Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.273
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Xbox One

Odlična cijena, ispod tog neće ići. Ako ne patiš za puno boljim ekskluzivama na PS4 onda kupuj ovo bez razmišljanja.

14 godina
offline
Re: Xbox One
SMA Solar kaže...

Isplati li se po vama ovaj xbox one s, 1TB, 2 kontrolera, 170 eura novi, Amazon: https://www.amazon.de/gp/product/B07GQ3LTBH/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
Ionako nemam 4k televizor niti patim na to 4k, igrao bih fifu, cod i gta uglavnom.

 Naravno. U Saturnu je za 166€. Pa ako si u De, pravac Saturn.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Di u Zg ima Xbox One x za uzet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One pretplata

Molim vas pomoć oko kupovanja igara i pretplate za Xbox.

Neću uopće komentirati to što Microsoft komplicira da Hrvatska nije na popisu država koja je službeno podržana.

 

Koristi li netko Xbox Gold ili Game Pass pretplatu i na koji način plaćate i u kojoj državi je registriran account?
Koliko sam vidio može se mjenjati regija slobodno. Ima li razlike između regije konzole i accounta.

Jučer sam uspio iskoristiti code kupljen na Amazon.com, a sada mi ne da preko interneta dodati code u account jer je account kao Hrvatski.
A pod account je US

 

Ima li drugog načina za kupnju on-line igara osim putem coda?
Kako radi ovo https://www.allkeyshop.com/blog/?

 

Nije mi jasno da Tele2 i Samsung dijele konzole, a ne mogu se koristiti normalno i bez problema.

Da se bar ljudi koji ih dobiju žale pa da se stvar promjeni

 

Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 10:48 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One pretplata
CroDexter kaže...

Molim vas pomoć oko kupovanja igara i pretplate za Xbox.

Neću uopće komentirati to što Microsoft komplicira da Hrvatska nije na popisu država koja je službeno podržana.

 

Koristi li netko Xbox Gold ili Game Pass pretplatu i na koji način plaćate i u kojoj državi je registriran account?
Koliko sam vidio može se mjenjati regija slobodno. Ima li razlike između regije konzole i accounta.

Jučer sam uspio iskoristiti code kupljen na Amazon.com, a sada mi ne da preko interneta dodati code u account jer je account kao Hrvatski.
A pod account je US

 

Ima li drugog načina za kupnju on-line igara osim putem coda?
Kako radi ovo https://www.allkeyshop.com/blog/?

 

Nije mi jasno da Tele2 i Samsung dijele konzole, a ne mogu se koristiti normalno i bez problema.

Da se bar ljudi koji ih dobiju žale pa da se stvar promjeni

 

Hvala unaprijed

 Ja san 3 miseca na cdkeys kupio gold prije ljeta, sad konzola skuplja prasinu. Kako imam hotmail, i on mi je spojen sa konzolom bez problema aktivirao.

Znaci kod mi se pojavio na account-u od hotmail-a, unio ga u konzolu i aktiviralo se. I pisalo da imam gold i nije se isplatio jer konzola kao sto si rekao, Hrvatska im nije na popisu zemalja. Tako da benificije golda su bile par igara...

A koji pass da kupis ne znam, mozda je EA bolji, jer gold je uzas za kroejša. 

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Xbox One pretplata
Luka123 kaže...
CroDexter kaže...

Molim vas pomoć oko kupovanja igara i pretplate za Xbox.

Neću uopće komentirati to što Microsoft komplicira da Hrvatska nije na popisu država koja je službeno podržana.

 

Koristi li netko Xbox Gold ili Game Pass pretplatu i na koji način plaćate i u kojoj državi je registriran account?
Koliko sam vidio može se mjenjati regija slobodno. Ima li razlike između regije konzole i accounta.

Jučer sam uspio iskoristiti code kupljen na Amazon.com, a sada mi ne da preko interneta dodati code u account jer je account kao Hrvatski.
A pod account je US

 

Ima li drugog načina za kupnju on-line igara osim putem coda?
Kako radi ovo https://www.allkeyshop.com/blog/?

 

Nije mi jasno da Tele2 i Samsung dijele konzole, a ne mogu se koristiti normalno i bez problema.

Da se bar ljudi koji ih dobiju žale pa da se stvar promjeni

 

Hvala unaprijed

 Ja san 3 miseca na cdkeys kupio gold prije ljeta, sad konzola skuplja prasinu. Kako imam hotmail, i on mi je spojen sa konzolom bez problema aktivirao.

Znaci kod mi se pojavio na account-u od hotmail-a, unio ga u konzolu i aktiviralo se. I pisalo da imam gold i nije se isplatio jer konzola kao sto si rekao, Hrvatska im nije na popisu zemalja. Tako da benificije golda su bile par igara...

A koji pass da kupis ne znam, mozda je EA bolji, jer gold je uzas za kroejša. 

 

Pa to je nevjerovatno. Oni još razlikuju Gold po zemljama. Nevjerovatno. Ja sam još prije par godina stavio konzolu na US. Tada se jš moglo kupovati hrvatskim karticama.
Postoji i Game Pass. U njemu bi valjda trebale biti sve besplatne igre.

13 godina
offline
Re: Xbox One pretplata
CroDexter kaže...

Koristi li netko Xbox Gold ili Game Pass pretplatu i na koji način plaćate i u kojoj državi je registriran account?

 

 Trenutno obje, UK account, paypal. Gold kupljen preko Cd keys, a game pass preko stora.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 13:00 (sosta).
13 godina
offline
Re: Xbox One pretplata
CroDexter kaže...

Postoji i Game Pass. U njemu bi valjda trebale biti sve besplatne igre.

 Nisu sve besplatne, nego većinom starije, a za novije ima popust za kupnju.

12 godina
offline
Xbox One

Koliko se sjecam, ove besplatne sto se dobiju uz game pass sa goldom meni su bile Hitman, assasins creed, gow 4, i još neke... Mjesecno ili tako nesto su se mijenjale...

A besplatne stari 360 naslovi, fortnite etc. Te dosta popusta na igre u store-u, vikend akcije etc.

Region Europe, a account mi je Croatia...

 

Za neke stvari mi je govorilo da ne mogu imati nevezano uz igre jer Hrvatska im nije na "popisu"...

Recimo ne mozes netflix instalirati odma prepozna etc. 

 

Inace imam crni fat model. Nije S. 

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Praetorian1 kaže...

Di u Zg ima Xbox One x za uzet?

 Svijet medija (u paketu s Forza Horizon 4 = 4199,00 kn)

14 godina
offline
Re: Xbox One
Luka123 kaže...

Koliko se sjecam, ove besplatne sto se dobiju uz game pass sa goldom meni su bile Hitman, assasins creed, gow 4, i još neke... Mjesecno ili tako nesto su se mijenjale...

A besplatne stari 360 naslovi, fortnite etc. Te dosta popusta na igre u store-u, vikend akcije etc.

Region Europe, a account mi je Croatia...

 

Za neke stvari mi je govorilo da ne mogu imati nevezano uz igre jer Hrvatska im nije na "popisu"...

Recimo ne mozes netflix instalirati odma prepozna etc. 

 

Inace imam crni fat model. Nije S. 

 

Mislio sam da se ne može uzeti pretplata za Gold i Pass ako je account registriran u Hrvatskoj.
S obzirom da Hrvatska nije na popisu zemalja.

Ja isto imam crni fat model s tim da mi je account i konzola trenutno na US.
Prije par godina se moglo plaćati HR karticama.

12 godina
offline
Re: Xbox One
CroDexter kaže...
Luka123 kaže...

Koliko se sjecam, ove besplatne sto se dobiju uz game pass sa goldom meni su bile Hitman, assasins creed, gow 4, i još neke... Mjesecno ili tako nesto su se mijenjale...

A besplatne stari 360 naslovi, fortnite etc. Te dosta popusta na igre u store-u, vikend akcije etc.

Region Europe, a account mi je Croatia...

 

Za neke stvari mi je govorilo da ne mogu imati nevezano uz igre jer Hrvatska im nije na "popisu"...

Recimo ne mozes netflix instalirati odma prepozna etc. 

 

Inace imam crni fat model. Nije S. 

 

Mislio sam da se ne može uzeti pretplata za Gold i Pass ako je account registriran u Hrvatskoj.
S obzirom da Hrvatska nije na popisu zemalja.

Ja isto imam crni fat model s tim da mi je account i konzola trenutno na US.
Prije par godina se moglo plaćati HR karticama.

 Mislin da san ja paypalom platia... nezz.

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
Re: Xbox One
Ja uredno plaćam svaki mjesec Gold i EA Access VISA RBA karticom (tekući račun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
Luka123 kaže...
CroDexter kaže...
Luka123 kaže...

Koliko se sjecam, ove besplatne sto se dobiju uz game pass sa goldom meni su bile Hitman, assasins creed, gow 4, i još neke... Mjesecno ili tako nesto su se mijenjale...

A besplatne stari 360 naslovi, fortnite etc. Te dosta popusta na igre u store-u, vikend akcije etc.

Region Europe, a account mi je Croatia...

 

Za neke stvari mi je govorilo da ne mogu imati nevezano uz igre jer Hrvatska im nije na "popisu"...

Recimo ne mozes netflix instalirati odma prepozna etc. 

 

Inace imam crni fat model. Nije S. 

 

Mislio sam da se ne može uzeti pretplata za Gold i Pass ako je account registriran u Hrvatskoj.
S obzirom da Hrvatska nije na popisu zemalja.

Ja isto imam crni fat model s tim da mi je account i konzola trenutno na US.
Prije par godina se moglo plaćati HR karticama.

 Mislin da san ja paypalom platia... nezz.

 

Ok. Čudno mi je to jer HR nije na popisu zemalja.
Stvano mi nisu jasna ta pravila
https://www.xbox.com/en-gb/live/countries

12 godina
offline
Re: Xbox One
CroDexter kaže...

 

Ok. Čudno mi je to jer HR nije na popisu zemalja.
Stvano mi nisu jasna ta pravila
https://www.xbox.com/en-gb/live/countries

 Evo, dokaz, slikica... kupia san na CDKEYS i pojavi ti se kod na account-u, uneses ga u konzolu i mozes igrati online.
End of story. Dosta toga je blokirano, kao sto rekoh recimo netflix, i sta ja znan...

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
Re: Xbox One
Kako misliš da ti je blokiran Netflix, ne možeš ga uopće instalirati ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
Luka123 kaže...
CroDexter kaže...

 

Ok. Čudno mi je to jer HR nije na popisu zemalja.
Stvano mi nisu jasna ta pravila
https://www.xbox.com/en-gb/live/countries

 Evo, dokaz, slikica... kupia san na CDKEYS i pojavi ti se kod na account-u, uneses ga u konzolu i mozes igrati online.
End of story. Dosta toga je blokirano, kao sto rekoh recimo netflix, i sta ja znan...

 
Evo da potvrdim da sam iskoristio Game Pass code kupljen na CDKEYS.
Čak sam uspio iskoristiti i dodatni mjesec dana jer sam kao uzeo pretplatu putem Paypala.

Hvala na pomoći

13 godina
offline
Re: Xbox One

Gledam kak si uspio kupit Game Pass na cdkeys, i sad vidim da imaju i to u ponudi, prije je bio samo Live, a game pass samo preko stora.

Sad pitanje, ako kupim sad kod za game pass i unesem ga, a postojeći game pass vrijedi još npr. mjesec dana, hoće li nadodati vrijeme na ovo postojeće, da se ne desi da krene novo od trenutka unosa koda?

I ima li kod trajanje u kojem ga je potrebno unijet od trenutka kupnje?

14 godina
offline
Re: Xbox One
sosta kaže...

Gledam kak si uspio kupit Game Pass na cdkeys, i sad vidim da imaju i to u ponudi, prije je bio samo Live, a game pass samo preko stora.

Sad pitanje, ako kupim sad kod za game pass i unesem ga, a postojeći game pass vrijedi još npr. mjesec dana, hoće li nadodati vrijeme na ovo postojeće, da se ne desi da krene novo od trenutka unosa koda?

I ima li kod trajanje u kojem ga je potrebno unijet od trenutka kupnje?

U mailu nisam dobio upute do kada vrijedi.
S obzirom da je trenutno code za 1 mjesec 3.89 kupio sam 4 komada. 2 ću iskoristiti u sljedeća dva mjeseca, a ostala dva će čekati.
Jedino ima smisla da se produži, a ovdje je par ljudi napisalo da se dodaje
https://gaming.stackexchange.com/questions/203428/do-xbox-live-subscriptions-stack-duration

16 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav.

Kupio sam nedavno xbox one na bf, prvi put imam uopce konzolu. Vidim da xbox s verzija ima nekih poboljsanja,dali se isplati kupiti s zbog HDR i 4k upscalinga u igrama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Sad ću ja pitat gluposti kao ekipa na PS4 temi, ali razmišljam o kupnji Xbox One X.

Imam već Microsoft account (regija Hrvatska) s kojim se ulogiravam na windowse, kupio sam na njemu Forzu Horizon 3 i 4, i Forzu 7 uredno na Windows Storeu (Play Anywhere verzije).

 

Ako kupim Xbox One X što moram napraviti da mogu te igre igrati i na Xboxu? Ulogirati se samo s tim HR accountom? Ako uopće mogu?

Ako želim kupiti GamePass i Xbox Live to neću moći sa HR accountom?

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Opet se javljam ali ovaj put sa konkretnim problemom.

Kupio sam ipak one s ali ju je netko vec upalio i krenuo sa instalacijom, uglavnom konzola odmah krene nadogradnju programa i nakon par min izbaci gresku da je problem u intermet konekciji sto i jest jer je bila spojena na drugu mrezu.

Ali nekon toga mi ne dopusta da provjerim mrezu i spojim se na svoju.koje rijesenje predlazete?kako se vratiti na 1.korak?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...

Opet se javljam ali ovaj put sa konkretnim problemom.

Kupio sam ipak one s ali ju je netko vec upalio i krenuo sa instalacijom, uglavnom konzola odmah krene nadogradnju programa i nakon par min izbaci gresku da je problem u intermet konekciji sto i jest jer je bila spojena na drugu mrezu.

Ali nekon toga mi ne dopusta da provjerim mrezu i spojim se na svoju.koje rijesenje predlazete?kako se vratiti na 1.korak?

 Spoji ga preko kabela, trebao bi prespojiti odnosno prvo detektirati žičanu vezu, pa tek onda bežičnu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Hvala,to je i meni palo na pamet.prvo moram nabavit zicani internet jer imam bezicni naravno.

A dali znas moze li se vratiti na tvornicke postavke hardverski?

5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Evo pisem ovo ako je itko od vas tek sada dobio xbox one i bilo koju drugu verziju njega,microsoft nema specifičan server dostupan u Hrvatskoj pa seljudi vecinom prijavljuju ili na britanske ili na američke servee.Kupiti igricu na microsoft store je jedna od tezih stvari za napraviti...

 

 

NISAM IMAO POJMA KAKO KUPITI IGRICU PREKO MICROSOFT STORE PA SAM GLEDAO PO FORUM KOJI SU POKUSALI OBJASNITI NO EVO NAKON 15-AK NEUSPJWHA USPIO SAM, IMAM MASTERCARD I XBOX MI JE ODBIO TU KARTICU NA AMERIČKOME STOREU PA SAM SE ODLUCIO PREBACITI NA BRITANSKI I KARTICA JE PROSLA, ALI LOSA STVAR JEST TO STO JE AMERICKI STORE JEFTINIJI OD BRITANSKOG ZA NEKIH 30 KUNA KOD VEĆINE IGRICA

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox One
Domba153 kaže...

Evo pisem ovo ako je itko od vas tek sada dobio xbox one i bilo koju drugu verziju njega,microsoft nema specifičan server dostupan u Hrvatskoj pa seljudi vecinom prijavljuju ili na britanske ili na američke servee.Kupiti igricu na microsoft store je jedna od tezih stvari za napraviti...

 

 

NISAM IMAO POJMA KAKO KUPITI IGRICU PREKO MICROSOFT STORE PA SAM GLEDAO PO FORUM KOJI SU POKUSALI OBJASNITI NO EVO NAKON 15-AK NEUSPJWHA USPIO SAM, IMAM MASTERCARD I XBOX MI JE ODBIO TU KARTICU NA AMERIČKOME STOREU PA SAM SE ODLUCIO PREBACITI NA BRITANSKI I KARTICA JE PROSLA, ALI LOSA STVAR JEST TO STO JE AMERICKI STORE JEFTINIJI OD BRITANSKOG ZA NEKIH 30 KUNA KOD VEĆINE IGRICA

 

Vjerojatno možeš kupiti na američkom tako da kupuješ prepaid bonove, kao i na playki.

 

Mene zanima jel se može povezati HR Microsoft account sa već kupljenim Play Anywhere igrama sa Xboxom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...

Hvala,to je i meni palo na pamet.prvo moram nabavit zicani internet jer imam bezicni naravno.

A dali znas moze li se vratiti na tvornicke postavke hardverski?

 Upališ ga, držiš tipku za gašenje na konzoli nekih 10 sekundi, onda se ugasi, i onda opet upališ konzolu. Ali to radi tek nakon što probaš ono gore. Makar otiđi do prijatelja ili susjeda koji ima žični internet.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Domba153 kaže...

Evo pisem ovo ako je itko od vas tek sada dobio xbox one i bilo koju drugu verziju njega,microsoft nema specifičan server dostupan u Hrvatskoj pa seljudi vecinom prijavljuju ili na britanske ili na američke servee.Kupiti igricu na microsoft store je jedna od tezih stvari za napraviti...

 

 

NISAM IMAO POJMA KAKO KUPITI IGRICU PREKO MICROSOFT STORE PA SAM GLEDAO PO FORUM KOJI SU POKUSALI OBJASNITI NO EVO NAKON 15-AK NEUSPJWHA USPIO SAM, IMAM MASTERCARD I XBOX MI JE ODBIO TU KARTICU NA AMERIČKOME STOREU PA SAM SE ODLUCIO PREBACITI NA BRITANSKI I KARTICA JE PROSLA, ALI LOSA STVAR JEST TO STO JE AMERICKI STORE JEFTINIJI OD BRITANSKOG ZA NEKIH 30 KUNA KOD VEĆINE IGRICA

 Zanimljivo. Ja sam svoju karticu spojio (UK account) i kupio Gold pretplatu koja je tada koštala 1 funtu, a s računa mi skinulo 1 kunu haha. Nisam pokušavao kasnije neku drugu igru kupiti za odličan popust, ali možda funkcionira

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Ništa od toga ne pomaže, prođe update i onda zamrzne na koraku gdje se trebam logirat u Microsoft account. Dali ima kakve pomoći ili poravac servis?

14 godina
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...

Ništa od toga ne pomaže, prođe update i onda zamrzne na koraku gdje se trebam logirat u Microsoft account. Dali ima kakve pomoći ili poravac servis?

 Kolega probajte hard reset. Evo link kako to napraviti. Koristi metodu s usb stickom.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice