PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.088
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam problem s kontrolerom, naime pokazuje mi jednu crticu kod napunjenosti, stavim ga na punjenje i za minutu mi pokazuje da je skroz pun?!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Imam problem s kontrolerom, naime pokazuje mi jednu crticu kod napunjenosti, stavim ga na punjenje i za minutu mi pokazuje da je skroz pun?!

 

Odeš u dućan i kupiš novi. Normalno je da baterije crkavaju s vremenom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Star je 10 mjeseci.

EDIT: kad je punjačem za mobitel uštekan u zid onda se puni...jedino mi u rest modeu ništa ne reagira.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 7:15 (m77).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Znači da imaš još garanciju pa nosiš na servis
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Jamstvo je 12, furaj na servis. Meni je osobno v1 bio puno kvalitetniji od novoh v2.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Imam problem s kontrolerom, naime pokazuje mi jednu crticu kod napunjenosti, stavim ga na punjenje i za minutu mi pokazuje da je skroz pun?!

Jel ga puniš sa fast chargerom? Meni tako zna zezati onda ga samo napunim preko plejke ili kompa.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Jamstvo je 12, furaj na servis. Meni je osobno v1 bio puno kvalitetniji od novoh v2.

 Također...očekivao da če novi bit bolji ali upravo suprotno... uzeo onaj lijepi alpine green...lijep je al recimo desnu gljivu kad stisnem ne klikne onako lijepo nego kao da se sve živo lomi unutri i zapnje i krcka... lijeva gljiva normalno, sad dal je to za vratit jer je star tek mjesec dana neznam ali je čudno vrlo...

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

Jamstvo je 12, furaj na servis. Meni je osobno v1 bio puno kvalitetniji od novoh v2.

 Također...očekivao da če novi bit bolji ali upravo suprotno... uzeo onaj lijepi alpine green...lijep je al recimo desnu gljivu kad stisnem ne klikne onako lijepo nego kao da se sve živo lomi unutri i zapnje i krcka... lijeva gljiva normalno, sad dal je to za vratit jer je star tek mjesec dana neznam ali je čudno vrlo...

 Najbitnije ti ja kako ti reagira na komande u gameplayu i ako je tu sve ok onda nema potrebe da vraćaš.
Ali ako na tom polju respozivnosti postoje problemi, ODMAH vraćaj!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 16:48 (Bjelouška).
14 godina
offline
PlayStation 4

Modern Warfare Open beta bi od 14.09 trebala biti dostupna za sve ovaj vikend, ima li tko kakav info?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kontroler radi normalno, respinzivan je, ali jedino to punjenje u rest modeu me brine.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni se skida upravo, beta je teska 42 gb
15 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Kontroler radi normalno, respinzivan je, ali jedino to punjenje u rest modeu me brine.

 

Jesi ti siguran da ti je uopće enejblano punjenje u rest modeu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Star je 10 mjeseci.

EDIT: kad je punjačem za mobitel uštekan u zid onda se puni...jedino mi u rest modeu ništa ne reagira.

 Moj prvi dualshock 4 je radio sve super dok ga nisam poceo puniti punjacem od mobitela nakon cega je ubrzo crkla baterija :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Modern Warfare Open beta bi od 14.09 trebala biti dostupna za sve ovaj vikend, ima li tko kakav info?

 Dostupno za EU CEST od 19 h.

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Je, pa punio sam ga stalno u rest modeu...posljednjih 10ak dana nešto divlja.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 22:04 (hummer0).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

 Nabavio i ja jučer pa ćemo vidjeti. Nije me baš zainteresirala kod izlaska, ali čuo sam iz par izvora da je podcjenjena pa ću joj dati šansu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

Da igra je odlična i zapravo ugodno iznenađenje koliko je dobra. Ostavio sam 50h igre i šteta što nema još.

Hexfire kaže...
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

 Nabavio i ja jučer pa ćemo vidjeti. Nije me baš zainteresirala kod izlaska, ali čuo sam iz par izvora da je podcjenjena pa ću joj dati šansu.

Igra je odlična i nećeš zažaliti, jedanput kad te uvuče nećeš moći prestati igrat.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Joystick se nebi smio puniti nikakvim mobilnim adapterom, kamoli ne fast charge adapterom.

Ako i kad ga takav nacin punjenja sprzi, ne mora se vise ni razmisljat o jamstvu i zamjeni za novi

jer se nece ostvariti.

 

Ja obicno punim jedan ( preko plejke ofc ) dok koristim drugi. I tako ih šaltam u krug.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 9:45 (bloodborne).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni je crklo punjenje na kontroleru u roku 5 mjeseci,toliko o kvaliteti PS4 gamepada.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja osim gljivice dosad nisam imao problema sa v2, no opet kazem v1 je bio kvalitetniji.

 

Sto dokazuju i problemi na koje se ljudi cesto zale vezano za v2.

Gamepad ni trebao imati realniju cijenu ali jbg na dodacima i igricama su pare.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Joystick se nebi smio puniti nikakvim mobilnim adapterom, kamoli ne fast charge adapterom.

Ako i kad ga takav nacin punjenja sprzi, ne mora se vise ni razmisljat o jamstvu i zamjeni za novi

jer se nece ostvariti.

 

Ja obicno punim jedan ( preko plejke ofc ) dok koristim drugi. I tako ih šaltam u krug.

 

Ne pričaj gluposti. Ja ih punim gdje god stignem, i sva tri mi rade već 3-4 godine.

Samo fast-charger može biti problem iako vjerujem da je prije krivac za to charger nego kontroler (jer charger ne bi smio puniti "brzo" ako ne dobije signal od uređaja da ga podržava).

Obični mobilni adapteri su svi ok, jer je usb charging standard već 10 godina. Fast-chargere je najbolje izbjegavati za sve osim mobitela i tableta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Može mala pomoć... Tek sam sada sazna za cashback. Recimo vidim da se može ako se naručuje sa game.co.uk uzeti 15 funti povrata, pa ako bi uzimao fifu ispala bi me 35 funti. Sad prvo pitanje jel to sve tako kako piše i za one koji su naručivali koliko treba da igra dođe od trenutka kada bude poslana?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Može mala pomoć... Tek sam sada sazna za cashback. Recimo vidim da se može ako se naručuje sa game.co.uk uzeti 15 funti povrata, pa ako bi uzimao fifu ispala bi me 35 funti. Sad prvo pitanje jel to sve tako kako piše i za one koji su naručivali koliko treba da igra dođe od trenutka kada bude poslana?

 

Čisto sumnjam, daj neki link da ne moramo tražiti.

Ako i radi vjerojatno je samo za UK.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

 

Hexfire kaže...
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

 Nabavio i ja jučer pa ćemo vidjeti. Nije me baš zainteresirala kod izlaska, ali čuo sam iz par izvora da je podcjenjena pa ću joj dati šansu.

 

MasterOfDisaster kaže...
hummer0 kaže...

Ljudi moji Days Gone mi je bila baš odlična igra  baš sam uživao.

Mislio sam da je nekakvo glupo ubijanje zombija, ali igra ima ono nešto što te vuče da ju igraš dalje.

Da igra je odlična i zapravo ugodno iznenađenje koliko je dobra. Ostavio sam 50h igre i šteta što nema još.

Igra je odlična i nećeš zažaliti, jedanput kad te uvuče nećeš moći prestati igrat.

 Jel igrate i challenge mod? Zadao sam si cilj da na svima osvojim zlato, uključujući i podzadatke. Neki su poprilično zahtjevni, ali može se uz malo vježbe.

Bit će!
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja imam PS4 praktički od izlaska konzole i nikad nikakvih problema sa kontrolerima. Ni sa kvalitetom izrade ni punjenjem, sve radi kako treba. Samo šteta što se ono svjetlo iza ne može potpuno isključiti jer troši bateriju koja i bez toga nije baš najbolja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislio sam da konzole ne mogu biti bučne...kao grafičke na PC-U....Kad god igram....za sada jedino.... Borderlands 2...čim je veća strka....zavrti se ventilator na Max(ps4pro)

Nadam se da će hlađenje ipak na petici biti bolje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Oh da...meni se na witcheru isto zavrtio užasno, toliko da sam ga preko slušalica čuo, a nije baš da sam imao namješteno tiho....dosta loše hlađenje, tj buka

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Mislio sam da konzole ne mogu biti bučne...kao grafičke na PC-U....Kad god igram....za sada jedino.... Borderlands 2...čim je veća strka....zavrti se ventilator na Max(ps4pro)

Nadam se da će hlađenje ipak na petici biti bolje

 Zadnja verzija PS4 Pro je puno tiša. Imam je ja doma, ali još nisam isprobao RDR2, nikako uhvatiti vremena. 

 

https://www.theverge.com/2018/11/7/18072260/ps4-pro-cuh-7200-noise-fan-power-draw-heat-thermals

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice