PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi, tip prek njuskala mi nudi modifikaciju za ps4 pro.

Dal ce modifikacijom gubi garancija i jel ce se teze prodavat tako?

 

Jel mogu ja kasnije maknut tu modifikaciju kod prodaje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
domi321 kaže...

Ljudi, tip prek njuskala mi nudi modifikaciju za ps4 pro.

Dal ce modifikacijom gubi garancija i jel ce se teze prodavat tako?

 

Jel mogu ja kasnije maknut tu modifikaciju kod prodaje?

 mani se ćorava posla

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
domi321 kaže...

Ljudi, tip prek njuskala mi nudi modifikaciju za ps4 pro.

Dal ce modifikacijom gubi garancija i jel ce se teze prodavat tako?

 

Jel mogu ja kasnije maknut tu modifikaciju kod prodaje?

 S obzirom na popuste koje iskaču na svakom koraku, igranje PS4 igara nikada nije bilo jeftinije. Kako ti je kolega iznad rekao mani se čorava posla. Ne znam o kakvoj je modifkaciji riječ no 99% sam siguran da ćeš izgubiti garanciju. E sad ti vidi tko će ti kasnije kupiti konzolu bez garancije...

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
domi321 kaže...

Ljudi, tip prek njuskala mi nudi modifikaciju za ps4 pro.

Dal ce modifikacijom gubi garancija i jel ce se teze prodavat tako?

 

Jel mogu ja kasnije maknut tu modifikaciju kod prodaje?

 Nemas potrebe nista kupovati jer se ta "modifikacija" nastima za manje od 5 minuta. Ali ti je fazon da ti firmware ne smije biti veci od 5.07, ako je veci ne podrzava, a niti je podrzano igranje novijih igara koje to zahtijevaju. Garanciju tim nacinom ne gubis jer cim restartujes konzolu opet je "normalna" a sav fazon je u tome da se konektuje na odredjene dns servere preko kojih se pokrene exploit.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
PlayStation 4
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 10:26 (DeniZg).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Ps4 je opcenito promasena konzola, vec je na kraju svog zivotnog vijeka a nije ponudila prakticki nista.

Kad odbijes multi platform igre i remastere (remastera), ono sto ostane je jako malo pravih, ekskluzivnih igara. Indie ne racunam.

Dovoljno je samo pogledati sto planiraju izbaciti za ovu godinu, medju najiscekivanijim igrama je resident evil 2, remaster naravno. Sve se ovo moglo i na ps3, nova konzola je tek sada trebala ici, i nitko nista nebi previse propustio, ovako cemo za godinu-dvije kupovati novu konzolu, na kojoj cemo valjda igrati remastere sa ps4 ;) samo muznja novac.
Ne kazem da nema nista, samo kazem da je vijek konzola sve kraci, a lista ekskluziva sve manja..
Je,imas pravo, remake je, ne remaster.

 Evo ja osobno ne vidim poterebu za PS5, jer ne vjerujem da če biti pure 4k konzola i das če biti sposobna vritit 4k igre.  Čemu?

Zakaj sam kupil plejku? Pa kad mi se igra, sjednem, zavalim se i bez pameti zaigram kaj mi se igra. Bez da mislim oče biti frame drop i neznam kojčega. Onak opušteno iz naslona.

 

Mili, konzola je striktno za igranje i ne vidim problema. Ak te pad s druge strane muči cijena igara.. Eto ak ti je lakše, ja budem RDR 2 igral kad bude 20 eurića.. prije ne...Jedino ak spajdermena trampim za nju XD(ak nekog zanima nek kontaktira :-p).

I kaj te muči tolko ta ekskluziva. Pa ko bi više izmišljal nove hitove.

 

Igraj se da se opustiš a ne da ludiš... Uktarko u tu tehniku ulupavamo lovu bezveze, a oni več 8 goina stoje bez pomaka. Cijene hardvera nejdu dolje.

 

Đojstik u ruke,mozak na pašu i igraj ... .. u zadnjih 20 godina napravili su od igranja nauku. Kakvi eSport.. Daj im nek se školuju ili kramp i lopatu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 13:54 (Zver).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa kupujem Playstation 4 i imam par pitanja.

 

1) Imam veliki TV od 50" al rezolucija mu je 1080p. Isplati li mi se onda ići na Playstation 4 pro? Sasvim sam zadovoljan s ovim Tv-om i ne mislim ići na 4K TV u iduće 2 godine sigurno.

 

2) Znate li gdje je najbolje kupiti Playstation kod nas? Pošto je poklon za rođendan koji je za par dana, moram ići po njega u dućan. Bitno je samo da se može provući Diners na rate.

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

1. Ne, PS Pro se ne isplati na FHD TV, nadoplata je prevelika, ulupaj razliku radije u igre
2. Nabava.net vidi za najbolje cjene

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 15:03 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igram igre na PS4 pro na FHD TV. Supersampling radi super, ali da je neka vidna razlika... Nije.

Osobno sam uzeo Pro jer planiram PSVR u nekoj budućnosti, pa ono.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
cecenac kaže...

Ekipa kupujem Playstation 4 i imam par pitanja.

 

1) Imam veliki TV od 50" al rezolucija mu je 1080p. Isplati li mi se onda ići na Playstation 4 pro? Sasvim sam zadovoljan s ovim Tv-om i ne mislim ići na 4K TV u iduće 2 godine sigurno.

 

2) Znate li gdje je najbolje kupiti Playstation kod nas? Pošto je poklon za rođendan koji je za par dana, moram ići po njega u dućan. Bitno je samo da se može provući Diners na rate.

 Di si bio prije dva tjedna...PS4 slim 500 gb 1440 kn sancta domenica te popusti na hrpu igara.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

 Di si bio prije dva tjedna...PS4 slim 500 gb 1440 kn sancta domenica te popusti na hrpu igara.

 Lool. Ja sam spreman izdvojit i 3000 ako je uz njega FIFA 19 recimo ili 2 joysticka. Al ne mozes nigdi nac na stanju. Links recimo nema niti jedan jedini u ponudi.. 

 

Ako neko naiđe nek linka :*

Live and let live.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moglo bi se lako dogoditi da premaši Dvojkin rekord.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zver pa to sam i ja rekao...

Svakih par godina kupujemo novu konzolu, na kojoj onda prakticki 80% njenog zivotnog vijeka igramo iste igre kao i na prosloj generaciji, samo malo usminkanije i eventualno s vise fps-a.

Cijena igara mene ne muci,ionako sam rekao da igre kupujem tek kad su 100 ili manje kuna. Ne moram igrati igru cim izadje.

A ako je bas kriza, mogu je igrati i djabe, nikakav problem.

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam kako ce ps4 stic ps2 po broju prodanih, fali mu jos jako jako puno. Ljudi kaj bi vi tocno htjeli? Konzola od 1500 kuna stara 6 godina pokrene god of war, rdr2 koji izgledaju super. Ova nabrijavanja na fps, 4k i ostale gluposti me bas nerviraju. Ljudi vise ne znaju uzivat u igri. Desava se to da se vise truda ulaze u lijepu grafiku umjesto u igrivost. Evo bas prije par dana presao na pc-u tomb raider 2. I dalje bolja igra od 50 posto danasnjih. Sjedi, igraj i uzivaj, zaboravi malo na fps i ostale gluposti
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa nije baš da konzola izlazi svakih par godina.

PS4 je izašao 2013. PS3/Xbox 360 su trajali 8 godina.

Ako si ti uskočio na PS4 vlak prošle godine, onda ti se možda tako i čini.

 

A ako misliš da su sve igre iste iz generacije u generaciju, onda moraš malo izaći iz "comfort zone" i probati nešto drugačije.

No Man's Sky nisi mogao igrati na prošloj generaciji.

Probaj Personu 5.

Probaj Catherine, kad izađe remaster ili na PS3/Xbox 360.

Vampyr, Stories - Path of Destinies, Guacamelee, Child of Light itd.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Zver pa to sam i ja rekao...

Svakih par godina kupujemo novu konzolu, na kojoj onda prakticki 80% njenog zivotnog vijeka igramo iste igre kao i na prosloj generaciji, samo malo usminkanije i eventualno s vise fps-a.

Cijena igara mene ne muci,ionako sam rekao da igre kupujem tek kad su 100 ili manje kuna. Ne moram igrati igru cim izadje.

A ako je bas kriza, mogu je igrati i djabe, nikakav problem.

 

Pretjeruješ. Igre se na novoj generaciji igraju tek onako kako bi trebale, zato su i remasterirane.

Isto kao što dok kupiš novi PC tek onda skužiš da možeš normalno igrati sve igre koje si prije toga kupio jer je novi PC puno moćniji. Onda instaliraš GTA V, staviš sve na 4k i Ultra i rokaš.

 

Nitko te ne tjera da kupuješ novu konzolu. Igraj se na staroj. Isto se i na starom PCu možeš igrati.

A mi ostali ćemo kupit isto tako što želimo i igrat ćemo se što želimo. Ja želim najjaču grafiku i 4k rezu u 60 FPSa. A onda na tome mogu igrati i Tomb Raidera 2, iako ne vidim zašto bi to itko radio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moja novogodišnja želja je da nam nove konzole stignu s moćnim procesorima, tako da se Bitanga može igrati na novoj plejki u 60 fpsa.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
PlayStation 4

Veći je problem konzolaštva što su igre nekompatibilne i moraju se remasterirati za novu konzolu. Remaster je nešto što na PCu gotovo ne postoji.

Kad sam počeo igrati na konzolama počeo sam i kupovati iste igre za više platformi što je samo po sebi još blesavije.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Moja novogodišnja želja je da nam nove konzole stignu s moćnim procesorima, tako da se Bitanga može igrati na novoj plejki u 60 fpsa.

 

Ma neće se to nikad dogoditi pogotovo sad na prijelazu na 4k.

Sad će se svaki FLOPS viška iskoristiti za renderiranje u većoj rezi, i dalje na 30 FPSa. "Stabilnih" my ass.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
njuznjuz kaže...
Ne znam kako ce ps4 stic ps2 po broju prodanih, fali mu jos jako jako puno.

PS4 je trenutno na cca 60 % sveukupne prodaje PS2. PS2 je 155 milijuna dosegao početkom 2013., nepunih 13 godina od launcha. PS4 je na tržištu nepunih 6 godina. Po meni, čisto moguće.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 0:50 (MSX).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dok god budu Fifa i Pes izlazili za PS4, do tad će konzole ići sa polica.
PSN - DeniZg80
7 godina
offline
PlayStation 4

Dosla plata, odlucija kupit Spidermana na storeu, kad ono corak - makli su ga sa popusta. Odluka je pala na Inside, Little Nightmares i Brothers: a Tale of two Sons za 24$.

PSN - ediholic
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Jel se 12-znamenkasti kodovi i za članstvo i za dopunu walleta upisuju na isto mjesto? I gdje da provjerim stanje walleta?

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Veći je problem konzolaštva što su igre nekompatibilne i moraju se remasterirati za novu konzolu. Remaster je nešto što na PCu gotovo ne postoji.

Kad sam počeo igrati na konzolama počeo sam i kupovati iste igre za više platformi što je samo po sebi još blesavije.

 

 Kenjao sam protiv remstera ali trenutno igram baš jedan Uncharted 2 je genijalan...prvi dio je koma za današnje standarde ali dvojka rastura, igretina. I sad mi je drago kaj sam taj serijal pšropustio, barem ga igram kako Bog zapovijeda, nabrijana grafika, full HD i 60 fpsa. I to za 30 kn po naslovu

 

Strpljen spašen.

16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Dosla plata, odlucija kupit Spidermana na storeu, kad ono corak - makli su ga sa popusta. Odluka je pala na Inside, Little Nightmares i Brothers: a Tale of two Sons za 24$.

 Uzeo dans preko njuške fizičku kopiju za 200 kn...izigram i 150 kn bum dobio valjda nazad, ako ne i cijelih 200

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...
Tututuru kaže...

Dosla plata, odlucija kupit Spidermana na storeu, kad ono corak - makli su ga sa popusta. Odluka je pala na Inside, Little Nightmares i Brothers: a Tale of two Sons za 24$.

 Uzeo dans preko njuške fizičku kopiju za 200 kn...izigram i 150 kn bum dobio valjda nazad, ako ne i cijelih 200

 Javi se meni kad odigraš! 

Valjda smo istog gledali. Još je jedan novi zapakiran za 250 kn.

Ali mi nije hitno.

Mislio sam da ću bankrotirati s igrama, ali zapravo se treba strpiti 2-3 mjeseca od izlaska i budu i više nego povoljne.

Dapače, ovakve popuste kao i za Božić loviti i na kraju si na 0.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja ne pamtim kad sam kupio igru.Dobio sam uz plejku fifu 19 i to sam mjenjao dalje za god of war,far cry 5,spiderman itd i sad imam evo rdr2 kojeg cu igrati vjerovatno nekoliko mjeseci.Dakle ni kune nisam potrosio na igre osim za mk xl(109 kn) i spyro za curu(149 kn).Bas je bagatela igranje na ps-u u ovo vrijeme.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Jel se 12-znamenkasti kodovi i za članstvo i za dopunu walleta upisuju na isto mjesto? I gdje da provjerim stanje walleta?

Da, na istom mjestu.

 

Odeš na http://store.playstation.com, ulogiraš se, pozicioniraš strelicu u gornji lijevi kut gdje ti piše PSN ID i voila - piše ti stanje walleta pored Payment Management.

PSN ID: PlayingCasually
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Odigrano dosad: Spiderman,Horizon,Uncharted prva 3 nastavka

 

Instalirava se: God Of War

 

Sad se mislim šta kupit,AC:Origins(150kn na storu,fizičku nemogu za 150-200kn nać) ili Red Dead Redemption 2 ? Možete pomoć u odabiru :)

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Dosla plata, odlucija kupit Spidermana na storeu, kad ono corak - makli su ga sa popusta. Odluka je pala na Inside, Little Nightmares i Brothers: a Tale of two Sons za 24$.

 Money well spent 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice