PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

Ovo što si nabrojao svakako spada u kategoriju "opće kulture" Playstationa. Moja preporuka je da svakako odigraš Horizon Zero Dawn. Ako naginješ na mazohizam možeš probati i Bloodborne. 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Ovo što si nabrojao svakako spada u kategoriju "opće kulture" Playstationa. Moja preporuka je da svakako odigraš Horizon Zero Dawn. Ako naginješ na mazohizam možeš probati i Bloodborne. 

Prešao sam Souls serijal na PC-u i planiram uzeti Sekiro za PC, a za Bloodborne sam čuo da je u 30 fps-a na PS-u pa me je to malo odbilo, ali mogao bi i to probati ako ulovim neku akciju.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Spiderman također dodaj na listu uz sve ovo kaj si nabrojao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...
Spiderman također dodaj na listu uz sve ovo kaj si nabrojao.

 Dobio sam ga uz konzolu, igrao par sati ali nije baš moj đir...

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Onad i nema više nekih ekstra ekskluziva...možda Days gone koji izlazi za koji tjedan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

God of War digital deluxe edition 269 kn na storeu.  

 

KLIK

 
0 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nema veze šta je u 30 fps-a.To moraš odigrat.Fenomenalna igra.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Horizon obavezno,bloodborne isto tako

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel probao tko ovaj world war z? kakav je? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Jel probao tko ovaj world war z? kakav je? 

 Ja osobno nisam no ako ti ikako može pomoći HCL.hr

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Days Gone


Kako ovo lose izgleda. Teksture lose, muljave, opet imamo ono sivilo preko ekrana, sve zblurano ako je dalje od 2m. Pogledajte samo razinu motion blura u igri. Animacije loše, kretanje lika lose, fokus lika nije gdje puca, govorne animacije loše, zombiji copy paste. Svijet prazan, samo su nabacali hrpu zombija. Ai zombija loš. Lik je ukocen, motor kao da klizi po cesti.

U komentarima su svi nahypani. Svi woooow kako dobro izgleda, kako super djeluje.

Jesam li ja lud, slijep, nesto krivo tumačim ili prekritican? Meni ovo izgleda i djeluje kao nesto sto bi izbacio EA a ne Sony Eskluziva. Ovo je jedina dosad eskluziva koju ne zelim igrati.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ovo je nešto realniji video.

 

 

Grafički i tehnički čini se da je igra odlična, jedino igrivost i priča ostaju pod upitnikom (jeli vrijedno igranja), ali to će se sve vidjeti kada krenu prve recenzije.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ne mogu ni ja reći da me Days Gone privlači. Ne vidim tu ništa posebno inovativno. Na kraju dana to je open world zombie survival igra, studia koji 10 godina nije napravio išta relevantno. Stoga razloga za preveliki hype baš i nema, a iskreno nije baš ni da vidim neki veliki hype oko igre. Izlazi za 3 dana, a bome se ne sjećam kad ju je itko ovdje zadnji put spomenuo. Isprobati ću eventualno ako priča iznenadi kvalitetom, ali toliko sam u zaostatku s ostalim igrama da neće tako brzo doći na red. 

 

Naravno, to ne znači da će igra biti loša niti da netko baš ne želi još jedan open world survival. Jednostavno ne može svaka ekskluziva biti GOTY kandidat. Sony je imao solidan streak zadnjih godinu dvije, ali to istovremeno "baca" ogroman uteg na sve ekskluzive koje dolaze. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 21:21 (Hexfire).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Dugo će mi trebat da zaboravim rdr2 da bi igrao neku drugu open world igru.mpzda gta6

 

days gone ce biti flop.mislim to od pocetka.cim sam vidio igru.apsolutno me nista nije impresioniralo

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Days Gone
Exclusive PS4™ Theme
Customize your PlayStation®4 system with this Days Gone Dynamic Theme and Avatar Pack.
https://www.playstation.com/en-us/network/store/countdown-to-launch/days-gone/

RD
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Dugo će mi trebat da zaboravim rdr2 da bi igrao neku drugu open world igru.mpzda gta6

 

days gone ce biti flop.mislim to od pocetka.cim sam vidio igru.apsolutno me nista nije impresioniralo

 

Moram priznati da ni ja nisam nešto posebno impresioniran. Dosta to prosječno izgleda za igru koja je na kraju životnog vijeka konzole. 

 

I da, RDR2 mi je poprilično pokvario uživanje u svemu što slijedi, jer načekat ćemo se da nešto tehnološki nadmaši to čudo. Igram Assassin's Creed Odyssey i premda igra izgleda sjajno, stalno je uspoređujem s RDR2, ne mogu si pomoći. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni Days Gone izgleda solidno. Da, igra nije na razini prijašnjih AAA Sony ekskluziva, no to ne znači da neće biti dobra. Ono što meni upada u oči baš kao loše je vožnja motora i to po zavojima. Izgleda baš kao low budget igra. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zato jer ima miljun igara na temu zombija ili kako oni to zovu u igri frikova.Nije uopće zanimljiva tematika.
Uz Spiderman jedina PS4 ekskluziva koju neću kupit.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Zato jer ima miljun igara na temu zombija ili kako oni to zovu u igri frikova.Nije uopće zanimljiva tematika.
Uz Spiderman jedina PS4 ekskluziva koju neću kupit.

 Kojih to milijun igara na temu zombija, a da je open world?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Left4Dead, Dead Island 1 i 2, Dying Light, Last of Us, RDR Undead Nightmare, World War Z...ima kolko hoćeš.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 14:45 (DeniZg).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Uncharted 4

 

Izvrstan završetak priče, prekrasna grafika, avntura koja se mora odigrati.

Pod minuse bi stavio kaj je sve skupa prelagano, možda i malo prekratko te glavni negativac nema nikavu karizmu.

 

9/10

 

Meni najbolji dio u serijalu, epilog sa svojm nostalgijom mi je posebno drag.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Left4Dead, Dead Island 1 i 2, Dying Light, Last of Us, RDR Undead Nightmare, World War Z...ima kolko hoćeš.

 Koliko su stare te igre? Nije baš da u zadnje vrijeme ih ima previše. I The Last of Us nije open world.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Kaqj se Days Gonea tiče ima tu nesreću kaj dolazi nakon remek djela RDR 2 uz zombi apokalipsu koja je ljudima već lagano izlizana.

 

Meni to i ne smeta, ali jako me brine loš AI koji sam vidio kod ljudskih protivnika po trailerima...to me skroz nervira i odbija od igre. Imaju prejadne skripte.  Nadam se da se varam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Jedna stvar o kojoj još uvijek ne znamo previše je priča u Days Gone. Dosta sam čitao o tome da je priča dobra i emotivna. Ako je stvarno toliko dobro, onda čak i nešto lošiji gameplay može proći.

 

Pa ni Last of Us nema neznam kakav gameplay ali je priča to što gura tu igru prema naprijed i čini ju posebnom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjerujte mi, postoji razlog zašto nismo puno toga vidjeli o Days gone i zasto su im trajleri kratki i puni rezova. Vec se jednom odgodio izlazak igre a i radi ju studio kojem je ovo prevelik zalogaj. Puno tog skrivaju a nemaju se nicim posebnim ni pohvaliti. Zasad hajpaju igru preko marketinga ali kad dodu recenzije bit ce to puno drugacija priča.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vjerujte mi, postoji razlog zašto nismo puno toga vidjeli o Days gone i zasto su im trajleri kratki i puni rezova. Vec se jednom odgodio izlazak igre a i radi ju studio kojem je ovo prevelik zalogaj. Puno tog skrivaju a nemaju se nicim posebnim ni pohvaliti. Zasad hajpaju igru preko marketinga ali kad dodu recenzije bit ce to puno drugacija priča.

 

Vjerujemo ti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni je The Last of Us imao jako dobar gameplay.

I multiplayer je bio dosta popularan, što ne bi bilo moguće bez dobrog gameplaya.

 

Days Gone mi djeluje kao još jedna u nizu zombie igara, samo sa pričom i prezentacijom na razini Uncharteda.

Tko voli zombije, super igra. Mi ostali ćemo vjerojatno čekati neko sniženje.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 18:34 (DeniZg).
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Tako je, ključne su tvoje riječi citiram " a mi ostali ćemo čekat neko sniženje" jer ovo baš ne vuče na neopozivi preorder.

Bolje malo pričekati.

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vjerujte mi, postoji razlog zašto nismo puno toga vidjeli o Days gone i zasto su im trajleri kratki i puni rezova. Vec se jednom odgodio izlazak igre a i radi ju studio kojem je ovo prevelik zalogaj. Puno tog skrivaju a nemaju se nicim posebnim ni pohvaliti. Zasad hajpaju igru preko marketinga ali kad dodu recenzije bit ce to puno drugacija priča.

 Tako nekako i meni izgleda. Kao da su puno ranije planirali izbaciti igru, ali je negdje zapelo. U svakom slučaju, znat ćemo sigurno za par dana. Kuda bolje za sve nas da i ova igra nastavlja ovaj Sonyev niz odličnih igara.

 

 

EDIT:

Bajdevej, ako je netko nabavio novi Mortal Kombat neka nabaci malo dojmova. Posebno o multiplayer net codeu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 19:25 (Hexfire).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Bacam se sada na Horizon zero down i poslije ekspanziju.

 

To mi je zadnja neodigrana ekskluziva koja me zanima, naokon tkoga 99% da prodajem konzolu i jednog dana nabavljam PS5, na kojem ću odigrati nadolazeče hitove

kada jeednom budu na debljem popustu. Silom prilika imao sam nešto više slobodnog vremena i u cc pet mjeseci odigrao sve kaj me zanimalo 

 

ps pozdrav ursusc355  čujem da nisi zadovoljan slušalicama na preko PS4 kontrolera 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 20:39 (XXX).
Moj PC  
5 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice