

 Hah, i ja sam mislio to i nasao Xbox one X sa Forza Horizon 4 bundle, ima bundleova sa razlicitim igrama za oko 430 eura, posto sam nabavio  4K TV. Ali sljedece godine Death Stranding, Last of Us 2, Ghost of Tsushima, Days Gone... nema nista od X Boxa One, svakako je izgubio ovu generaciju zbog PS ekskluziva, djaba hardver.  

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Znači ne moram se previše u to upletati zasad? U biti mogu igru preći bez da uopće krenem u te tamnice?
Jedino vjerujem da ima boljeg loota, možda bi mi olakšalo igru poslije?

 Mozes pric cilu igru i u bilo kojen momentu se vratit na chalice dungeone. Ako sad krenes s njima, mozda rijesis 1 ili 2 dungeona, ostatak ce ti bit pretezak. Uvik imaju istu tezinu, znaci mozes slobodno i u NG+ krenit s njima, nece tezina skalirat.

Za loot si u pravu, ima boljeg loota, ali mislin da ces izgubit volju za glavnon igron ako zapnes previse u dungeonima jer ce ti bit previse teski za sad. Meni osobno ima par zanimljivih bosseva, ali san izgubija volju istrazivat nakon 4-5 dungeona (svaki ima 3 layera), tako da bi samo usa u dungeon, otkljuca prolaz i krenija dalje do bossa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 8:44 (Tututuru).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...
dalja46 kaže...
Dodinho kaže...

 

 Ne vjerujem dok ne vidim račun.

 Bude ovo dovoljno za Vaše Visocanstvo?

Ili moram tražit i pečat??:)

 Evo zahvaljujem. Odlična cijena

 

Samo je sranje što je jako teško na to naletiti. Mora biti neka debela akcija i najćešće moraš fizički u dućan.

 

Ja sam prije par dana uzeo običan PS4 sa RDR2 i Spidermanom za 2700 u Linksu, nisam mogao naći bolju ponudu u Rijeci.

 Za crni petak u sd je 1gb obični PS4 sa RDR2 i Spidermanom bio 2150 kn.

13 godina
online
PlayStation 4

ekipa imam PS4 acc na njemu imam i neke igre kupljene preko PS STORE. Sada me zanima dali ja mogu promijeniti e-mail i postaviti taj acc na novi e-mail? Odnosno koji je postupak ako se to može uraditi? Znači lozinka bi mi ostala ista samo bih promijenio e-mail.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

meni su žalosne cijene u hrvatskoj trenutno...prije skoro 2 godine sam kupio običnu slim konzolu za 1999 kn sa 2 kontrolera, s tim da tada kontroler nije bio na akciji i košta je regularnih 525 kn..dake  za mene koji sam u svakom slučaju planirao kupiti dodatni kontroler, u ovom paketu je PS4 koštao 1474 kn...ajd nek netko proba pronaći sada sličnu akciju...malo sutra :/

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 10:54 (tomko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

meni su žalosne cijene u hrvatskoj trenutno...prije skoro 2 godine sam kupio običnu slim konzolu za 1999 kn sa 2 kontrolera, s tim da tada kontroler nije bio na akciji i košta je regularnih 525 kn..dake  za mene koji sam u svakom slučaju planirao kupiti dodatni kontroler, u ovom paketu je PS4 koštao 1474 kn...ajd nek netko proba pronaći sada sličnu akciju...malo sutra :/

 Opet ponavljam, za black friday su kontroleri bili 239 kn na Sancta Domenici, a PS4 Slim + 3 igre 1700 kn (oboje uz dodatni promo kod koji su ljudi objavljivali po forumu, u ovom topicu i u black friday topicu)... dakle dosta bolje nego to tvoje pred 2 god :) Samo se treba malo pratiti akcije. Moglo bi za Bozic opet biti slicnih ponuda hopefully.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Cijeli život igram igre na PC-u. Imao sam ps1. I igram na visokim FPS-ovima kometitivne igre, ali mi je dosla želja da odigram ekskluzive, kao spidermana, god of war, uncharted, last of us, itd... a i prije mjesec sam uzeo 4k HDR tv, sony xf9005 65".

 

Jedino što me mući je da  čitam neke komentare i neki se žale da 30 fps gameplay nije smooth.To je dosta subjektivna stvar, ali ovako ako možete dati koji savjet iz svoje perspektive... Hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

30fps ps4=240fps PC. 

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

Razmišljao sam kupit Xbox One X ovih dana, i proučavao malo podršku u HR. Postavio par glupih pitanja na Xbox One grupi na forumu (ala kako shareati account) i nitko ništa ne zna / ne odgovara. Community je jadan u odnosu na PS4.

Tako da odustajem od toga, volim vas sve ovdje :-P 

 Ma kaj će ti to iako znam da ćeš na kraju kupiti radi probe drago nam je da obožavas sve nas na forumu jedini koji te ne voli je .......:::::::))))))))))

Aahahahahah stvarno te niko nije doživio na XBOX forumu.

Xbox One topic ima 40 stranica, to sve govori :-)

Ma Xbone dobijes kao poklon uz neke mobitele 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Čekaj malo... Dakle, mogu aktivirati PS+ 14dnevni trial, kupit igre po PS+ members only cijenama i to je to?

Bokte pa onda sutra kupujem vagon igara...

 da, ali nakon 14dana kada ti istekne ps+ , vise neces moci pokrenuti te igre dok god ne obnovis pretplatu

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
E pa sad deset različitih informacija sa deset različitih strana.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
E pa sad deset različitih informacija sa deset različitih strana.

 sorry sorry my bad.

 

krivo sam skuzio.

 

zabrijao sam da pricas o ovi. free igrama sta se dobije sa preplatu.

 

ove sto kupis ce ti raditi

14 godina
offline
PlayStation 4

Igre koje kupiš dok imaš psn+ pa makar i ovaj trial 14 dana, ostaju i nakon kaj ti ode membership.

Igre koje dobiješ svaki mjesec free dok imaš psn+ one se zaključavaju u library-u i ne možeš ih igrat dok opet ne obnoviš psn+.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
To je pokušaj From Softwera da ubaci neku vrstu end gamea u Bloodborne, ali po meni nepotreban dodatak. BB je genijalan jer je svaki nivo dizajniran do najsitnijih detalja, svaki neprijatelj i item postavljen s razlogom na neko mjesto. Ovako kad je random generirani dungeon sa ne baš previše varijacije meni igra gubi svaki smisao.

 Ne slažem se. Ovo je genijalan dodatak igri. Potpuno opcionalan, služi za lootanje onog što main game ne daje, a to su jači Blood gemsi za oružja i tier 2 i 3 rune, koje ti sa stack statsima itekako trebaju za NG+6, jer nakon određenog levela više ni ne razmišljaš o leveliranju blood echosima, već time. Ne mješaju se u main story, ali su odličan izvor za stvarčice koje će ti pomoći u main storyju, ali opet što je genijalno onda si i preslab za one dungeone koji daju prave stvari, ali tu nastupa co-op zabava, ali nisu tako teške, po meni najteže tamnice u su rangu NG+ razine. Mix novih bosseva i starih u novim okruženjima. U svakom slučaju puno bolji dodatni sadržaj i rješenje od dosadnih i nemaštovitih side misija u većini igara.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice