PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.686
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam pol godine drzao cijenu ACOrigins zapakiranog 200 kn pa 150 kn i nitko nije htio kupiti. Na kraju se javio kolega s foruma i poslao mi Shadow of Tomb Raider a ja njemu AC origins.
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kažu da se battlefield 5 ništa ne prodaje, čak mu je prodaja manja od Hardline nastavka. Šta reći a ne zaplakati.

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

Kažu da se battlefield 5 ništa ne prodaje, čak mu je prodaja manja od Hardline nastavka. Šta reći a ne zaplakati.

 Ja sam bio par puta na vagi, bi ne bi uzeo, pogotovo sad kad je na popustu, al na kraju odustao..BF1 mi ni grafički ni settingom nije bio po čefu, a bome nije ni ovaj, jednostavno mi je presličan.

Možda su neke segmente gameplaya poboljšali, ali jednostavno mi to nije cijeli paket kakav bi htio da bude..nadam se nekom bad companyu 3 kroz koju godinu u nekom modernijem settingu tipa bf 3/4...

8 godina
offline
PlayStation 4

Imam zanimljiv problem.

 

Frendu za PSN account želim uzeti preko HR store dvije igre. Dodao sam VISA karticu kao sredstva plaćanja.

Na idućem koraku za kupnju, poslije Order and pay mi se pojavi od Zagrebačke banke serijski broj tokena i jednokratna zaporka.

Utipkam jednokratnu zaporka koju vidim preko m-tokena i dalje se ništa ne događa. Nakon upisa koda stisnem Enter na tipkovnici i ništa. Nigdje nema ili ne vidim kako preći na idući korak.

 

Do sada nisam imao problema sa online kuovinom na ovaj način tako da ne znam ašto mi ne prolazi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Najlakše ti je dodati svoju karticu na njegov račun kao sredstvo plaćanja (bilo preko weba ili konzole) i onda preko konzole kupite igru.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Najlakše ti je dodati svoju karticu na njegov račun kao sredstvo plaćanja (bilo preko weba ili konzole) i onda preko konzole kupite igru.

 Dodao sam svoju karticu na njegov PSN acc kao sredstvo plaćanja.

 

Pokušao sam kupiti preko moba i preko kompa i tu mi se to događalo. Pokušao sam različite browsere i isti problem.

 

Budem pokušao preko konzole kupiti, to još nisam.

 

Hvala :)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
TheFuryCro kaže...

Imam zanimljiv problem.

 

Frendu za PSN account želim uzeti preko HR store dvije igre. Dodao sam VISA karticu kao sredstva plaćanja.

Na idućem koraku za kupnju, poslije Order and pay mi se pojavi od Zagrebačke banke serijski broj tokena i jednokratna zaporka.

Utipkam jednokratnu zaporka koju vidim preko m-tokena i dalje se ništa ne događa. Nakon upisa koda stisnem Enter na tipkovnici i ništa. Nigdje nema ili ne vidim kako preći na idući korak.

 

Do sada nisam imao problema sa online kuovinom na ovaj način tako da ne znam ašto mi ne prolazi.

Ne znam da li ima razlike među bankama ali prozor od rba kad mi izbaci broj tokena ima dolje desno tipku potvrdi i na svim stranicama gdje sam kupovao ja radilo dobro, ali sad za božićne praznike kada sam uzimo prek psn storea igre taj prozor bio je odsječen i od tipke potvrdi vidio se jedva gornji rub i jedva sam uspio mišem ga nabost. Tak da vidi jel i tebi tako, očito imaju neki problem s time jer odrežu dio prozora di su ove tipke za potvrditi i otkazati.

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Slična stvar je bila kod mene sa karticom OTP banke. Proradilo ni manje ni više nego na Internet Exploreru :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

 

Što to znači uopće? Kako se to računa? Možda 20 plaćenih ljudi skida i briše igru čim se skine pa opet skida?

Ili ljudi igraju 15 minuta pa skuže da je igra smeće i obrišu, pa onda nakon sljedećeg patcha opet skinu da probaju jel šta bolja, pa skuže da nije.

 

Iskreno, nije mi jasan taj fenomen PUBGa. Kad god sam ga probao nisam izdržao dulje od jedne partije.

Volim survival igre (onaj u Divisionu mi je jedan od najboljih Survivala što sam vidio), al ovo u PUBGu mi je skroz blesavo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Događa li se još nekome da mu povremeno prekida zvuk u sluškama kada su spojene na kontroler? Ne znam da li je to normalno ili je vrijeme da umirovim kontroler(e) i nabavim drugi... 

PSN ID: PlayingCasually
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zin8 kaže...
NickChase kaže...

Kažu da se battlefield 5 ništa ne prodaje, čak mu je prodaja manja od Hardline nastavka. Šta reći a ne zaplakati.

 Ja sam bio par puta na vagi, bi ne bi uzeo, pogotovo sad kad je na popustu, al na kraju odustao..BF1 mi ni grafički ni settingom nije bio po čefu, a bome nije ni ovaj, jednostavno mi je presličan.

Možda su neke segmente gameplaya poboljšali, ali jednostavno mi to nije cijeli paket kakav bi htio da bude..nadam se nekom bad companyu 3 kroz koju godinu u nekom modernijem settingu tipa bf 3/4...

 Tako i ja mislio sam da ću sto posto uzeti ali sam odustao iz istih razloga.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Događa li se još nekome da mu povremeno prekida zvuk u sluškama kada su spojene na kontroler? Ne znam da li je to normalno ili je vrijeme da umirovim kontroler(e) i nabavim drugi... 

 Jedino kad se malo više udaljim od plejke ili recimo odem u kuhinju , a zid je između mene i plejke.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bloodborne ili Dark Souls 3? Jel potrebno igrati prve nastavke DS serijala da bi se mogao igrati ovaj treći ili je svaki za sebe?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bloodborne da se navučeš.
Onda Soulse po redu.
Ili kreni sa Dark Souls 1.
PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Još nešto...ako stavim ps4 u rest mode, hoće li mi se update igrice prekinuti?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Još nešto...ako stavim ps4 u rest mode, hoće li mi se update igrice prekinuti?

 Nece ako si oznacija da moze skidat dok je u rest modeu, ili da ostane spojenna internet, ne sican se tocno koja je opcija u Settingsima. I odgovor na post prije - Bloodborne.

PSN - ediholic
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prvo krenuo sa Dark Souls 3 pa kad sam pohvatao tehniku sa uzmicanjima i parry sa shieldovima,igra više nije bila teška.Zatim sam kupio BloodBorne koji traži agresivan način igranja bez štitova i to sam platinirao kako je dobra igra.Sad igram Dark Souls 2 koji mi je tehnički i grafički najlošiji dio serijala.Al uglavnom moja preporuka je uzet sve igre Dark Souls trilogije te BloodBorne.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja nemogu nikako se natjerati na DS1 remaster. Ruzno mi izgleda a jedini je dio koji nisam igrao. Nez ni di trebam ici. Odem dolje kod nekog jezera a one neke vodene vile magicne uhhh. Odem gore kod prvog bossa otvorim vrata od kule eto ti Havela u oklopu i sa zmajevim zubom u rukama. Dosao do prvog bossa i odustao. Kao da nikad nisam igrao ds serijal a presao 2, 3 i Bloodborne. Toliko mi je jedinica drugačija da mi je odbojna :(
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja nemogu nikako se natjerati na DS1 remaster. Ruzno mi izgleda a jedini je dio koji nisam igrao. Nez ni di trebam ici. Odem dolje kod nekog jezera a one neke vodene vile magicne uhhh. Odem gore kod prvog bossa otvorim vrata od kule eto ti Havela u oklopu i sa zmajevim zubom u rukama. Dosao do prvog bossa i odustao. Kao da nikad nisam igrao ds serijal a presao 2, 3 i Bloodborne. Toliko mi je jedinica drugačija da mi je odbojna :(

 

Gle, moraš odigrati. Nema veze što je stara i ružna. Ako ne odigraš nisi souls igrač. Pa ti vidi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja nemogu nikako se natjerati na DS1 remaster. Ruzno mi izgleda a jedini je dio koji nisam igrao. Nez ni di trebam ici. Odem dolje kod nekog jezera a one neke vodene vile magicne uhhh. Odem gore kod prvog bossa otvorim vrata od kule eto ti Havela u oklopu i sa zmajevim zubom u rukama. Dosao do prvog bossa i odustao. Kao da nikad nisam igrao ds serijal a presao 2, 3 i Bloodborne. Toliko mi je jedinica drugačija da mi je odbojna :(

 DS1 ima ima bolestan level dizajn, dvojka mi je bila super, al kad san vidija kako jedinica funkcionira.. ovo je remek djelo od igre. 

PSN - ediholic
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

imate li preporuku nekih slušalica do 200kn da su dovoljno glasne kad se uštekaju u PS4 gamepad?

 

 

 

Pitam zato šta imam od kompa Superlux HD662 slušalice,i kad se spoje na gamepad od plejke su baš pretihe,ko da su pojačane na 30% svoje snage(a nemaju kotačić volume control,i na plejki je pojačan zvuk do kraja)...

Tako da mi je bitno da su sluške glasne dovoljno da mogu na PS4 quick meniju stavit slider i na manje od 100%,i da se lijepo čuje glasno igra. Igram pretežito samo SP igre.

 

Kakve su neke Sharkoon Skiller SGH1,one vidim imaju kotačić za volume? oko 200-injak kn koštaju

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

imate li preporuku nekih slušalica do 200kn da su dovoljno glasne kad se uštekaju u PS4 gamepad?

 

Kakve su neke Sharkoon Skiller SGH1,one vidim imaju kotačić za volume? oko 200-injak kn koštaju

 Ima nas nekoliko forumaša te slušalice. Za 200 kuna su vrhunske. Slobodno uzmi.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:58 (DeniZg).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

e sad mi je već malo lakše...

 

Ali se samo bojim da nebudu tihe ko ostale sve šta san isproba :/
PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

e sad mi je već malo lakše...

 

Ali se samo bojim da nebudu tihe ko ostale sve šta san isproba :/

 Nebudu ja ih moram stišavati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 22:40 (hummer0).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

e sad mi je već malo lakše...

 

Ali se samo bojim da nebudu tihe ko ostale sve šta san isproba :/

 Mozda nije do slušalica uopće, pokušaj to provjeriti nekako prije kupovine novih.

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Meni je preko gamepada zvuk također pre tih, pojačano do kraja u postavkama i probano sa više slušalica. To je jedino kaj me malo razočaralo na plejci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da,zato se baš bojim...PS4 Pro je najnoviji model,kupljen ima misec dana.

 

Jel i vi šta kažete da imate Sharkoon SGH1,igrate tako da ih uštekate u gamepad? I u postavkama za headphones audio sve na max?

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni su slusalice bas za ps4(2.0 wireless nesto) isto bila tihe u igrama ali treba nesto podesit. Bilo je na chat ili obrnuto a trebalo je stavit na nesto drugo :D. Uglavnom mislim da se to moze rijesit u postavkama
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

A kad je na "CHAT" onda se nečuje uopće zvuk iz igre,a "ALL AUDIO" se čuje...i pojačano one crtice stupnjeva sve do kraja,i opet tiho.

te koje ja imam superlux su studijske i baš je tiho se čuje

 

Dok ove Sharkoon SGH1 imaju onaj kotačić za pojačavat,možda bi s tim došlo na zadovoljavajuću razinu glasnoće koju ja želim :/

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice