Xbox one ili PS4

poruka: 135
|
čitano: 54.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Kakvih više ekskluziva za x1? lol

Sony je najavio 20 ekskluziva za prvih 6 mjeseci od izlaska. 40 ekskluzivnih naslova ukupno je trenutno u izradi, te 149 3rd party naslova za prvu godinu.

MS je najavio Ryse, Halo, Forza5, igru od Insomniaca i šta još? Ostalo je multiplatform uključujući TitanFall koji ide i na PC odmah te koji kasnije dolazi i na PS4 kad istekne ugovor sa MSom(1god)

(Sony ima 15 first party studija i nekoliko 2nd party dok MS ima samo 5 first party studija)

 

Ali to uostalom nije ni bitno jer X1 i ne izlazi kod nas, bar ne u dogledno vrijeme. Pitanje je hoćemo li ikad dobiti podršku za novi Xlive jer konzola se ne može aktivirati bez IP checka u podržanim zemljama, i onda check svakih 24h. 

Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
offline
Xbox one ili PS4
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Xbox one ili PS4

Što se tiče samog hardwarea ne bitna je razlika igre će raditi extra i biti optimizirane za obje konzole. Što se tiče exkluziva, neke su na jednoj neke na drugoj strani (npr. Forza vs. GT) pa ko šta preferira,90% igra izlazi za obje platforme. Ono što ja smatram prednošću PS je to što će se moći igre razmjenjivati i kupovati polovne + PS u startu košta jednu solidnu sumu novca manje, to da kinect mora biti non stop spojen da bi Xbox radio i da cijelo vrijeme "snima" pokrete i ton iz moje sobe{#}!

Znači ukoliko ostane ovakva situacija za mene nema dileme : PlayStation 4 je izbor

ex Quilombo23
 
1 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xbox one ili PS4

Napokon se pojavila i ovakva tema... Xbox One Vs PS4... Dugo sam se načekao da to vidim.

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

------

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2013 11:20 (funky boy).
 
0 9 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

haha, predobro :D

14 godina
offline
Xbox one ili PS4

lol, morao sam i sam provjerit da vidim dali je slika istinita. Je. {#}

 

 

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
1 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

skuzili su da će popusit ki*u, pa sad hoće postat good guy XBone. {#}

 

a nit ne kuzim neću se veseliš kad nebudes mogao koristit.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 12:41 (null).
11 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
null kaže...

skuzili su da će popusit ki*u, pa sad hoće postat good guy XBone. {#}

gamad 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Sandro HR Zagorje kaže...
null kaže...

skuzili su da će popusit ki*u, pa sad hoće postat good guy XBone. {#}

gamad 

Bolje da su to napravili sada nego poslije kada bi već bilo kasno :)

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox one ili PS4
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4

Xbox one 12GB ram???

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
14 godina
offline
Xbox one ili PS4
I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox one ili PS4

Kupujem definitivno PS4 vrlo će to biti moćna zvijerka koja će čak stati i novjim generacijama PC ova na putu k snazi koju nudi Sony.  Dalibor

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Puno stvari se izdogađalo zadnjih tjedana. Microsoft je napravio 180, poznati su svi launch naslovi, kristalno je jasno da je PS4 gpu poprilično jači. Također, pojavile su se glasine da multiplatform igre izgledaju bolje na PS4. Odgođen je release date obje konzole kod nas.

 

Pa da vidimo na kojoj ste vi strani u ''next gen ratu''.

Kupujem:

5 Xbox One
19 Playstation 4
12 PC je master race
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox one ili PS4

dok obje ne budu vani ne vjerujem nikom... ali do sada, kao i u vrijeme predstavljanja moj favorit je XBOX. Doduše, sad čak i još i više jer nakon što sam vidio integraciju smartglassa i same mogučnosti cloud computinga xbox mi se čini ipak bolji. što se tiče snage konzola, dosta sam čitao (ipak to nikako nije moj teritorij) da hardver malo toga znači ako je softver u banani, a opet može značiti i puno ako je softver vrhunski (isto kao situacija sa ps3 i xbox360).

uostalom, igre će i na jednoj i na drugoj izgledati super tako da me to baš i ne brine koliko sama ponuda ekskluzivnih igara... a tu mi je opet x1 favorit.

naravno, ako mi se nešto ne svidi ili ako x1 baš bude loš naravno da uzimam ps4 ali kao što sam gore rekao - vidjet čemo kad izađu. da ne bi bilo plakanja zbog prednarudžbi itd. poz

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Xbox one ili PS4

DR3 ima uzasnih problema s pop inom i fpsom iako je originalno bila X360 igra, a Ryze http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=666585 just LOL http://abload.de/img/lolryseiesg2.gif

#TeamCG, Bellamy4nakama,Nerf Pheelin,4Moon Theory is gg|RIP Ryan Davis
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
funky boy kaže...

Xbox one 12GB ram???

 Sam znas da ce imati 8GB.Ne trollaj druge...

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
C4R3ON kaže...
funky boy kaže...

Xbox one 12GB ram???

 Sam znas da ce imati 8GB.Ne trollaj druge...

 Nisam ja to reko.....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
funky boy kaže...
C4R3ON kaže...
funky boy kaže...

Xbox one 12GB ram???

  Sam znas da ce imati 8GB.Ne trollaj druge...

  Nisam ja to reko.....

  Vec je potvrdjeno da ce X1 imati 8GB DDR3.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
15 godina
offline
Xbox one ili PS4

koliko sam skuzio na xboxu ce igra jednom kada ja aktivirana biti moguce igrati samo na tom primjerku konzole dakle neces moci posudjivati igre ili prodati kad izigras????

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Horned Reaer kaže...

koliko sam skuzio na xboxu ce igra jednom kada ja aktivirana biti moguce igrati samo na tom primjerku konzole dakle neces moci posudjivati igre ili prodati kad izigras????

Tako je trebalo biti ali sve su promjenili,tako da ces moci posudjivat igre.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
13 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

ja mislim da je bolje drzati se jos sadasnjih konzola jer ce vecina igara izaci i na sadasnje i nove konzole i dobro bi bilo pricekati godinu il dvije da pojeftine cijene konzola

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox one ili PS4

Ja se jos uvijek nemogu odluciti :S

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Moje osobno mišljenje je XboX One.... ne zato što nevolim Playstation nego je u Americi Xbox popularniji, što ti automatski znači brže i optimiziranije igre za xbox.. manje problema sa serverima.. općenito bolji utisak.. 

Evo ti primjera samo sa GTA 5 na PS3-ici... koliko je prošlo od lansiranja igre ja i dalje problema imam.. dok ljudi na xboxu igraju Race od 16 ljudi bez ikakvih problema, ja kad uđeum u race od 5 ljudi vječito neki problem ili izbacivanje, ali to je samo jedan mali primjer koliko je Xbox za njih važniji...

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Jedno je XB360 i PS3, a drugo PS4 i XB1.

Vidjet cemo kak ce bit ove godine. Velika je vjerojatnost da ce im cak i kod njih doma PS4 biti prodavaniji i uspjesniji od XB1.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
10 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Ja sam imao težak odabir ali odlučio sam. Kupujem PS 4 jer je znatno jeftiniji od Xbox One. Obje konzole su super i kao i sve imaju svoje plusove i minuse. Playstation 4 je pobjedio očigledno na E3 sajmu ove godine jer je Microsoft uveo određene mjere restrikcije gejmerima. Ono kao checkin svaka 24 sata i skuplja dosta cijena. Ali riješili su to vremenom tako da je sad sve super samo i dalje skupo. A bio sam Xbox 360 gamer i sada prelazim na PS 4 ali tako je kako je.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
uvik san bia fan ps-a, ali sad se mislim jer xbox ima forzu a to mi se i jedino igra .D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice