Wii softmod pomoć?

poruka: 12
|
čitano: 6.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Wii softmod pomoć?

OK, ja sam kupio Crveni Wii prije tjedan dana, i htio bih ga softmodati... Ali vidim da je potrebna igrica za to... U CroVortexu sam vidio da ima za kupiti LEGO Batmana za to softmdanje, ali je još uvijek nedostupan... Htio bih softmodati svoj Wii, ali neželim potrošiti više od 150 kn... E sad bih vas pitao jel ima netko u okolici Svete Nedelje, ili Zagreba tko bi mi mogao posuditi tu igricu na 1 dan? Plaćam 50 kn za to (posudba na 1 dana) dolazio bih po nju autom i vraćao je autom (neželim poštom slati, jer je sporija, košta, i moglo bi se zagubiti).

MilecarFTW
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Wii softmod pomoć?

Mogu se koristiti više igara za softmode. LEGO Batman, Star Wars, Indiana Jones (sve LEGO), i Yu-gi-oh 5D'S Wheelie Breakers

Najbolji hrvatski anime portal: animehr.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wii softmod pomoć?

Znam da se može koristiti više igara, ali pitam jel ima neko da posudi? Ili da kupim bilo koju od tih igara za najviše 150 kn?

MilecarFTW
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wii softmod pomoć?

Nema nikoga tko bi mogao posuditi igricu za softmod na 1 dan? Mogu ja vama posuditi New Super Mario Bros. Wii ako hoćete :D

MilecarFTW
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Wii softmod pomoć?

Probaj na ovom forumu. 100% ćeš dobiti odgovor.

 

EDIT:Ovaj link valja 

Najbolji hrvatski anime portal: animehr.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 19:21 (tonihrvat).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wii softmod pomoć?
tonihrvat kaže...

Probaj na ovom forumu. 100% ćeš dobiti odgovor.

 

Link ti ne valja imaš oglase njuškalo plavi oglasnik mislim di ljudi rade softmode za 150 kN bolje nego da kupuješ originalnu igru bar ja tako mislim.

Evo ispravni link http://www.arenawii.com/forum/index.php?topic=3531.0

 

15 godina
offline
Wii softmod pomoć?

Ako može netko pojasniti, zašto je baš potrebna neka posebna original igra da bi se moglo softmodati?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wii softmod pomoć?
lovac82 kaže...

Ako može netko pojasniti, zašto je baš potrebna neka posebna original igra da bi se moglo softmodati?

Google is your best friend !

13 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod pomoć?

Potrebna je igra, jer u jednom trenutku, ona daje mogućnost da se Wii ''rani'', pušta da se kodovi za softmodanje u hackmii instaleru pokreću...

MilecarFTW
13 godina
neaktivan
offline
Wii softmod pomoć?

potrebna je zaato jer rade corruptani save file i tako izmontiravaju igricu a lego su igrice zato jer su lagane za corrupt ja sam napravio od super smash bros igrice smash stack ali je to samo za NTSC KONZOLE

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wii softmod pomoć?

imam ja igricu yugioh 5ds wheelie breakers za wii PAL samo sam je jednom koristio za softmod prodajem za 200 kuna

 

091  1617891

dino.domitran@hotmail.com

Dino Domitran
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Wii softmod pomoć?

Prodana... {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice