PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

 LOL pa napisao sam da ću dodati još love.

15 godina
online
PlayStation 4

Tlou 2 je next big thing nakon rdr2, kakva prodaja konzole haha. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 Horor od akcije. Kontam si da taj koji radi akcije samo napravi copy paste nekog ranije kataloga, eventualno korigira cijene i zaradio je plaću. #sonyuhljeb 

 

Btw, meni ne smeta rasprava o igrama unutar teme, pogotovo kada je u pitanju triple A naslov. 

 

 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

 

Ne, krivo. Težak je život siromašnih gamera. Bez obzira na kojoj platformi. 

Doduše to je ponešto i oksimoron, jer većina su siromašni pošto previše gejmaju, a premalo rade. Osim onih što su nasljedili bogatstvo :-P

 

Kupiš dobru grafičku pa igraš dugi niz godina. Ako kupuješ smeće nikad se nećeš dobro igrati.

A promašio si sve u pokušaju ponižavanja, FPS ne ovisi toliko o varijantama high end grafičke koliko o grafičkim postavkama i rezoluciji, što na PCu lako podesiš ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
tomko kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

 

Ne, krivo. Težak je život siromašnih gamera. Bez obzira na kojoj platformi. 

Doduše to je ponešto i oksimoron, jer većina su siromašni pošto previše gejmaju, a premalo rade. Osim onih što su nasljedili bogatstvo :-P

 

Kupiš dobru grafičku pa igraš dugi niz godina. Ako kupuješ smeće nikad se nećeš dobro igrati.

A promašio si sve u pokušaju ponižavanja, FPS ne ovisi toliko o varijantama high end grafičke koliko o grafičkim postavkama i rezoluciji, što na PCu lako podesiš ;-)

 ne ponižavam, nego ironicno komentiram pc gejming scenu...nikome nista osobno...evo tek sam sad pogledao kako ide nick name covjeka kojemu sam ovo napisao :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 9:50 (tomko).
14 godina
offline
PlayStation 4

Nahajpaste me i sad ja moram kupiti RDR2. A ne igram ništa godinu dana pa neću ni ovo. Bitno da stoji u library.

Uzet ću ga na američkom storeu. Ipak je cca 150 kn jeftiniji

A za mjesec dana bf5. To ću, nadam se, zaista i igrati.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 10:26 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

U Osjeku ovu subotu akcija u Links-a kontroler 40% jeftiniji, cca 300 KN. Samo je neki happy-hour pa samo unutar tih sat vrimena

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...

U Osjeku ovu subotu akcija u Links-a kontroler 40% jeftiniji, cca 300 KN. Samo je neki happy-hour pa samo unutar tih sat vrimena

 

Znaci ne moze se online kupiti?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

A za mjesec dana bf5. To ću, nadam se, zaista i igrati.

 BF V će ići u pola cijene na PSN-u mjesec dana nakon izlaska.

PSN - DeniZg80
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Uzet ću ga na američkom storeu. Ipak je cca 150 kn jeftiniji

A za mjesec dana bf5. To ću, nadam se, zaista i igrati.

 370 kn na US storeu. Fala na ovome info. Izgleda da cu ga i ja uzet prvi dan 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
tomko kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

 LOL pa napisao sam da ću dodati još love.

 I kaj ces onda vrtit benchmarke kao i ostatak foruma sa jakom grafickom :P

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
hummer0 kaže...
tomko kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

 LOL pa napisao sam da ću dodati još love.

 I kaj ces onda vrtit benchmarke kao i ostatak foruma sa jakom grafickom :P

 

Benchmark izvrtiš jednom da vidiš kako si sad jak, i to je to. I da imaš history kako si evoluirao kroz vrijeme :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ezio kaže...

A za mjesec dana bf5. To ću, nadam se, zaista i igrati.

 BF V će ići u pola cijene na PSN-u mjesec dana nakon izlaska.

 

Pa i to bum uzeo na američanskom storeu. Neće valjda pasti ispod 200 kn nakon mjesec dana. A i da padne, već ću ga odigrat 15 minuta pa će mi se isplatiti

PSN - darklydexter
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
DeniZg kaže...
Ezio kaže...

A za mjesec dana bf5. To ću, nadam se, zaista i igrati.

 BF V će ići u pola cijene na PSN-u mjesec dana nakon izlaska.

 

Pa i to bum uzeo na američanskom storeu. Neće valjda pasti ispod 200 kn nakon mjesec dana. A i da padne, već ću ga odigrat 15 minuta pa će mi se isplatiti

 

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

 Koju si adresu stavija? Triba pazit na savezne drzave i nac onu bez poreza.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Benchmark izvrtiš jednom da vidiš kako si sad jak, i to je to. I da imaš history kako si evoluirao kroz vrijeme :-)

 Bitanga ti se držiš one svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 16:40 (hummer0).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

rdr2 trailer izašao, hype na max...još 8 dana samo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Bitanga kaže...

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

 Koju si adresu stavija? Triba pazit na savezne drzave i nac onu bez poreza.

 

Stavija san Portland, Oregon.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Postao sam RDR2  trailer u RDR2 temi nema par minuta. 

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Bitanga kaže...

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

 Koju si adresu stavija? Triba pazit na savezne drzave i nac onu bez poreza.

 Jel se može to promijeniti na postojećem accountu? Ja neznam točno koju saveznu državu sam stavio ali počelo mi je naplaćivati taj porez nedavno što prije nije bio slučaj.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...
Bitanga kaže...

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

 Koju si adresu stavija? Triba pazit na savezne drzave i nac onu bez poreza.

 Jel se može to promijeniti na postojećem accountu? Ja neznam točno koju saveznu državu sam stavio ali počelo mi je naplaćivati taj porez nedavno što prije nije bio slučaj.

 Mislim da može imaš onaj padajući izbornik kad stisneš edit i klikneš kod države koju si izabrao.

Ja sam kupio kuću na Floridi pa sa nju odabrao.

 

P.S. jel neko igrao Resident Evil 7: Biohazard nudi mi čovjek u zamjenu za Diablo: Ultimate edition- Reaper of Souls.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 16:59 (hummer0).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...
Bitanga kaže...

Evo i ja kreirao US account. Stalno sam odgađao, al sad je dobro vrijeme.

 Koju si adresu stavija? Triba pazit na savezne drzave i nac onu bez poreza.

 Jel se može to promijeniti na postojećem accountu? Ja neznam točno koju saveznu državu sam stavio ali počelo mi je naplaćivati taj porez nedavno što prije nije bio slučaj.

 Mislim da može imaš onaj padajući izbornik kad stisneš edit i klikneš kod države koju si izabrao.

Ja sam kupio kuću na Floridi pa sa nju odabrao.

 

P.S. jel neko igrao Resident Evil 7: Biohazard nudi mi čovjek u zamjenu za Diablo: Ultimate edition- Reaper of Souls.

 Upravo prelazim ... 5 sati igranja... mogu ti reći da mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao...uživam u svakom trenutku...horror pravi

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Stavija san Portland, Oregon.

 Haha i ja san u Oregonu. 

 

Moze se minjat adresa na postojecen acc.

7 godina
offline
PlayStation 4

A eto, kud svi turci.. preorderan RDR2 sa US storea, jos jednon sve pohvale za pcgamesupply. Uzea bonove za store, niti minuta nije prosla nakon uplate i poslali su kodove.

 

Edit: koji san ja kreten..nisan skuzija da je moj zadnji post,  moga san editat. Skuzajte na spamu

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 20:53 (Tututuru).
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

A eto, kud svi turci.. preorderan RDR2 sa US storea, jos jednon sve pohvale za pcgamesupply. Uzea bonove za store, niti minuta nije prosla nakon uplate i poslali su kodove.

 

Edit: koji san ja kreten..nisan skuzija da je moj zadnji post,  moga san editat. Skuzajte na spamu

 

Ja isto uzimam od njih kodove, i za Nintendo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Batman Return to Arkham i Arkham Knight, to se isplati igrat?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Batman Return to Arkham i Arkham Knight, to se isplati igrat?

 Ah sad, ako voliš stealth/akcijske igre iz trećeg lica onda definitivno da. Sve tri igre su bila ozbiljni kandidati za GOTY nagrade u godinama kad su izašle. Bez dvojbe jedan od boljih serijala uopće. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Da li postoji neki nacin da se save prebaci sa jednog racuna na drugi?

 

Mislim da sam citao kao da bi trebalo moci preko one opcije za backup, da tu exportujem i na drugi account importujem ali nisam siguran jer znam i da su saveovi zakljucani na konzolu i racun.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 8:50 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Da li postoji neki nacin da se save prebaci sa jednog racuna na drugi?

 

Mislim da sam citao kao da bi trebalo moci preko one opcije za backup, da tu exportujem i na drugi account importujem ali nisam siguran jer znam i da su saveovi zakljucani na konzolu i racun.

 https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Može, ali ide sporije.

Ja sam napravio backup save iako ima i u cloud-u, pa sve skinuo ponovo brže mi je bilo.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
arnes_king kaže...

Da li postoji neki nacin da se save prebaci sa jednog racuna na drugi?

 

Mislim da sam citao kao da bi trebalo moci preko one opcije za backup, da tu exportujem i na drugi account importujem ali nisam siguran jer znam i da su saveovi zakljucani na konzolu i racun.

 https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Može, ali ide sporije.

Ja sam napravio backup save iako ima i u cloud-u, pa sve skinuo ponovo brže mi je bilo.

Ali tu se radi o istom Accountu.

Mislim da arnes_king zanima, da li moze preseliti save na drugi racun.

Recimo u nekoj igri ja imam sve otkljucano, ali zelim svoj save prebaciti njemu na Account, pa da on moze u startu imati moje otkljucane stvari.

 

arnes_king 

Mislim da ti to ne podrzavaju sve igre. Ali nista te ne sprecava da probas. S backup save, prebaci na stick, pa probaj na drugom racunu.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice