PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.930
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U njegovu obranu, igra je malo dosadnjikava u pocetku.
Negdje na sredini main questa sa bloody baronom me igra prikovala uz tv.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
I meni je ista stvar s Witcherom. Svi kazu super a mene ubili u pojam silni dijalozi i po meni losa borba.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.

 To je prvih 3-4 sata igre, kasnije in game filmova bude manje a gamerskih dionica više i duže. Uz ekspanzije hrpa sati za igrati. Borba je arkadna.

10 godina
online
Re: PlayStation 4

Zar nisu bili stavili neku mogućnost da se pogleda koliko sati imaš utrošeno na igru? milsim na plejki jel

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hazar kaže...
Damir22 kaže...
Pregrijavati,kao.gasi se, ili samo.ventilator jace vrti?

 Pregrijava se, osim sto je bučan dobijem i poruku da se pregrijava i da ga ugasim. Probat cu onda i na drugim igrama pa ćemo vidjet. A ovo za čišćenje, a da, vidjet ću onda jel ima u Zagrebu netko da bi mi to pregledao i temeljito očistio, imate možda neke preporuke?

 Pogledam ti ja imam na putu do doma jedan ducan novo otvoreni na zrinjevcu pa ih pitam da li vrse servis tocnije ciscenje konzole.

 

@za kolegu koji je pitao za split screen igricu crash racing ili cak i way out nije los.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.

m77  Ispočetka je i meni bila dosadna , ali kad se ufuraš u igru ne možeš prestati igrat .

Ukratko igra je vrhunska kad je malo skužiš.

Nemoj odustati.

Jedino ako ti takve igre ne leže nema pomoći.

P.S. u igri ima i sex-a možda ti to pobudi znatiželju muahahaha

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 12:21 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Hazar kaže...
Damir22 kaže...
Pregrijavati,kao.gasi se, ili samo.ventilator jace vrti?

 Pregrijava se, osim sto je bučan dobijem i poruku da se pregrijava i da ga ugasim. Probat cu onda i na drugim igrama pa ćemo vidjet. A ovo za čišćenje, a da, vidjet ću onda jel ima u Zagrebu netko da bi mi to pregledao i temeljito očistio, imate možda neke preporuke?

 Pogledam ti ja imam na putu do doma jedan ducan novo otvoreni na zrinjevcu pa ih pitam da li vrse servis tocnije ciscenje konzole.

 

@za kolegu koji je pitao za split screen igricu crash racing ili cak i way out nije los.

 Hvala puno, ali odnio sam vec u Goblin kod Kvatrica. Pise 199 kn. On je rekao da preporuca da se i zamjena termalne paste i ciscenje odradi svakih godinu dvije bez obzira kako plejka sljaka

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.

zgasi, zbrisi, nije to za tebe. Ak si kupio fizicko izdanje, prodaj. 

Kaj se mucite ljudi sa igrama koje vas ne zanimaju ni 2%...

 

Ja probao Bloodborne pol sata i nema tog ko bi me nagovorio da to igram ponovo... 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.

 

Mogao si bolje kupiti žilete :-)

 

Witcher 3 je super zbog priče, grafike, atmosfere, inače borba je meni samo filler i način kako da skupiš bolji loot. Nije mi bila tako dobra kao u nekim drugim igrama.

Priča vrijedi svake kune.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 15:58 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Kakva je ovo glupost sa PSN i PS+, aktivirao i pise mi da je zadnja prilika da "ugrabim" i igre za juli (Detroid: Become Human), ali kada kliknem na to dobijem samo ove za august....

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
m77 kaže...
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.

zgasi, zbrisi, nije to za tebe. Ak si kupio fizicko izdanje, prodaj. 

Kaj se mucite ljudi sa igrama koje vas ne zanimaju ni 2%...

 

Ja probao Bloodborne pol sata i nema tog ko bi me nagovorio da to igram ponovo... 

 Takva je i meni bila situacija sa witcherom, ali dok vec bloodborne.

 Aj instaliraj pomoci cu ti ja. 😝😝

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
I meni je ista stvar s Witcherom. Svi kazu super a mene ubili u pojam silni dijalozi i po meni losa borba.

 

Fascinantni ste. Uzmete u ruke akcijski storyline based RPG i ubijaju vas u pojam dijalozi. Kao da uzmem Fifu i kažem da me ubija u pojam što se radnja odvija na travi.

 

Pa jebemu sve... 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Gogy7 kaže...
I meni je ista stvar s Witcherom. Svi kazu super a mene ubili u pojam silni dijalozi i po meni losa borba.

 

Fascinantni ste. Uzmete u ruke akcijski storyline based RPG i ubijaju vas u pojam dijalozi. Kao da uzmem Fifu i kažem da me ubija u pojam što se radnja odvija na travi.

 

Pa jebemu sve... 

 Meni osobno žanr nikada nije predstavljao dobru igricu. Ako je igrica dobra bit ce mi dobra da je ne znam kojeg zanra.

 Svaka igrica ima svoju publiku ( navijace ) ja nazalost ili na srecu ne sjedim u publici iza witchera. No to ne znaci da igrica nije dobra.

 Ona nije samo meni osobno dobra. Isto stvar ti je sa soulsborne series. DS I Bloodborne obozavam, sekiro sam upalio i ugasio.

 i eto stoji u ladici a gotovo svim fanovima da ih tako nazovem from softwarea je sekiro jeben.

 

 Vise me zasjeo za stolac jedan crash bandicot i shadow of the tomb raider nego sekiro i witcher zajedno.

No opet ponovit cu to nisu lose igre, samo nisu za mene. ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 18:26 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Upravo tako, meni je novi GoW zbog price, na momente, bio toliko dosadan da sam ga skoro presto igrati sto ne znaci da nisam cijenio ostale komponente igre. Neir automata mi je takva igretina ali mi se smucio taj Japanese stlye toliko da sam preso mozda 30 % igre. S druge strane, neičekivano sam plato AC Origins i sad igram 2. DLC sa 79+ sati igre.    

MadeInCroatia
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Mislim.meni jedan overcooked stoji na 30+% a witcher i sekiro na 2%. 🤪

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Overcooked je 10/10 u coopu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja igram i bloodborne i witcher jos uvijek mada su predjene dv a put. Igram i na emulatoru koji put a link to the past. Znam jos uvjek razlikovati generic od masterpice. Imam vise sati u Pesu s ekipom od bilo kojih igara zajedno ali da se da samom no thanx. Opcenito biram jednu ili dvi najbolje iz zanra. Fightovi iskljucivo Mortal Kombajn i Kretten 7 . Ali to je jos pocelo od vremena Snesa i psa 1. Ah....nice times.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vidis imam MK, ali ja sam nekako uvijek najvise volio Soul Calibur i ako se netko sjeca ili je igrao davno na ps1 bloody roar.

I naravno tekken 3 je bio klasika. 😁 Pes i fifa meni osobno dosade nakon 2-3 tekme.

Jedino takvo slicno sto bi mogao igrati je fifa street 😬 a i moram.priznati nba 19 nije los igrao malo burazovu karijeru i niti.malo lose.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam isto jedan od onih na koje je Witcher 3 ostavio mlak dojam. Igru sam prošao tako reći na speed runu jer nisam mogao dočekati kraj. Subjektivno: igru ne mogu vidjeti ni na polici; objektivno: super RPG za predobrom pričom i atmosferom, no meni jednostavno nije legao. 

 

Zanimljivo mi je situacija kod God Of War. Tu sam pao pod utjecaj gorilla marketing Cory Barloga koji je na svakom kutku interneta pričao srcedrapajuće priče o razvoju igre. Više od mjesec dana nakon što sam prešao igru igra mi nije ostala u nekom sjećanju - osim borbe koja je predobra. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa, upravo sam unio kod za ps plus članstvo 3 mjeseca i sad imam jedni pitanje, znam da ove igre koje su bespltne po mjesecima mogu igrati samo dok traje članstvo, ali npr ja sad kupim igricu za 400/500 kn preko ps plus i da li i za nju vrijedi isto, da je mogu igrati samo dok mi ne istekne članstvo?

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igre se ne kupuju preko ps+, eventualno možeš dobiti dodatni popust ako si pretplatnik. Znači sve što kupiš na Storeu je tvoje i nije vezano uz pretplatu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Igre se ne kupuju preko ps+, eventualno možeš dobiti dodatni popust ako si pretplatnik. Znači sve što kupiš na Storeu je tvoje i nije vezano uz pretplatu.

 Hvala 

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tehnicki i igre koje se dobiju besplatno mora ih se kupiti - staviti u kosaricu i checkout. Cijena je 0kn naravno.

I te igre onda mozes igrati sve dok ti traje ps+ pretplata.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bas sam gledao malo o EAaccessu na ps4 razmisljam da probam barem 1 mjesec.
Jeste li skuzili da ljudi konstantno pljuju po EA a njihove su igre svake godine jedne od najprodavanijih?
CoD, Fifa, FarCry, NFL, NBA, Assassins Creed itd... Ljudi su stvarno čudna bića :) Srecom pa se pojave neke ps4 ekskluzive koje se prodaju bolje od navedenih.... Spiderman, RDR2 i GoW
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Bas sam gledao malo o EAaccessu na ps4 razmisljam da probam barem 1 mjesec.
Jeste li skuzili da ljudi konstantno pljuju po EA a njihove su igre svake godine jedne od najprodavanijih?
CoD, Fifa, FarCry, NFL, NBA, Assassins Creed itd... Ljudi su stvarno čudna bića :) Srecom pa se pojave neke ps4 ekskluzive koje se prodaju bolje od navedenih.... Spiderman, RDR2 i GoW

 Jesi siguran da su to igre od EA? 

10 godina
online
Re: PlayStation 4

baš čitam i gledam jesam li ja lud il kaj XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ajd jos nba live moze proci kao ea games, ne onaj 2k....al ostatak je gadno pogrijesio haha
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hahaha. Mene je to malo podsjetilo na ovo
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
13 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ispricavam se svima, mislio sam na igre dostupne na EA accessu. Znam da nisu sve EA, ali stvarno neznam zasto sam napisao CoD, mislio sam na BF.


Uglavnom, krivo sam se izrazio, pljuje se i po EA i po Ubisoftu.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Najprodavanije su zato što su ljudi ovce. Evo dati ću ti FIFA-u za primjer. Najveće smeće od igre koje izgleda više kao hokej na ledu nego nogomet, a prodaje se ko suho zlato jer su ljudi opsjednuti otvaranjem paketića i bacanjem novca. 

EA ima nekoliko igara koje se prodaju na ime. FIFA 20 može imati govno nacrtano na naslovnici, mogu vratiti grafiku iz FIFA-e 98 i opet će se prodati u milijunima primjeraka. To se dogodi kad neke igre imaju toliku dominaciju na tržistu u svom žanru, kvaliteta pada.

 

Isto kao NBA 2k, igra sve gora iz godine u godinu a prodaje se sve više.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 22:08 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice