PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

nek bude on i 600 eura launch price ali neka u 6 godina idućih bude solidan da može sve nove igre pratiti

 

Vjerojatno će biti isto kao i s PS4. Tehnološki će ga vrijeme pregaziti nakon nekoliko godina jer hardver uvijek ide brže, više, bolje, ali će se i dalje iz njega moći izvlačiti čuda kao što je RDR2 u zadnjoj godini PS4. 

 

Kako god, meni je PS4 Pro bio prva konzola u životu i iako sam i dalje prvenstveno PC gamer i to će se teško promijeniti, PS5 uzimam odmah po izlasku. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo već treći put zapocinjem Horizom Zero Dawn i ni ovaj put me igra ne privĺači,jednostavno silim se da ju bar malo odigram da saznam zasto je svima tako famozno dobra a meni uzasno dosadna i nezanimljiva 😏

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 2 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jesi igro Witchera3?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Jesi igro Witchera3?

 Odigrao sat dva ako i toliko i zamjenio za drugu igru,ne sjecam se koju

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
A sto inace igras? Zanrovi? Sto si zadnje igrao?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa inace volim open world.Igrao sam do sad mad max,wildlands,spiderman,god of war,last of us..dakle sve osim igara tipa dark souls i bloudborne ali horizon mi ne lezi nikako,čak ni grafika mi nije nista posebno,dizajn tog svijeta mi je nekako bezveze,combat mi je naporan jer su neprijatelji spuzve koje upijaju strijele,itd itd...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Kakav je Mad Max, isplati ga se pokupiti na sniženju?

Ono gameplaya što sam gledao me nije baš oduševilo, ali tko zna...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je s godinama konzola postala bolja iz razloga sto taj komfort kad ja dodem doma stisnem gumb na joysticku dok se skidam, sustav se digne tv takoder s njim. Legenem na krevet, za sekundu udem u igricu. Lezim, igram i boli me ona stvar. Yes, da tu nema crackanja, itd pizdarija. Ali za zivotnog vijeka konzole odnosno dolaska nove generacije nece mi se desit da ne mogu igrat tj pokrenut igru, dok cu pc s godinama za gaming, novije naslove morat stalno malo po nadogradivat. igrice kupim do 250kn max od onih "nikakvih" do hitova. Realno gledajuci pola ih od starta nebi trebalo kostat 550kn, ali sta je tu je. U svakom slucaju pc mi je work station, konzola za leci i mozak na pasu i upustit se u gaming svijet.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 7:53 (bloodborne).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Kakav je Mad Max, isplati ga se pokupiti na sniženju?

Ono gameplaya što sam gledao me nije baš oduševilo, ali tko zna...

 Dao sam mu šansu kad je došao na PS+, ali nisam se dugo zadržao pred ekranom. Nije mi baš sjeo combat, a ovaj vozački dio mi nije bio toliko zanimljiv da nastavim igrati. Sve u svemu ima puno kvalitetnijih open world igara, ali ako je na nekih 50-ak kuna možda se isplati riskirati.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ja evo witchera završio treći puta...jednom na kompu (prvi puta) i dva puta na plejki...ganjam platinum, al ovaj "ubi 50 neprijatelja sa HS sa samostrijelom" me ubija...ostao na 98%

 

čak sam si karte gwenta napravio sa kolegom....čim napravim stol sa vodenim hlađenjemm idu i karte u "prodaju"....ako je netko zainteresiran neka se javi...kvaliteta karti je brutalna, imam 3 decka po 4 špila, dakle sve karte iz igre su u decku...nilfgardian, monster, scoi'a tael, nothern realm čine jedan deck

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
hanteed kaže...

nek bude on i 600 eura launch price ali neka u 6 godina idućih bude solidan da može sve nove igre pratiti

 

Vjerojatno će biti isto kao i s PS4. Tehnološki će ga vrijeme pregaziti nakon nekoliko godina jer hardver uvijek ide brže, više, bolje, ali će se i dalje iz njega moći izvlačiti čuda kao što je RDR2 u zadnjoj godini PS4. 

 

Kako god, meni je PS4 Pro bio prva konzola u životu i iako sam i dalje prvenstveno PC gamer i to će se teško promijeniti, PS5 uzimam odmah po izlasku. 

 I ja sam bio gamer zavisno od situacije, prvo ps2 pa onda era kompa pa ps4 2014te do 2018te onda povratak na pc

Taman će mi biti vrijeme nadogradnje kompa kada izlazio ps5 tako da ću razlučti šta je isplativije, iako volim sony i ps ali ne "navijam" ni za kog u tehnologiji.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
C3c1l kaže...
protest431 kaže...

Treba tko pretplatu tri mjeseca? Dajem za 150 . Javite se u PM ako trebate.

 Pa ja za 260kn kupio 12 mj 

 Reci gdje pa da i ja uzmem onda, istice mi za manje od mjesec dana. Hvala!

 

amazon.com

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Pa inace volim open world.Igrao sam do sad mad max,wildlands,spiderman,god of war,last of us..dakle sve osim igara tipa dark souls i bloudborne ali horizon mi ne lezi nikako,čak ni grafika mi nije nista posebno,dizajn tog svijeta mi je nekako bezveze,combat mi je naporan jer su neprijatelji spuzve koje upijaju strijele,itd itd...

 A sta bi to ogromni mehanicki dinosauri trebali padati od 1 strijele? Moras taktizirati, traziti slabe tacke, oruzje koje je dobro protiv tog tipa i slicno.. Meni bas compat, svijet i prica i jesu najbolji dio te igre. 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 10:20 (arnes_king).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
big_guy kaže...

Pa inace volim open world.Igrao sam do sad mad max,wildlands,spiderman,god of war,last of us..dakle sve osim igara tipa dark souls i bloudborne ali horizon mi ne lezi nikako,čak ni grafika mi nije nista posebno,dizajn tog svijeta mi je nekako bezveze,combat mi je naporan jer su neprijatelji spuzve koje upijaju strijele,itd itd...

 A sta bi to ogromni mehanicki dinosauri trebali padati od 1 strijele? Moras taktizirati, traziti slabe tacke, oruzje koje je dobro protiv tog tipa i slicno.. Meni bas compat, svijet i prica i jesu najbolji dio te igre. 

 

Ma netko je negdje pročitao da su "spužva" neprijatelji smeće pa je sad to nova činjenica. 

Neprijatelji u Horizon Zero Dawn su poprilično dobro napravljeni, imaju očite weak spotove, armore, osjetljivost na poseban tip oružja i sl. i da ih se fino rasturiti. A gušt baš i je u tom strahu i napetosti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

...ja evo witchera završio treći puta...

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 11:20 (Chaky).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pametan potez da ps5 podržava ps4 igre...sad će nova zabava biti s štopericom mjeriti učitavanje iste igre na ps4 vs. ps5....svi hitovi budu dobili patch za 4k60fps...tako da vrijeme čekanja do potpuno ps5 igara bude kraće....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Pametan potez da ps5 podržava ps4 igre...sad će nova zabava biti s štopericom mjeriti učitavanje iste igre na ps4 vs. ps5....svi hitovi budu dobili patch za 4k60fps...tako da vrijeme čekanja do potpuno ps5 igara bude kraće....

Da a i to što kada je PS4 izašao nije bilo ništa skoro za igrati. Par AAA titlova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 9:54 (Gajotres).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Se isplati ac origins za 149 kn za koliko je trenutno na akciji?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Se isplati ac origins za 149 kn za koliko je trenutno na akciji?

 

apsolutno, utuko sam u tu igru oko 65 sati i baš sam uživao

 

naravno ovisi jel voliš takve igre, ali oko ove je bio generalan konsenzus da je stvarno dobra

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Se isplati ac origins za 149 kn za koliko je trenutno na akciji?

 

apsolutno, utuko sam u tu igru oko 65 sati i baš sam uživao

 

naravno ovisi jel voliš takve igre, ali oko ove je bio generalan konsenzus da je stvarno dobra

 Kakav ce mi Origins biti nakon Odiseje? Je li overall downgrade ili samo po nekim stavkama?

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bit ce ti downgrade. Ali meni osobno je prica bila zanimljivija od Odysseya.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

pozdrav kupio sam ps4 2014 godine i odlucio sam da ga detaljno ocistim.Do sada samo povrsinski ventilator i rupe sa strana.Skinuo sve ocistio do heatsinka zamjenio termalnu pastu( arctic mx4) sklopio i sve radi ali kad igram neku od igara ventilator se cuje kao avion a do sada se to nije desavalo pa ako ko zna da mi kaze gdjne sam zabrljao 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DraganR kaže...

pozdrav kupio sam ps4 2014 godine i odlucio sam da ga detaljno ocistim.Do sada samo povrsinski ventilator i rupe sa strana.Skinuo sve ocistio do heatsinka zamjenio termalnu pastu( arctic mx4) sklopio i sve radi ali kad igram neku od igara ventilator se cuje kao avion a do sada se to nije desavalo pa ako ko zna da mi kaze gdjne sam zabrljao 

 

Zabrljao si što si mijenjao pastu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam pitanjce. Kolega je kupio PS4 Pro koji je star 7 mjeseci. Normalno je da na 4K ventilator radi i cuje se kao avion?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nazalost, da. Povremeno ispuhuvanje prasine ce pomoci, ali nista previse.
PSN Tokioplastic292
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
siljo90 kaže...
Imam pitanjce. Kolega je kupio PS4 Pro koji je star 7 mjeseci. Normalno je da na 4K ventilator radi i cuje se kao avion?

 Samo ako je zabrljano mijenjanjem paste

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nije mijenjana pasta. PS je jos pod garancijom i nije otvaran.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

pa zapravo i ne mora biti samo do zabrljane paste ako nije otvaran, a vidim da nije. pro inace zuji jako pod opterecenjem graficki zahtjevnijih igri kao npr.
pada mi napamet trenutno uncharted 4. frend ima pro ja imam slim, usporedno pro puno vise buci od slim modela.
barem po onome sto smo on i ja onako usputno primjetili dok smo igrali kod njega odnosno mene.

Edit: evo jedan video usporedbe buke za sva 3 ps4 modela.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 8:51 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
znaci preporuka je ne mijenjati pastu na ps4 vec samo ciscenje prasine?
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

pa zapravo i ne mora biti samo do zabrljane paste ako nije otvaran, a vidim da nije. pro inace zuji jako pod opterecenjem graficki zahtjevnijih igri kao npr.
pada mi napamet trenutno uncharted 4. frend ima pro ja imam slim, usporedno pro puno vise buci od slim modela.
barem po onome sto smo on i ja onako usputno primjetili dok smo igrali kod njega odnosno mene.

Edit: evo jedan video usporedbe buke za sva 3 ps4 modela.

 

Naravno da više buči kad se i grafička više grije zbog renderiranja na većoj rezoluciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice