PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.774.051
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam svoj promijenio jutros (imao sam debilni nick pa sam htio mijenjati), a popodne ćemo vidjeti što radi/ne radi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
To je debilana ak ne radi pola igara i kupljeni DLC-ovi,te save file-ovi.Uvedu nešto što napravi više štete nego koristi.Ja neću mjenjat sigurno ID.
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

AMD Gonzalo

 

Vrlo vjerojatno u novom PS5 tj. u novim konzolama

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Mogu li se na PS4 gledat filmovi s titlovima sa prijenosnom hdd-a? Stavia san neki film bzvz i pokuša,ali ništa nije prepoznalo na Media Player

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
LoL
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
online
PlayStation 4

PS4 ekskluziva Days Gone moći će se igrati i na hrvatskom jeziku

 

https://www.hcl.hr/vijest/days-gone-hrvatski-138504/

Moj PC  
9 2 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Kako vratiti stari ID? Gledam i ne vidim tu opciju. Ako ponovim postupak kao kod promjene, PS misli da ponovno mijenjam ID i rado bi to naplatio. Na njihovim stranicama kažu da je to moguće i da se samo slijedi uputstvo ali nigdje ne vidim to uputstvo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...

Kako vratiti stari ID? Gledam i ne vidim tu opciju. Ako ponovim postupak kao kod promjene, PS misli da ponovno mijenjam ID i rado bi to naplatio. Na njihovim stranicama kažu da je to moguće i da se samo slijedi uputstvo ali nigdje ne vidim to uputstvo?

 To bi i ja volio znat jer sam se opet zajebao sa "novim" PSN ID  i opet mi je bezveze a neda mi se plaćat novi za 10 eura.A ni stari PSN ID mi nije bog zna šta.Ali opet milimetar bolji nego ovaj što sam opet novi postavio 

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
movie kaže...

Kako vratiti stari ID? Gledam i ne vidim tu opciju. Ako ponovim postupak kao kod promjene, PS misli da ponovno mijenjam ID i rado bi to naplatio. Na njihovim stranicama kažu da je to moguće i da se samo slijedi uputstvo ali nigdje ne vidim to uputstvo?

 To bi i ja volio znat jer sam se opet zajebao sa "novim" PSN ID  i opet mi je bezveze a neda mi se plaćat novi za 10 eura.A ni stari PSN ID mi nije bog zna šta.Ali opet milimetar bolji nego ovaj što sam opet novi postavio 

 Ko vam je kriv šta ste mijenjali 

I am over 9000!!!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

 Ko vam je kriv šta ste mijenjali 

Imam 3 acc pa sam ih htio presložiti ali neće ići. Ne smeta me ali me interesira kako vratiti ako opcija postoji a nije vidljiva? Poslao sam im upit pa ćemo vidjeti što će mi odgovoriti. Izgleda da ćemo to morati raditi preko njih a ne samostalno ako sam dobro skužio.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Samo preko PS Supporta možeš vratit natrag stari ID ukoliko ga već netko nije zauzeo.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Samo preko PS Supporta možeš vratit natrag stari ID ukoliko ga već netko nije zauzeo.

Ne može ga zauzeti jer postojeće tretiraju kao zauzete upravo zbog toga jer je moguć povratak na stari ako ti nešto ne radi. . Upravo sam to probao. Htio sam izmijeniti ID između svojih acc ali odmah kaže da ga nije moguće uzeti. S obzirom da mi je ID ime naselja i određen broj nema šanse da bi netko došao na istu ideju u jednoj minuti. Vikendom ne rade tako da sam dobio obavijest da će me kontaktirati u ponedjeljak pa ćemo čuti.

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam definitivno ostavio ovaj novi koji sam postavio jer sam uspio nać jednu rečenicu u komadu bez brojki i crtica dok je stari to sve imao a neda mi se opet nešto kemijat i plaćat 75kn za tu nebitnu stvar.Nek stoji kako je sad, kad je bilo free iskoristio sam jednu šansu.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Skomplicirali su s tom promjenon ID-a dozlaboga.Xbox to ima od 2005 god. i nikad nikakvih problema.A ovi su uzeli 1.4.2018 god. kao startno razdoblje nakon kojeg promjena ID neće stvarat probleme sa kupljenim igrama,kupljenim DLC-ovim,trofejima,save file-ovim itd.Traljavo odrađen posao.
Ja neću mjenjat ID, ne isplati se.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
To je debilana ak ne radi pola igara i kupljeni DLC-ovi,te save file-ovi.Uvedu nešto što napravi više štete nego koristi.Ja neću mjenjat sigurno ID.

 Pročitaj sa razumijevanjem: link

 

U slučaju da ti se ne da otvarati link

 

"Games which have been tested and one or more of the following known issues which we considered fundamental to the game play experience:

  • - User may lose in-game currency whether paid for or earned;
  • - Loss of game progress, including scores and progress toward trophy unlocking; and
  • - Loss of user-generated content or parts of the game may not function properly, both online and offline.

 

If you have a game in this category, we do not recommend changing your online ID if you wish to continue playing that game without losing its entitlements and achievements which you have already bought or released. It is possible to incur permanent game errors or data loss as a result of using the feature."

 

Nitko ne govori o tome da će se to sigurno dogoditi. Uostalom, samo je 10 takvih igara: Disc Jam, Everybody's Golf, Just Dance 2017, LittleBigPlanet 3, MLB 14 The Show, MLB The Show 16, MLB® The Show 15, ONRUSH, The Golf Club 2 i Worms™ Battlegrounds.

 

Što se tiče npr. 2k19, Uncharted 4, GTA V i ponešto drugih, promjena ID-a ne svrstava se u kategoriju kritičnih poteškoća kao gore navedeno..

 

"Games which have been tested and were found to have one or more of the following known issues which we did not consider critical to the game play experience but which you should review to consider how important they are to you:

  • - Previous online ID(s) may remain visible to you and other players, or the online ID is no longer visible in some areas in a game title (in-game rankings, leaderboards, etc). For some game titles, the online ID will automatically update if you sign out and then sign back in to the game or when various gameplay activity is performed after sign-in;
  • - User accounts on PlayStation may be unlinked from game accounts.  Linking accounts again may restore the original linkage; and
  • - Certain game settings may be initialized to their default state (audio setting, controller setting, etc).  For some game titles, settings may be recovered if you sign out and then sign back in to the game."

 

Drugim riječima: nema (velikih) poteškoća i razloga za brigu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Svejedno je njesra.Neću riskirat da mi ne radi content i save file starijih igara.Sve sam ja razumio šta su oni napisali.Testirali su par igara i nisu specificirali točno šta ne radi u kojoj igri i nisu napisali koji igre imaju problem sa DLC-ovima,save filovima itd.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam si Uncharted 4. Nisam ga nikada igrao, i steta mi je propustiti takvu igru. Kako sam odigrao sekiro nema nista posebno sto bih igrao ovaj mjesec. Days gone nije moj tip igre, a kako sam vidio gameplay nije baš nešto. Djeluje dosadno i repetativno s losim AI. Mislim da tu igru prodaje jedino dobar marketing, dok ce mu ocijena biti oko 7/10 kad izađe.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Svejedno je njesra.Neću riskirat da mi ne radi content i save file starijih igara.Sve sam ja razumio šta su oni napisali.Testirali su par igara i nisu specificirali točno šta ne radi u kojoj igri i nisu napisali koji igre imaju problem sa DLC-ovima,save filovima itd.

 Ja sam žešće kiksao sa ID-om davne 2009.g. i jedva sam čekao promjenu bez obzira na sve.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odigrao sam sat vremena Uncharted 4. Ta igra je remek djelo. Grafika, boje, priča, dijalozi, kretanje lika, izgled lica.... Ma sve je tako vrhunski odrađeno. Igra je kao da gledaš akcijski film (doduše, uz dosta penjanja). Igras i ne zelis stati jer se radnja razvija, prica tece tako fino i glatko. Jedva čekam da nadem vremena da nastavim. Totalno oduševljen :) Pitanje je zasto nema vise takvih igara na takvom nivou. Jedino bih istaknuo GoW. Preporuka svima tko jos nije probao. :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

I ja ga baš danas krenuo igrati...istina interaktivni avanturistički film super grafike. Stavio na najteže i iskuljučio sve pomoći da ima nekog smisla.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Odigrao sam sat vremena Uncharted 4. Ta igra je remek djelo. Grafika, boje, priča, dijalozi, kretanje lika, izgled lica.... Ma sve je tako vrhunski odrađeno. Igra je kao da gledaš akcijski film (doduše, uz dosta penjanja). Igras i ne zelis stati jer se radnja razvija, prica tece tako fino i glatko. Jedva čekam da nadem vremena da nastavim. Totalno oduševljen :) Pitanje je zasto nema vise takvih igara na takvom nivou. Jedino bih istaknuo GoW. Preporuka svima tko jos nije probao. :)

 Je sve što si rekao samo za moj ukus previše skakanja.

 

Nastavio sam opet igrati Red Dead Redemption 2 i ovaj put mi je baš gušt. 

Došao sam do 3. Chaptera.

16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Kak nebi bio gušt...ne vidim kaj trenutno ima kvalitenije od toga. Ne kužim kukanje oko jahanja i sl. Ali moram priznati da mi se nije dalo prelaziti po drugi puta pa sam prodao igru.

12 godina
online
PlayStation 4

Ja sam obrisao RDR2 jer je slika tolko mutna da me bole oci :( vrazji FXAA. bas me zanima dal ce to ikad popraviti.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ah opet malo o Unchartedu 4, najboljoj igri na PS4 

13 godina
online
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Ja sam obrisao RDR2 jer je slika tolko mutna da me bole oci :( vrazji FXAA. bas me zanima dal ce to ikad popraviti.

Meni nije mutna , ali igram na staroj Panasonic G30 plazmi.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Ja sam obrisao RDR2 jer je slika tolko mutna da me bole oci :( vrazji FXAA. bas me zanima dal ce to ikad popraviti.

 

Neće, kao ni HDR.

Mutna je i meni bila na PS4Pro i 4k TVu. Kad sam prebacio na 1080p output onda je postalo ok što se tiče grafike, a što se tiče svega ostalog nije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni je rdr2 vrlo dobra igra.Jahanje me najvise zivciralo.Ostalo je okej.Jednom sam presao i to na kraju sam malo i na silu igrao samo da zavrsim.A sigurno necu vise igru palit jer ni online ne igram...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Minneyar kaže...

Ja sam obrisao RDR2 jer je slika tolko mutna da me bole oci :( vrazji FXAA. bas me zanima dal ce to ikad popraviti.

Meni nije mutna , ali igram na staroj Panasonic G30 plazmi.

Nemam pojma sta je mutno..ja sam je igrao tj.presao davno i posle je nisam ni palio tako da sam je proda.

Grafika je bila top,nikakvi pizdarija nisam imao niti problema,igrao sam na sonyu 55xe8505.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
online
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...
Minneyar kaže...

Ja sam obrisao RDR2 jer je slika tolko mutna da me bole oci :( vrazji FXAA. bas me zanima dal ce to ikad popraviti.

Meni nije mutna , ali igram na staroj Panasonic G30 plazmi.

Nemam pojma sta je mutno..ja sam je igrao tj.presao davno i posle je nisam ni palio tako da sam je proda.

Grafika je bila top,nikakvi pizdarija nisam imao niti problema,igrao sam na sonyu 55xe8505.

 Mutno je na PS4Pro. PS4 obican nema tih problema... vrlo logicno jelda :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

God of War – Your Journey Awaits Dynamic Theme Free :)

https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA07408_00-UTH0000000007783

 

RD
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 10:59 (REDDEVILS).
Moj PC  
0 1 hvala 4
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice