PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
15 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

evo ti najbolja usporedba moguca

 

Protected like their lamingtons from sun and blowing sand Our captioneer then swaps to prose as if from sea to land
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori

a gledo sam to vec sve al ne skodi jos jednom

15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...

a gledo sam to vec sve al ne skodi jos jednom

hehe 

a gle on veli da mu je od ps3-a controller mali,a nakon xbox-ovog ce valjda i tebi bit no ja imam vecu saku od tog lika 

pa mi nije uopce mal (to je vise stvar navike kad ja koristim dualshock jos od ps1 )

jedino mi se na xbox-ovom controlleru ne sviđa ono sa baterijama i dpad koje je bolje rjeseno na ps3 

Protected like their lamingtons from sun and blowing sand Our captioneer then swaps to prose as if from sea to land
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...
R4zOR229 kaže...

a gledo sam to vec sve al ne skodi jos jednom

hehe 

a gle on veli da mu je od ps3-a controller mali,a nakon xbox-ovog ce valjda i tebi bit no ja imam vecu saku od tog lika 

pa mi nije uopce mal (to je vise stvar navike kad ja koristim dualshock jos od ps1 )

jedino mi se na xbox-ovom controlleru ne sviđa ono sa baterijama i dpad koje je bolje rjeseno na ps3 

To nije pošteno po meni. XBox je XBox, PS3 je PS3. Nema tu razgovora, što kupiš - kupiš.

 

2. Imam ja jedno pitanje: Gdje da nabavim PS3 White Controller u HR?

15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...

Jel bi bio problem nekom ko je u ruci drzo gamepad od xboxa 360 usporedit s dualshockom 3(mislim da one ide sa slimom?)znaci zanima me sama masnivnost i čvrstoca gamepada jel mi je do x360 fakat super kaj se tog tice dobra plastika itd,a dualshock 2 mi je nekak raden od losije plastike i nije me bas odusevio kaj se tog tice

X360 kontroler je najbolji koji sam imal prilike koristiti, jedini minus su baterije (zbog njih je i teži od PS3 dualshock kontrolera), al može se kupiti ona neka punjiva baterija (samo opet je to investicija od kojih 150kn, a ima i žičana verzija).

 

Boxov je ergonomičniji, jednostavno je najbolji kontroler do sad + puno bolji triggeri nego na PS3 kontroleru i bolji položaj lijeve 'gljive'. Kvaliteta plastike je u rangu Boxovog tak da s tim nema problema!

 

1. x360

2. gamecube

3. PS3

4. Xbox (manja verzija ofc)

5. PS2

6. Xbox (oriđiđi mamut)

 

Evo tak bi bilo nekaj glede kvalitete kontrolera od zadnje 2 generacije (po kvaliteti) koje sam koristil!

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 23:27 (Shai Hulud).
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori

X360 kontroler je najbolji koji sam imal prilike koristiti, jedini minus su baterije (zbog njih je i teži od PS3 dualshock kontrolera), al može se kupiti ona neka punjiva baterija (samo opet je to investicija od kojih 150kn, a ima i žičana verzija).

 

Boxov je ergonomičniji, jednostavno je najbolji kontroler do sad + puno bolji triggeri nego na PS3 kontroleru i bolji položaj lijeve 'gljive'. Kvaliteta plastike je u rangu Boxovog tak da s tim nema problema!

 

1. x360

2. gamecube

3. PS3

4. Xbox (manja verzija ofc)

5. PS2

6. Xbox (oriđiđi mamut)

 

Evo tak bi bilo nekaj glede kvalitete kontrolera od zadnje 2 generacije (po kvaliteti) koje sam koristil!

a gle meni se pak ne sviđa to kaj je lijeva gljiva gore 

to mi nikak ne pase i ne smatram da je to bolje 

valjda jer mi se ruka vec oblikovala za dualshock Namigiva Belji se

Protected like their lamingtons from sun and blowing sand Our captioneer then swaps to prose as if from sea to land
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 23:54 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

A gle, preferiram od konzola PS3, ali ovo je jednostavno realno gledano i dosta ljudi koje znam su se složili oko toga da je Boxov bolji. Šteta mi je kaj su zeznuli triggere (kaj hoće prst skliznuti dolje) - to mi je najveći minus, ovo s gljivom nije tolko bitno, već dosta imam igranja i na X-u i na PS-u tak da meni nije problem prebacivanje s jednog na drugog, ali - ergonomski je bolji Boxov.

 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
Shai Hulud kaže...

A gle, preferiram od konzola PS3, ali ovo je jednostavno realno gledano i dosta ljudi koje znam su se složili oko toga da je Boxov bolji. Šteta mi je kaj su zeznuli triggere (kaj hoće prst skliznuti dolje) - to mi je najveći minus, ovo s gljivom nije tolko bitno, već dosta imam igranja i na X-u i na PS-u tak da meni nije problem prebacivanje s jednog na drugog, ali - ergonomski je bolji Boxov.

da to je istina bolje sjedne u ruku,a i mislim da se daju kupit za ps3 bolji trigeri 

Protected like their lamingtons from sun and blowing sand Our captioneer then swaps to prose as if from sea to land
15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
zeleni majmun kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
R4zOR229 kaže...

a gledo sam to vec sve al ne skodi jos jednom

hehe 

a gle on veli da mu je od ps3-a controller mali,a nakon xbox-ovog ce valjda i tebi bit no ja imam vecu saku od tog lika 

pa mi nije uopce mal (to je vise stvar navike kad ja koristim dualshock jos od ps1 )

jedino mi se na xbox-ovom controlleru ne sviđa ono sa baterijama i dpad koje je bolje rjeseno na ps3 

To nije pošteno po meni. XBox je XBox, PS3 je PS3. Nema tu razgovora, što kupiš - kupiš.

 

2. Imam ja jedno pitanje: Gdje da nabavim PS3 White Controller u HR?

vidio sam po oglasnicima

 

@hrvatskafarkasevec

 

pa triggeri su bolji na ds3 na xboxovom mi na LT i RT skliznu prsti dolje

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 0:12 (R4zOR229).
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...
Shai Hulud kaže...

A gle, preferiram od konzola PS3, ali ovo je jednostavno realno gledano i dosta ljudi koje znam su se složili oko toga da je Boxov bolji. Šteta mi je kaj su zeznuli triggere (kaj hoće prst skliznuti dolje) - to mi je najveći minus, ovo s gljivom nije tolko bitno, već dosta imam igranja i na X-u i na PS-u tak da meni nije problem prebacivanje s jednog na drugog, ali - ergonomski je bolji Boxov.

da to je istina bolje sjedne u ruku,a i mislim da se daju kupit za ps3 bolji trigeri 

To je taj problem kaj su prema unutra, umjesto prema van, pa nakon dužeg igranja dok se oznoje rukice hoće pobjeći. 

 

Vjerojatno je bilo dok su dizajnirali 'nemremo staviti prema van, tak je na Xboxu'. Smijeh

 

@RaZor

 

To su nijanse, jako je kvalitetan i PS3 kontroler da ne bi bilo zabune. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 0:19 (Shai Hulud).
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

samo jedno kratko pitanjce :D

gledao sam negdje imaju contoleri u kojih se moze mijenjati pozicija lijve gljivice i d pada,eh sad,ako ja namjestim raspored kao u XBoxa hoce li raditi na PS3

 

ps.jos nemam PS ali uveliko planiram

I got my weed from the west,my pills form the east....Young Money
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
Nyxem kaže...

samo jedno kratko pitanjce :D

gledao sam negdje imaju contoleri u kojih se moze mijenjati pozicija lijve gljivice i d pada,eh sad,ako ja namjestim raspored kao u XBoxa hoce li raditi na PS3

 

ps.jos nemam PS ali uveliko planiram

cek cek koji controlleri to mogu ?

Neki su glupi i bez Facebooka.........by Šef
15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori

nemore to vidio sam mozes sad dodati jos jedan analog preko onih gumbica,al ak oces ko xboxov imas na ebayu modan xboxov unutra sa pločicom od dualshocka tak da ga mora prepoznat ko ds3 a imas kuciste od xboxova

 

a ima i ovog i ja sam razmisljo da uzmem al pisat ce mi u igri gumbi od ps3 pa necu onda

 

http://www.consoleshop.com/product.php?productid=21074

 

btw moguce je i obratno ak nekog zanima

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 22:52 (R4zOR229).
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Vidio sam jednom negdje na netu takve kontrolere, ali nema sanse da se sjetim proizvodjaca i gdje sam to vidio.

Sjecam se da mi je to bilo super fora

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

To je onaj neki Saitekov. Uglavnom, pogledajte na njihovoj official stranici.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori

btw pazi ako ces tu uzimat da pogledas dali ima ms-ovu licencu da se nebi poslje cudil kak si banan s liva(ima malo cudnu politiku za takve stvari)

15 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel imaju ti controlleri motion controll jer neke igre se nedaju proc bez toga (ko kz2)

Neki su glupi i bez Facebooka.........by Šef
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Sad sam malo pogledal i navodno da nema motion senzor, a ni vibro funkciju (kao da samo radi vibro s ps2 i pc-em), tak da ovo baš nije najbolje rješenje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pitanje za stručnjake

koji format titlova treba biti da bi mi PS3 čitao za .avi filmove

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...

jel imaju ti controlleri motion controll jer neke igre se nedaju proc bez toga (ko kz2)

Sve igre koje podržavaju Sixaxis motion controllere možeš proći i sa joystickom bez motion sensora. Samo u opcijama igre staviš "Motion Sensor" ili "Sixaxis" na "off"

 

 

PSN: filip99
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 17:04 (AlienWare1).
15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
no_name983 kaže...

Pitanje za stručnjake

koji format titlova treba biti da bi mi PS3 čitao za .avi filmove

Hvala!

pa jel ti vidis citati jesam ti tu napiso

 

http://www.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/ps3-problem-ucitavanjem-titlova-filmove/56023.aspx

16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Zanima me kak i gdje nabaviti PSN bonove i u kolko cjenovnih rangova ih ima?

Hvala

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

 

Imam problem sa slikom na monitoru.
Naime imam ovaj monitor: http://www.pcw.co.uk/personal-comput.../philips-170x6
I sada kada spojim ps3 na njega on prepozna(monitor) da je ps3 tamo jer svijetli i upali se kada upalim ps3. Držao sam tipku na ps3(ono 5sec da se restartaju postavke) ali niša. Nema slike nikakve.
Prije je ps3 bio uključen u SDTV
PS3 je 80gb znači onaj debeli nije Slim.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
gamer5494 kaže...

 

Imam problem sa slikom na monitoru.
Naime imam ovaj monitor: http://www.pcw.co.uk/personal-comput.../philips-170x6
I sada kada spojim ps3 na njega on prepozna(monitor) da je ps3 tamo jer svijetli i upali se kada upalim ps3. Držao sam tipku na ps3(ono 5sec da se restartaju postavke) ali niša. Nema slike nikakve.
Prije je ps3 bio uključen u SDTV
PS3 je 80gb znači onaj debeli nije Slim.
  1. Jesi ga spajao prije na taj monitor ili je stalno bio na TV-u?
  2. Kojim kablom si ga spojio?
  3. Probaj isključiti i monitor i PS3 i kabel, pa ponovno stavi kabel pa uključi PS3 i monitor.
  4. Možda ti monitor ne podržava PS3..
  5. Provjeri spojeve, da li si dobro spojio na PS3 i monitoru. Nije ti dobro spajati uređaje kada rade..

 

PSN: filip99
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ma monitor je 4:3 sad mi je rekao neki lik. Nema šanse za HD ono...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
gamer5494 kaže...

Ma monitor je 4:3 sad mi je rekao neki lik. Nema šanse za HD ono...

Gle, ajde probaj sada PS3 ukopčati u stari TV, i ako radi, isprobaj ga opet na monitoru. Ako monitor ne radi, a TV radi, jbg, ne možeš preko tog monitora igrat.

PSN: filip99
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
AlienWare1 kaže...
gamer5494 kaže...

Ma monitor je 4:3 sad mi je rekao neki lik. Nema šanse za HD ono...

Gle, ajde probaj sada PS3 ukopčati u stari TV, i ako radi, isprobaj ga opet na monitoru. Ako monitor ne radi, a TV radi, jbg, ne možeš preko tog monitora igrat.

Probao sam to već odavno jbg.

15 godina
offline
RE: PS3 - Pitanja i odgovori
Armor kaže...

Zanima me kak i gdje nabaviti PSN bonove i u kolko cjenovnih rangova ih ima?

Hvala

neisplati se u hr to uzimat odi prek ebay il tak nes vidio sam u hr bonove od 20dolara za 220kn ono wtf!!!

15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

glede bonova, budem pital frenda, on nabavlja (sad ne znam za koj eu il us) psn JAKO povoljno prek njuškala. cifre tipa 80kn za 150 dolara.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice