PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.120
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
war3_tft kaže...
jaZey kaže...

 

Imas kakav feedback nakon ovih nekoliko tjedana koristenja, jesi zadovoljan?

 

 Javio mi kolega lav da ce ti u subotu sve fino pojasniti po pitanju tog hw-a.

 

Ove kompleksase zanemari. 

 Zašto ti war3_tft  zalaziš  na ovu temu nije valjda da si kupio PS4 , ali ne smiješ priznati zato što u  sebi ima AMD.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ovo je tolko los pokusaj da mi se ne da trudit uopce. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Za čega bih služila promjena regije ako se ne može kupovati kad se promijeni regija.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Garac24 kaže...
Za čega bih služila promjena regije ako se ne može kupovati kad se promijeni regija.?

Može se kupovati, ako u walletu te regije imaš novca u valuti kojom se u toj regiji kupuje. Tako bar tvrdi HCL: https://www.hcl.hr/vijest/napokon-mozete-mijenjati-regiju-ps-store-to-vam-ne-vrijedi-puno-132295/.

PSN ID: PlayingCasually
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 8:23 (MSX).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
hummer0 kaže...

 Zašto ti war3_tft  zalaziš  na ovu temu nije valjda da si kupio PS4 , ali ne smiješ priznati zato što u  sebi ima AMD.

Dolazi podgrijavati stvari, kao i u većini tema u kojima sudjeluje. zato je svako malo suspendiran zbog toksičnog ponašanja, kao i njegov pajdaš lav1000.

 

 

 Ugl treba ih mršnuti na vrijeme, ne trebaju mi oni na ovoj temi, ova je jedna od rjeđih koju nisu usrali.

 

 

 

Što se tiče rdr2 kolike su šanse da izadje za pc ove godine 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ako ikad izađe na PC bit će to zajedno s PS5 verzijom, nekakva unaprijeđena verzija poput GTA 5. Moja prognoza 2020.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Ako ikad izađe na PC bit će to zajedno s PS5 verzijom, nekakva unaprijeđena verzija poput GTA 5. Moja prognoza 2020.

 Ni ja ne vjerujem da ce uskoro. Sa GTA V je bila drugacija situacija i moglo se odmah znati jer je igra na trailerima i ss izgledala dosta bolja nego kada je izasla za ps3/x360 pa se znalo da su snimci i ss sa pc ili ps4/xone. Na RDR2 mi traileri i ss izgledaju isto kao i na ps4/xone tako da je po mom misljenju to znak da nece brzo doci u boljem izadnju jer da hoce reklamirali bi s boljom grafikom.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Je da tako piše hcl.
Ali ako ja promjenim u DE regiju i kupim bon u DE šta mi vrijedi ako ne mogu kupovati ništa.
Nema mi smisla to mijenjanje. Ako neko zna više bio bih mu zahvalan da ne moram praviti sad još i DE acc

Edit: zašto se ne može citirati preko moba?
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 10:09 (Garac24).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Garac24 kaže...
Je da tako piše hcl.
Ali ako ja promjenim u DE regiju i kupim bon u DE šta mi vrijedi ako ne mogu kupovati ništa.
Nema mi smisla to mijenjanje. Ako neko zna više bio bih mu zahvalan da ne moram praviti sad još i DE acc

Edit: zašto se ne može citirati preko moba?

 

Nema nikakvog smisla. To je isključivo za one koji su se preselili negdje unutar EU.

Nama bi bilo jedino korisno da možeš prebaciti na US regiju, ali to neće biti nikad :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Baš zato i mislim na to.
Ja sam se preselio u njemačku i sad mi je lakše kupovati bonove ovdje.
Ali šta mi vrijedi to prebacivanje na njemačku regiju kada mi neda da kupim ništa.
Budem danas baš posle posla pokušao sa nekim manjim bonom pa ćemo vidjeti možda će htjeti izvršiti kupovinu kada imaš na računu.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Garac24 kaže...
Baš zato i mislim na to.
Ja sam se preselio u njemačku i sad mi je lakše kupovati bonove ovdje.
Ali šta mi vrijedi to prebacivanje na njemačku regiju kada mi neda da kupim ništa.
Budem danas baš posle posla pokušao sa nekim manjim bonom pa ćemo vidjeti možda će htjeti izvršiti kupovinu kada imaš na računu.

Meni se čini da je to minimum minimuma koje je Sony morao uvesti kako bi ispoštovao regulativu unutar EU-a. Ukratko - šminka bez posebne svrhe.

 

Al' ajd, ako budeš probao, javi da li je uspjelo.

PSN ID: PlayingCasually
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Garac24 kaže...
Baš zato i mislim na to.
Ja sam se preselio u njemačku i sad mi je lakše kupovati bonove ovdje.
Ali šta mi vrijedi to prebacivanje na njemačku regiju kada mi neda da kupim ništa.
Budem danas baš posle posla pokušao sa nekim manjim bonom pa ćemo vidjeti možda će htjeti izvršiti kupovinu kada imaš na računu.

 cek.. znaci ako prebacim svoj HR acc na DE, ne mogu kupovati na storeu sa DE bonovima?

planirao sam preci zbog lakse kupovine bonova preko neta.

PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

 cek.. znaci ako prebacim svoj HR acc na DE, ne mogu kupovati na storeu sa DE bonovima?

planirao sam preci zbog lakse kupovine bonova preko neta.

Ne možeš prebaciti svoj account, možeš se samo prebacivati sa jednog Store-a na drugi. A da li možeš koristiti njemačke bonove kad se prebaciš na njemački Store, e to je nešto što bi trebalo isprobati (HCL tvrdi da možeš). Ali ja nekako sumnjam. Već bi netko na netu potvrdio da mu to radi.

PSN ID: PlayingCasually
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ja ako stignem danas poslije posla ću uzeti 10€ bon pa ću baš probati.
A inače već sam stavio na DE regiju za acc i svaki put kad ponovo idem na psn (preko moba) izbaci mi da me prebaci na nas HR.
Ja sam sve to napravio preko mobitela a možda mora preko konzole al ne vidim razlog za to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kad će Blackout biti dostupan za free trial? Pisalo je da će od danas, ali još ništa ne vidim na storeu...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Kad će Blackout biti dostupan za free trial? Pisalo je da će od danas, ali još ništa ne vidim na storeu...

 Ja isto par puta sve pretrazio i nigdje ga ne vidim.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Kad će Blackout biti dostupan za free trial? Pisalo je da će od danas, ali još ništa ne vidim na storeu...

 Dosao je, samo upisi blackout u search i vidit ces ga.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da , teži svega 23 gb :(
13 godina
offline
PlayStation 4

Na US Store 45 USD 12 mj PS+ mamicu im. 287 Kn Offer valid for non-subscribers only

 

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90005_01-PSPLUSDISCOUNT1Y

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 21:46 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Na US Store 45 USD 12 mj PS+ mamicu im. 287 Kn Offer valid for non-subscribers only

 

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90005_01-PSPLUSDISCOUNT1Y

 i kod nas je na akciji isto... Nije baš velika razlika - 40 kn

Hi Folks!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skinuo Blackout, odigrao par mečeva i izbrisao...držati ću se pubg-a jer mi je ovo prekonfuzno.
Bar sam 64gb oslobodio, a dio tog prostora se upravo popunjava Bloodborne GOTY verzijom.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nema šanse da im ikad dam punu cijenu PS+. Radije ću bit par mjeseci bez njega dok ne dođe akcija kada mi istekne. Kakva glupost ovo da vrijedi samo za one koji nemaju aktivan PS+

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
PlayStation 4

Cijena za popustom ne vrijedi cak niti za one koji su trenutno na free trialu PSPlus. Da mogu dobiti s popustom mozda bi jos i uzeo, ovako necu iz principa.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Skinuo Blackout, odigrao par mečeva i izbrisao...držati ću se pubg-a jer mi je ovo prekonfuzno.
Bar sam 64gb oslobodio, a dio tog prostora se upravo popunjava Bloodborne GOTY verzijom.

 

Pa pubg je stoput konfuzniji :-) Al da, oba su za obrisati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Upravo sam naletio na ovu vijest. 1. Ožujka izlazi Dark Souls Trilogy za ps4, cijena 60$.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
m77 kaže...
Skinuo Blackout, odigrao par mečeva i izbrisao...držati ću se pubg-a jer mi je ovo prekonfuzno.
Bar sam 64gb oslobodio, a dio tog prostora se upravo popunjava Bloodborne GOTY verzijom.

 

Pa pubg je stoput konfuzniji :-) Al da, oba su za obrisati.

 A i ja bi obrisao kad nnijedan dvoboj u igri ne bih mogao dobiti 😊

http://trakt.tv/user/MjezZza
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Upravo sam naletio na ovu vijest. 1. Ožujka izlazi Dark Souls Trilogy za ps4, cijena 60$.

 Mislin da cu to uzet, iako iman sve 3 u digitalnoj verziji. Mozes li stavit link, jedino pronalazin vijest od lani za americko trziste.

 

Edit: nasa san, bit ce ukljuceni i svi DLC - ovi. 

 

https://www.google.com/amp/s/www.vg247.com/2019/01/11/dark-souls-trilogy-europe-spotted/amp/

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 10:07 (Tututuru).
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 4
15 godina
online
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...
Bitanga kaže...
m77 kaže...
Skinuo Blackout, odigrao par mečeva i izbrisao...držati ću se pubg-a jer mi je ovo prekonfuzno.
Bar sam 64gb oslobodio, a dio tog prostora se upravo popunjava Bloodborne GOTY verzijom.

 

Pa pubg je stoput konfuzniji :-) Al da, oba su za obrisati.

 A i ja bi obrisao kad nnijedan dvoboj u igri ne bih mogao dobiti 😊

 

Možda bih i dobio koji, al mi je predugo za čekati 10 minuta da dođem do sljedećeg dvoboja.

Rađe igram neku normalnu pucačinu onda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4

 

Za nas stare nema ništa, kad su stalno iste igre na popustima :-) Al blago novim vlasnicima playki :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice