PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.758
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
RE: Play Station 4

zasto ovaj pise na temu staru dvije god?

15 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 4
R4zOR229 kaže...

zasto ovaj pise na temu staru dvije god?

ma bolje to neg da je otvorio novu temu

#x262D
15 godina
offline
Play Station 4

Ma nećemo ugledati PS4 tako brzo.

 

Koliko god grafika GT5 ili GoW-a 3 izgledala bajno to ne znači da su svi potencijali PS3-a iskorišteni.

 

Već sam negdje pročitao da će 2013./2014.doći tako da u miru možete kupiti PS3 i uživati.

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 4
luckyluke kaže...

Ma nećemo ugledati PS4 tako brzo.

 

Koliko god grafika GT5 ili GoW-a 3 izgledala bajno to ne znači da su svi potencijali PS3-a iskorišteni.

 

Već sam negdje pročitao da će 2013./2014.doći tako da u miru možete kupiti PS3 i uživati.

a neznam rekli su da ce 2012 jer i xbox tada izlazi a sony nesmije kasniti iako bi ps3 jos mogao zivjet

 

btw bil je price da ce u njega ic ibm-ov power 7 procesor 

 a za gpu jos nista se nije pricalo 

 

a ati je vec sklopio ugovor za novi xbox 

#x262D
16 godina
offline
RE: Play Station 4
luckyluke kaže...
 to ne znači da su svi potencijali PS3-a iskorišteni.

 

 

Bila je jedna vijest i intervju s nekim (ne znam kojim) developerima koji su rekli da PS3 pruža developerima, ukoliko to znaju iskoristiti, još puno mogućnosti i da im je prava uživancija raditi na igrama za njega.

Ak uspijem naći link budem postal

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
16 godina
offline
RE: Play Station 4
hrvatskafarkasevec kaže...
luckyluke kaže...

Ma nećemo ugledati PS4 tako brzo.

 

Koliko god grafika GT5 ili GoW-a 3 izgledala bajno to ne znači da su svi potencijali PS3-a iskorišteni.

 

Već sam negdje pročitao da će 2013./2014.doći tako da u miru možete kupiti PS3 i uživati.

a neznam rekli su da ce 2012 jer i xbox tada izlazi a sony nesmije kasniti iako bi ps3 jos mogao zivjet

 

btw bil je price da ce u njega ic ibm-ov power 7 procesor 

 a za gpu jos nista se nije pricalo 

 

a ati je vec sklopio ugovor za novi xbox 

Ja sam citao da IBM odustaje od proizvodnje procesora za Sony.

Bas me zanima kako ce se Sony snaci bez IBM-a. PS3 je zvijer sa svojim cell procesorom.

Kakav ce HW nadomjestiti tu snagu u PS4 - nemam pojma.

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 4


Ja sam citao da IBM odustaje od proizvodnje procesora za Sony.

Bas me zanima kako ce se Sony snaci bez IBM-a. PS3 je zvijer sa svojim cell procesorom.

Kakav ce HW nadomjestiti tu snagu u PS4 - nemam pojma.

onda ce morat ic na intel jer neznam bas dal smije amd zbog ati-a

#x262D
13 godina
offline
RE: Play Station 4
fitslash kaže...

novi stejšn, eeee. koliko će ovaj koštat, 40 000kn, a prodavat će ga gran turismo

 ja ga nebi uzo da svaki dan vice dobro jutro

15 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 4
prototype sony kaže...
fitslash kaže...

novi stejšn, eeee. koliko će ovaj koštat, 40 000kn, a prodavat će ga gran turismo

 ja ga nebi uzo da svaki dan vice dobro jutro

ti isto slusas gluposti

kostat ce isto ko i ps3 u to razdoblje

#x262D
15 godina
protjeran
offline
Play Station 4

I u godinu i pol svaki je pao za više od pola.

Ljubomorne duše, neka mi popuše!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Play Station 4

jel se zna kad izlazi play station 4 i xbox 720?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 4

Već sam ti rekao, ove godine pred blagdane.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Play Station 4

koliko je sigurno to da izlazo za mjesec dva što si reko i jel opće izlazi nagodinu?

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Play Station 4

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hoće li se na PS4 moći igrati igre od PS3?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4
MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
PlayStation 4

izgleda da je ... bdw kako jadno izgleda prototip ps4ke ko neka stara Hi-Fi konponenta lol {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

to nije prototip ps4 već ps4 kontrolera a prototip znači da u konačnici možda i neće izgledati tako.btw i meni se  ne sviđa trenutni prototip kontrolera mada ne sumnjam da će završni proizvod izgledati puno ljepše.{#}

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ddd3 kaže...

to nije prototip ps4 već ps4 kontrolera a prototip znači da u konačnici možda i neće izgledati tako.btw i meni se  ne sviđa trenutni prototip kontrolera mada ne sumnjam da će završni proizvod izgledati puno ljepše.{#}

Slažem se s tobom ali nemaju više puno vremena za prototipe ako konzolu planiraju izbaciti za zimske blagdane kao što se prica.

U osnovi je spominjan "touch screen" na kontroleru ali mislim da neće biti nešto kao ovaj na slici jer se Sony navodno odrekao "DualShock" izgleda kontrolera za PS4.

Mislim da bi moglo biti puno iznenađenja na ovogodišnjem E3 sajmu. :D

 

I hope so....

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
PS3_X360 kaže...
Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

Ako u SAD-u bude 440$, u EU je 440 eura.

everybody lies
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Core2Duo2 kaže...
PS3_X360 kaže...
Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

Ako u SAD-u bude 440$, u EU je 440 eura.

to je oko 3000kn...treba pričekati najmanje godinu dana da isprave sve greške, da padne cijena i da izađu neke igre..

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Core2Duo2 kaže...
PS3_X360 kaže...
Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

Ako u SAD-u bude 440$, u EU je 440 eura.

Nemoj zaboraviti proviziju naših trgovaca od 25-50% ukupne vrijednosti na cijenu jer to tak kod nas funkcionira.

Vani nešto košta 1000kn kod nas je 2000kn+PDV {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
PS3_X360 kaže...
...treba pričekati najmanje godinu dana da isprave sve greške, da padne cijena i da izađu neke igre..

Killzone i MGS 5 bi trebali izaći otprilike kad i konzola, a meni je to i više nego dovoljno. Ionako ga kupujem zbog te dvije igre iako će MGS vjerojatno doći kao multiplatforma po prvi puta u povijesti hehe...

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Death_Shade kaže...
Core2Duo2 kaže...
PS3_X360 kaže...
Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

Ako u SAD-u bude 440$, u EU je 440 eura.

Nemoj zaboraviti proviziju naših trgovaca od 25-50% ukupne vrijednosti na cijenu jer to tak kod nas funkcionira.

Vani nešto košta 1000kn kod nas je 2000kn+PDV {#}

a jbg kad su razbojnici...a i ove spodobe nesposobne koje nam vode HR...nema veze..isplati se pričekati godinu, dvije..dok ne padne cijena..ima dosta naslova i za ps3, a igre će i dalje dolaziti..samo me zanima kaj će se dogoditi s igrama kad dođe ps4? i dalje će postojati support za ps3 konzole, brinem se ako sad uzmem ps3 za 2500kn, onda dođu next gen konzole i onda samo fali da izlaze neke glupe igre kao što je bio slučaj sa ps2..

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

izgleda da je ... bdw kako jadno izgleda prototip ps4ke ko neka stara Hi-Fi konponenta lol {#}

Pa to je kao prvo leak/rumor, neki anonimni izvori kazu da je to zbilja prototip PS4 kontrolera, a neki pak kazu da je to stariji prototip....  a sto se tice tog "hi-fi uredaja", pa to je vjerojatno devkit, ionako devkitovi od konzola uvijek izgledaju cudno tako da me nebi cudilo da se zbilja radi o pravoj slici.

Death_Shade kaže...

Koliko je potvrđeno od strane Sonya igre sa PS3 neće biti moguće igrati na PS4(barem ne na prvoj generaciji).

Razlog je to što PS4 ne koristi više Cell procesor već "AMD FX " kao mozak i neki derivat Radeona za grafiku.

Novost je da ne bi trebao uopće biti skup kao što se nagađa jer se za izradu koriste gotove komponente za razliku od Cell procesora.

Cijena vani bi se trebala kretati oko 430$, znači kor nas oko 440€.

Nista nije potvrdeno od strane Sony-a odnosno niti jednom se nisu izjasnili sto se tice backward kompatibilnosti, takoder nije niti potvrdeno da ce se koristiti AMD FX CPU i AMD GPU (iako se nadam da hoce zbog portova). Takoder se ne zna niti o kojoj cijeni se radi, jedan rumor/izvor kaze da ce kostati minimalno 40,000 yena, a to se vjerojatno odnosi na Japan. Sigurno nece korisiti gotove komponente ala PC komponente vec ce biti modificirane kao i na svakoj drugoj konzoli kako bi dobili dodatne performanse, a to opet znaci da ce R&D biti skuplji........

 

Ukratko, sve to sto si rekao je rumor i nista nije sluzbeno potvrdeno.....

PS3_X360 kaže...

taman uđemo u EU, nema carine, samo PDV i lijepo naručiš PS4 iz EU za tih 440$ (2500kn)...

Malo si preoptimistican (pogotovo za nase trziste), jbg nasi bi nas mogli oderati samo tako :(..... ne znam ofc ali mislim da mozemo ocekivati da ce od Vite biti skuplji barem 150-200$, gdje si to vidio da stolna konzola kosta skoro isto kao prijenosna? Mislim da ce PS4 kostati minimalno 3000-3500 KN kada dode kod nas u HR (PS3 je kostao i preko 5000 KN). Ono sto zelim reci, ovisi kakve komponente ocekujes, ako ocekujes brutalno jake komponente onda zaboravi na jeftinu cijenu jer vrlo lako moze biti i skuplje od PS3 launch cijene, no, ako pak ocekujes drasticno prodavanje ispod proizvodne cijene onda moze biti i relativno jeftino sa brutalno jakim komponentama.

 

Sto se tice cijene.... mozemo samo nagadati i pretpostaviti na temelju Sony-eve proslosti, a proslost nam kaze da konzole prodavaju ispod proizvodne cijene, e sad, hoce li bas ici na takozvani "massive sold at loss" ili umjereniji, ne znamo ali pretpostavljam da nece biti bas toliki kakav je bio sa PS3 jer su u ovoj generaciji naucili lekciju (od launcha do negdje polovice 2010 godine nisu ostvarivali nikakvu zaradu na prodavanju same konzole). Kupcima je to naravno dobra stvar jer ce cijena biti relativno jeftina, no, Sony-u to bas i nije najbolje rijesenje.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
zuper kaže...

Da IGN ima live prenos iz New Yorka na youtube kanalu.

Live krece u 22:00 a PlayStation event u 23:00 {#}

Jedva čekam da vidim šta će reći

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice