PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4

I kakvi su dojmovi oko MK11? Razmisljam jos uzeti ili ne...

 

trenutno se zabavljam sa days gone i team sonic racing... no mk je igra za imat je instalanu stalno pa da posluzi kao razbibriga od ovih ozbiljnijih :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4
Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
PlayStation 4

1000-ta strana PS4 rule, nema na ovom popustu ništa za mene.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

1000-ta strana PS4 rule, nema na ovom popustu ništa za mene.

 

To smo obavili, sad idemo na PS5 stranicu :-)

Prvi post je na ovoj temi bio 2008. Daleko prije nego je izašao PS4 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 23:35 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Čestitke svima na okrenutoj tisućitoj strani, nije to bio lagan posao   

ne ne, PS5 mora imat svoju temu 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !?

 

 Pa eto da se ne miješa, i dan danas ljudi ovdje nešto pitaju pa da se ne miješa sa ps5 temom. Kao što rekoh neka još, najbolje je otvoriti ps5 temu malo prije izlaska, ionako nece puno ljudi sa teme kupiti ps5 po izlasku, kao i ovdje od 2016te je masa nahrlila sa pitanjima i popustima ponudama da uzmu ps.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Čestitke svima na okrenutoj tisućitoj strani, nije to bio lagan posao   

ne ne, PS5 mora imat svoju temu 

 red bi bio da bug sa sonyem na ps storu napravi flash sale zvani 1000 page, ne mora biti ništa veliko nekih 50% na 20ak naslova

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo samo da se javim i da budem na 1000-toj strani 🙂 zivio ps4
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !? 

 Pa eto da se ne miješa, i dan danas ljudi ovdje nešto pitaju pa da se ne miješa sa ps5 temom. Kao što rekoh neka još, najbolje je otvoriti ps5 temu malo prije izlaska, ionako nece puno ljudi sa teme kupiti ps5 po izlasku, kao i ovdje od 2016te je masa nahrlila sa pitanjima i popustima ponudama da uzmu ps.

Nemoj biti tako siguran.

S PS4 su ljudi bili oprezni, jer je PS3 failao u dosta stvari.

Prva stvar koja pada na pamet je mogucnost igranja PS4 igara na PS5. Ako ne bude nikakvih "grafickih" poboljsanja, biti ce dovoljno i samo brze ucitavanje i izvodenje (zbog drugacijeg diska).

Pa ce biti lakse prezivjeti period do izlaska "pravih" PS5 naslova.

Em vjerujem da ce sve f2p igre biti dostupne od prvog dana. Fortnite, PoE, Warframe, Apex itd...

 

Jedino sto me moze odvratiti od DayOne kupovine, opaka recesija i globalni rat 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 9:18 (Chaky).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Do sada ni jedan PS nisam kupovao odmah pri izlasku, nego tek kada prodje nekoliko godina i budu bundli sa igrom i 2 kontrolera. PS5 ce biti prvi koji planiram nabaviti day one, kao sto Chaky rece jedino me recesija i visa sila mogu odvratiti :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 9:55 (arnes_king).
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

PS5 će biti prva konzola koju ću kupiti odmah po izlasku. Kada su sve prethodne konzole izlazile nisam radio pa je trebalo proći vremena da se skupi novac. Sad jedino ako do izlaska PS5 ne potonemo u duboku recesiju i ostanem bez posla - onda ništa od day one konzole. 

 

Btw i ja sam za zasebnu PS5 temu. 

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

razmisljajuci o ps5 mogu reci da i ps4 nisam kupio odmah. iz razloga sto prvo volim pricekati
da se vidi malo kako ce se prva serija ponasati, da li i kakvih ce problema biti.
i naravno pustit da malo cijena padne, jer ne vjerujem da ce bit ispod 4-5k kn kao ni ps4.
a to je za prvu seriju too much. + u pocetku nece biti sigurno ni nekakvih posebnih hit igara.
a i ima skoro 2 god jos do izlaska ps5 tak da ni ne treba zurit. :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Prije 10-15 dana sam diskonektovan u sred koristenja Playstationa i zatrazno mi je da promjenim password. Kada sam htio promjeniti password morao sam prvo unijet datum rodjenja, koji ne znam. Ali sam ponovo otisao za PC, zatrazio link za vracanje passworda i dobio sam link gdje nisam morao unositi datum rodjenja, vec odma promjeniti password. 

 

Sada sam na svu zalost opet u sitacuiji da mijenjam password, jer nikako ne mogu da se sjetim sta sam pstavio (definitvno krece zapisivanje passowrda na list papira i back up dokument sa svim passwordima).

 

Sada ponovo trazim link za vracanje passworda, ali nikako da dobijem onaj link bez datuma rodjenja, to kako sam tada dobio nemam pojma. Mozda je tada broweser drugacije ucitao kod zbog nekih problema ili se tada Support zeznuo, nemam pojma. Ali treba bi sad ponovo tako nesto ili cu morati ganjati sto preko supporta, sto mi se nikako neda. 

 

 

Zvuci banalno, razumijem, ali eto tako je. Ako neko ima iskustva, pomoc bi super dosla.

 

 

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

jesam uspio ostat na 1000str ili prošao voz?

 

EDIT:

dobro je...možete nastavit 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 20:56 (MasterG).
14 godina
offline
PlayStation 4

Evo i mene , uvijek sam kupovao drugu seriju konzola, bio sam klinac pa i nije lako skupit toliku lovu ali i da se ispeglaju bugovi jer prve serije se obično dosta griju a i pravi cirkus je nastao sa ps3 fat serijom. To su bili počeci ozbiljnih konzola i morali su na greškama naučit.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !?

 

 Vjerujem da ce u pocetku biti manje, a s vremenom vise tematike koje ce se specificno odnosit na samo jednu konzolu. Stoga sam za zasebne teme.

MadeInCroatia
6 godina
offline
PlayStation 4

Treba tko pretplatu tri mjeseca? Dajem za 150 . Javite se u PM ako trebate.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
protest431 kaže...

Treba tko pretplatu tri mjeseca? Dajem za 150 . Javite se u PM ako trebate.

 Pa ja za 260kn kupio 12 mj 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne koristim pa nemam pojma koja je ok cijena? 100?

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

30kn je prihvatljivo!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 20:08 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam svoj ps4pro kupio tek prošle godine za black Friday...i uzeo produženu garanciju...tako da mi garancija traje do studeni 2021:)

PS5 se kupuje tek za black Friday 2022...tada će već biti na tržištu 2 godine...dovoljno da padne cijena...i da se uoče dječije bolesti...sve igre koje ne odigram na četvorki...nije bed...mogu se igrati na petici:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
protest431 kaže...

Treba tko pretplatu tri mjeseca? Dajem za 150 . Javite se u PM ako trebate.

 Pa ja za 260kn kupio 12 mj 

 Reci gdje pa da i ja uzmem onda, istice mi za manje od mjesec dana. Hvala!

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 7:27 (acmilan2).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Igra li ko ovaj dauntless i valja li cemu? Vidjao sam ranije trailere i izgleda mi bas zabavno, a sinoc sam tek saznao da je free to play pa sam ga skinuo, nisam jos imao vremena da ga probam.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
PlayStation 4

Ima li ko da je igra ili još igra F1 2018? Isplati li se dat ovih 100 kn za nju? Nisam dugo igra F1 igru, još tamo od početka 2000-ih na ps2 i tad sam baš uživa pa sad gledan dal da uzmem. Na ps4 još nikako nisam igra trkaće igre tako da ne znam ni kako će mi se svidit to danas.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

kaj velite momkovi, oce PS5 bit u rangu 3500-4000kn?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Ima li ko da je igra ili još igra F1 2018? Isplati li se dat ovih 100 kn za nju? Nisam dugo igra F1 igru, još tamo od početka 2000-ih na ps2 i tad sam baš uživa pa sad gledan dal da uzmem. Na ps4 još nikako nisam igra trkaće igre tako da ne znam ni kako će mi se svidit to danas.

Meni je F1 jedna od najboljih trkacih igara. Igrao sam 2016,17 i 18, sve na PS4. A vjeruj da sam igrao sve imalo ozbiljnije racing igre koje su bile i na PS4 i Xbox, ukljucujuci Forze, Horizone, Pcars2, Driveclub i ostalo. Ali najvise sam se zadrzao na F1, i igram je i dalje.

Cak nisam ni bio ljubitelj Formule 1, ali sam poceo pratiti zbog igre :D

 

Moje je misljenje da F1 2018 vrijedi tih para, ali krajem juna ti izlazi 2019.

Ako ti ne smetaju 'transferi' i zanima cisti racing, onda uzmi definitivno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 13:04 (Hambrle).
6 godina
online
Re: PlayStation 4

Ma nisam spreman davat full cijenu za igre koje se recimo tako recikliraju, a više me konkretno u f1 zanima to šta kažeš, čist racing. I rađe ću vozit sa Leclercom u Sauberu nego u Ferariju 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja jucer s curom u austriji udem u gamestop, vidim watch dogs 6€.

Nisam nikad igrao reko jebes 6€ to mi je ko kutija pljuga.

 

Mislim da ps5 nece biti ispod 4200kn samo vise.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 15:26 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

nek bude on i 600 eura launch price ali neka u 6 godina idućih bude solidan da može sve nove igre pratiti

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice