PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.076
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
HAL3000 kaže...

Pozz, može pomoć, ne mogu nigdje naći ovu ponudu za ps plus od 328 kn, na ps store mi nudi samo onu od 400 i nešto? Drugo pitanje, na uk amazonu imaju popust na ps plus, 45 dolara, da li se taj kod vrijedi samo za uk ili u cijeloj Europi? Moj acc je registriran u Hrvatskoj, ne znam koliko je to bitna informacija. Thx

 

Ok, ovu ponudu od 328 kn mi ne nudi pretpostavljam zato što imam aktivnu pretplatu? Zar ne bi trebala samo nadodati na postojeću?

Dok otvoriš neki proizvod obično ima opis. Kad pogledaš opis piše da je samo za one koji nemaju aktivnu pretplatu.

Treba pročitati malo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

gdje kupiti praznu kutiju za ps4 igre 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Rockstar smanjio grafičke postavke za Red Dead Redemption 2,singleplayer dio kako bi izgledao isto kao Online.Bravo,zato nit neću kupit tu igru,barem dok ne bude 50% na rasprodaji.
https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-2-rdr2-graphics-downgrade/
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ako voliš simulator jahanja grafika ti ne bi smjela biti problem...

7 godina
offline
PlayStation 4

Citat sa gamespota, dosta lukavo su ovo napisali: Red Dead Redemption is marked down to just $12.89, while Red Dead Redemption 2's special edition is $60..

 

https://www.gamespot.com/amp-articles/psn-just-launched-a-major-sale-on-hundreds-of-game/1100-6465610/

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Rockstar smanjio grafičke postavke za Red Dead Redemption 2,singleplayer dio kako bi izgledao isto kao Online.Bravo,zato nit neću kupit tu igru,barem dok ne bude 50% na rasprodaji.
https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-2-rdr2-graphics-downgrade/

 

Sva sreca pa sam presao vec cijelu igru.Dosta mi jahanja za cijeli zivot 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovo lijevo tocno opisuje ono sto najviše mrzim u igrama, taj sivi layer preko svega, blur ili što već. To sam najvise primjetio u RE2 i RDR2. To rade da uštede na grafickim resursima. Hocu da izgleda kao na desnoj slici :)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ovo lijevo tocno opisuje ono sto najviše mrzim u igrama, taj sivi layer preko svega, blur ili što već. To sam najvise primjetio u RE2 i RDR2. To rade da uštede na grafickim resursima. Hocu da izgleda kao na desnoj slici :)

 

Aha, Rockstarove igre su prepune toga, i GTA V i RDR2. Čak i na PCu ima tu "lošu vidljivost".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozete zaigrati probnu verziju Dead or Alive 6. Zove se Dead or Alive 6 Core Fighters. Igriva su samo 4 lika (Kasumi, Hitomi, Diego i Bass). Ako vam se neki drugi borac svidi, možete ga kupiti individualno bez da plaćate cijelu igru. Uz to, postava četiriju besplatnih likova s vremenom će se mijenjati.
Ostatak igre prilično je sličan punoj verziji – tu su svi modovi, i offline i online komponente.

Gameplay: youtu.be/8dum22OnNyU
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Upravo osvojio valjda najteže trofeje u FIFA 19 :)
Nakon par dana mučenja s A rankom na svim skill gamesima izglitcho sam nekako u samo 10 minuta i trofej "hoop of dream".
Sada imam apsolutno sve offline trofeje koje mogu osvojiti. Nažalost nemam ps+ da bi platinirao igru, iako je sada sve lako ostalo.
15 godina
offline
PlayStation 4

Uh što mi je dobar Division 2, na PCu ofc.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odličan je. Baš stvara ovisnost.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
HAL3000 kaže...

Pozz, može pomoć, ne mogu nigdje naći ovu ponudu za ps plus od 328 kn, na ps store mi nudi samo onu od 400 i nešto? Drugo pitanje, na uk amazonu imaju popust na ps plus, 45 dolara, da li se taj kod vrijedi samo za uk ili u cijeloj Europi? Moj acc je registriran u Hrvatskoj, ne znam koliko je to bitna informacija. Thx

 

Ok, ovu ponudu od 328 kn mi ne nudi pretpostavljam zato što imam aktivnu pretplatu? Zar ne bi trebala samo nadodati na postojeću?

HAL3000

 

 https://www.sancta-domenica.hr/playstation-plus-card-365-days-hanger.html

 

Kupiš pa nadoplatiš kad hoćeš!

Bar ja tako mislim neka me neko od kolega ispravi!

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 22:01 (hummer0).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Odličan je. Baš stvara ovisnost.

 jel je stvarno ili trolate?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
DeniZg kaže...
Odličan je. Baš stvara ovisnost.

 jel je stvarno ili trolate?

 Ne. Slobodno uđi. Voda je odlična.

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Bolji je znaci od The Divisiona 1 ?

PSN - FROSTXQ
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
sonicfox93 kaže...

Bolji je znaci od The Divisiona 1 ?

 

Meni je prvi The Division bio odličan. A u dvojki su stvarno dodali sve ono što je falilo u jedinici.

Vidjet ćemo kako je kasnije i što će donijeti expansioni, al sad baš uživam. Jedino mi fali snijeg.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

strah me dati lovu, očekivao sam samo pucačinu bez neke dubine, ali ako kažete da stvarno valja onda bi se moglo škicnuti

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima još kakav kod za popust na SD-u za ovaj PS plus?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Ovo lijevo tocno opisuje ono sto najviše mrzim u igrama, taj sivi layer preko svega, blur ili što već. To sam najvise primjetio u RE2 i RDR2. To rade da uštede na grafickim resursima. Hocu da izgleda kao na desnoj slici :)

 

Aha, Rockstarove igre su prepune toga, i GTA V i RDR2. Čak i na PCu ima tu "lošu vidljivost".

 

Sad tek vidim clanak koji kaze da su navodno smanjili ambient occlusion u zadnjem RDR2 updateu. To mi je skroz ok, to je prva stvar uz shadowse koju smanjiim na PCu da dobijem veci framerate. To nije uzrok ovog gray overcasta na cijeloj sceni.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 9:40 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

strah me dati lovu, očekivao sam samo pucačinu bez neke dubine, ali ako kažete da stvarno valja onda bi se moglo škicnuti

 

Iskreno ne znam kakav je na PS4, i na PCu zna biti gadnih okršaja di zgineš ko budala radi spore reakcije. Ne mogu ni zamisliti da to napucavam s kontrolerom. Osim ako ima neki sticky-aim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 10:16 (Bitanga).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ima.Zaljepi se nišan na neprijateljevu glavu.
10 godina
offline
PlayStation 4

Odličan je stvarno Division 2, iako san tek 10 sati in, šteta šta se ne mogu više posvetit radi DMCa i MHWa al stvarno izgleda da su popravili boljke iz prve igre. Igrat će se, ima li kakav BUG klan

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

RDR2 witness sistem objašnjen

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

RDR2 witness sistem objašnjen

 

Hehehe, to je točno to. U prvih pola sata igre odmah skontaš tu vrhunsku mehaniku. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 11:41 (Bitanga).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

ha ha živa istina ali i zbog toga je igra zabavna...uostalom nitko sa imalo iskustva i objektivnosti ne očekuje savršenu igru...takva ne postoji.

 

Kada se sve zbroji i oduzme napravili su nešto fenomenalno, ne pamtim kada mi je zadnji puta bilo stalo do nekog virtualnog lika, ova je igra uspijela i u tome. Uspijela je i tome da ju igram kako želim, da budem kakav poželim...a bio sam

Bill Munny ali i Shane ovisno o raspoloženju

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rdr2 je mrvicu do tog da bude najbolja, malo vise arkade a manje realizma, zato ju toliko mrzim jer znas da je moglo a nije. :)
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Pa igra je skroz arkada, kao i svaka od Rockstara. Da je simulacija umro bi od jednog metka, hapsili bi te i vješali svako malo a indijanci skalpirali bez da se odvažiš na putavenje bez osobne bande.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Jel koristi tko mozda koji drugi kontroler osim dualshocka? 

Raiju ili koji Nacon, ako da molio bi neki komentar na te kontrolere.

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice