Nintendo NX pitanja

poruka: 20
|
čitano: 4.008
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch: Pitanja i Odgovori

Pozdrav. Evo čitam da planiraju vratiti "kasetice" umjesto diskova, što me veseli jer će load biti ubrzan te će konzola imati manje pomičnih dijelova u sebi. Ne moram ni govoriti o vijeku trajanja... 20 godina stare SNES igre rade a diskovi bi se pretvorili do sada u jednu veliku ogrebotinu, ostala bi samo farba.

 

Ali nešto mi nije jasno... Svi govore da je ovo i prenosna i kućna konzola, i da je ovo ideja kombiniranja WII U-a i 3DS-a, odnosno kućne konzole i prijenosnika

 

Ali nije mi jasn kako!? Hoće li cijela konzola biti zapravo handheld koja će se moći igrati na putu ili na TV-u ali se priključi na TV? Ne kužim kako drugačije bi to funkcioniralo. Ali nije mi jasno kako bi to sve zgurali unutra, a ali je riječ o konzoli, opet mi nije jasno kako bi se moglo igrati na putu na handheldu ako si odvojen od konzole

 

E da i pitam ovo.. Kažu da će globalna prodaja krenuti u ožujku. Kako to obično ide kod nas? Imaju li trgovine poput svijeta medija prednarudžbe i slično? Ako imaju, koje trgovine su najaktualnije što se tiče Nintenda?

 

Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 19:38 (inaany).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo NX pitanja

Kakva god bila biti ce u mojem vlasnistvu,, mislim da ti je sve do sada samo nagadanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo NX pitanja

I u mojem. Prodajem odmah NX da ublažim financijski udarac

 

A jel znaš ovo za trgovine što sam pitala?

 

Ono što me ne veseli je to što ne bi mogla igrati WII U diskove. Osim kada bi napravili neki čitač pa da se može spojiti.

 

Možda bi onda i morala ostaviti WII U.

15 godina
offline
Re: Nintendo NX pitanja
inaany kaže...

I u mojem. Prodajem odmah NX da ublažim financijski udarac

 

A jel znaš ovo za trgovine što sam pitala?

 

Ono što me ne veseli je to što ne bi mogla igrati WII U diskove. Osim kada bi napravili neki čitač pa da se može spojiti.

 

Možda bi onda i morala ostaviti WII U.

 Za Nintendo kod nas je Algoritam uvoznik, tako da vjerujem da će oni prvi imati

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo NX pitanja

Misliš da će cijena dobrano preći 3000 kn ili tu negdje?

15 godina
offline
Re: Nintendo NX pitanja
inaany kaže...

Misliš da će cijena dobrano preći 3000 kn ili tu negdje?

 ne vjerujem da ce biti vise od 3k kn

12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

Sada čitam da konzola vjerojatno neće biti doslovna zamjena za WII U, već se priča o back compatibilitiju s 3DS-om

 

To i ima smisla jer WII U nije toliko star da potaknu odmah ljude da ih se riješavaju ko što sam ja to mislila napraviti

 

Od 15. do 18. rujna će biti onaj njihov summit ili što već u Tokiju i tamo će sve biti otkriveno. Valjda će biti streamova

 

Ja imam Mario Kart 8 predinstaliran na WII U tako da mogu samo ondje to igrati, a diskovi će čini se biti neupotrebljivi za NX

 

Konzola izlazi u ožujku

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo NX pitanja

Ni ja jer baš čitam da snagom neće ni prismrdjeti PS-u četvrci i XBOX jedinici, ali da mi trebao biti jači od WII U-a

 

No još mi nije jasno kako će to sve ugurati u konzolu a da ona ostane pristojnih dimenzija za handheld. Neka next generation tehnologija koju nismo do sada viđali u konzolama valjda

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2016 18:08 (inaany).
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

  Nintendo NX: 8 New Leaked Details You Need To Know  


8. It's Region Free

7. It Features Detachable Controllers

6. The Controller Uses New Force Feedback Technology

5. It's Substantially Larger Than The 3DS

The Leak: Though coming in at slightly thicker than the Nintendo 3DS XL when folded (25mm), the NX controller will be much taller and wider than a 3DS, with a width of around 281mm and a height of 92mm with side controllers attached.

4. The Controller Has A Share Button

3. It's Got A Significantly Better Screen Resolution

The Leak: The controller's screen itself will be around seven inches in size, and feature a resolution of 720p.

2. It Features Multi-Touch (And No Stylus)

1. It's Less Powerful Than The Xbox One And PS4

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo NX pitanja

Ma da hoce ga vise predstavit, glasina je more i ne moze im se nikako vjerovat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

Gledala sam kakve su cijene bile od WII U-a kad je startao 2013. godine. 3000 kn za 8 GB bez ičega osim kablova, a 3500 kn 32 GB s igricom i još par stvarčica. Tako da će ovo sigurno barem 3500 kn koštat one koji neće htjet uzet totalno prznu konzolu. Minimum.

 

Bome moram počet skupljat lovu već sada.

 

Kakva imate iskustva s kupovinom vani od kad smo u EU? Jel se naplaćuje carina ako se šalje iz ostalih zemalja članica, i jesu li cijene puno pristupačnije vani nego što bi to, recimo, Algoritam nabio?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo NX pitanja

iz iskustva, carina se ne naplacuje ako uzimas iz eu,a sve je jeftinije od algoritma xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

Ne zna se ništa o konzoli a već su je počeli poklanjati :

 

http://www.trustedreviews.com/news/nintendo-nx-giveaway-competition-deal-before-launch

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

Poštovani Moderatori

 

Molim vas da preimenujete temu na "Nintendo Switch - Pitanja i Odgovori" jer Nintendo je upravo okrio konzolu - i njeno službeno ime. U sljedećem videu možete vidjeti video najavu.

 

Ovo je ostvarenje sna svakog ljubitelja Nintenda:

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo NX pitanja
inaany kaže...

Poštovani Moderatori

 

Molim vas da preimenujete temu na "Nintendo Switch - Pitanja i Odgovori" jer Nintendo je upravo okrio konzolu - i njeno službeno ime. U sljedećem videu možete vidjeti video najavu.

 

Ovo je ostvarenje sna svakog ljubitelja Nintenda:

 

 Podrzava li Nintendo Hrvatsku sluzbeno kao Sony?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo NX pitanja

Sigurna sam da će biti prednarudžbi u pojedinim našim jačim techno shopovima

7 godina
offline
Nintendo NX pitanja

need to know more 

 

ovo mi je do sada najprivlacnija konzola, i mozda konacno se i odlucim kupiti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nintendo NX pitanja

Evo, na Eurogameru je izašao članak o hardwareu. LINK

Sve u svemu, Tegra X1 koja će raditi na 1020 MHz CPU i 768MHz GPU dok je u docku, a kad nije onda GPU ode na 307.2. Nije me baš impresionairalo, očekivao sam veće frekvencije u odnosu na standardne izvedbe tog procesora. Ovako je to prilično malo povećanje performansi u odnosu na Wii U dok je dockan, a kad je handheld perofmanse su i manje od Wii U-a vrlo vjerojatno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo NX pitanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice