PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 To sam probao i nije uspjelo. Poslije zovnem komsiju koji se tako bavi tim kucnim popravkama pa znam da ima svakodnevno posla sa sarafima i tim stvarima. Odnese on da proba odvrnuti, vrati mi saraf totalno izbusen, sad ga i nema.

 

Evo slika 

 

https://i.imgur.com/T8Oboro.jpg

Majko mila, pa skroz ga je ubio 

Pa nije valjda s AKU to isao odvrtati 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ako je ovome imalo vjerovati onda ce PS5 u Europi kostati 500€, 100€ vise nego PS4 i izlazi 04.12.2020.

 

https://comicbook.com/gaming/2019/10/18/ps5-playstation-5-price-cost/

 

 

Ne znam koliko je tacno bio PS4 u Bosni kad je tek izasao, ali imam osjecaj da ovdje mozemo biti sretni ako bude 1200KM a ne vise... PS4 u Bosni pri izlasku bio oko 1000KM.

 

Ako je to stvarna cijena, onda ok - očekivao sam tako negdje. Ako je preporučena onda se može nadodati odmah 50€ na cijenu konzole u HR. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ala si ga ubio majke ti hahahahah

 

sad uzmi AKU (nisi trbao prije) i uzmi jako mali borer...izbuši rupice tako da ti stane jezik šarafcigera i onda odvrti POLAKO...mislim da ti je to jedina šansa...osim one da zalemiš gore nešto pa probat odšrafit 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Je li tko prednarucio DS u Sancti i je li dobio obavijest da je mozda poslano?

 ja sam u zeldi prednaručio, i sutra je sve tamo, s obzirom na to da oni uziamju preko Sancte vjerujem da je kod njih već sve itekako spremno

 

vidim na redditu da je ljudima po svijetu već stigla igra, sve su prilično rano počeli slati

 

day 1 update je samo 350 mb, tak da čim se dobije igra odmah se može i igrati 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
AA-d00d kaže...
Je li tko prednarucio DS u Sancti i je li dobio obavijest da je mozda poslano?

 ja sam u zeldi prednaručio, i sutra je sve tamo, s obzirom na to da oni uziamju preko Sancte vjerujem da je kod njih već sve itekako spremno

 

vidim na redditu da je ljudima po svijetu već stigla igra, sve su prilično rano počeli slati

 

day 1 update je samo 350 mb, tak da čim se dobije igra odmah se može i igrati 

 Kod mene je digitalna i ima update 1.04 oko 1GB.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja vec imam spremno 5000kn za PS4. Uzima se prvi dan i to s 2 gamepada i fizickom igrom. Vrlo moguce da llauch naslov bude novi Horizon. Super mi je PS4. Kad se sjetim da bi igrao danasnje igre trebao bih mjenjati i graficku i procesor. Koliko se ekipa muci da sve narikta da im radi RDR2 s novim hardwareom mi igru odigrali na godinama staroj konzoli. Kupim si Ps5 i godinama nemoram misliti o kupnji novog kompa. Igre kupim i prodam. Svaka me nakraju kosta 50-100 kn jer toliko spustim cijenu. 😄
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo ja upravo dobio mail sa kodom za 25 posto popusta na kosaricu.

A stavio sam dvije igre u kosaricu jos prije 8 dana lol 

Taman sam mislio danas maknuti al eto ocito bolje da nisam 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni stoje igre u kosarici 3 tjedna i nista jos lol
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja vec imam spremno 5000kn za PS4. Uzima se prvi dan i to s 2 gamepada i fizickom igrom. Vrlo moguce da llauch naslov bude novi Horizon. Super mi je PS4. Kad se sjetim da bi igrao danasnje igre trebao bih mjenjati i graficku i procesor. Koliko se ekipa muci da sve narikta da im radi RDR2 s novim hardwareom mi igru odigrali na godinama staroj konzoli. Kupim si Ps5 i godinama nemoram misliti o kupnji novog kompa. Igre kupim i prodam. Svaka me nakraju kosta 50-100 kn jer toliko spustim cijenu. 😄

 Ako si ti stvarno spreman dati 5k za ps4 ja ti prodam svoj slim slozim ti bundle s 2 gamepada jos ti i uz svoj trosak nabavim horizon da dode u paketu. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pozdravljam se sa vama kolege gejmeri. Postigao sam u životu što sam želio.

 

Htio bih se samo zahvaliti roditeljima što su me tako dobro odgojili, svom sinu (kojem je zarasla slomljena ključna kost), sine moj ostavljam ti sve svoj BUG acc, da se hvališ kako si dobio TU od Ursuca u narednim godinama ovog divnog foruma), svojoj predivnoj ženi što me trpila ovakvog savršenog kakav jesam...i naravno dragom Bogu...bez Boga ovo nebi bilo moguće. 

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ja se moram onda pohvaili iako sam kratkorocni clan a dugogodisnji posjetitelj bug-a ursuc me pocastio u par navrata s palcem gore.

Nije na par postova i izostavio palac dolje ali opet. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 16:49 (bloodborne).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
ps4 pro kupljen prošli BF...super sampling off...spojen na 1080 tv
far cry 4:ventilator se ne čuje
Borderlands handsome collection:na određenim djelovim mape ventilator ode na max pa se čuje
infamous second son,ratchet and clank,diablo III ne čuje se

nisam normalan...godinu dana prošlo...18+1 igara kupljeno...igrao samo njekoliko
diablo 3-disk
fallout 4 goty-disk
ratchet and clank-disk
hzd-disk
prey-disk
infamous second son-disk
spiderman-disk(dobio uz konzolu)
batman arkham knight-disk
far cry 4-disk
dishonored 2-disk
dishonored death of the outsider-disk
uncharted 4-disk

MGS V-digital
Borderlands handsome collection-digital
wolfenstein new order-digital
wolfenstein old blood-digital
nex machina-digital
alienation-digital
Doom (2016)-digital

sve igre su kupljene...oko 1100 kn sve skupa...u prvih 19 godina gamerskog staža na legalne igre potrošio u vrh glave 300kn:)

A sad u jednoj godini za ps4 1100kn:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 18:07 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
sve igre su kupljene...oko 1100 kn sve skupa...u prvih 19 godina gamerskog staža na legalne igre potrošio u vrh glave 300kn:)

A sad u jednoj godini za ps4 1100kn:)

 Ja nisam nikad ni računao koliko sam potrošio ukupno na igre otkad je PS4 izašao, sve se bojim računati 

 

Ali jbg, to je ono što volim i uživam u tome pa mi nije krivo. Netko će na piće i cigare ili kladionicu, ja ću na igre. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
ps4 pro kupljen prošli BF...super sampling off...spojen na 1080 tv
far cry 4:ventilator se ne čuje
Borderlands handsome collection:na određenim djelovim mape ventilator ode na max pa se čuje
infamous second son,ratchet and clank,diablo III ne čuje se

nisam normalan...godinu dana prošlo...18+1 igara kupljeno...igrao samo njekoliko
diablo 3-disk
fallout 4 goty-disk
ratchet and clank-disk
hzd-disk
prey-disk
infamous second son-disk
spiderman-disk(dobio uz konzolu)
batman arkham knight-disk
far cry 4-disk
dishonored 2-disk
dishonored death of the outsider-disk
uncharted 4-disk

MGS V-digital
Borderlands handsome collection-digital
wolfenstein new order-digital
wolfenstein old blood-digital
nex machina-digital
alienation-digital
Doom (2016)-digital

sve igre su kupljene...oko 1100 kn sve skupa...u prvih 19 godina gamerskog staža na legalne igre potrošio u vrh glave 300kn:)

A sad u jednoj godini za ps4 1100kn:)

 Meni rodjak maloprije salje snimak PS4 Pro mu samo bio upaljen u glavnom meniu, nikakva igra nije pokrenuta, odjednom se upalio kao usisivac. Moram napomenuti da je konzolu dobio od rodjaka iz Njemacke i koristena je godinama, on je otvarao poklopac i cistio prasinu ali ocito je kranje vrijeme da joj mijenja pastu.


Jedino se zbog ovakvih stvari brinem kupiti odmah pri izlasku prvi model PS5.... cini mi se da je u tom slucaju najbolje doplatiti za produzenu garanciju ili nakon mozda dvije godine preprodati pa kupiti slim ako do tad izadje.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 19:38 (arnes_king).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam snimio svoj ps4 pro sa 2m udaljenosti dok igram GoW. Gdje mogu uploadati to da cujete (koga zanima)?

Upozorenje: ne slusati sa max volumeom 😅
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja se moram onda pohvaili iako sam kratkorocni clan a dugogodisnji posjetitelj bug-a ursuc me pocastio u par navrata s palcem gore.

Nije na par postova i izostavio palac dolje ali opet. 

Svi tome stremimo i sanjamo trenutak ali samo rijetki budu odabrani.

5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ej ekipa...jel tko kupovao od ovih koje prodaju digitalne igre s njuškala?

Koja je tu fora da su toliko jeftiniji...novi COD je 225 kn.....jel to prijevara?

navodono se može igrati s primarnim accountom

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

Ej ekipa...jel tko kupovao od ovih koje prodaju digitalne igre s njuškala?

Koja je tu fora da su toliko jeftiniji...novi COD je 225 kn.....jel to prijevara?

navodono se može igrati s primarnim accountom

 Može se tako odigrat ali ta igra ne ostaje u tvom trajnom vlasništvu u ogromnom broju slučajeva.

Taj account kojeg dobiješ traje mjesec-dva nekad kraće ili duže.

Imam iskustva sa tim načinom ali sam na kraju odustao od toga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 20:45 (Kranjska).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

A i mislio sam da je tako....iako frajer u oglasu veli da je garancija na profile i igre trajna....a mislio sam da je keč u nečemu...Jedino kaj ne kužim kako mi da igru da ide s mog profila...

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
AA-d00d kaže...
Je li tko prednarucio DS u Sancti i je li dobio obavijest da je mozda poslano?

 ja sam u zeldi prednaručio, i sutra je sve tamo, s obzirom na to da oni uziamju preko Sancte vjerujem da je kod njih već sve itekako spremno

 

vidim na redditu da je ljudima po svijetu već stigla igra, sve su prilično rano počeli slati

 

day 1 update je samo 350 mb, tak da čim se dobije igra odmah se može i igrati 

 

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

Gogy7 kaže...
Ja vec imam spremno 5000kn za PS4. Uzima se prvi dan i to s 2 gamepada i fizickom igrom. Vrlo moguce da llauch naslov bude novi Horizon. Super mi je PS4. Kad se sjetim da bi igrao danasnje igre trebao bih mjenjati i graficku i procesor. Koliko se ekipa muci da sve narikta da im radi RDR2 s novim hardwareom mi igru odigrali na godinama staroj konzoli. Kupim si Ps5 i godinama nemoram misliti o kupnji novog kompa. Igre kupim i prodam. Svaka me nakraju kosta 50-100 kn jer toliko spustim cijenu. 😄

 

Hehe, tipfeler. Ja ću isto uzeti day one edition. Jednom se živi. I nemam novaca za PS5, ali bože moj, zato postoje krediti i kupovina na rate. Nadam se da će novi HZD biti launch igra, to bi baš bilo dobro. 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

Ej ekipa...jel tko kupovao od ovih koje prodaju digitalne igre s njuškala?

Koja je tu fora da su toliko jeftiniji...novi COD je 225 kn.....jel to prijevara?

navodono se može igrati s primarnim accountom

 Ako hoces sigurnog momka gdje ti trajno ostane igra i gdje je sve provjereno regularno javi se na pp. Kupovao sam igre i nakon godinu + i dalje sve u funkciji.

 

To je sve objasnjavano par stranica ranije, i ima likova prevaranata (prodaju ukradene/hakovane profile) ali ima i postenih koji kupe igru na profilu pa je prodaju na 3 razlicita nacina na 3 osobe i tako zarade. Zato i kazem ako hoces provjerenog javi se i uvjeri se.  

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 21:27 (arnes_king).
10 godina
offline
PlayStation 4

jutro!

 

od jutros je  na ekupi nekakva "pred crni petak " akcija..što mislite o ovome....https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-500GB-F-chassis--Fortnite-VCH-2019-1424619.aspx  

....nekakv drugi prijedlog?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
espltd kaže...

jutro!

 

od jutros je  na ekupi nekakva "pred crni petak " akcija..što mislite o ovome....https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-500GB-F-chassis--Fortnite-VCH-2019-1424619.aspx  

....nekakv drugi prijedlog?

 Prosle god u ovo vrijeme ps4 500gb je bio 1600kn sto sam vec pisao a po nabavi vidim da je fortnite 240kn znaci usteda 40kn ak kupujes pbzom.

Po meni posto je jos jedna godina prosla i ps4 je jos stariji i ps5 je potvrden. Onda bi po meni cijena trebala biti i niza, ako se zele rijesiti tih starih zaliha.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

 

 

Nema problema, ja ću ti sve reći što mislim iskreno. Samo što ti ja nisam u ovoj situaciji baš objektivan, meni je ta cijela postavka tog svijeta predobra. Svi recenzenti su rekli da je Kojimin potpis preko cijele igre, uzduž i poprijeko, a ja baš volim te njegove pizdarije, likove, plot twisove, glazbu, tak da ne znam jesam ti ja mjerodavan.

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

 

 

Nema problema, ja ću ti sve reći što mislim iskreno. Samo što ti ja nisam u ovoj situaciji baš objektivan, meni je ta cijela postavka tog svijeta predobra. Svi recenzenti su rekli da je Kojimin potpis preko cijele igre, uzduž i poprijeko, a ja baš volim te njegove pizdarije, likove, plot twisove, glazbu, tak da ne znam jesam ti ja mjerodavan.

 

 

 Ja pocinjem s igranjem veceras pa cu pisati i ja misljenje. Iako ne znam ni koliko sam ja mjerodavan, nije da mi je neko poseban Kojima ali od prvog trailera sam vidio da je ovo tip igre u kojem cu uzivati 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
6 godina
offline
PlayStation 4

Dečki nema veze. Zanima me mišljenje. Meni Kojima nije deal breaker. Nisam gledao puno materijala o igri, pročitao sam svega dvije recenzije (Kotaku i HCL), nisam pogledao nijednu video recenziju. No ima nešto što me privlači kada pogledam neku screenshot iz igre. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

 

 

Nema problema, ja ću ti sve reći što mislim iskreno. Samo što ti ja nisam u ovoj situaciji baš objektivan, meni je ta cijela postavka tog svijeta predobra. Svi recenzenti su rekli da je Kojimin potpis preko cijele igre, uzduž i poprijeko, a ja baš volim te njegove pizdarije, likove, plot twisove, glazbu, tak da ne znam jesam ti ja mjerodavan.

 

 

 

Siguran sam, i to da je doslovno Kojimin potpis svuda, uzduž i poprijeko na svakoj cutsceni, a vjerojatno i negdje ubačen u svaku teksturu kao watermark.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

 

 

Nema problema, ja ću ti sve reći što mislim iskreno. Samo što ti ja nisam u ovoj situaciji baš objektivan, meni je ta cijela postavka tog svijeta predobra. Svi recenzenti su rekli da je Kojimin potpis preko cijele igre, uzduž i poprijeko, a ja baš volim te njegove pizdarije, likove, plot twisove, glazbu, tak da ne znam jesam ti ja mjerodavan.

 

 

 

Siguran sam, i to da je doslovno Kojimin potpis svuda, uzduž i poprijeko na svakoj cutsceni, a vjerojatno i negdje ubačen u svaku teksturu kao watermark.

 Bitanga

 

Kakvi su dojmovi o RDR2 jesi ju uopće uspio pokrenuti na svom PC-u?

Koliko sam pročitao bolje radi na PS4 PRO nego na super skupim PC konfama.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Očekujem od tebe kratak osvrh nakon par dana igranja. Ja sam na vagi uzeti ili ne pa mi je svaka informacija dobrodošla. ;)

 

 

 

 

Nema problema, ja ću ti sve reći što mislim iskreno. Samo što ti ja nisam u ovoj situaciji baš objektivan, meni je ta cijela postavka tog svijeta predobra. Svi recenzenti su rekli da je Kojimin potpis preko cijele igre, uzduž i poprijeko, a ja baš volim te njegove pizdarije, likove, plot twisove, glazbu, tak da ne znam jesam ti ja mjerodavan.

 

 

 

Siguran sam, i to da je doslovno Kojimin potpis svuda, uzduž i poprijeko na svakoj cutsceni, a vjerojatno i negdje ubačen u svaku teksturu kao watermark.

 Bitanga

 

Kakvi su dojmovi o RDR2 jesi ju uopće uspio pokrenuti na svom PC-u?

Koliko sam pročitao bolje radi na PS4 PRO nego na super skupim PC konfama.

 

Pazi sad. Nisam mogao pokrenuti iz prve. Cijelo vrijeme mi je krivo prepoznavala rezoluciju TV/monitora. Umjesto 3840x2160 pokretao ju je u 4096x2160 rezoluciji pa je bio crni ekran, a čuo se samo zvuk :-D

Onda sam našao da ima u launcheru commandline arguments za rezoluciju pa sam tako uspio pokrenuti. Nakon toga nikakvih drugih problema nisam imao. Ne ruši mi se, i radi dovoljno dobro.

Svakako bolje iskustvo nego na PS4 Pro, ako ništa ima hrpa opcija za podesiti sve živo kako ti paše. I HDR sad radi dosta bolje nego dok sam na releaseu igrao na PS4 Pro. Ne znam koliko točno FPSa imam, većinom je sigurno oko 60, ali ima i malo dropova. No puno ugodnije mi je za igrati s mišem na većoj rezi i oko 60 FPSa nego s kontrolerom na PS4 Pro na 1080p i s dropovima ispod 30.

Zahtjevna je igra poprilično, no ne planiram dati 10k kn za novu 2080Ti grafičku trenutno, pa šta je tu je :-)

 

Uživam po malo u igri, nakon AC Odysseya dostojna promjena i tematike i tempa igranja. Za razliku od AC Odysseya izgleda puno neoptimiranije, ali to je Rockstar, uvijek su bili loši po tom pitanju. Bitno da je Ubisoft loš :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 10:04 (Bitanga).
6 godina
offline
PlayStation 4

LOL, vidim žestoka borba se vodi na Metacriticu o Death Strandingu. 

 

 

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice