PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.300
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

EA je trash ali meni je Ubisoft najdrazi izdavac vec duze vrijeme. U zadnjih par godina odigrao sam masu njihovih igara jer su mi prezabavne. Svaki Far Cry iako na isti kalup, meni prezabavan. Watchdogs 2 plat, AC Origins plat, The Crew 2 plat, South parkovi plat, odlican Gost recon wildlands solo i u co-opu, trials serijal. Digli su iz mrtvih  trenutno jednu on najpopularnijih taktičkih FPS-ova rainbow six siege, slično ali manje uspješno sa For Honorom. Nisam ni spomenuo Anno-e, M&M, Raymanove pa čak i dosta dobre ali definitivno prenakrcane mikrotransakcijama mobilne igre kao sto su Trials Frontier i The Mighty Quest for Epic Loot. 

 

MadeInCroatia
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

EA je trash ali meni je Ubisoft najdrazi izdavac vec duze vrijeme. U zadnjih par godina odigrao sam masu njihovih igara jer su mi prezabavne. Svaki Far Cry iako na isti kalup, meni prezabavan. Watchdogs 2 plat, AC Origins plat, The Crew 2 plat, South parkovi plat, odlican Gost recon wildlands solo i u co-opu, trials serijal. Digli su iz mrtvih  trenutno jednu on najpopularnijih taktičkih FPS-ova rainbow six siege, slično ali manje uspješno sa For Honorom. Nisam ni spomenuo Anno-e, M&M, Raymanove pa čak i dosta dobre ali definitivno prenakrcane mikrotransakcijama mobilne igre kao sto su Trials Frontier i The Mighty Quest for Epic Loot. 

 

 

A najbolje tek dolaze. I isto s pretplatom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 3:08 (Bitanga).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
EA Acess za PS4 nema 40-ak igara koje ima na Xbox-u i na PC-u.Tako da je neisplativ budući da sadrži 70% sportskih naslova.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Što se mene tiče isplativ je na mjesec dana čisto da odigram Way out s burazom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
EA Acess za PS4 nema 40-ak igara koje ima na Xbox-u i na PC-u.Tako da je neisplativ budući da sadrži 70% sportskih naslova.

 

Kako je neisplativ? Isplativ je taman da u mjesec dana odigraš samo jednu igru dok ti ne dosadi i canceliraš pretplatu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
To sve šta je gore sam odigrao već odavno a EA Acess ima na Xbox ONE i X360 igre te Xbox a na PC-u i od drugi izdavača.Od 30-ak igara,njih 15 su sportske,pa autoutrke te stariji naslovi osim BF V.Da ima nešto slično kao Xbox Game Pass sa preko 150 naslova,e to bi bilo isplativo.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

what the hell ???

 

PSN bon 50eur 40eur ? XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 13:44 (MasterG).
10 godina
offline
PlayStation 4

Jedno pitanje ekipa...uzeo sam ps4 500gb bijeli od prijatelja,znam da ga nije bas koristio skoro nikako i kad ubacim cd brate buci ventilator koda ce avion poletit,ja imam jos ps4 pro i ne njem igram i zna se cut ventilator ali nakon vremena igranja sto je normalno,ali ovaj cim pokrenes igru koda police,ugasis igru sve ok.

Je li imao netko iskustva s ovim,ne virujem da je zacepljen ventilator ili slicno nesto?

A da se prigrije u 2min isto ne virujem.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 14:45 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
To sve šta je gore sam odigrao već odavno a EA Acess ima na Xbox ONE i X360 igre te Xbox a na PC-u i od drugi izdavača.Od 30-ak igara,njih 15 su sportske,pa autoutrke te stariji naslovi osim BF V.Da ima nešto slično kao Xbox Game Pass sa preko 150 naslova,e to bi bilo isplativo.

 

Naravno, no to i dalje ne znači da nije isplativo. Možda tebi nije isplativo, ali većini ljudi je, i bit će u budućnosti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Jedno pitanje ekipa...uzeo sam ps4 500gb bijeli od prijatelja,znam da ga nije bas koristio skoro nikako i kad ubacim cd brate buci ventilator koda ce avion poletit,ja imam jos ps4 pro i ne njem igram i zna se cut ventilator ali nakon vremena igranja sto je normalno,ali ovaj cim pokrenes igru koda police,ugasis igru sve ok.

Je li imao netko iskustva s ovim,ne virujem da je zacepljen ventilator ili slicno nesto?

A da se prigrije u 2min isto ne virujem.

 Zanemarite...rijeseno,rastavio ga i ocistio to je to.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Isplativo je jedino onima koji nemaju PC ili Xbox.Meni je neisplativo s time da moraš još plaćat pretplatu za igranje MP-a.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Isplativo je jedino onima koji nemaju PC ili Xbox.Meni je neisplativo s time da moraš još plaćat pretplatu za igranje MP-a.

 Pa mozda na mj dana za tih 30kn se isplati uzet cisto da probas koju igru.

Pa eventualno kupis vidio sam ima ih dosta na popisu no.meni osobno zanimljive

samo way out ( da probam sa burazom ) kao sto je vec jedan kolega gore vise naveo

isti razlog i nhl. Zasto nhl jer dok sam radio sad vec malo davno kao student na hrtu

imali smo.ps2 s 4 joysticka i slobodno vrijeme kratili na nhlu u 4ero 2 na 2 igrali u domacicu i colu.

Fifa, pes sve je to k**** koliko je nhl u mp brutalno zabavan i cak razmisljam da ga kupim za tih 80tak kn koliko je sad na 

storeu.

9 godina
offline
PlayStation 4

je li kasno da se nadovežem na raspravu o witcheru 3 sada ? 

 

treba shvatiti da nije jednako ući u igru osobi koja je igrala witchera 1 prije više od 10 godina i osobi koje je eto vidjela na steamu igru na popustu pa reko idem se malo igrati, kažu igra je dobra. 

to je kao da počnete gledati Sopranose ili Game of Thrones na četvrtoj sezoni. I dalje je moguće al se trebate ozbiljno koncentrirati i udubiti u igru. Hrpa likova koja se pojavljuje u W3 su nama veteranima stari poznanici i jedva smo čekali da ih opet vidimo, a opet netko tko je tek počeo njemu je to sve previše likova i događaja o kojima nema blage veze. Ne možemo gledati igru na isti način. Ali Witcher 3 ima itekako razloga za dublje proučavanje svijeta (što se mnogim gejmerima vjerojatno neće baš dati) W3 ima fantastičnu pozadinu i svijet, likove, politiku, urote i još je sve smješteno u svijet koji je temeljen na srednjevjekovnim slavenskim zemljama, i nordijskim na jednom dijelu. 

Slažem se da je borba prilično jednostavna i nije prezanimljiva nakon nekog vremena, ali svaka igra ima svoje pluseve i minuse. Kad bi u W3 bila borba kao u Bloodborneu i isto tako težina bossova, igra bi mi bila bolja još za klasu

 

a kad su već bile te usporedbe sa Bloodborneom, evo ja sam primjer da se može uživati u obje igre, i baš mi je drago što sam imao priliku preći obje. Obje su mi među najboljim igrama koje sam ipak probao, s tim da ću ipak morat priznati da mi je Bloodborne iz nekog razloga najposebnija igra koju sam ikad igrao, i samo se mogu nadati pravom nastavku jednog dana

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
 

a kad su već bile te usporedbe sa Bloodborneom, evo ja sam primjer da se može uživati u obje igre, i baš mi je drago što sam imao priliku preći obje. Obje su mi među najboljim igrama koje sam ipak probao, s tim da ću ipak morat priznati da mi je Bloodborne iz nekog razloga najposebnija igra koju sam ikad igrao, i samo se mogu nadati pravom nastavku jednog dana

 boldano je razlog zasto sam kupio i imam ps4.
 takoder se nadam nastavku.
 trenutno ne mogu docekati nastavak tlou-a pa i medievil.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Cansee kaže...
 

a kad su već bile te usporedbe sa Bloodborneom, evo ja sam primjer da se može uživati u obje igre, i baš mi je drago što sam imao priliku preći obje. Obje su mi među najboljim igrama koje sam ipak probao, s tim da ću ipak morat priznati da mi je Bloodborne iz nekog razloga najposebnija igra koju sam ikad igrao, i samo se mogu nadati pravom nastavku jednog dana

 boldano je razlog zasto sam kupio i imam ps4.
 takoder se nadam nastavku.
 trenutno ne mogu docekati nastavak tlou-a pa i medievil.

 

Po nicku ti ne bi nikad rekli :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

hahaha bitanga bas si me nasmijao.

da ti budem iskren nisam znao sta drugo staviti za nick.
ne sjecam se vise sto je bilo znam da sam u trenutku kada
sam zakljucio da cu se nakon godina i godina citanja buga i isto tako foruma
konacno registrirati. i u trenutku registracije sam "nebi vjerovao" ali bas bio u bloodborneu.

i sad svi znate kako to vec ide sve ispunis al uvijek taj nick. htio sam zapravo staviti led zeppelin.
ali 0 bodova. i pogledam u ekran i mislim si hmm. okej ljudi ce misliti da sam balonja koji 24/7 gejma
i samo brijem na igrice po cijele dane, ali u tom trenutku mi je nekako bas sjeo nick. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Pa mozda na mj dana za tih 30kn se isplati uzet cisto da probas koju igru.

Pa eventualno kupis vidio sam ima ih dosta na popisu no.meni osobno zanimljive

samo way out ( da probam sa burazom ) kao sto je vec jedan kolega gore vise naveo

isti razlog i nhl. Zasto nhl jer dok sam radio sad vec malo davno kao student na hrtu

imali smo.ps2 s 4 joysticka i slobodno vrijeme kratili na nhlu u 4ero 2 na 2 igrali u domacicu i colu.

Fifa, pes sve je to k**** koliko je nhl u mp brutalno zabavan i cak razmisljam da ga kupim za tih 80tak kn koliko je sad na 

storeu.

 

Ovo je i moj razlog zašto ću uzeti Access. NHL na PS2 je bio prezabavan i sjećam se kako sam se super zabavljao igrajući ga. Također, želim prijeći u FIFA-i Journey mode, ali mi se ne kupuje cijela igra, tako da će ova pretplata super doći. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ne znam jel ima madden (nisam gledao), ali isto preporuka...stvarno je zabavan, očito smo se malo zasitili svi nogometnih simulacija

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

ne znam jel ima madden (nisam gledao), ali isto preporuka...stvarno je zabavan, očito smo se malo zasitili svi nogometnih simulacija

 đabe

 

Edit: ako ce netko htjet igrat, meni je ovo uvijek bilo zabavno u vise igraca.

Javite pa je i posheram da ne bacamo svi pare. Pa nabacimo bug turnir u domačicu i colu ( citaj pivu ) 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 10:39 (bloodborne).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nije mi skroz jasan ovaj EA Access. Jel to znači da za 190kn godišnje igramo sve njihove igre (tipa nova Fifa) ili u početku izlaska nove Fife bude samo neki popust ili limitirana verzija igre, a tek je kasnije daju članovima EA Accessa?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imaš 10 satni Trial na nove igre a ostalo šta stave na EA Acess,većinom 1 god stare igre te one još starije od 5 god.
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa to baš onda i nije neki deal.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
interist89 kaže...

Pa to baš onda i nije neki deal.

 

EA Access je ono što se na PCu zove Origin Access.

Postoji još i Origin Access Premier, koji je full pristup svemu odmah. To na PSNu ne postoji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igra tko Days Gone,dojmovi?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Danas sam tek vidio da sam dobio dodatnih 25% popusta na ljetnu rasprodaju. Provjerite si mail ja sam dobio code 8.8 kad su dodali još neke igre.

 

 

PSN Grimsey2955
 
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kod mene ništa :'(
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Danas sam tek vidio da sam dobio dodatnih 25% popusta na ljetnu rasprodaju. Provjerite si mail ja sam dobio code 8.8 kad su dodali još neke igre.

 

 

Ni meni ništ nisu dali, a ostavio sam im bar 10k kn u storeu. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Također sam ostavio 10-ak kuna i ni meni ništa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam sad stavio u košaricu AC Odyssey  Golden Edition i ako mi stigne taj 25% dodatni kod uzimam,

a ako ne mičem i ne uzimam 100%.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
cesnjovka kaže...

Ja sam sad stavio u košaricu AC Odyssey  Golden Edition i ako mi stigne taj 25% dodatni kod uzimam,

a ako ne mičem i ne uzimam 100%.

 

Uzmi, to je jedna od boljih igara koje sam igrao ove godine, uz Dead Cells ;-)

Na US storeu je još jeftinije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 20:18 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice