Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.335
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xbox One

Pozdrav

 

imam priliku dobiti XBOX One S za 1200 kn. Novo, zapakirano, 1 TB.

se isplati uzet?

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox One
CrnaBitanga kaže...

Pozdrav

 

imam priliku dobiti XBOX One S za 1200 kn. Novo, zapakirano, 1 TB.

se isplati uzet?

 

Ja sam uzeo One S, 1 TB sa GTA V.. novi zapakirani, za 1100 kn preko njuškala (poplava je ovih sa tele2).

 

Kako sam već neko vrijeme planirao uzeti PS4.. ovo mi je uletilo super...

 

Za te pare jako lijep komad hardwarea... s obzirom da samo kontroler vrijedi cca. 400 kn.

 

Kako nemam smart tv, a android box ponekad malo zeza.. super mi je sjeo i kao youtube player i netflix player (taman aktivirao mjesec dana besplatnih sada preko praznika).

 

Jedna velika razlika u odnosu na PS je ta da formalno nema podršku u HR preko game storea...al nije neki problem to zaobići fingiranjem neke adrese u UK npr. i odabirom UK accounta.

 

Svakako doplatiti 1$ tj, 1£ za 30 dana Game Passa (umjesto besplatnih 14 dana) i isprobati neke od besplatnih 100 igara (Unutra su i mnogi AAA naslovi ili kako se već službeno zovu prime naslovi.. ali i dobre Indie igre).

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 15:40 (Havo).
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Imam xbox one od samog izlaska, nekih 5-6 godina, i od onda sam spojem na US store, moja preporuka je napravit acc pod US store i pod regiju odabrat USA, state Florida, onda je 0% tax na sve kupovine online, npr ja sam uzeo preorder RDR2 za 59.99$ sto je nekih 390 kuna, bez takse, ako naprimjer stavis state New York, cijena bi bila nekih 4-5 dolara viša upravo zbog taxe. 

XBL - skols1555
 
1 0 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav! Pitanje u vezi igre za xbox one,prodaju se igre u digitalnom obliku putem ebaya i sl., ali se radi o nekakvom accountu s kojeg se prebaci na account koji koristis, znaci nije kljuc.dali netko zna kako to tocno funkcionira i dali je sigurno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Hmmmm, ja prvi puta za ovo čujem, koliko ja znam, igre se ne mogu prebacit s accounta na account (ispravite me ako griješim).. pa mi ovo pomalo vuce na neki scam...posalji mi link u PP da vidim o cemu je rijec..

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Bježi od tog iskreno. Dobiješ ti igru, ali ju dobiješ na novom accountu kojeg kupiš s igrom, pa je ona vezana za taj account. Sve bi to bilo u redu ali opet te mogu sjebat na veliko s mijenjanjem šifri itd. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Havo kaže...
CrnaBitanga kaže...

Pozdrav

 

imam priliku dobiti XBOX One S za 1200 kn. Novo, zapakirano, 1 TB.

se isplati uzet?

 

Ja sam uzeo One S, 1 TB sa GTA V.. novi zapakirani, za 1100 kn preko njuškala (poplava je ovih sa tele2).

 

Kako sam već neko vrijeme planirao uzeti PS4.. ovo mi je uletilo super...

 

Za te pare jako lijep komad hardwarea... s obzirom da samo kontroler vrijedi cca. 400 kn.

 

Kako nemam smart tv, a android box ponekad malo zeza.. super mi je sjeo i kao youtube player i netflix player (taman aktivirao mjesec dana besplatnih sada preko praznika).

 

Jedna velika razlika u odnosu na PS je ta da formalno nema podršku u HR preko game storea...al nije neki problem to zaobići fingiranjem neke adrese u UK npr. i odabirom UK accounta.

 

Svakako doplatiti 1$ tj, 1£ za 30 dana Game Passa (umjesto besplatnih 14 dana) i isprobati neke od besplatnih 100 igara (Unutra su i mnogi AAA naslovi ili kako se već službeno zovu prime naslovi.. ali i dobre Indie igre).

 

 

 

 

 

 

 

Ja bi uzeo jedan xbox ako neko ima da prodaje kojim slucajem

5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav, imam jedno pitanjce. Kako kupit ovaj game pass za pc?

 

EDIT: Riješeno

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 7:35 (Mojojo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav!

Imam pitanje u vezi tipkovnice i misa za xbox.

Navikao sam igrati pucacine na mis pa mi se tesko priviknuti na joystick.

Zanima me dali xbox podrzava svaku tipkovnice i misa ili mora biti bas za njega?i koju kombinaciju preporucate,naravno bezicnu jer sam dosta udaljen od TV-a?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Jedino riješenje ti je da se priviknes. Igraj par dana i naviknut ces se..

Ovo sa mišem i tipkovnicom na Xbox, to zaboravi, mogu se igrat samo neke igre tipa fortnite i to samo kad ukljucis developer settings na xboxu. 

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox One
Kakvo je stanje s Xboxom u Hrvatskoj. Vidim da nije popularan kao ps4. Oni koji ga imaju, kako kupujete igre? Po čemu bi ga izdvojili od ps4?
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Bok ekipa. Kupio sam malome Xbox one s. Pošto se ne kužim baš u konzole imam pitanje u vezi slušalica.

Imamo slušalice od PC-a s mikrofonom na njima. Na kontroleru radi samo zvuk kad ih ukopčam. Sta je s mikrofonom?

Da li treba neki adapter baš od xboxa ili se to može riješiti na neki drugi način? Molim pomoć....😂

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xbox One
zenn kaže...

Bok ekipa. Kupio sam malome Xbox one s. Pošto se ne kužim baš u konzole imam pitanje u vezi slušalica.

Imamo slušalice od PC-a s mikrofonom na njima. Na kontroleru radi samo zvuk kad ih ukopčam. Sta je s mikrofonom?

Da li treba neki adapter baš od xboxa ili se to može riješiti na neki drugi način? Molim pomoć....😂

 Vjerojatno je stvar 3.5mm jacka obzirom da slušalice za PC obično imaju dva, jedan za mic i jedan za slušalice.

Nema to veze s konzolom nego tipom jacka(TR,TRS,TRRS) triba ti ovakav splitter da bi to radilo ili moš koristit slušalice od moba recimo...

10 godina
online
Re: Xbox One
Gogy7 kaže...
Kakvo je stanje s Xboxom u Hrvatskoj. Vidim da nije popularan kao ps4. Oni koji ga imaju, kako kupujete igre? Po čemu bi ga izdvojili od ps4?

 

+controller,gamepass,multimedija

 -eskluzive,nema HR stora

 

Imam obe konzole i šta ima na obe uglavnom odigram na xbox zbog controllera, DS4 mi je mal i nekako pari liđerasto.

Igre kupujem na način da uzmen giftcard(za US store) na neki iznos i kupujem priko microsoft account balancea, za 360 igre prolazi i naša kartica.

 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Kupio sam ovaj splitter međutim ništa se nije riješilo tj. mikrofon na taj način nije proradio. Da li je fora u tome da te PC slušalice rade jedino sa originalnim adapterom od Microsofta za Xbox? Cifra je cca 33 $. Mislim s ovim kablićima to ne funkcionira.

Jel ima neko riješenje da ne kupujem taj adapter?

Thx

10 godina
online
Re: Xbox One
zenn kaže...

Kupio sam ovaj splitter međutim ništa se nije riješilo tj. mikrofon na taj način nije proradio. Da li je fora u tome da te PC slušalice rade jedino sa originalnim adapterom od Microsofta za Xbox? Cifra je cca 33 $. Mislim s ovim kablićima to ne funkcionira.

Jel ima neko riješenje da ne kupujem taj adapter?

Thx

 Meni rade doslovo sve sluše sa mob-a, stvar je jedino jeli CTIA ili OMTP standard tj, di je zemlja di mic. Pogledaj malo ovaj link..

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

OK hvala na trudu i odgovorima. Samo mi reci ti znači ukapčaš slušalice od mobitela direktno u kontroler bez onog crnog adaptera sa linka kaj si poslao.

Ili moram imati i taj vrag.

Sorry kaj gnjavim ali mali me izludio i vratio se na PC jer ne može pričati dok igra s frendovima.

10 godina
online
Re: Xbox One
zenn kaže...

OK hvala na trudu i odgovorima. Samo mi reci ti znači ukapčaš slušalice od mobitela direktno u kontroler bez onog crnog adaptera sa linka kaj si poslao.

Ili moram imati i taj vrag.

Sorry kaj gnjavim ali mali me izludio i vratio se na PC jer ne može pričati dok igra s frendovima.

 Drito u 3.5 mm čak i botun na njima radi s Cortanom.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Radi sa slušalicama od mobitela !!!
😀😊😄
Thx
14 godina
offline
Xbox One

Ne znam tko je dogovorao s Tele2 bundlanje Xboxa u pakete i postoji li službeni uvoznik Xboxa ali to što Hrvatska nije na popisu podržanih zemalja za Xbox trgovinu je po meni katastrofa.

Ne može se kupovati s hrvatskim karticama i totalna je gnjavaža pretplatiti se na neki od servisa. Znam da se kupuju bonovi na Amazonu ali nije mi jasna njihova politika.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Godinu i 3 mjeseca Xbox One otprije neki dan gotovo sve igre na blu-ray mediju ne želi pročitati, za svaku javlja da disk ili neprepoznatljiv ili scratched. Mediji su sa rubu tamo minimalnim sitnim oštećenjima koja prije nisu bila problem. S druge strane, diskove sa Xbox 360 igrama čita bez problema. Pretpostavljam da je stvar u prljavoj leći laserskog čitača... 

Imali tko savjet kako i čime najjednostavnije očistiti isti i dovesti u radno stanje? Thanks unaprijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Sad gledam te cijena od 1000 do 1300kn za novi xbox one S 1tb.

 

fakat mi konzola ne treba ali cinjenica da gamepad kosta oko 450-500kn a koji mi treba mi govori da radije kupim konzolu za tih dodatnih 500-600 kn?

Sto kazete? Konzola ce poprilicno siguruno ostati vecim dijelom ne iskoristena...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 13:27 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Jedino ćeš ju teže prodati bez kontrolera i pitanje je koliko ćeš dobit za nju ako ju ideš prodavat (Šta će ti dvije konzole, jelte)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox One
CroDexter kaže...

Ne znam tko je dogovorao s Tele2 bundlanje Xboxa u pakete i postoji li službeni uvoznik Xboxa ali to što Hrvatska nije na popisu podržanih zemalja za Xbox trgovinu je po meni katastrofa.

Ne može se kupovati s hrvatskim karticama i totalna je gnjavaža pretplatiti se na neki od servisa. Znam da se kupuju bonovi na Amazonu ali nije mi jasna njihova politika.

 

Već je spominjano tu.. rade hrvatske kartice, samo adresu treba fingirat stranu (US ili UK).

 

 

14 godina
offline
Re: Xbox One
To Sam koristio prije 3-4 godine i u jednom trenutku više nije radilo na taj način. Probat ću ponovno.
8 godina
offline
Xbox One

Moze preporuka za punjive baterije za kontroler?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

Koristim one iz Lidla (4 komada nekih 35 kn, tak je negdje cijena) i meni su ok, doduše u zadnje vrijeme nešto slabo koristim kontroler

9 godina
offline
Xbox One

Ja si kupio Panasonic eneloop punjač i baterije one jače od 2500 mAh.. odlične.. fakat dugo traju

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

pozz

jel moze netko objasnit postupak kako napraviti sljedece:

ja kupim xbox game pass i stavim na svoju konzolu i skinem igre koje hocu igrat

cuo sam da se moze sherat sa jos jednom konzolom tako da taj drugi nemora kupit game pass i da koristi moj pa da troskove djelimo napola

jel to izvedivo i sto tko mora napravit na svojoj konzoli

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Mojojo
I jel radi na PC ?
Ako si uspio molim te da pojasnis kako , probavao i nije mi uspjelo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice