PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Idu li koje od svih tih bežičnih slušalica i u tv? Ja imam neke sony(oko 200 kn platio) i imaju onu kutijicu za punjenje. Jedan kabel u tv(ulaz za slušalice), a drugi kabel je za punjenje slušalica. Dosta dobar zvuk, ali su teške i nezgodne za dužu upotrebu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imperijas kaže...

Jel traje nekva nestašica PS4 konzola? Veli frend da si želi kupiti PS4 Pro i veli da nema u nijednom dućanu. Naravno ne povjerujem, idem guglat "ps4 pro" i na nabava.net mi baci jedan jedini bundle na ekupi za 4500 kn sa VR-om. Zna netko šta se dešava?

 Dijelio se besplatno za Božić i Novu pa ljudi pokupili sve.

 

Sve se prodalo.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Kill Frenzy kaže...

imam ih ja tri godine.slabo sam ih koristio i eno oljustile se cijele.dobro one rade samo ovo sto ide preko uha se raspalo skroz

Issss, di si ih držao? U psećoj kućici?

 Na stalku pored monitora.

 

Prije ovih sam imao arena headset valjda 7 godina i eno ih kao nove samo je kabel otisao a koristio sam ih nonstop. nisam igrao bez njih.

kvaliteta izrade ovih je užas a dosta koštaju

 

 

s tim da ja na svoje stvari dosta pazim.Evo ga logitech g700 star 8 godina radi ko sat dan danas a ima valjda milijardu sati koristenja.Još iz doba kad sam igrao 20 sati dnevno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 14:41 (Kill Frenzy).
15 godina
offline
PlayStation 4

Imam jedan problem spajanjem vise uredaja. Naime, spojio sam na monitor hdmi switch na kojem je ps4 i hdmi splitter na kojem je pc i tv tako da je slika na monitoru i tv istovremena, sto je ono sto sam i zelio. No pojavio se problem, kada je monitor u stand by-iju, ne moze se ukljuciti preko misa ili tipkovnice vec moram izvaditi hdmi kabel iz porta i ponovo stavit. Zna li netko kako to rijesiti?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Chaky kaže...
MSX kaže...

Događa li se još nekome da mu povremeno prekida zvuk u sluškama kada su spojene na kontroler? Ne znam da li je to normalno ili je vrijeme da umirovim kontroler(e) i nabavim drugi... 

Meni radi dobro od pocetka, nema prekidanja. Isprobaj razne kombinacije (drugi DS4, slusalice, pa vidi da li se ponavlja prekidanje).

Jedino da probam s drugim sluškama. Imam dva kontrolera i na oba zna prekidat. Ali kad su spojene na komp ili na mob, ne prekida ništa. Doduša, oba kontrolera su launch modeli iz 2014., pa zato i brijem da bi moglo eventualno biti nešto s kontaktima ili baterijom; ionako se brzo prazne.

Moguce. Premda i ja imam PS4 DayOne i oba su mi DS4 iz tog vremena. Posudi od nekoga DS4, pa ces najbolje znati.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jel igrao tko NHL? kakav je?

Ovaj bundle me privlaci https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0006-CUSA11609_00-FIFA19NHL19BUNDL

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako ima netko da je kupio DualShock viška za BlackFriday i želi ga riješiti neka se javi 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

E raja sad sam u dilemi. Odigrao sam sve sto sam imao bas zelju, od hzd, spiderman, gow, re7, rdr2 te sinoc detroit become human sada evo trazim sta slijedece da nabavim ali ne vidim nista zanimljivo.

Ac odyssey nisam igrao ali sam igrao origins i nesto nisam previse trdnutno zagrijan za toliko slicnu stvar. Dajte prijedloge da vidim jesam li sta kojim slucajem propustio ili moram cekati sad hitove u 2019...

U FC5 se ima sto raditi.

Meni je Deus Ex bio dobar. Tomb Raideri nisu losi i daju se jeftino nabaviti. Mozda Dying Light. Ili Wolfenstein/Doom (mozak na pasu i opleti, tip igre). "Djecje" Ratchet, Crash, Spyro, Rayman, LEGO.

Indie dragulji Journey, Abzu, Limbo, Inside.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...

E raja sad sam u dilemi. Odigrao sam sve sto sam imao bas zelju, od hzd, spiderman, gow, re7, rdr2 te sinoc detroit become human sada evo trazim sta slijedece da nabavim ali ne vidim nista zanimljivo.

Ac odyssey nisam igrao ali sam igrao origins i nesto nisam previse trdnutno zagrijan za toliko slicnu stvar. Dajte prijedloge da vidim jesam li sta kojim slucajem propustio ili moram cekati sad hitove u 2019...

U FC5 se ima sto raditi.

Meni je Deus Ex bio dobar. Tomb Raideri nisu losi i daju se jeftino nabaviti. Mozda Dying Light. Ili Wolfenstein/Doom (mozak na pasu i opleti, tip igre). "Djecje" Ratchet, Crash, Spyro, Rayman, LEGO.

Indie dragulji Journey, Abzu, Limbo, Inside.

 Hvala na odgovoru, FC5 sam igrao, tomb radier takodjer svaki. Nisam dying light i wolfenstein, doom samo demo. Ali nesto nisam zagrijan za shootere, vala mi ih ogadili ovi COD i BF. Volim ove SP igre gdje ima pristojna prica i zabavno desavanje, da nije monotono.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mišljenja sam, sad kad sam odigrao RE2 demo, da je demo podešen da igru prikaze tezom nego je.
Prvo, vremensko ograničenje, koje kad se spoji s nepoznatim okruženjem, samo po sebi otežava igru.
Drugo, u demu ima First aid sprej, 2 zelene biljke i 2 crvene, i vise nego dovoljno za dovoljno za preziviti, ali ograničen je inventory jer nemamo pristup spremniku, kojih ima 3 u demu. Opet umjetno otežano.
Treće, Stanice za spremanje igre, ima ih cak 3 ili 4 na koje sam naletio, u pol h igre. Naravno, ne mozemo spremati jer je demo.
Sve ove činjenice govore da ce igra biti jako lagana i da je capcom s razlogom pustio ovakav demo da se dobije privid težine, sto ce bolje prodati igru, a zapravo ce biti kao RE7. Strašno da, ali tesko Ne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Hvala na odgovoru, FC5 sam igrao, tomb radier takodjer svaki. Nisam dying light i wolfenstein, doom samo demo. Ali nesto nisam zagrijan za shootere, vala mi ih ogadili ovi COD i BF. Volim ove SP igre gdje ima pristojna prica i zabavno desavanje, da nije monotono.

Pretpostavio sam vec prema odigranim igrama sto preferiras, zato sam namjerno naveo neke druge zanrove, jer si u biti odigrao sve SP avanture vrijedne igranja. Blaskovich j*be mater i ima solidnu pricu, ali da, FPS je. Ali ga se moze naci za kikiriki na akciji.

One indie bi ti se mogle svidjeti, jer imaju svjezu "pricu/dozivljaj". Ratchet bi ti se mogao svidjeti.

 

Dishonored ima dobru pricu. Bioshock isto. Ali isto su FPS avanture/RPG-i.

Vampyr mi je bio dobar, ali moras prezvakati dugi loading i specificnu mehaniku/levelanje. Samo me prica drzala da istrpim druge boljke.

 

Batmani? Oni su bili ociti uzor Spider-manu.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo ko čeka dočeka.

 

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 25% Off

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Save 25% on a 12 month PlayStation®Plus subscription. This promotion opens on 14th January 2019 at 10:00 (GMT) and closes on 24th January 2019 at 10:00 (GMT).

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 17:40 (hummer0).
Moj PC  
4 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Evo ko čeka dočeka.

 

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 25% Off

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Save 25% on a 12 month PlayStation®Plus subscription. This promotion opens on 14th January 2019 at 10:00 (GMT) and closes on 24th January 2019 at 10:00 (GMT).

I tri mjeseca su na 25% off, ako je nekome to zanimljivije... 

PSN ID: PlayingCasually
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam 3 mj, nadam se da bi u veljači mogle biti bolje igre no nekako mislim da cemo dobiti nesto tipa division (nudio se ovaj mj u aziji umjesto portal knights) , ili jedan od tomb raider nastavaka jer se zadnji strasno lose prodao.
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Koja je fora s ovim thumbs down trolčićem?

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Koja je fora s ovim thumbs down trolčićem?

 Terapija od psihijatra. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Koja je fora s ovim thumbs down trolčićem?

 nevalja se rugat drugom, možda je bolest, pa šta bi da si ti takav?

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 9:04 (hanteed).
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gledam onako brzinski, ima normalne postove u temi a udara po tom TD bez mozga...
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ima fetiš na TD. Priča se i da dok masturbira da mu je palac okrenut prema dolje.
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Prijatelju  ursusc355 javi se iskomentiraj malo ovo 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Evo ko čeka dočeka.

 

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 25% Off

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Save 25% on a 12 month PlayStation®Plus subscription. This promotion opens on 14th January 2019 at 10:00 (GMT) and closes on 24th January 2019 at 10:00 (GMT).

 Kolika je cijena? Neda mi kupiti jer imam vec ps+, mislio san da se moze kupiti pa da se produzi samo

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jel to znaci da ako ja kupim sada, ne mogu ga aktivirati u 6. mjesecu kad mi istice moja godina nego mi se odmah aktivira?

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

možeš kupit normalno i onda ce ti se samo produzit kad ti istekne sadasnja pretplata..tako sam ja imo do 1/2019 kupio od kolege sa foruma za jos 1g(u 12mj tad je i aktiviro) i sad sam do 1/2020 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 14:04 (Pinkyz).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Aha, u redu, hvala onda!

Kovačić
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

možeš kupit normalno i onda ce ti se samo produzit kad ti istekne sadasnja pretplata..tako sam ja imo do 1/2019 kupio od kolege sa foruma za jos 1g(u 12mj tad je i aktiviro) i sad sam do 1/2020 

 Zasto meni neda? 🤔

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
online
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...
Pinkyz kaže...

možeš kupit normalno i onda ce ti se samo produzit kad ti istekne sadasnja pretplata..tako sam ja imo do 1/2019 kupio od kolege sa foruma za jos 1g(u 12mj tad je i aktiviro) i sad sam do 1/2020 

 Zasto meni neda? 🤔

 Lijepo ti piše " Participants must not have an active PlayStation® Plus Membership when the product is purchased".

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Stigao stalak, super stvarcica. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 12:51 (Dinno).
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

da nisam gledo uopce ponudu i vidio da to pise...isprike na krivim informacijama ali ja sam uspio produzit dok mi je ps+ jos bio aktivan iako ne preko ove ponude, mozda je to sad po novom....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dinno kaže...

Stigao stalak, super stvarcica. 

 Eto sad kad ovo vidim i mene ponese da si uzmem stalak...

Koliko kosta? Gdje si uzeo? Sry ako si prije napisao, ocito mi je promaklo.

 

Hvala kolega 

I am over 9000!!!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

da nisam gledo uopce ponudu i vidio da to pise...isprike na krivim informacijama ali ja sam uspio produzit dok mi je ps+ jos bio aktivan iako ne preko ove ponude, mozda je to sad po novom....

Da, unatrag nekoliko rasprodaja, počeli su uvoditi pravilo da popust na članarinu mogu ostvariti samo oni koji nemaju aktivnu pretplatu u trenutku kupnje. 

PSN ID: PlayingCasually
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice