Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

poruka: 44
|
čitano: 26.976
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Nedavno sam kupio psp 3000 i sada zelim saznati nesto odvas,hvala na odgovorima unaprijed ko god mi odgovoriOsmijeh.

 

1. Koji mi Firmware/Software treba da instaliram na psp da bih mogao igrati gba,nes,snes i psx igre.Jeli to sigurno 100% sam instalirati po uputama i dali se nekako moze psp napraviti ako se Brick-a.Moja verzija psp-a je "PSP 3004 Piano Black,System Software Verzion 4.2." ovo je malo detaljno,nemojte se sada smijati Belji se.

 

2. Imam neki usb kabal koji sam kupio za nokije,ali u nokiji nije htjeo da radi.Probao sam ga na psp-u moze da stane ali nece da radi,neznam zasto.Koji tocan usb kabal treba za psp 3004 i gdje se ima kupiti.Ja sam nasao nesto na ovoj stranici http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralni-dodatki/igralni-dodatni-za-psp/374576-psp-psp-addon-pack-5in1 sada neznam jel taj usb kabal sto je tu moze da radi na psp 3000.

 

3. Kada sam kupio psp usput sam i kupio God Of War igru.Kada umd ubacim u psp automatski me pita dali zelim da nadogradim firmware/software ili kako vec,jeli pametno ugraditi.Moj firmware/software koji sam dobio uz psp ima Go!Messenger,Skype i jos neke dodatke,kada bih sada ugradio ponudzeni od GoW-a hoceli se ti dodatci pobrisati.

 

4. Pokusavao sam internet namjestiti ali nece da radi.Neznam sada dali treba ruter da imam,da bih internet isao ili samo nadzem mrezu.Ja koristim WLAN intrnet jer vam u mojim kraju nema adsl-a,pa zato ne koristim router.Znaci ja koristim bezicni internet ili vi WLAN.

 

Hvala ope svima na odgovoirma ko mi god odgovori makar na jedno.Nadam se da cu moci postaviti jos koje pitanje,jer prvi put imam psp i prvi put ga koristim.Hvala

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

1. moraš stavit custom firmware za to

2. kakav ti usb imaju prijenosni HDD-ovi

3.skype, messenger i ostalo je u svakom original i custom firmware (ako imaš custom pa staviš original gubiš mogućnosti customa)

4.moraš imat router

15 godina
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

4.ako imas WLAN router onda na PSPu potegni dugme "WLAN"prema desno ,nadi mrezu,upisi WEP ili sta vec imas i kreni surfatOsmijeh

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Hvala vam obadvojici iako "Dejvis" nije lijepo objasnio,ipak hvala.Nadam se da ima jos ko odgovoriti malo detaljnije na ostala tri pitanja.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2009 16:00 (Game_Fan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

pitaj objasnit cu ti ako šta treba

ovo je bilo na brzinu

14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Ako moze odgovor na Prva dva pitanja.Thanks

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Game_Fan kaže...

Nedavno sam kupio psp 3000 i sada zelim saznati nesto odvas,hvala na odgovorima unaprijed ko god mi odgovoriOsmijeh.

 

1. Koji mi Firmware/Software treba da instaliram na psp da bih mogao igrati gba,nes,snes i psx igre.Jeli to sigurno 100% sam instalirati po uputama i dali se nekako moze psp napraviti ako se Brick-a.Moja verzija psp-a je "PSP 3004 Piano Black,System Software Verzion 4.2." ovo je malo detaljno,nemojte se sada smijati Belji se.

 

2. Imam neki usb kabal koji sam kupio za nokije,ali u nokiji nije htjeo da radi.Probao sam ga na psp-u moze da stane ali nece da radi,neznam zasto.Koji tocan usb kabal treba za psp 3004 i gdje se ima kupiti.Ja sam nasao nesto na ovoj stranici http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralni-dodatki/igralni-dodatni-za-psp/374576-psp-psp-addon-pack-5in1 sada neznam jel taj usb kabal sto je tu moze da radi na psp 3000.

 

3. Kada sam kupio psp usput sam i kupio God Of War igru.Kada umd ubacim u psp automatski me pita dali zelim da nadogradim firmware/software ili kako vec,jeli pametno ugraditi.Moj firmware/software koji sam dobio uz psp ima Go!Messenger,Skype i jos neke dodatke,kada bih sada ugradio ponudzeni od GoW-a hoceli se ti dodatci pobrisati.

 

4. Pokusavao sam internet namjestiti ali nece da radi.Neznam sada dali treba ruter da imam,da bih internet isao ili samo nadzem mrezu.Ja koristim WLAN intrnet jer vam u mojim kraju nema adsl-a,pa zato ne koristim router.Znaci ja koristim bezicni internet ili vi WLAN.

 

Hvala ope svima na odgovoirma ko mi god odgovori makar na jedno.Nadam se da cu moci postaviti jos koje pitanje,jer prvi put imam psp i prvi put ga koristim.Hvala

1.Moraš nadograditi system software na verziju 5.03 a zatim pogledati ovaj link i hakirati si PSP.

 

http://pspslimhacks.com/503gen-a-custom-firmware-released/

 

Napomena 1:Kako bi nadogradio na firmwire 5.03 svoj psp slijedi ovaj postupak:skineš official firmwire 5.03 a zatim sve fileove iz tog foldera prebaciš u folder Game kojeg moraš kreirati sam.Kad otvoriš folder Game tamo ćeš naći ikonu 5.03 update to klikni i slijedi postupak.

 

Napomena 2:Kad uspješno hakiraš svoj psp nemoj ga gasiti nego ga drži u sleep modeu,to se radi tako da tipku za gašenje samo jedanput brzo povućeš i to je to..Kako bi digao ChickHEN r2,moraš ući u folder Pictures i kad ti se otvori prva slika jaja na oko odmah odi na najzadnju pod imenom slim i psp će se reebotati u ChickHEN r2..

 

2.Taj usb kabel nemože raditi na psp-u i neće a najjeftiniji usb kabel ti je 70 kn a možeš ga naći u bilo kojoj trgovini informatičkom opremom ili bijelom tehnikom.

 

3.Software nikad ali baš nikad nemoj nadograđivati na najnoviju verziju jer s tim nadograđivanjem nećeš moći hakirati svoj psp.

 

4.Internet se namještava tako da odeš na network settings-new connection-scan i onda će ti se izlistati  lista raspoloživih routera u tvom okruženju.

 

Nadam se da sam ti pomogao,uživaj Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
nfsbaby kaže...
Game_Fan kaže...

Nedavno sam kupio psp 3000 i sada zelim saznati nesto odvas,hvala na odgovorima unaprijed ko god mi odgovoriOsmijeh.

 

1. Koji mi Firmware/Software treba da instaliram na psp da bih mogao igrati gba,nes,snes i psx igre.Jeli to sigurno 100% sam instalirati po uputama i dali se nekako moze psp napraviti ako se Brick-a.Moja verzija psp-a je "PSP 3004 Piano Black,System Software Verzion 4.2." ovo je malo detaljno,nemojte se sada smijati Belji se.

 

2. Imam neki usb kabal koji sam kupio za nokije,ali u nokiji nije htjeo da radi.Probao sam ga na psp-u moze da stane ali nece da radi,neznam zasto.Koji tocan usb kabal treba za psp 3004 i gdje se ima kupiti.Ja sam nasao nesto na ovoj stranici http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralni-dodatki/igralni-dodatni-za-psp/374576-psp-psp-addon-pack-5in1 sada neznam jel taj usb kabal sto je tu moze da radi na psp 3000.

 

3. Kada sam kupio psp usput sam i kupio God Of War igru.Kada umd ubacim u psp automatski me pita dali zelim da nadogradim firmware/software ili kako vec,jeli pametno ugraditi.Moj firmware/software koji sam dobio uz psp ima Go!Messenger,Skype i jos neke dodatke,kada bih sada ugradio ponudzeni od GoW-a hoceli se ti dodatci pobrisati.

 

4. Pokusavao sam internet namjestiti ali nece da radi.Neznam sada dali treba ruter da imam,da bih internet isao ili samo nadzem mrezu.Ja koristim WLAN intrnet jer vam u mojim kraju nema adsl-a,pa zato ne koristim router.Znaci ja koristim bezicni internet ili vi WLAN.

 

Hvala ope svima na odgovoirma ko mi god odgovori makar na jedno.Nadam se da cu moci postaviti jos koje pitanje,jer prvi put imam psp i prvi put ga koristim.Hvala

1.Moraš nadograditi system software na verziju 5.03 a zatim pogledati ovaj link i hakirati si PSP.

 

http://pspslimhacks.com/503gen-a-custom-firmware-released/

 

Napomena 1:Kako bi nadogradio na firmwire 5.03 svoj psp slijedi ovaj postupak:skineš official firmwire 5.03 a zatim sve fileove iz tog foldera prebaciš u folder Game kojeg moraš kreirati sam.Kad otvoriš folder Game tamo ćeš naći ikonu 5.03 update to klikni i slijedi postupak.

 

Napomena 2:Kad uspješno hakiraš svoj psp nemoj ga gasiti nego ga drži u sleep modeu,to se radi tako da tipku za gašenje samo jedanput brzo povućeš i to je to..Kako bi digao ChickHEN r2,moraš ući u folder Pictures i kad ti se otvori prva slika jaja na oko odmah odi na najzadnju pod imenom slim i psp će se reebotati u ChickHEN r2..

 

2.Taj usb kabel nemože raditi na psp-u i neće a najjeftiniji usb kabel ti je 70 kn a možeš ga naći u bilo kojoj trgovini informatičkom opremom ili bijelom tehnikom.

 

3.Software nikad ali baš nikad nemoj nadograđivati na najnoviju verziju jer s tim nadograđivanjem nećeš moći hakirati svoj psp.

 

4.Internet se namještava tako da odeš na network settings-new connection-scan i onda će ti se izlistati  lista raspoloživih routera u tvom okruženju.

 

Nadam se da sam ti pomogao,uživaj Cool

 

Ovo je me oduseviloIznenađen.Predobro si ovo opisao i lijepo je,zahvaljujem svima na odg ;).

 

Edit: Mislim da je ovo 100%

.Sada me strah da se nece brickati PSP,vidim da svi pricaju o nekim brick-u.Jel ima sanse barem 10% da cu ga brickati ako sta pogrijesim ili ako nije firmware za moju konzolu.

 

Edit 2: U "Napomena 2" si rekao da psp stavim u sleep mode-u,kada ga stavim u sleep mode hoceli se on sam vratiti u uzbornik ili moram nesto uciniti.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 14:30 (Game_Fan).
15 godina
protjeran
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Game_Fan kaže...
nfsbaby kaže...
Game_Fan kaže...

Nedavno sam kupio psp 3000 i sada zelim saznati nesto odvas,hvala na odgovorima unaprijed ko god mi odgovoriOsmijeh.

 

1. Koji mi Firmware/Software treba da instaliram na psp da bih mogao igrati gba,nes,snes i psx igre.Jeli to sigurno 100% sam instalirati po uputama i dali se nekako moze psp napraviti ako se Brick-a.Moja verzija psp-a je "PSP 3004 Piano Black,System Software Verzion 4.2." ovo je malo detaljno,nemojte se sada smijati Belji se.

 

2. Imam neki usb kabal koji sam kupio za nokije,ali u nokiji nije htjeo da radi.Probao sam ga na psp-u moze da stane ali nece da radi,neznam zasto.Koji tocan usb kabal treba za psp 3004 i gdje se ima kupiti.Ja sam nasao nesto na ovoj stranici http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralni-dodatki/igralni-dodatni-za-psp/374576-psp-psp-addon-pack-5in1 sada neznam jel taj usb kabal sto je tu moze da radi na psp 3000.

 

3. Kada sam kupio psp usput sam i kupio God Of War igru.Kada umd ubacim u psp automatski me pita dali zelim da nadogradim firmware/software ili kako vec,jeli pametno ugraditi.Moj firmware/software koji sam dobio uz psp ima Go!Messenger,Skype i jos neke dodatke,kada bih sada ugradio ponudzeni od GoW-a hoceli se ti dodatci pobrisati.

 

4. Pokusavao sam internet namjestiti ali nece da radi.Neznam sada dali treba ruter da imam,da bih internet isao ili samo nadzem mrezu.Ja koristim WLAN intrnet jer vam u mojim kraju nema adsl-a,pa zato ne koristim router.Znaci ja koristim bezicni internet ili vi WLAN.

 

Hvala ope svima na odgovoirma ko mi god odgovori makar na jedno.Nadam se da cu moci postaviti jos koje pitanje,jer prvi put imam psp i prvi put ga koristim.Hvala

1.Moraš nadograditi system software na verziju 5.03 a zatim pogledati ovaj link i hakirati si PSP.

 

http://pspslimhacks.com/503gen-a-custom-firmware-released/

 

Napomena 1:Kako bi nadogradio na firmwire 5.03 svoj psp slijedi ovaj postupak:skineš official firmwire 5.03 a zatim sve fileove iz tog foldera prebaciš u folder Game kojeg moraš kreirati sam.Kad otvoriš folder Game tamo ćeš naći ikonu 5.03 update to klikni i slijedi postupak.

 

Napomena 2:Kad uspješno hakiraš svoj psp nemoj ga gasiti nego ga drži u sleep modeu,to se radi tako da tipku za gašenje samo jedanput brzo povućeš i to je to..Kako bi digao ChickHEN r2,moraš ući u folder Pictures i kad ti se otvori prva slika jaja na oko odmah odi na najzadnju pod imenom slim i psp će se reebotati u ChickHEN r2..

 

2.Taj usb kabel nemože raditi na psp-u i neće a najjeftiniji usb kabel ti je 70 kn a možeš ga naći u bilo kojoj trgovini informatičkom opremom ili bijelom tehnikom.

 

3.Software nikad ali baš nikad nemoj nadograđivati na najnoviju verziju jer s tim nadograđivanjem nećeš moći hakirati svoj psp.

 

4.Internet se namještava tako da odeš na network settings-new connection-scan i onda će ti se izlistati  lista raspoloživih routera u tvom okruženju.

 

Nadam se da sam ti pomogao,uživaj Cool

 

Ovo je me oduseviloIznenađen.Predobro si ovo opisao i lijepo je,zahvaljujem svima na odg ;).

 

Edit: Mislim da je ovo 100%

.Sada me strah da se nece brickati PSP,vidim da svi pricaju o nekim brick-u.Jel ima sanse barem 10% da cu ga brickati ako sta pogrijesim ili ako nije firmware za moju konzolu.

 

Edit 2: U "Napomena 2" si rekao da psp stavim u sleep mode-u,kada ga stavim u sleep mode hoceli se on sam vratiti u uzbornik ili moram nesto uciniti.

Ovaj prvi link je za GEN-B a tebi je potreban GEN-A otiđi na onaj link koji sam ti dao,rizika od bricka nema zato jer sam to radio puno puta i nemožeš zbrickat psp ni da hoćeš.

 

Stavljanje u sleep mode se radi kad si hakiraš psp i ubaciš si neku igru,igraš je i dosadi ti i hoćeš zgasiti psp,ali umjesto da ga zgasiš staviš ga u sleep mode sa objašnjenim postupkom jer ovaj custom firmwire nije trajan i svakim potpunim gašenjem psp-a gubiš taj custom firmwire i postupak cijeli moraš ponoviti od početka..

14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Bog svima!

Ja sam učinio tu glupost da sam nadogradio PSP slim 2000 na najnoviji oficijalni softver (6.10).

Znam, znam da sam glup, ali pojma nisam imao šta radim, PSP je inače bratov i dao mi ga je da mu napravim update jer nije mogao pokrenuti neke piratske igrice.

Inače taj PSP je mogao igrati pirate, ali ne znam ništa o tome što je rađeno na njemu, osim da je PSP Update verzija 3.73, a system sofware je bio 3.80 (sad je 6.10).

Jasno mi je da se u mom slučaju PSP više ne može srušiti na nižu verziju firmwarea, pa me zanima jel mi preostaje samo čekati da izađe custom firmware 6.10?

SiGA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Golub kaže...

Bog svima!

Ja sam učinio tu glupost da sam nadogradio PSP slim 2000 na najnoviji oficijalni softver (6.10).

Znam, znam da sam glup, ali pojma nisam imao šta radim, PSP je inače bratov i dao mi ga je da mu napravim update jer nije mogao pokrenuti neke piratske igrice.

Inače taj PSP je mogao igrati pirate, ali ne znam ništa o tome što je rađeno na njemu, osim da je PSP Update verzija 3.73, a system sofware je bio 3.80 (sad je 6.10).

Jasno mi je da se u mom slučaju PSP više ne može srušiti na nižu verziju firmwarea, pa me zanima jel mi preostaje samo čekati da izađe custom firmware 6.10?

Nemožeš više ništa učiniti nego čekati kojih 7-8 mjeseci a pitanje je hoće li za toliko vremena to uopće i izaći!

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Hvala puno na odgovoru!

Pitao sam zato jer sam na youtubeu našao video koji demonstrira kako se firmware 6.10 skida na custom firmware 5.50 MHU...

SiGA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Golub kaže...

Hvala puno na odgovoru!

Pitao sam zato jer sam na youtubeu našao video koji demonstrira kako se firmware 6.10 skida na custom firmware 5.50 MHU...

Nemoj to niposto skidati jer su to ciste gluposti.

Chatanje Na Sonyjev Način.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Pozdrav svima!

 

1. Najprije se zahvaljujem svima koji ste mi na bilo koji način pomogli!

 

2. Najveća hvala "APazinjanu", koji mi je s mnogo povjerenja ustupio svoju opremu i pomogao mi iako me ne poznaje.

 

3. Neznajući nedavno sam na bratov PSP napravio najnoviji oficijalni update 6.10, i suprotno mišljenju nekih, moguće je vrlo lako downgredati psp na custom firmware koji želite, te ne stoji da se mora čekati mjeseci i mjeseci da izađe novi custom... ako ne vjerujete, pokušajte, a ja ponovno igram svoje igrice... pozdrav

SiGA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Vec su ti sve kolege odgovorili ali ja imam nešto jaaako važno i zanimljivo...

Primijetio sam da stalno pitaš o brickanju psp-a...Evo kako saznati dali češ dobit ciglu od psp-a ili češ savršeno napraviti ono što trebašŠutim..

Admini ovo nije piratstvo ovo je legalni program za psp -progooglaj "psp ident 0.4 download",instaliraj i pokreni u programu če ti pisati koji ti je čipset (jaaaako važno)....Ne moraš brzo zapisivati jer psp spremi screenshot programa u root folder....Sada imaš na pspslimhacks listu čipseta podržanih za ono nešto.Tako možeš biti siguran očeš li brickat psp ili ne.

Nadam se da sam ti pomogao !

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Golub kaže...

Pozdrav svima!

 

1. Najprije se zahvaljujem svima koji ste mi na bilo koji način pomogli!

 

2. Najveća hvala "APazinjanu", koji mi je s mnogo povjerenja ustupio svoju opremu i pomogao mi iako me ne poznaje.

 

3. Neznajući nedavno sam na bratov PSP napravio najnoviji oficijalni update 6.10, i suprotno mišljenju nekih, moguće je vrlo lako downgredati psp na custom firmware koji želite, te ne stoji da se mora čekati mjeseci i mjeseci da izađe novi custom... ako ne vjerujete, pokušajte, a ja ponovno igram svoje igrice... pozdrav

I kako si to kolega napravio,daj objansi malo i mene to zanima.

Chatanje Na Sonyjev Način.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

1. Kao prvo moguće je nabaviti opremu (pandora bateriju i magic memory stick), te onda imaš sve potrebno i trebaš samo slijediti upute (najvjerojatnije će na sticku biti i odgovarajući custom firmware).

 

2. Druga mogućnost, je složenija, a to je da nemaš ništa, te moraš sam napraviti "pandora bateriju" i "magic memory stick", što nije presložen postupak, ali zahtijeva malo znanja (na netu imaš hrpu demonstracija o tome). Uz bateriju i stick još moraš s neta skinuti i određeni firmware, odnosno custom firmware, te gen b ili gen a updatere,... (o tome vidi više na ovom forumu...).

 

3. Treća mogućnost je da imaš pandora bateriju, a nemaš magic memory stick, kao u mom slučaju te ti je postupak sljedeći:

Postupak je u biti uvijek isti, ali se može razlikovati u sitnicama, ovisno tko je kreirao softver (uvijek trebaš slijediti upute koje dobiješ uz dotični softver!).

 

Ja sam koristio već gotovu pandora bateriju, te sam samo morao napraviti magic memory stick. Moj PSP je "slim 2000" te mi je savjetovano da koristim sljedeći software:

 

                                 1. Steven & Feczo's Magic Memory Stick Creator v2.0 (3.80 M33-5) LITE

                                 2. Update (custom firmware 5.00)

                                 3. gen build 4 (update)

                                 4. gen b updater (u kojem su 5.50 gen b updater i 5.50 gen 2 updater)

 

1. Postupak započinješ tako da pokreneš "Magic Memory Stick Creator v2.0 (3.80 M33-5) LITE" pomoću tipke "begin" koja se nalazi u mapi. Nakon toga ti se otvara msdos prompt pravokutnik koji će te voditi kroz daljni postupak (čitaj šta piše!).

Tražit će te da najprije u PSP-u formatiraš memory stick (system settings - format memory stick), nakon toga ćeš morati prikopčati svoj PSP na komp,u pravokutniku stisni enter i zatim te pita da uneseš memory stick drive letter (upiši pod kojim ti se slovom na kompu učitava PSP, kod mene je to F).

Nakon toga će krenuti postupak, te će te u jednom trenutku tražiti da izvadiš memory stick iz PSP-a (ne gasi PSP), i to učini, te će ubrzo tražiti da ga vratiš natrag (opet ne gasiš PSP). Dalje samo slijedi upute (uglavnom sve ide automatski do kraja), na kraju se programčić zazeleni i piše: "Congratulations" kreirao si magic memory stick.

 

2. Kada si izradio magic memory stick potpuno ugasi PSP i izvadi svoju bateriju. Stisni i drži tipku L na psp-u dok umećeš pandora bateriju.

Spoji PSP na napajanje, drži još uvijek L i upali PSP. Trebao bi ti se pojaviti meni, na kojem ti idi na "install 3. 80 m33" i stisni X na PSP-u.

Kada instalacija završi ugasi PSP, izvadi pandoru i vrati svoju bateriju. Idi u system settings i provjeri verziju softvera, trebalo bi pisati "3.80 m33-5".

 

3. Nakon toga ponovno formatiraj memory stick u PSP-u i spoji ga na komp.

Zatim folder UPDATE kopiraj u svoj PSP (PSP/GAME). Otpoji svoj PSP s kompa pokreni update "5.00 m 33-6" s PSP-a (kao da pokrećeš igricu s memory sticka), slijedi upute i čekaj da se završi update. Nakon toga provjeri u PSP-u informaciju softvera, trebalo bi pisati "5.00 m 33-6".

 

4. Nakon toga, opet formatiraj memory stick u PSP-u i ponovno ga spoji na komp.

Iz foldera "gen build 4" kopiraj mapu UPDATE u PSP/GAME na svoj PSP. Otpoji se i pokreni taj update također sa svog PSP-a.

 

5. Zatim iz foldera "gen b updater" kopiraj mape (5.50-gen b update i 5.50-gen b2 update) na svoj PSP u folder PSP/GAME.

Nakon toga se odspoji i iz PSP-a pokreni najprije "5.50-gen b update", a zatim i "5.50-gen b2 update".

Time je postupak završen. U mapu ISO stavljaj svoje igre i igraj ih.

SiGA
14 godina
neaktivan
offline
ps3 struja

zdravo raja

imam jedno pitanje ako mi mozete pomoci ?

dobio sam americki playstation slim  i imam  adapter koji prebacuje sa 220 na 110

playstation mi radi na tom adapteru a posto koliko znam ps3 radi na 250 watt a jacina tog adaptera je max 1600 watt ne znam da je ne pokvarim radi toga jer nisam nigdje mogao naci adapter od manje watt

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Da li neko zna kako da dekodiram PSP P3004 vb 5.03;jer su igrice veoma skupe original a ja vec imam rezane igrice za psp

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

nesto bi vas molioNevinašce ako mi tko moze reči zašto mi se psp nezeli upaliti?? kada ga prikljucim u struju mu samo svijetli narađasto power, a nova baterija je i nezeli se upaliti, molim pomoč, zahvaljujem se unaprijet tko god mi odgovori....Smijeh mozete mi i pomoci preko msn-ja onda vam mogu jos bolje objasniti ovo je samo nabrzinu i pozdrav svima....Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Trebam pomoc-kupio sam od frenda psp slim sve radi na njemu oce citati umd ali problem je sto mi nece citati igrice sa memorijske rekao je kad je kupio psp rekao je kad je poceo igrati igricu na psp-u ponudilo da mora instalirati novi software i pito je hoce li mu da odma instalira i stisnio je da-de recite sta da radim moj je  System Software Version 5.03. pomoc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

sve sam napravio sa videa sto si stavio al kada otidjem na psp u photo sporo mi ocitava ChickHen nikako da nece da ocita zadnju sliku a kod njih oce odmah moj je psp-2006 moze help plzzzzz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Jel znat neke korisne aplikacije za psp??? Znate ono da se upravlja tv-om uz pomoc psp-a....uz koju to aplikaciju radi....???
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
nfsbaby kaže...
Game_Fan kaže...

Nedavno sam kupio psp 3000 i sada zelim saznati nesto odvas,hvala na odgovorima unaprijed ko god mi odgovoriOsmijeh.

 

1. Koji mi Firmware/Software treba da instaliram na psp da bih mogao igrati gba,nes,snes i psx igre.Jeli to sigurno 100% sam instalirati po uputama i dali se nekako moze psp napraviti ako se Brick-a.Moja verzija psp-a je "PSP 3004 Piano Black,System Software Verzion 4.2." ovo je malo detaljno,nemojte se sada smijati Belji se.

 

2. Imam neki usb kabal koji sam kupio za nokije,ali u nokiji nije htjeo da radi.Probao sam ga na psp-u moze da stane ali nece da radi,neznam zasto.Koji tocan usb kabal treba za psp 3004 i gdje se ima kupiti.Ja sam nasao nesto na ovoj stranici http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralni-dodatki/igralni-dodatni-za-psp/374576-psp-psp-addon-pack-5in1 sada neznam jel taj usb kabal sto je tu moze da radi na psp 3000.

 

3. Kada sam kupio psp usput sam i kupio God Of War igru.Kada umd ubacim u psp automatski me pita dali zelim da nadogradim firmware/software ili kako vec,jeli pametno ugraditi.Moj firmware/software koji sam dobio uz psp ima Go!Messenger,Skype i jos neke dodatke,kada bih sada ugradio ponudzeni od GoW-a hoceli se ti dodatci pobrisati.

 

4. Pokusavao sam internet namjestiti ali nece da radi.Neznam sada dali treba ruter da imam,da bih internet isao ili samo nadzem mrezu.Ja koristim WLAN intrnet jer vam u mojim kraju nema adsl-a,pa zato ne koristim router.Znaci ja koristim bezicni internet ili vi WLAN.

 

Hvala ope svima na odgovoirma ko mi god odgovori makar na jedno.Nadam se da cu moci postaviti jos koje pitanje,jer prvi put imam psp i prvi put ga koristim.Hvala

1.Moraš nadograditi system software na verziju 5.03 a zatim pogledati ovaj link i hakirati si PSP.

 

http://pspslimhacks.com/503gen-a-custom-firmware-released/

 

Napomena 1:Kako bi nadogradio na firmwire 5.03 svoj psp slijedi ovaj postupak:skineš official firmwire 5.03 a zatim sve fileove iz tog foldera prebaciš u folder Game kojeg moraš kreirati sam.Kad otvoriš folder Game tamo ćeš naći ikonu 5.03 update to klikni i slijedi postupak.

 

Napomena 2:Kad uspješno hakiraš svoj psp nemoj ga gasiti nego ga drži u sleep modeu,to se radi tako da tipku za gašenje samo jedanput brzo povućeš i to je to..Kako bi digao ChickHEN r2,moraš ući u folder Pictures i kad ti se otvori prva slika jaja na oko odmah odi na najzadnju pod imenom slim i psp će se reebotati u ChickHEN r2..

 

2.Taj usb kabel nemože raditi na psp-u i neće a najjeftiniji usb kabel ti je 70 kn a možeš ga naći u bilo kojoj trgovini informatičkom opremom ili bijelom tehnikom.

 

3.Software nikad ali baš nikad nemoj nadograđivati na najnoviju verziju jer s tim nadograđivanjem nećeš moći hakirati svoj psp.

 

4.Internet se namještava tako da odeš na network settings-new connection-scan i onda će ti se izlistati  lista raspoloživih routera u tvom okruženju.

 

Nadam se da sam ti pomogao,uživaj Cool

 

Vidim puno znas oko PSP-a mozes li mi reci kako ubaciti piratske igre u PSP, ja sam citao da se stavljaju u ISO fajl ali ja stavim i nece da rade pise "There are no games".

14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

ja sam se najvise zahebao....bio psp 3004 na akciji u nekoj prodavnici i ja javim sestri da mi kupi...ali sad vidim da je jbg software 6.00

znam da ga je nemoguce dekodirati,ali zna li ko kad ce biti...koliko se to vremenaki ceka...sad ima psp go koliko ce obracati paznju vise na 3004 :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

evo da n eotvaram novu temu,imam samo malo pitanjce....svaku igru mogu igrati online iako nemam ono(ono nesto sto se ubaci u psp)...hehe,posto nema cd-keya,ne znam kako bi netko ili nesto moglo prepoznati je li to downloadano ili UMD...hvala unaprijed...btw. mislio sam FIFU 10 baciti ,pa evo cekam odgovore...=)

Antonio Cosic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a
Naravno, možeš igrati multiplayer bez onog nečeg :)
http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
13 godina
neaktivan
offline
RE: Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Pozdrav,

citao sam u gornjem postu da si pomogao nekome

da popravi PSP.Ja imam brickovan PSp 2004

i kako sam vidio prema date codu koji je 8B da se moze nesto napraviti.

Ako imas pandora bateriju i MM stick i malo volje ..bio bih zahvalan

ako mi mozes pomoci.

Blizu smo ,ako si iz Pazina,ja sam iz Buja....pisi na

hazarski@hotmail.com da se dogovorimo...

  ispricavam se ostalima na ovom malo off topic postu

14 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Ne bih da punim forum temama pa pisem tu.

 

Imam problema sa psp-em... ja sam instaliral/instalirao verziju 5.51 ofw pogreskom... i sad neznam jel je mogu vratit na bilo koju nizu verziju... nizu od 5.00
 bez pandorine baterije ili carobne memorijske kartice.

 

Hvala raji na odgovorima...{#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Imam Nekoliko Pitanja Uvezi PSP-a

Pozdrav, psp 3004 mi je prolupo, koristim ga godinu dana, odlicno radi i poslije ubacivanja jedne cso igrice prolupo, stalno vrti gore-dolje po meniju, ako ja stisnem desno, onda ode samo u tom smjeru, jednostavno meni je neupotrebljiv, izvadio sam memori stick, formatiro ga, ali psp s njim ili bez njega jednostavno vrti ko blackjack!

U psp-u je firmware 5.03, ChickHENR2, CFWEnabler napominjem da je fantasticno radio do ubacivanja jedne igrice, kada ga spojims usb kabelom mogu ulaziti u root od memorijske kartice!

Ima li kakvog lijeka za ovo!? Nalazim se na podrucju Rijeke, posto je potreban oib u registraciji mnogih oglasa vise ne nalazim ljude koji bi ovo mogli napraviti pa ako netko nekog zna nek posalje broj na poruku!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice