PSP- sve o njemu

poruka: 17
|
čitano: 16.023
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PSP- sve o njemu

pozdrav... mislim uzet psp 3004 (poklon sebi za rođ) i sad imam par pitanja pa bih vas molio da mi odg na njih

 

1. imali gdje jeftiniji psp od ovog (ne rabljeni)

2. kako ide to modificiranje (svi detalji oko toga)

3. koja je razlika između psp 3000 i 3004?

4. postoji li aplikacija skype i facebook za 3004?

5. ima li 3004 kameru (ako ne moze li se to kupiti)- mislim za skype

6. kakva memoriska ide u 3004 i gdje ima za kupiti veće

7. mogu li se igre instalirati na memorisku sa UMD-a i pokretat sa memoriske bez UMD-a

8. hoce li igre jos dugo izlaziti za 3004 (s obzirom na vitu)

9. jesu kvarovi cesti i ogrebotine i pukotine tj kakva je izrada psp-a

10. jesu skupe igre preko psn-a?

11. kako ide kupovina igara preko psn-a?

 

hvala unaprijed {#}

the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PSP- sve o njemu
help
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSP- sve o njemu
Psp 3004 je ista stvar kao i 3000 samo je 3004 za europsko tržište.
Kvaliteta izrade izvanredna. Sjaj, izdržljivost - sve
Igre za psp će izlazit još dugo s obzirom da izlaze i one za ps2.
Modifikacija ovisi i trenutnom softwareu, nije za zafrkavat se sa njom al kad te netko nauči, lako ju je svladat. Meni je prijatelj pokazivao, nije neki problem. Ja jednostavno volim vidjet igre u kutiji.
Kameru trebaš kupit, cijena oko 300kn
Ima Skype aplikaciju. Facebook nema.
Meni se nikad nije pokvario, kao ni frendu, a ni rođaku čak. On je svoj doduše izgubio.
Memorijska ide pro duo. Nije skupa - do 300kn
13 godina
protjeran
offline
Re: PSP- sve o njemu
Genoxxx kaže...

pozdrav... mislim uzet psp 3004 (poklon sebi za rođ) i sad imam par pitanja pa bih vas molio da mi odg na njih

 

1. imali gdje jeftiniji psp od ovog (ne rabljeni)

2. kako ide to modificiranje (svi detalji oko toga)

3. koja je razlika između psp 3000 i 3004?

4. postoji li aplikacija skype i facebook za 3004?

5. ima li 3004 kameru (ako ne moze li se to kupiti)- mislim za skype

6. kakva memoriska ide u 3004 i gdje ima za kupiti veće

7. mogu li se igre instalirati na memorisku sa UMD-a i pokretat sa memoriske bez UMD-a

8. hoce li igre jos dugo izlaziti za 3004 (s obzirom na vitu)

9. jesu kvarovi cesti i ogrebotine i pukotine tj kakva je izrada psp-a

10. jesu skupe igre preko psn-a?

11. kako ide kupovina igara preko psn-a?

 

hvala unaprijed {#}

 

1. Pogledaj na nabava.net, no za 700-800kn možeš naći savršeno očuvani psp 3004 sa 8-16gb memorijskom preko oglasnika što je bolja investicija

 

2. Na početku se modificiralo putem posebne takozvane pandora baterije, no danas postoji softver pod imenom chickhen r2 koji radi na svim verzijama psp-a, može ga staviti i dijete od 5 godina, postupak traje svega par sekundi i najbitnije ne gubi se garancija psp-a jer se vrlo lako sve vraća na default postavke psp-a

 

3. Ovaj zadnji broj kod neke serije tipa 3004 ili 2004 je broj regije u koji spada

 

4. Skype na seriji 3 dolazi po defaultu, a facebook možeš koristiti putem browsera, mada te moram upozoriti da psp i nije najbolje riješenje za surfanje po webu...uglavnom nije to to...ako budeš imao priliku probati skužit češ kaj sam htio reći

 

5. Nema ni jedan psp kameru kao tvornički, ona je dodatak koji se može kupiti. Ima po oglasnicima za oko 200kn.

 

6. Od sonija pro duo ili čak brža pro-hg duo koja je brža i skuplja. Postoje i neke kineske kopije koje rade ali bolje imat jednu od ove dvije vrste

 

7. Ne. Orginali samo rade s diska (cd-a)

 

8. Sumnjam. Ako i budu ne vjerujem u nešto kvalitetne naslove, no i do sada imaš dosta dobrih naslova. No ne očekuj čuda, ipak je ovo prijenosna konzola

 

9. Kvarovi su jako rijeti, a čvrstoća ekrana je fenomenalna, fakat se trebaš potruditi oštetiti ekran i napravit ogrebotine, ja sam bio šokiran kolko je to čudo izdržljivo jer mi je pao više puta...i ni ogrebotine...

 

10. Ovisno o naslovu, neke se isplate neke ne.

 

11. Isto ko i za PS3

 

 

 

Uglavnom fora igacka koju sam više puta kupio i prodao. S vremenom se zasitiš igara no opet nakon nekog vremena se vrati nostalgija tako da mi je svaki puta bilo žao kad sam ga prodao. :)

 

Evo ako te još šta zanima reci, ja sam hvala bogu imao sve modele osim nove vita-e no to nije psp ne ps vita :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 23:24 (Doctor Freak).
11 godina
neaktivan
offline
PSP- sve o njemu

Htio sam da kupim PSP-3004 pa me interesuje kako se hakuje preko ChikenHen-a i da li se moze ostetiti PSP prilikom instaliranja ChikenHen-a. Nasao sam na ovom sajtu :  http://www.filecrop.com/chickhen-for-psp-3004.html ChikenHen pa me interesuje oceli mi raditi ukoliko ga instaliram ovaj od 110 kilobajta a za ovaj od 267KB treba mi neka sifra i kako da ga instaliram. Ili mozda ovaj prvi rar format od 27MB. Molim vas pogledajte pa mi javite!!!

nikola2013
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
psp

Preko cijelog ekrana mi se pojavljuju zelene okomite crte

nekada su prestajale sada su stalno,smeta mi pri igranju

Ako  zna li netko kako da ih se riješim ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: psp
Pozzz ljudi
Jedan mi nudi sivi psp 2000 i dvije igrice i 7 igrica na kartici...dali on toliko vrijedi i jel to znaci da e modan?
14 godina
offline
Re: psp
goran___1992 kaže...
Pozzz ljudi
Jedan mi nudi sivi psp 2000 i dvije igrice i 7 igrica na kartici...dali on toliko vrijedi i jel to znaci da e modan?

600 kn... da mozes igrat igre skinute sa interneta (piratske)

the sound of engine is cure for everything!
15 godina
offline
PSP- sve o njemu

ako imas malo noviji android sa ekranom bar 4.5", pogledaj ovo

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ppsspp.ppsspp&hl=en

 

na stranicama developera imas i verziju za PC, takoder postoji nacin i da koristis PS3 gamepad i tak svasta nesta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSP- sve o njemu
On ga nudi meni za 250 kuna
14 godina
offline
Re: PSP- sve o njemu
goran___1992 kaže...
On ga nudi meni za 250 kuna

ovisi u kojem je stanju, koliko je star, gdje ga kupujes... ovo 600 kn bi bilo za savrseno ocuvan, star manje od 1 god i kupljen preko njuskala

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSP- sve o njemu
A poslao mi lik iz grada slike i izgleda fino...sive je boje...laze ima dvije origigi igrice i sedam igara na kartici
14 godina
offline
Re: PSP- sve o njemu
goran___1992 kaže...
A poslao mi lik iz grada slike i izgleda fino...sive je boje...laze ima dvije origigi igrice i sedam igara na kartici

pretpostavljam kaze... ja bih uzeo da sam na tvom mjestu, malo para a izgleda oke, samo da nije scam pazi se

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSP- sve o njemu
Izgleda da je malo bijele boje ;) ajde daj mi mail da ti posaljem slike pa ti vidi jel scam ili :) posalji mi pm ili ovdje
14 godina
offline
Re: PSP- sve o njemu
goran___1992 kaže...
Izgleda da je malo bijele boje ;) ajde daj mi mail da ti posaljem slike pa ti vidi jel scam ili :) posalji mi pm ili ovdje

uplodaj ih negdje pa zalijepi link

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSP- sve o njemu
Preko mobitela sam...nemogu
14 godina
offline
Re: PSP- sve o njemu
goran___1992 kaže...
Preko mobitela sam...nemogu

eto mail na pm

the sound of engine is cure for everything!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice