PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.104
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Hexfire kaže...

 

 Ajmeeee, na istoj sam misliji skoro i sam odustao ali me prica i karizma lika toliko uvukla da si nisamo mogao to dopustiti. 

 

Hint: otkljucaj balon za teske terete , digni kamion i prasi van granice na d walkeru.

 

Nisi se dovoljno posvetio igri koja to itetkako zahtjeva. Neke igre kao sto su wildlands, far cry etc. su za zabavu i mozes odma glavom kroz zid. Ovakve kao MGS V su za dusu i meni su mnogo vise od zabave u slobodno vrijeme. 

 

Dolazimo s iste polazne tocke a otisli omo u totalno suprotnim smjerovima s dozivljajem.

 

EDIT: kratim citate

 

 

 

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 17:36 (Ghost777).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

 Ajmeeee, na istoj sam misliji skoro i sam odustao ali me prica i karizma lika toliko uvukla da si nisamo mogao to dopustiti. 

 

Hint: otkljucaj balon za teske terete , digni kamion i prasi van granice na d walkeru.

 

Nisi se dovoljno posvetio igri koja to itetkako zahtjeva. Neke igre kao sto su wildlands, far cry etc. su za zabavu i mozes odma glavom kroz zid. Ovakve kao MGS V su za dusu i meni su mnogo vise od zabave u slobodno vrijeme. 

 

Dolazimo s iste polazne tocke a otisli omo u totalno suprotnim smjerovima s dozivljajem.

 

EDIT: kratim citate

 

 

 

 

Pa nisam odustao zato što nisam mogao riješiti misiju, riješio sam ju i prvi put i nisam ni bježao nego sam pobio glupe skullove sa minskim poljem, riješio sam ju čak i na playki s glupim kontrolerom. Jednostavno nisam htio igrati iste misije ponovo, jer sam ih igrao već treći put pošto sam prvo igru do pola završio na playki, i onda igrao ispočetka na PCu.

E pa jebemu, treći put neću ispočetka iste misije :-)

Sve bitno mi je bilo otključano, razvaljivao sam misije, samo mi nema smisla da se igra pravi kao da je sve normalno što igram opet potpuno iste misije. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 17:42 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ursusc355 sad ću ići nazad po temi 100 stranica i na svakoj ću ti dati TD gdje si nešto napisao jer vidim da ti to voliš više od sex-a.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nisam ponio fizicku verziju Rainbow six Siege sa sobom na teren, i vidim danas popust na digital, reko to je to piknem ju i peglam. Kad vidim on skida, kao ne znaci nista sta mi je fizicka verzija instalirana. Kad nisam plekaju zafitiljio u zid kad sam vidio da ima 50 giga za skinut, a onda sam se sjetio da ju jos odplacujem. Sad jos kad mi nece radit year two sta sam uzeo za fizicku, ne znam. Ponekad mi bude zao sta volim tu plejku...

PSN - brdjanin85
 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Joj sta nisam prokleto bogat kako bi ju razbio. Isto tako kad Hrvatska primi gol bacao bi TV kroz prozor i samo iz ormara vadio drugi... 

PSN - brdjanin85
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Citam malo ove informacije sta su procurile za press conference E3 od Sony, i ne znam jel bi se smijao ili plakao ako nece biti istinite. Kao WoW za plejku, Bloodborne 2, i meni osobno najjace PS4 Pro v. 2?

 

https://m.imgur.com/a/A7IZRU0

PSN - brdjanin85
 
2 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Citam malo ove informacije sta su procurile za press conference E3 od Sony, i ne znam jel bi se smijao ili plakao ako nece biti istinite. Kao WoW za plejku, Bloodborne 2, i meni osobno najjace PS4 Pro v. 2?

 

https://m.imgur.com/a/A7IZRU0

 Ako zbilja najave Bloodborne 2 i WoW za PS4....zbogom stvarni živote.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 9:31 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
madafaka85 kaže...

Citam malo ove informacije sta su procurile za press conference E3 od Sony, i ne znam jel bi se smijao ili plakao ako nece biti istinite. Kao WoW za plejku, Bloodborne 2, i meni osobno najjace PS4 Pro v. 2?

 

https://m.imgur.com/a/A7IZRU0

 Ako zbilja najave Bloodborne 2 i WoW za PS4....zbogom stvarni živote.

 haha ma nemoguce za ovaj DS1 remaster sigurno im je treba cijeli tim da uspiju napravit to kaj jesu 
/s 

No nemoj zaboravit na Shadows die twice  

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dark Souls 1 remaster nije radio From Software (njih često rade baš za to specijalizirani developeri), tako da ne vidim razloga da From Software ne izbaci barem neku novu igru uskoro.

 

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Dark Souls 1 remaster nije radio From Software (njih često rade baš za to specijalizirani developeri), tako da ne vidim razloga da From Software ne izbaci barem neku novu igru uskoro.

 

 Ma znam zezam se, to je bil samo komentar na to kak DS1 "remaster" lose izgleda. 


Izdat ce onu shadows die twice neimenovanu igru za koju se jos ne zna kaj je

15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
madafaka85 kaže...

Citam malo ove informacije sta su procurile za press conference E3 od Sony, i ne znam jel bi se smijao ili plakao ako nece biti istinite. Kao WoW za plejku, Bloodborne 2, i meni osobno najjace PS4 Pro v. 2?

 

https://m.imgur.com/a/A7IZRU0

 Ako zbilja najave Bloodborne 2 i WoW za PS4....zbogom stvarni živote.

 

Ja sam jednom konfigurirao Steam controller za WoW. Fest sam se potrudio da složim upravljanje s likom i kamerom preko kontrolera i to je bilo super.

Za neko bazično leveliranje bi bilo prihvatljivo, i to sa iskuljučivo melee klasom. Healer ili caster klase zaboravi.

Međutim, za PvP ili dungeone/raidove je nemoguće s kontrolerom, jednostavno ti fali previše buttona.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam igrao sve svoje PC MMORPG-ove sa kontrolerom (WoW, GW2, SWTOR) i slažem se da je daleko od idealnog, pogotovo za nekog "kežual" igrača.

 

Ali, vjerujem da bi uz neke modifikacije sučelja i smanjenje broja skillova bilo koji MMORPG funkcionirao jako dobro na PS4 (kao npr. Elder Scrolls Online).

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ja sam igrao sve svoje PC MMORPG-ove sa kontrolerom (WoW, GW2, SWTOR) i slažem se da je daleko od idealnog, pogotovo za nekog "kežual" igrača.

 

Ali, vjerujem da bi uz neke modifikacije sučelja i smanjenje broja skillova bilo koji MMORPG funkcionirao jako dobro na PS4 (kao npr. Elder Scrolls Online).

 

Da, u Diablu super funkcionira. Ali to je kompletno overhaulano sučelje, sa par spellova, i skillovi nisu toliko precizni kao na PCu.

No meni je čak i bolje za igrati nego na PCu.

 

Wow bi bez te hrpe spellova bio ko diablo s boljom pričom :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 11:01 (Bitanga).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

isuse sto se ovdje dogada hahha

jebes TD-ove, nemojte se radi toga toliko uzbudivati

(imam neki feeling da ce mi *netko* dati TD hahha)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 17:40 (CrossDeath).
Moj PC  
0 8 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Moram priznati da mi je mogućnost WOW-a na plejki poprilično čudna. Ne toliko radi kontrola jer dala bi se iskemijati nekakva light verzija sučelja, nego što bi se pojavilo toliko kasno u životnom vijeku te igre. Ajd prije par godina, ali ići sad 15 godina staru igru portat na konzole, ne znam. 

 

Kako god, mogu najaviti i povratak Isusa Krista, zanima me samo Bloodborne 2. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Mene vise muci ova PS4 Pro v2.0 , taman sam se pomirio do PS5 nista, a sad ako najave neku brutalnu verziju ovoga sta vec imam, necu si moc pomoc nego kupi trecu verziju iste generacije plejke. Tehnologijska sam kurva... 

PSN - brdjanin85
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Mene vise muci ova PS4 Pro v2.0 , taman sam se pomirio do PS5 nista, a sad ako najave neku brutalnu verziju ovoga sta vec imam, necu si moc pomoc nego kupi trecu verziju iste generacije plejke. Tehnologijska sam kurva... 

Ma 100% će ju još malo smanjiti i ušminkati. 

8 godina
offline
PlayStation 4

Sigurno ce bit jos neka ultra slim verzija ili pro slim verzija 

 

Kak je Ps3 imo Fat i dvije slim verzije.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Moram priznati da mi je mogućnost WOW-a na plejki poprilično čudna. Ne toliko radi kontrola jer dala bi se iskemijati nekakva light verzija sučelja, nego što bi se pojavilo toliko kasno u životnom vijeku te igre. Ajd prije par godina, ali ići sad 15 godina staru igru portat na konzole, ne znam. 

 

Kako god, mogu najaviti i povratak Isusa Krista, zanima me samo Bloodborne 2. 

 

Ma neće nikad wow na konzole, budi siguran. Nitko to ne bi plaćao na konzolama :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Sigurno ce bit jos neka ultra slim verzija ili pro slim verzija 

 

Kak je Ps3 imo Fat i dvije slim verzije.

 Ako kazu samo da je  tisa, gotovo ja vec po nju do SD, bolestan sam sta se tice tisine. 

PSN - brdjanin85
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Super slim za PS4 i xbox 360 su izasle prakticki na samom kraju njihovog vijeka. Jos je rano da se prognozira kraj PS4.
Mozda ce izdati slim verziju pro-a jer ovaj je zderac struje (u usporedbi sa slimom npr), bucniji i dosta se zagrijava, pogotovo sa ukljucenim supersamplingom.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Mene vise muci ova PS4 Pro v2.0 , taman sam se pomirio do PS5 nista, a sad ako najave neku brutalnu verziju ovoga sta vec imam, necu si moc pomoc nego kupi trecu verziju iste generacije plejke. Tehnologijska sam kurva... 

 A mozda bude hibrid kao NS da nemoraju radit zasebno vitu 2
ili mozda ce pricat o otkljucavanju dodatnih Tflopsa putem 16FP istrukcija o cemu je Cerny vec prije pricao.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sony je povrdio da neće biti novog hardvera na E3.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 21:07 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Sony je povrdio da neće biti novog hardvera na E3.

 Party pooper

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nekad velike vijesti znaju pustiti zasebno, prije tih konferencija (npr.PS4 Pro), tako da slobodno dajte mašti na volju. 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
PlayStation 4

Nisam još nikad igrao Yakuza serijal, a volim fighting igre i fali mi u kolekciji za ps4.

 

Koliko ih točno ima za ps4?

 

Uzet ih sve ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja nit nemogu uključit Supersampling jer imam 4k TV.A to da ždere struju nije ništa.
16 godina
offline
PlayStation 4

Mozes ukljucit na 4k telkama...samo stavi na ps-u output 1080p.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onaj koji ima 4k tv treba upaliti Supersampling ili ne? Nisam vas najbolje razumio:)
15 godina
online
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Onaj koji ima 4k tv treba upaliti Supersampling ili ne? Nisam vas najbolje razumio:)

 

Supersampling je antialiasing tehnika gdje umjesto na native rezoluciji (npr 1080p) renderiraš na većoj rezoluciji (npr 1.5 * 1080p) i onda takvu sliku downscaleaš nekim algoritmom nazad na native rezoluciju.

Rezultat je malo bolje antialiasana slika nego modernim multisampling algoritmima, no definitivno je najzahtjevnija i uzrokuje puno veći stress na grafički procesor i potrošnju (čak i do duplo) pa time i zagrijavanje.

Po meni se to definitivno ne isplati koristiti jer nećeš vidjeti toliko bitne razlike, a playka će se htjeti razletiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice