PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ma podešeno sve ali pre tiho je to, kao da si na 30%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

pa znam,kažem...tako i meni

 

doduše ja igram pretežito SP igre,i želim još veći doživljaj dok igram...tako da mi se Sharkoon čine ok

 

Nadam se da će bit glasne

 

edit: ovo mi zvuči malo decibela - Sensitivity: 98 dB ± 3 dB za Sharkoon,s obzirom da i moje Superlux isto imaju

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 0:06 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

pa znam,kažem...tako i meni

 

doduše ja igram pretežito SP igre,i želim još veći doživljaj dok igram...tako da mi se Sharkoon čine ok

 

Nadam se da će bit glasne

 Brijem da si najsigurniji sa ovima, zabiđeš gamepad ali nisu baš jeftine.

 

 

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja koristim obične akg koje su došle s mojim S8 i rade perfektno. Moram na 70% držati zvuk, iznad mi je preglasno.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam siguran da ćeš s tim kotačićem postići puno, ja ih imam i koristim bez tog dijela jer je odvojiv, i ako me sjećanje ne vara - na tom nastavku gdje je i kontroler glasnoće imaš dva izlaza (audio i mic) tako da u principu ako ih želiš kupiti zbog kotačića - ništa od toga. S druge strane, super je sto im se mikrofon može fizički skinut i odvojit, i glasnoća je po meni zadovoljavajuća. Platis ih 200kn i dobiješ to sto si platio a bome i vise :)
Jedina zamjerka ali to je vise subjektivne prirode je materijal koji ide oko ušiju, nekad mi bas zna bit neudobno i vruće. All in all - preporuka do 200-250kn slušalice definitivno
PSN: Carlikaa
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni su Skiller SGH1 dovoljno glasne kad ih spojim na Dulashock i nikad ne poglasnim do kraja. Već na pola mi je pre-preglasno.

Kad ih spojim na mob, onda nekad na mobu poglasnim skoro do kraja.

Dakle, vjerojatno je do izvora zvuka, a ne do samih slušalica.

 

Onaj kotačić koji je za glasnoću je na dodatnom kablu koji ima razdijeljen Audio in i Audio out. Njega ni ne koristim kad spajam na Dualshock4 ili mob.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 0:58 (DeniZg).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Eto već vas je par reklo da su dovoljno glasne tako da mislim da ću se odlučit za njih...

 

Čekaju me God Of War,AC:Origins i Last Of Us da ih iskusim sa punim doživljajem zvuka :)

 

EDIT: Vidim ima i SGH2 isto,imaju samo neke LED lampice i 94dB(98 SGH1)...ima li netko njih?

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 0:31 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
TLOU ti je bolje igrati bez slušalica, ugraďeni zvučnik na gamepadu pridonosi atmosferi u nekim efektima, slušanju snimljenih poruka i sl.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SGH2 imaju USB tako da bi ih morao priključiti na konzolu direktno a ne u kontroler sto je po meni glupo :)
PSN: Carlikaa
15 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

A kad je na "CHAT" onda se nečuje uopće zvuk iz igre,a "ALL AUDIO" se čuje...i pojačano one crtice stupnjeva sve do kraja,i opet tiho.

te koje ja imam superlux su studijske i baš je tiho se čuje

 

Dok ove Sharkoon SGH1 imaju onaj kotačić za pojačavat,možda bi s tim došlo na zadovoljavajuću razinu glasnoće koju ja želim :/

 

Ako su studijske vrlo je vjerojatno da imaju veliku impedanciju koja je prevelika za pojačalo u DS4. Studijske slušalice trebaju imati i adekvatno pojačalo.

Probaj s onima za mobitel prvo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 1:14 (Bitanga).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

SGH2 otpadaju onda

 

@bitanga da,imaju 56 impedanciju,dok ove vidim SGH1 imaju 32...a čita sam da što je manja da je zvuk glasniji...

One za mobitel(Samsung) su isto pretihe

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 1:40 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

SGH2 otpadaju onda

 

@bitanga da,imaju 56 impedanciju,dok ove vidim SGH1 imaju 32...a čita sam da što je manja da je zvuk glasniji...

One za mobitel(Samsung) su isto pretihe

 

To bi bilo to onda. Ja imam jedne Audio Technica od 35ohma i dobro se čuju na DS4. Isto su kvalitetne, ali su namjerno napravljene s manjom impedancijom da se mogu spajati na mobitele.

Kvalitetna pojačala uvijek imaju podešavanje impedancije headphones izlaza da se može prilagodit slušalicama, ali DS4 nema, pa slušalice s velikom impedancijom budu pretihe.

 

Sve što ti dobro zvuči na mobu trebalo bi i na DS4. Probaj tako malo testirati. Drži se rangea 16-32ohma +/-

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Jel impedancija jedino o čemu ovisi glasnoća na plejki?

 

Ja imam, npr., HyperX Cloud Core sluške, na specifikacijama piše "Nominal impedance: 60 Ω per system" (screenshot), ali ja čisto okej čujem kad ubodem u DS4 (osim što povremeno prekida, ali ne znam da li je to do sluški). Doduše, sve mora biti na max glasnoći i ako bih baš htio neku brutalnu glasnoću, to ne mogu. Ali ova glasnoća koju imam je i više nego zadovoljavajuća.

PSN ID: PlayingCasually
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Jel impedancija jedino o čemu ovisi glasnoća na plejki?

 

Ja imam, npr., HyperX Cloud Core sluške, na specifikacijama piše "Nominal impedance: 60 Ω per system" (screenshot), ali ja čisto okej čujem kad ubodem u DS4 (osim što povremeno prekida, ali ne znam da li je to do sluški). Doduše, sve mora biti na max glasnoći i ako bih baš htio neku brutalnu glasnoću, to ne mogu. Ali ova glasnoća koju imam je i više nego zadovoljavajuća.

Glasnoća slušalica ovisi o impedanciji i osjetljivosti tj. dB SPL/mW. 

10 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

SGH2 otpadaju onda

 

@bitanga da,imaju 56 impedanciju,dok ove vidim SGH1 imaju 32...a čita sam da što je manja da je zvuk glasniji...

One za mobitel(Samsung) su isto pretihe

 

Hd 662 ima potpuno istu impedanciju i osjetljivost ka SGH1, po svemu to ne bi tribalo bit ništa glasnije. Uzmi neki portable amp ka FiiO A1 jeftinije je nego nove sluše.

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

koju da uzmem, AC origins ili Odyssey? obje su trenutno na akciji, a buđet nije dovoljno velik :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Novi sam u PS svijetu pa mi treba pomoć:

otvorio sam acc i kupio prvu igru na hrvatskom PS storeu. Sad vidim da su igre koje bi još htio na USA storeu dosta jeftinije (npr. 3$ dok je kod nas ista 229kn). Mogu li ja otvoriti novi acc, na kojem ću staviti USA store i tamo kupovati s njega, i dalje igrati s oba acca?

 

Je li to dozvoljeno? Mogu li dobiti ban? Kakve su prakse?

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Citaj zadnjih par strana. 

 

Shema je u tome da mozes igrati na HR accu samo ako postavi US account kao primarni account za tvoj PS4. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Jel igrao tko kakve racing igrice, kao Need For Speed ili Project Cars 2?

Vidim da ima nekih kojima su cijene i do 70% nize, recimo most wanted je za manje od 40kn, project cars 2 149, nfs payback 139 i tako, da ne gubim zivce samo na fifi. Iako je i fifa sad na nekih 229kn ako se ne varam, nisu losi popusti trenutno, mada sam vidio da je ljeti bio bundle od 3 igre need for speed, sad mi je zao sto ga nisam za tih 250kn uzeo, to je bilo nista, a nisam bio s parama bas na dobrom...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Vani je Resident Evil 2 Remake Demo. Upamtite da imate samo jedan pokušaj, tj 30 min po accountu. Ne pomaže brisanje savea i offline kako neki pričaju.
Dojam je odličan, puno bolje od sedmice, tesko je, dosta puta su me zombiji zagrlili, pa cak i ubili. Pa sam opet igrao na US accountu.

Probajte, ali vam preporučam da bar jednom vidite neki video, ja sam nasljepo isao i trcao sam ko curica po hodnicima i nisam presao demo jer nisam znao kud ići. :)

Bacite pogled na moj gameplay ako zelite: 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 11:42 (Gogy7).
Moj PC  
4 1 hvala 6
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Vani je Resident Evil 2 Remake Demo. Upamtite da imate samo jedan pokušaj, tj 30 min po accountu. Ne pomaže brisanje savea i offline kako neki pričaju.
Dojam je odličan, puno bolje od sedmice, tesko je, dosta puta su me zombiji zagrlili, pa cak i ubili. Pa sam opet igrao na US accountu.

Probajte, ali vam preporučam da bar jednom vidite neki video, ja sam nasljepo isao i trcao sam ko curica po hodnicima i nisam presao demo jer nisam znao kud ići. :)

Bacite pogled na moj gameplay ako zelite: 

 

baš mi izgleda super, baš to što je remake a ne remaster, odlično

 

cijena je vjerojatno standard 60 eura?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

A kad je na "CHAT" onda se nečuje uopće zvuk iz igre,a "ALL AUDIO" se čuje...i pojačano one crtice stupnjeva sve do kraja,i opet tiho.

te koje ja imam superlux su studijske i baš je tiho se čuje

 

Dok ove Sharkoon SGH1 imaju onaj kotačić za pojačavat,možda bi s tim došlo na zadovoljavajuću razinu glasnoće koju ja želim :/

 Ne kad ih spojiš na kontroler nemaš taj kotačić. Možeš ih samo pojačavati u meniju. Kotačić je iza onog dijela di je jednostruki banana džek. to je za komp.

Ajde danas ću opet probati jačinu u više igara.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Događa li se još nekome da mu povremeno prekida zvuk u sluškama kada su spojene na kontroler? Ne znam da li je to normalno ili je vrijeme da umirovim kontroler(e) i nabavim drugi... 

Meni radi dobro od pocetka, nema prekidanja. Isprobaj razne kombinacije (drugi DS4, slusalice, pa vidi da li se ponavlja prekidanje).

XXX kaže...

Meni je preko gamepada zvuk također pre tih, pojačano do kraja u postavkama i probano sa više slušalica. To je jedino kaj me malo razočaralo na plejci.

Koristim SteelSeries 7H, a prije Sennheiser hd201. Nikakvih problema s glasnocom na DS4.
Jedini problem s previse tihim zvukom sam imao kad sam spojio PSVR, ali vjerojatno nesto moram u postavkama podesiti.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Dobar je demo, pola sata proleti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Dobar je demo, pola sata proleti.

Ni inace pola sata nije bas predugo dok igras igre 

PSN - ediholic
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
MSX kaže...

Događa li se još nekome da mu povremeno prekida zvuk u sluškama kada su spojene na kontroler? Ne znam da li je to normalno ili je vrijeme da umirovim kontroler(e) i nabavim drugi... 

Meni radi dobro od pocetka, nema prekidanja. Isprobaj razne kombinacije (drugi DS4, slusalice, pa vidi da li se ponavlja prekidanje).

Jedino da probam s drugim sluškama. Imam dva kontrolera i na oba zna prekidat. Ali kad su spojene na komp ili na mob, ne prekida ništa. Doduša, oba kontrolera su launch modeli iz 2014., pa zato i brijem da bi moglo eventualno biti nešto s kontaktima ili baterijom; ionako se brzo prazne.

PSN ID: PlayingCasually
15 godina
offline
PlayStation 4

Za one kojima treba KVM switch, Aten CS22U KVM Switch je odličan izbor, cijena 133kn. Lako se spoji i radi bez problema. Tipkovnica i miš se uključe u usb portove na jednoj strani, komp i ps4 na druga dva i to je to. Vga portovi se ne koriste.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Jel igrao tko kakve racing igrice, kao Need For Speed ili Project Cars 2?

Vidim da ima nekih kojima su cijene i do 70% nize, recimo most wanted je za manje od 40kn, project cars 2 149, nfs payback 139 i tako, da ne gubim zivce samo na fifi. Iako je i fifa sad na nekih 229kn ako se ne varam, nisu losi popusti trenutno, mada sam vidio da je ljeti bio bundle od 3 igre need for speed, sad mi je zao sto ga nisam za tih 250kn uzeo, to je bilo nista, a nisam bio s parama bas na dobrom...

 Svi ste to igrali samo na PC-u kao i ja, jelda? haha 

Kovačić
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jesu te Sharkoon SGH1 dobre i glasne i za SP igre pošto ja online uopće ne igram niti koristim mikrofon?

 

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne. Kad igraš SP, uopće se ništa ne čuje.
PSN - DeniZg80
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice